2021-11-29   12:49:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hössö-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hössö Uinnit
Organizer:
Place: HSS
Pool: 25m Competition Date: Sep 21, 2019 to Sep 21, 2019
Event 3, 200m Sekauinti Naiset 13 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Janina Granberg 2006 Cetus Espoo +0.72 548 2:28.83
25m: 14.64
50m: 32.34
(17.70)
75m: 53.03
(20.69)
100m: 1:12.72
(19.69)
125m: 1:34.27
(21.55)
150m: 1:55.56
(21.29)
175m: 2:13.16
(17.60)
200m: 2:28.83
(15.67)
2 tinka tamminen 2006 Lahden Uimaseura +0.76 485 2:35.06 +6.23
25m: 15.56
50m: 34.05
(18.49)
75m: 54.60
(20.55)
100m: 1:14.48
(19.88)
125m: 1:36.86
(22.38)
150m: 1:59.34
(22.48)
175m: 2:17.93
(18.59)
200m: 2:35.06
(17.13)
3 Milla Kiviranta 2006 Vanders +0.70 485 2:35.09 +6.26
25m: 15.33
50m: 33.43
(18.10)
75m: 54.59
(21.16)
100m: 1:14.34
(19.75)
125m: 1:36.77
(22.43)
150m: 1:59.21
(22.44)
175m: 2:17.82
(18.61)
200m: 2:35.09
(17.27)
4 Annaliina Mänttäri 2006 Cetus Espoo +0.70 441 2:40.08 +11.25
25m: 15.08
50m: 33.63
(18.55)
75m: 53.81
(20.18)
100m: 1:14.87
(21.06)
125m: 1:37.41
(22.54)
150m: 2:01.86
(24.45)
175m: 2:21.82
(19.96)
200m: 2:40.08
(18.26)
5 IIda Tawast 2007 Simmis Grani +0.71 422 2:42.43 +13.60
25m: 15.51
50m: 34.63
(19.12)
75m: 56.81
(22.18)
100m: 1:18.45
(21.64)
125m: 1:40.49
(22.04)
150m: 2:04.01
(23.52)
175m: 2:24.07
(20.06)
200m: 2:42.43
(18.36)
6 Ellen Simberg 2007 Lahden Uimaseura +0.53 381 2:48.06 +19.23
25m: 15.83
50m: 35.26
(19.43)
75m: 56.84
(21.58)
100m: 1:17.46
(20.62)
125m: 1:43.76
(26.30)
150m: 2:09.48
(25.72)
175m: 2:29.72
(20.24)
200m: 2:48.06
(18.34)
7 Hilda Kupila 2006 Vanders +0.72 371 2:49.50 +20.67
25m: 16.11
50m: 36.47
(20.36)
75m: 58.14
(21.67)
100m: 1:19.39
(21.25)
125m: 1:44.58
(25.19)
150m: 2:09.56
(24.98)
175m: 2:29.77
(20.21)
200m: 2:49.50
(19.73)
8 Ella Kostiainen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.76 363 2:50.72 +21.89
25m: 15.80
50m: 34.92
(19.12)
75m: 56.97
(22.05)
100m: 1:19.33
(22.36)
125m: 1:45.48
(26.15)
150m: 2:12.09
(26.61)
175m: 2:31.87
(19.78)
200m: 2:50.72
(18.85)
9 Linnea Heikkilä 2008 Simmis Grani +0.71 345 2:53.60 +24.77
25m: 16.79
50m: 37.49
(20.70)
75m: 1:02.30
(24.81)
100m: 1:26.49
(24.19)
125m: 1:50.66
(24.17)
150m: 2:14.65
(23.99)
175m: 2:35.13
(20.48)
200m: 2:53.60
(18.47)
10 Iina Ekholm 2007 Helsingfors Simsällskap 330 2:56.33 +27.50
25m: 16.76
50m: 38.01
(21.25)
75m: 1:00.81
(22.80)
100m: 1:22.85
(22.04)
125m: 1:49.83
(26.98)
150m: 2:16.29
(26.46)
175m: 2:36.45
(20.16)
200m: 2:56.33
(19.88)
11 Unna Korja 2006 Helsingfors Simsällskap +0.91 302 3:01.47 +32.64
25m: 17.47
50m: 38.82
(21.35)
75m: 1:02.28
(23.46)
100m: 1:25.22
(22.94)
