2024-06-23   16:09:01
Vælg stævne:

Vælg sprog:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultater for Hvidovre Medley Cup 3

Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.

Lørdag

Resultat Lb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stvne navn  Hvidovre Medley Cup 3    Udskriftsdato  16 marts 2019   
  Stvne by  Hvidovre    Udskriftstidspunkt  12:27   
  Arrangr  Hvidovre Svmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stvne dato  16 marts 2019         
 
 
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler 12 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Maria Agnes Jakobsen  2007              1:49.83  EXTRA 
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
                     
Rosa Viola My Raagefelt  2007              1:37.84  EXTRA 
  Hvidovre Svmmeklub  1:46.08                 
                     
Zeline Helsen Lintrup  2007              1:48.06  EXTRA 
  Hvidovre Svmmeklub  1:59.26                 
                     
 
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler 11 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Anna Sofie Skov  2008    193          1:35.20   
  Hvidovre Svmmeklub                   
                     
Sophie Harff Laursen  2008    153          1:42.83   
  Solrd Svmmeklub  1:40.63                 
                     
Katrine Johanne Grovn  2008    131          1:48.26   
  Svmmeklubben Triton Ballerup                   
                     
Ida Hinchely  2008    125          1:49.77   
  Svmmeklubben Triton Ballerup  1:54.81                 
                     
Laura Sandgreen  2008    115          1:53.03   
  Hvidovre Svmmeklub  1:58.76                 
                     
Ellen Bregnholt Larsen  2008    112          1:54.08   
  Swim Team Taastrup - VATCPH                   
                     
Aya Lamkachar  2008    105          1:56.32   
  Vallensbk IF Af 1939                   
                     
 
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler 10 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Caroline Milling  2009    136          1:46.84   
  Solrd Svmmeklub  1:47.37                 
                     
 
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler 9 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Nicoline Agergaard  2010    128          1:49.06   
  Hvidovre Svmmeklub  1:55.84                 
                     
Silla Peick-Kristensen  2010    109          1:55.16   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Rosa Marie Sandgaard  2010    86          2:04.26   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Amanda Hartvigsen  2010    82          2:06.20   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Frederikke Scharling  2010    81          2:06.89   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Rebecca Chaim Daudt  2010    76          2:09.63   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Emilia Hartvigsen  2010    74          2:10.69   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Sophia Arboe Marthedal  2010    73          2:11.50   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
Ella Lindum Andersen  2010              DNS   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
 
Lb 11, 100m Rygsvmning Damer, Finaler 1 - 8 r 
 
Plac.  Navn  Fdt  Point  FINA  50m        Opnet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Elvera Teilmann  2011    83          2:05.83   
  Lyngby Svmmeklub                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.08  Udskriftsdato  16 marts 2019 
Licens til Hvidovre Svmme Klub  Udskriftstidspunkt  12:27 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner