Tulokset ENA Games 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Pass 2
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Idrottshuset |
Simklubben ENA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 19 jan 2019 till den 20 jan 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 12, 4X50m Medley Herrar Alla åldrar - Final |
|
|
Sponsor: |
Sparbanken i Enköping AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Sala Simsällskap |
2002 |
Sala Simsällskap |
|
|
422 |
|
|
2:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
Edwin Nystrand |
2002 |
AE8902 |
|
30.36 |
|
|
|
|
30.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Botvid Wiell |
2005 |
AB3305 |
-.-- |
35.21 |
|
|
|
|
1:05.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Hanson |
2002 |
AJ4902 |
-.-- |
28.19 |
|
|
|
|
1:33.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Antonsson |
2004 |
AG6304 |
-.-- |
26.78 |
|
|
|
|
2:00.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Upsala Simsällskap lag 4 |
2000 |
Upsala Simsällskap |
|
|
347 |
|
|
2:08.63 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
Rasmus Loklint |
2005 |
AD2105 |
|
34.44 |
|
|
|
|
34.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Rismyhr |
2004 |
AK5104 |
-.-- |
35.99 |
|
|
|
|
1:10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Do |
2004 |
AF4304 |
-.-- |
31.46 |
|
|
|
|
1:41.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Danny Simaleza |
2005 |
AE4905 |
-.-- |
26.74 |
|
|
|
|
2:08.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Upsala Simsällskap |
2006 |
Upsala Simsällskap |
|
|
257 |
|
|
2:22.20 |
+21.66 |
|
|
|
|
|
Ludvig Glantz |
2006 |
AJ9906 |
|
34.68 |
|
|
|
|
34.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniel Savin |
2006 |
AL0906 |
-.-- |
42.83 |
|
|
|
|
1:17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Tage Helin |
2007 |
AB2907 |
-.-- |
34.79 |
|
|
|
|
1:52.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Wahlberg |
2006 |
AI7306 |
-.-- |
29.90 |
|
|
|
|
2:22.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Simklubben Ena |
1995 |
Simklubben Ena |
|
|
242 |
|
|
2:24.96 |
+24.42 |
|
|
|
|
|
Pontus Asp Almström |
2008 |
AD1908 |
|
43.91 |
|
|
|
|
43.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Hellstrand |
2003 |
BR1903 |
-.-- |
42.38 |
|
|
|
|
1:26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Adam Ackerstierna |
1995 |
AH4995 |
-.-- |
26.31 |
|
|
|
|
1:52.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viggo Redlund |
2005 |
AV2305 |
-.-- |
32.36 |
|
|
|
|
2:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Upsala Simsällskap lag 3 |
2007 |
Upsala Simsällskap |
|
|
142 |
|
|
2:53.04 |
+52.50 |
|
|
|
|
|
Hugo Nordlund |
2008 |
AH2508 |
|
46.58 |
|
|
|
|
46.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Munn |
2007 |
AK7907 |
|
44.28 |
|
|
|
|
1:30.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johannes Fischer |
2007 |
AA1907 |
-.-- |
43.93 |
|
|
|
|
2:14.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Elf |
2009 |
AB5509 |
-.-- |
38.25 |
|
|
|
|
2:53.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Upsala Simsällskap lag 2 |
2005 |
Upsala Simsällskap |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Leijon |
2006 |
AL8706 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Filip Hallin |
2006 |
AD6106 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malte Franzén |
2007 |
AA3707 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johan Bjersand-Hellström |
2005 |
AQ5305 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-01-19 14:58:30 |
Resultathantering: WinGrodan 2.0 |
Licensierad till: Västerås Tidtagning |
|
|
|
|
|
|
|
|
|