125m: 1:51.10
(25.88)
150m: 2:17.65
(26.55)
175m: 2:39.43
(21.78)
200m: 3:01.47
(22.04)
12 Tua Iivanainen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.75 296 3:02.77 +33.94
25m: 19.02
50m: 41.03
(22.01)
75m: 1:06.52
(25.49)
100m: 1:30.65
(24.13)
125m: 1:56.55
(25.90)
150m: 2:22.12
(25.57)
175m: 2:43.46
(21.34)
200m: 3:02.77
(19.31)
13 Laura Kangas 2006 Helsingfors Simsällskap +0.73 288 3:04.43 +35.60
25m: 18.70
50m: 42.14
(23.44)
75m: 1:05.76
(23.62)
100m: 1:28.45
(22.69)
125m: 1:54.87
(26.42)
150m: 2:22.57
(27.70)
175m: 2:44.52
(21.95)
200m: 3:04.43
(19.91)
14 Kukka-Sofia Lievonen 2006 Riihimäen Uimaseura +0.89 276 3:07.06 +38.23
25m: 17.89
50m: 40.00
(22.11)
75m: 1:04.28
(24.28)
100m: 1:27.69
(23.41)
125m: 1:57.11
(29.42)
150m: 2:25.57
(28.46)
175m: 2:47.40
(21.83)
200m: 3:07.06
(19.66)
15 Saga Linnosaari 2008 Cetus Espoo +0.71 272 3:07.98 +39.15
25m: 17.63
50m: 40.91
(23.28)
75m: 1:05.37
(24.46)
100m: 1:29.28
(23.91)
125m: 1:59.08
(29.80)
150m: 2:28.93
(29.85)
175m: 2:47.82
(18.89)
200m: 3:07.98
(20.16)
16 Heta Kosunen 2006 Cetus Espoo +0.83 272 3:08.05 +39.22
25m: 18.38
50m: 42.28
(23.90)
75m: 1:06.71
(24.43)
100m: 1:29.95
(23.24)
125m: 1:57.85
(27.90)
150m: 2:26.54
(28.69)
175m: 2:47.04
(20.50)
200m: 3:08.05
(21.01)
17 Emma Pellikka 2007 Riihimäen Uimaseura +0.87 269 3:08.61 +39.78
25m: 18.23
50m: 40.85
(22.62)
75m: 1:07.71
(26.86)
100m: 1:32.71
(25.00)
125m: 1:58.75
(26.04)
150m: 2:25.10
(26.35)
175m: 2:47.11
(22.01)
200m: 3:08.61
(21.50)
18 Vuokko Larjomaa 2007 Cetus Espoo +0.84 267 3:09.15 +40.32
25m: 18.80
50m: 42.36
(23.56)
75m: 1:07.31
(24.95)
100m: 1:30.84
(23.53)
125m: 1:58.34
(27.50)
150m: 2:26.31
(27.97)
175m: 2:48.25
(21.94)
200m: 3:09.15
(20.90)
19 Laura Lehtoila 2008 ORCA Helsinki +0.83 260 3:10.70 +41.87
25m: 18.75
50m: 43.61
(24.86)
75m: 1:08.32
(24.71)
100m: 1:33.44
(25.12)
125m: 1:59.88
(26.44)
150m: 2:28.55
(28.67)
175m: 2:50.31
(21.76)
200m: 3:10.70
(20.39)
20 Pinja Suominen 2006 Gladius Kirkkonummi +0.75 259 3:10.96 +42.13
25m: 17.74
50m: 40.04
(22.30)
75m: 1:03.93
(23.89)
100m: 1:27.11
(23.18)
125m: 1:55.52
(28.41)
150m: 2:24.30
(28.78)
175m: 2:49.16
(24.86)
200m: 3:10.96
(21.80)
21 Sira Katavisto 2008 ORCA Helsinki +0.79 258 3:11.32 +42.49
25m: 19.83
50m: 46.70
(26.87)
75m: 1:12.06
(25.36)
100m: 1:35.86
(23.80)
125m: 2:00.81
(24.95)
150m: 2:29.27
(28.46)
175m: 2:51.30
(22.03)
200m: 3:11.32
(20.02)
22 Iida Saarikoski 2006 Cetus Espoo +0.88 257 3:11.44 +42.61
25m: 18.12
50m: 40.87
(22.75)
75m: 1:05.62
(24.75)
100m: 1:29.21
(23.59)
125m: 1:59.56
(30.35)
150m: 2:28.52
(28.96)
175m: 2:52.13
(23.61)
200m: 3:11.44
(19.31)
23 Alma Westerholm 2007 Helsingfors Simsällskap +0.74 252 3:12.86 +44.03
25m: 18.98
50m: 42.86
(23.88)
75m: 1:10.91
(28.05)
100m: 1:36.47
(25.56)
125m: 2:02.34
(25.87)
150m: 2:28.85
(26.51)
175m: 2:51.94
(23.09)
200m: 3:12.86
(20.92)
24 Lilja Hirsikko 2008 ORCA Helsinki +0.71 247 3:14.06 +45.23
25m: 20.33
50m: 46.80
(26.47)
75m: 1:12.41
(25.61)
100m: 1:35.24
(22.83)
125m: 2:03.00
(27.76)
150m: 2:32.60
(29.60)
175m: 2:54.95
(22.35)
200m: 3:14.06
(19.11)
25 Emmi Liukko 2006 Cetus Espoo +0.70 245 3:14.71 +45.88
25m: 19.10
50m: 43.65
(24.55)
75m: 1:08.80
(25.15)
100m: 1:34.86
(26.06)
125m: 2:01.43
(26.57)
150m: 2:28.14
(26.71)
175m: 2:52.10
(23.96)
200m: 3:14.71
(22.61)
26 Oona Kinnunen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.79 226 3:20.00 +51.17
25m: 20.29
50m: 43.63
(23.34)
75m: 1:09.48
(25.85)
100m: 1:33.86
(24.38)
125m: 2:03.96
(30.10)
150m: 2:34.01
(30.05)
175m: 2:58.86
(24.85)
200m: 3:20.00
(21.14)
27 Annabella Sovasto 2007 Helsingfors Simsällskap +0.83 224 3:20.38 +51.55
25m: 18.56
50m: 41.51
(22.95)
75m: 1:09.08
(27.57)
100m: 1:33.73
(24.65)
125m: 2:04.37
(30.64)
150m: 2:35.79
(31.42)
175m: 2:58.51
(22.72)
200m: 3:20.38
(21.87)
28 Aino Leipijärvi 2007 Riihimäen Uimaseura +0.79 222 3:21.24 +52.41
25m: 19.69
50m: 44.88
(25.19)
75m: 1:11.28
(26.40)
100m: 1:36.01
(24.73)
125m: 2:05.50
(29.49)
150m: 2:35.25
(29.75)
175m: 2:59.57
(24.32)
200m: 3:21.24
(21.67)
29 Saaga Tuominen 2007 Cetus Espoo +0.77 221 3:21.27 +52.44
25m: 18.28
50m: 41.50
(23.22)
75m: 1:08.25
(26.75)
100m: 1:35.42
(27.17)
125m: 2:03.31
(27.89)
150m: 2:34.16
(30.85)
175m: 2:58.84
(24.68)
200m: 3:21.27
(22.43)
30 Bea Kortelainen 2006 Cetus Espoo +0.81 220 3:21.80 +52.97
25m: 20.18
50m: 45.16
(24.98)
75m: 1:13.58
(28.42)
100m: 1:40.43
(26.85)
125m: 2:06.80
(26.37)
150m: 2:36.30
(29.50)
175m: 2:59.26
(22.96)
200m: 3:21.80
(22.54)
31 Sandra Sofia Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.78 219 3:21.91 +53.08
25m: 21.90
50m: 46.95
(25.05)
75m: 1:14.08
(27.13)
100m: 1:40.76
(26.68)
125m: 2:08.03
(27.27)
150m: 2:36.16
(28.13)
175m: 2:59.91
(23.75)
200m: 3:21.91
(22.00)
32 Ella Meriläinen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.76 214 3:23.46 +54.63
25m: 19.21
50m: 43.90
(24.69)
75m: 1:13.02
(29.12)
100m: 1:40.07
(27.05)
125m: 2:07.31
(27.24)
150m: 2:34.42
(27.11)
175m: 2:59.05
(24.63)
200m: 3:23.46
(24.41)
33 Saana Harjuoja 2007 Cetus Espoo +0.84 213 3:23.88 +55.05
25m: 21.19
50m: 44.93
(23.74)
75m: 1:11.49
(26.56)
100m: 1:38.35
(26.86)
125m: 2:07.67
(29.32)
150m: 2:39.27
(31.60)
175m: 3:03.29
(24.02)
200m: 3:23.88
(20.59)
34 Ella Lindholm 2008 Salon Uimarit +0.99 208 3:25.54 +56.71
25m: 20.47
50m: 47.19
(26.72)
75m: 1:13.99
(26.80)
100m: 1:39.24
(25.25)
125m: 2:08.45
(29.21)
150m: 2:40.00
(31.55)
175m: 3:03.29
(23.29)
200m: 3:25.54
(22.25)
35 Tanisha Rajani 2006 Cetus Espoo +0.90 206 3:26.02 +57.19
25m: 17.38
50m: 41.15
(23.77)
75m: 1:07.27
(26.12)
100m: 1:32.97
(25.70)
125m: 2:04.58
(31.61)
150m: 2:38.69
(34.11)
175m: 3:02.37
(23.68)
200m: 3:26.02
(23.65)
36 Jade Brelo 2008 Cetus Espoo 204 3:26.71 +57.88
25m: 22.37
50m: 50.48
(28.11)
75m: 1:17.25
(26.77)
100m: 1:45.25
(28.00)
125m: 2:11.03
(25.78)
150m: 2:40.14
(29.11)
175m: 3:04.18
(24.04)
200m: 3:26.71
(22.53)
37 Moona Anttila 2008 Riihimäen Uimaseura +0.89 195 3:29.79 +1:00.96
25m: 21.63
50m: 49.74
(28.11)
75m: 1:16.25
(26.51)
100m: 1:42.64
(26.39)
125m: 2:10.91
(28.27)
150m: 2:41.25
(30.34)
175m: 3:05.36
(24.11)
200m: 3:29.79
(24.43)
38 Rosa Perikangas 2007 Riihimäen Uimaseura +0.85 193 3:30.81 +1:01.98
25m: 22.16
50m: 50.16
(28.00)
75m: 1:19.18
(29.02)
100m: 1:46.17
(26.99)
125m: 2:15.57
(29.40)
150m: 2:46.47
(30.90)
175m: 3:10.80
(24.33)
200m: 3:30.81
(20.01)
39 Matilda Saarinen 2008 Salon Uimarit +0.81 191 3:31.55 +1:02.72
25m: 21.63
50m: 48.60
(26.97)
75m: 1:16.16
(27.56)
100m: 1:44.10
(27.94)
125m: 2:13.93
(29.83)
150m: 2:42.66
(28.73)
175m: 3:09.01
(26.35)
200m: 3:31.55
(22.54)
40 Kerttu Kiiski 2009 Helsingfors Simsällskap +0.68 189 3:32.07 +1:03.24
25m: 20.42
50m: 46.23
(25.81)
75m: 1:15.11
(28.88)
100m: 1:41.76
(26.65)
125m: 2:13.45
(31.69)
150m: 2:45.00
(31.55)
175m: 3:09.34
(24.34)
200m: 3:32.07
(22.73)
41 Ida Ekman 2006 Cetus Espoo +0.75 142 3:53.25 +1:24.42
25m: 22.80
50m: 55.02
(32.22)
75m: 1:24.13
(29.11)
100m: 1:53.97
(29.84)
125m: 2:26.78
(32.81)
150m: 3:02.82
(36.04)
175m: 3:28.70
(25.88)
200m: 3:53.25
(24.55)
- Aino Hakkarainen 2009 Helsingfors Simsällskap +0.79 DSQ 9.1
- Eine Idman 2007 Cetus Espoo +0.79 DSQ 9.3
- Olesia Leshchuk 2006 Cetus Espoo +0.52 DSQ 9.3
- Amelie Lajescha Hillers 2009 Helsingfors Simsällskap +0.83 DSQ 9.3
- Helmi Kittelä 2008 Riihimäen Uimaseura +0.91 DSQ 8.4
- Katja Jääskeläinen 2007 Helsingfors Simsällskap +0.78 DSQ 4.4
- Pinja Hoffren 2006 Simmis Wanda +0.73 DSQ 8.4,8.5
- Ursula Ursin 2007 Helsingfors Simsällskap +0.89 DSQ 4.4
- Jessi Tikkanen 2006 Helsingfors Simsällskap +0.77 DSQ 7.6
- Olivia Aravirta 2007 Helsingfors Simsällskap +0.62 DSQ 4.4
Event official at: 21.9.2019 15:33:44
Event 3, 200m Sekauinti Naiset 14 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Jenna Pulkkinen 2004 Kouvolan Uimarit +0.65 654 2:20.32
25m: 13.94
50m: 31.01
(17.07)
75m: 49.65
(18.64)
100m: 1:07.94
(18.29)
125m: 1:27.74
(19.80)
150m: 1:47.95
(20.21)
175m: 2:04.61
(16.66)
200m: 2:20.32
(15.71)
2 Raakel Bärlund 2000 Lahden Uimaseura +0.70 612 2:23.49 +3.17
25m: 14.21
50m: 30.92
(16.71)
75m: 49.97
(19.05)
100m: 1:08.11
(18.14)
125m: 1:28.64
(20.53)
150m: 1:49.79
(21.15)
175m: 2:07.09
(17.30)
200m: 2:23.49
(16.40)
3 Lyydia Kalenius 2000 Cetus Espoo +0.74 600 2:24.42 +4.10
25m: 14.23
50m: 31.34
(17.11)
75m: 50.77
(19.43)
100m: 1:10.29
(19.52)
125m: 1:30.51
(20.22)
150m: 1:51.84
(21.33)
175m: 2:08.71
(16.87)
200m: 2:24.42
(15.71)
4 Tanja Ruohoniemi 1995 Cetus Espoo +0.73 598 2:24.58 +4.26
25m: 13.64
50m: 29.73
(16.09)
75m: 49.68
(19.95)
100m: 1:08.27
(18.59)
125m: 1:29.12
(20.85)
150m: 1:50.89
(21.77)
175m: 2:08.74
(17.85)
200m: 2:24.58
(15.84)
5 Inka Vahtola 2005 Cetus Espoo +0.72 586 2:25.62 +5.30
25m: 14.07
50m: 32.80
(18.73)
75m: 51.28
(18.48)
100m: 1:09.65
(18.37)
125m: 1:30.83
(21.18)
150m: 1:52.71
(21.88)
175m: 2:09.85
(17.14)
200m: 2:25.62
(15.77)
6 Nelli Ohvo 2001 Cetus Espoo +0.72 574 2:26.62 +6.30
25m: 14.59
50m: 32.41
(17.82)
75m: 51.98
(19.57)
100m: 1:11.77
(19.79)
125m: 1:31.40
(19.63)
150m: 1:51.71
(20.31)
175m: 2:09.58
(17.87)
200m: 2:26.62
(17.04)
7 Essi-Maria Lillman 2000 Lahden Uimaseura +0.73 572 2:26.75 +6.43
25m: 14.29
50m: 31.39
(17.10)
75m: 50.84
(19.45)
100m: 1:09.89
(19.05)
125m: 1:31.10
(21.21)
150m: 1:53.35
(22.25)
175m: 2:10.09
(16.74)
200m: 2:26.75
(16.66)
8 Ada Hakkarainen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.67 568 2:27.11 +6.79
25m: 15.30
50m: 33.57
(18.27)
75m: 53.17
(19.60)
100m: 1:11.87
(18.70)
125m: 1:32.97
(21.10)
150m: 1:53.86
(20.89)
175m: 2:11.01
(17.15)
200m: 2:27.11
(16.10)
9 Karla Tiainen 2005 Helsingfors Simsällskap +0.68 564 2:27.48 +7.16
25m: 14.20
50m: 31.08
(16.88)
75m: 51.41
(20.33)
100m: 1:10.38
(18.97)
125m: 1:32.73
(22.35)
150m: 1:54.87
(22.14)
175m: 2:11.79
(16.92)
200m: 2:27.48
(15.69)
10 Sohvi Kallinen 2004 Lahden Uimaseura +0.69 552 2:28.52 +8.20
25m: 14.36
50m: 31.92
(17.56)
75m: 52.45
(20.53)
100m: 1:11.96
(19.51)
125m: 1:33.72
(21.76)
150m: 1:55.70
(21.98)
175m: 2:12.79
(17.09)
200m: 2:28.52
(15.73)
11 Gréta Beszteri 2004 Helsingfors Simsällskap +0.79 546 2:29.08 +8.76
25m: 14.54
50m: 31.72
(17.18)
75m: 51.66
(19.94)
100m: 1:11.43
(19.77)
125m: 1:32.21
(20.78)
150m: 1:53.74
(21.53)
175m: 2:12.08
(18.34)
200m: 2:29.08
(17.00)
12 Saana Liikonen 2001 Lahden Uimaseura +0.69 545 2:29.11 +8.79
25m: 13.54
50m: 30.10
(16.56)
75m: 49.58
(19.48)
100m: 1:08.59
(19.01)
125m: 1:30.65
(22.06)
150m: 1:53.28
(22.63)
175m: 2:11.65
(18.37)
200m: 2:29.11
(17.46)
13 Kira Lindroos 2005 Cetus Espoo +0.66 545 2:29.15 +8.83
25m: 14.58
50m: 32.56
(17.98)
75m: 52.39
(19.83)
100m: 1:11.39
(19.00)
125m: 1:33.07
(21.68)
150m: 1:55.10
(22.03)
175m: 2:12.81
(17.71)
200m: 2:29.15
(16.34)
14 Aida Pasma 2003 Riihimäen Uimaseura +0.69 540 2:29.64 +9.32
25m: 14.02
50m: 31.23
(17.21)
75m: 51.02
(19.79)
100m: 1:10.50
(19.48)
125m: 1:31.40
(20.90)
150m: 1:52.01
(20.61)
175m: 2:11.52
(19.51)
200m: 2:29.64
(18.12)
15 Saga Kovanen 2004 Cetus Espoo +0.71 537 2:29.85 +9.53
25m: 14.55
50m: 31.85
(17.30)
75m: 52.02
(20.17)
100m: 1:11.24
(19.22)
125m: 1:33.77
(22.53)
150m: 1:56.07
(22.30)
175m: 2:13.60
(17.53)
200m: 2:29.85
(16.25)
16 Aada Rissanen 2004 Cetus Espoo +0.82 536 2:29.99 +9.67
25m: 14.59
50m: 32.16
(17.57)
75m: 51.23
(19.07)
100m: 1:09.99
(18.76)
125m: 1:32.85
(22.86)
150m: 1:55.58
(22.73)
175m: 2:13.19
(17.61)
200m: 2:29.99
(16.80)
17 Jutta Jauhiainen 2004 Cetus Espoo +0.73 499 2:33.59 +13.27
25m: 15.06
50m: 33.57
(18.51)
75m: 53.36
(19.79)
100m: 1:12.49
(19.13)
125m: 1:35.63
(23.14)
150m: 1:59.42
(23.79)
175m: 2:17.16
(17.74)
200m: 2:33.59
(16.43)
18 Iisa Karpela 2004 Cetus Espoo +0.72 498 2:33.64 +13.32
25m: 14.57
50m: 31.76
(17.19)
75m: 51.10
(19.34)
100m: 1:10.47
(19.37)
125m: 1:33.82
(23.35)
150m: 1:57.90
(24.08)
175m: 2:16.22
(18.32)
200m: 2:33.64
(17.42)
19 Essi Ahvenainen 2005 Vanders +0.69 496 2:33.92 +13.60
25m: 14.82
50m: 33.26
(18.44)
75m: 52.38
(19.12)
100m: 1:11.12
(18.74)
125m: 1:34.57
(23.45)
150m: 1:57.93
(23.36)
175m: 2:16.47
(18.54)
200m: 2:33.92
(17.45)
20 Lotta Lehtoila 2003 Helsingfors Simsällskap +0.71 490 2:34.57 +14.25
25m: 14.73
50m: 33.33
(18.60)
75m: 52.82
(19.49)
100m: 1:11.45
(18.63)
125m: 1:35.23
(23.78)
150m: 1:59.26
(24.03)
175m: 2:17.64
(18.38)
200m: 2:34.57
(16.93)
21 Roosa Tuomainen 2005 Salon Uimarit +0.76 489 2:34.65 +14.33
25m: 15.02
50m: 33.88
(18.86)
75m: 54.58
(20.70)
100m: 1:14.92
(20.34)
125m: 1:37.80
(22.88)
150m: 1:59.30
(21.50)
175m: 2:17.86
(18.56)
200m: 2:34.65
(16.79)
22 Sanna Saarinen 1998 Simmis Wanda +0.72 485 2:35.05 +14.73
25m: 15.33
50m: 33.14
(17.81)
75m: 54.09
(20.95)
100m: 1:15.28
(21.19)
125m: 1:36.95
(21.67)
150m: 1:58.98
(22.03)
175m: 2:17.96
(18.98)
200m: 2:35.05
(17.09)
23 Ronja Riihinen 2000 Cetus Espoo +0.72 482 2:35.37 +15.05
25m: 14.14
50m: 31.39
(17.25)
75m: 52.95
(21.56)
100m: 1:15.11
(22.16)
125m: 1:37.76
(22.65)
150m: 2:00.98
(23.22)
175m: 2:18.65
(17.67)
200m: 2:35.37
(16.72)
24 salma mäntynen 2005 Uimaseura Aquila +0.69 475 2:36.16 +15.84
25m: 14.45
50m: 33.31
(18.86)
75m: 52.91
(19.60)
100m: 1:12.45
(19.54)
125m: 1:35.76
(23.31)
150m: 1:59.59
(23.83)
175m: 2:19.28
(19.69)
200m: 2:36.16
(16.88)
25 Laura Kousa 2005 Cetus Espoo +0.78 474 2:36.24 +15.92
25m: 15.44
50m: 34.70
(19.26)
75m: 54.38
(19.68)
100m: 1:14.11
(19.73)
125m: 1:37.36
(23.25)
150m: 2:01.82
(24.46)
175m: 2:19.44
(17.62)
200m: 2:36.24
(16.80)
26 Säde Ryynänen 2005 Cetus Espoo +0.72 465 2:37.25 +16.93
25m: 15.91
50m: 35.03
(19.12)
75m: 55.34
(20.31)
100m: 1:14.55
(19.21)
125m: 1:37.85
(23.30)
150m: 2:00.87
(23.02)
175m: 2:19.64
(18.77)
200m: 2:37.25
(17.61)
27 Kaarina Rihte 2005 Cetus Espoo +0.73 464 2:37.35 +17.03
25m: 15.31
50m: 34.43
(19.12)
75m: 55.96
(21.53)
100m: 1:16.73
(20.77)
125m: 1:38.42
(21.69)
150m: 2:00.14
(21.72)
175m: 2:19.61
(19.47)
200m: 2:37.35
(17.74)
28 Ciara Wacklin 2004 Cetus Espoo +0.66 460 2:37.79 +17.47
25m: 15.58
50m: 34.49
(18.91)
75m: 54.69
(20.20)
100m: 1:14.19
(19.50)
125m: 1:37.80
(23.61)
150m: 2:01.51
(23.71)
175m: 2:20.19
(18.68)
200m: 2:37.79
(17.60)
29 Matilda Lonka 2003 Kouvolan Uimarit +0.76 456 2:38.27 +17.95
25m: 15.68
50m: 34.31
(18.63)
75m: 55.92
(21.61)
100m: 1:16.47
(20.55)
125m: 1:39.21
(22.74)
150m: 2:01.95
(22.74)
175m: 2:21.03
(19.08)
200m: 2:38.27
(17.24)
30 Sofia Rinne 2005 Cetus Espoo +0.63 455 2:38.41 +18.09
25m: 15.16
50m: 33.44
(18.28)
75m: 54.02
(20.58)
100m: 1:13.60
(19.58)
125m: 1:37.69
(24.09)
150m: 2:01.16
(23.47)
175m: 2:20.98
(19.82)
200m: 2:38.41
(17.43)
31 Lumi Rossi 2005 Cetus Espoo +0.70 447 2:39.34 +19.02
25m: 15.52
50m: 33.87
(18.35)
75m: 54.44
(20.57)
100m: 1:15.07
(20.63)
125m: 1:38.41
(23.34)
150m: 2:02.44
(24.03)
175m: 2:21.47
(19.03)
200m: 2:39.34
(17.87)
32 Hanna Martola 2005 Cetus Espoo +0.75 435 2:40.80 +20.48
25m: 17.25
50m: 36.94
(19.69)
75m: 57.67
(20.73)
100m: 1:17.68
(20.01)
125m: 1:40.43
(22.75)
150m: 2:03.72
(23.29)
175m: 2:23.08
(19.36)
200m: 2:40.80
(17.72)
33 Veera Korsoff 2005 Helsingfors Simsällskap +0.76 434 2:40.93 +20.61
25m: 15.38
50m: 34.55
(19.17)
75m: 56.37
(21.82)
100m: 1:16.97
(20.60)
125m: 1:39.18
(22.21)
150m: 2:01.73
(22.55)
175m: 2:21.95
(20.22)
200m: 2:40.93
(18.98)
34 Jasmin Savonen 2005 Cetus Espoo +0.82 414 2:43.45 +23.13
25m: 16.69
50m: 37.71
(21.02)
75m: 58.55
(20.84)
100m: 1:19.79
(21.24)
125m: 1:42.54
(22.75)
150m: 2:06.93
(24.39)
175m: 2:25.83
(18.90)
200m: 2:43.45
(17.62)
35 Ellen Kettunen 2005 Cetus Espoo +0.77 407 2:44.40 +24.08
25m: 16.95
50m: 37.66
(20.71)
75m: 1:00.23
(22.57)
100m: 1:22.26
(22.03)
125m: 1:44.50
(22.24)
150m: 2:06.87
(22.37)
175m: 2:26.30
(19.43)
200m: 2:44.40
(18.10)
36 Saara Raulos 2005 Cetus Espoo +0.74 404 2:44.72 +24.40
25m: 16.73
50m: 37.67
(20.94)
75m: 1:00.24
(22.57)
100m: 1:21.27
(21.03)
125m: 1:43.80
(22.53)
150m: 2:05.83
(22.03)
175m: 2:25.96
(20.13)
200m: 2:44.72
(18.76)
37 Pinja Nieminen 2004 Cetus Espoo +0.70 399 2:45.42 +25.10
25m: 15.73
50m: 35.06
(19.33)
75m: 56.87
(21.81)
100m: 1:17.84
(20.97)
125m: 1:41.14
(23.30)
150m: 2:05.12
(23.98)
175m: 2:25.93
(20.81)
200m: 2:45.42
(19.49)
38 Iida Savulahti 2004 Riihimäen Uimaseura +0.73 395 2:46.03 +25.71
25m: 15.96
50m: 35.87
(19.91)
75m: 56.79
(20.92)
100m: 1:17.41
(20.62)
125m: 1:41.51
(24.10)
150m: 2:07.14
(25.63)
175m: 2:27.33
(20.19)
200m: 2:46.03
(18.70)
39 Tatiana Sukhareva 2005 Vanders +0.74 384 2:47.57 +27.25
25m: 16.73
50m: 36.68
(19.95)
75m: 59.37
(22.69)
100m: 1:20.25
(20.88)
125m: 1:44.51
(24.26)
150m: 2:09.09
(24.58)
175m: 2:29.27
(20.18)
200m: 2:47.57
(18.30)
40 Stella Freystätter 2003 Helsingfors Simsällskap +0.72 365 2:50.42 +30.10
25m: 16.20
50m: 36.38
(20.18)
75m: 59.28
(22.90)
100m: 1:21.00
(21.72)
125m: 1:47.24
(26.24)
150m: 2:12.94
(25.70)
175m: 2:32.51
(19.57)
200m: 2:50.42
(17.91)
41 Delia Aho 2003 Cetus Espoo +0.70 342 2:54.19 +33.87
25m: 16.87
50m: 38.12
(21.25)
75m: 1:00.93
(22.81)
100m: 1:22.51
(21.58)
125m: 1:48.91
(26.40)
150m: 2:15.96
(27.05)
175m: 2:35.73
(19.77)
200m: 2:54.19
(18.46)
42 Elisabeth  Marie Salm 2002 ORCA Helsinki +0.80 323 2:57.43 +37.11
25m: 18.40
50m: 41.64
(23.24)
75m: 1:05.42
(23.78)
100m: 1:28.93
(23.51)
125m: 1:52.58
(23.65)
150m: 2:15.56
(22.98)
175m: 2:37.06
(21.50)
200m: 2:57.43
(20.37)
43 Emma Matilda Antonia Lönnb 2005 Cetus Espoo +0.67 311 2:59.84 +39.52
25m: 16.17
50m: 35.93
(19.76)
75m: 1:00.15
(24.22)
100m: 1:23.86
(23.71)
125m: 1:48.88
(25.02)
150m: 2:14.54
(25.66)
175m: 2:38.13
(23.59)
200m: 2:59.84
(21.71)
44 Juulia Lindfors 2005 Cetus Espoo +0.79 308 3:00.29 +39.97
25m: 19.12
50m: 43.10
(23.98)
75m: 1:07.52
(24.42)
100m: 1:31.37
(23.85)
125m: 1:56.05
(24.68)
150m: 2:21.10
(25.05)
175m: 2:41.46
(20.36)
200m: 3:00.29
(18.83)
45 Silvia Lindqvist 2005 Cetus Espoo +0.72 293 3:03.47 +43.15
25m: 18.75
50m: 41.86
(23.11)
75m: 1:03.79
(21.93)
100m: 1:26.60
(22.81)
125m: 1:54.53
(27.93)
150m: 2:23.13
(28.60)
175m: 2:43.74
(20.61)
200m: 3:03.47
(19.73)
46 Jenna Helminen 2005 Riihimäen Uimaseura +0.97 286 3:04.78 +44.46
25m: 17.81
50m: 39.68
(21.87)
75m: 1:03.40
(23.72)
100m: 1:27.61
(24.21)
125m: 1:54.36
(26.75)
150m: 2:22.73
(28.37)
175m: 2:44.75
(22.02)
200m: 3:04.78
(20.03)
47 Leenu Karolina Kinnunen 2005 Cetus Espoo +0.90 278 3:06.58 +46.26
25m: 18.12
50m: 41.53
(23.41)
75m: 1:05.87
(24.34)
100m: 1:29.32
(23.45)
125m: 1:56.31
(26.99)
150m: 2:24.41
(28.10)
175m: 2:46.15
(21.74)
200m: 3:06.58
(20.43)
48 Waula Taimela 2005 Gladius Kirkkonummi +0.79 197 3:29.15 +1:08.83
25m: 20.44
50m: 47.54
(27.10)
75m: 1:13.89
(26.35)
100m: 1:40.68
(26.79)
125m: 2:10.19
(29.51)
150m: 2:41.89
(31.70)
175m: 3:06.38
(24.49)
200m: 3:29.15
(22.77)
- Siiri Ruponen 2005 Riihimäen Uimaseura +0.64 DSQ 4.4
- Saara Heinänen 2005 Tuusulan Uimaseura +0.76 DSQ 8.2
- Iida Siltala 2005 Cetus Espoo DNS
- Isabella El-Nagdy 2005 Cetus Espoo DNS
Event official at: 21.9.2019 15:33:44
2019-09-21 16:33:53 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Helsingfors Simsällskap

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner