2022-11-30   07:50:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Espoo Swim Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Espoo Swim Games    Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  12:15   
  Jrjestj  Cetus Espoo         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  15 joulukuu 2018         
 
 
Laji 11, 50m Backstroke Women, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kukka Kangas  2005    517          33.71   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.25                 
Aino Emilia Hankala  2005    488          34.37   
  Simmis Wanda  39.58                 
Laura Kousa  2005    482          34.51   
  Cetus Espoo  34.35                 
Sofia Rinne  2005    417          36.20   
  Cetus Espoo  37.29                 
Rina Rantanen  2005    400          36.72   
  Cetus Espoo  35.03                 
Julianna Kurkela  2005    394          36.91   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  37.05                 
Nelli Laaksonen  2005    391          36.99   
  Porin Uimaseura  37.10                 
Iida Vesa  2005    389          37.05   
  ORCA Helsinki  36.28                 
Elina Ruha  2005    361          37.98   
  Cetus Espoo  38.44                 
10  Jenni Kurki  2005    352          38.29   
  Simmis Wanda  39.72                 
11  Anna Hakkarainen  2005    351          38.36   
  Cetus Espoo  36.09                 
12  Veera Tall  2005    328          39.23   
  Porin Uimaseura  43.31                 
13  Fanny Savia  2005    309          40.01   
  Nokian Pyry  41.08                 
14  Lollobelle Renlund-Nordstrm  2005    305          40.16   
  Botkyrka-Rnninge Simsllskap  36.64                 
15  Maria Mustonen  2005    302          40.29   
  ORCA Helsinki  39.82                 
16  Sofi Andstrm  2005    300          40.39   
  ORCA Helsinki  43.37                 
Ida Kauppinen  2005              DSQ   
  Lappeenrannan Uimarit  34.27                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
 
Laji 11, 50m Backstroke Women, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lotta Plsi  2004    636          31.45   
  Helsingfors Simsllskap  31.99                 
Aada Rissanen  2004    601          32.06   
  Cetus Espoo  31.91                 
Aino Rantala  2004    553          32.95   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.85                 
Liinu Louhikoski  2004    527          33.48   
  Vanders  31.88                 
Iisa Karpela  2004    507          33.92   
  Cetus Espoo  35.47                 
Laura Nissi  2004    501          34.05   
  Simmis Wanda  32.73                 
Dina Sadojevic Jelacik  2004    488          34.35   
  Cetus Espoo  33.61                 
Ella-maija Syvniemi  2004    482          34.49   
  Gladius Kirkkonummi  33.64                 
Ciara Wacklin  2004    476          34.65   
  Cetus Espoo  35.66                 
10  Henni Havn  2004    354          38.24   
  Simmis Wanda  36.71                 
 
Laji 11, 50m Backstroke Women, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Laura Kellberg  2003    653          31.18   
  Cetus Espoo  30.51                 
Minttu Paalanen  2003    534          33.35   
  Lahden Uimaseura  32.94                 
Emma Johansson  2003    533          33.37   
  Cetus Espoo  33.22                 
Sonja Lehtinen  2003    524          33.55   
  Helsingin Uimarit  34.36                 
Senni Mattila  2003    508          33.90   
  Porin Uimaseura  33.12                 
Kerttu Nurmi  2003    493          34.24   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  33.27                 
Martina Uusitalo  2003    459          35.06   
  Cetus Espoo  36.39                 
Diana Seiger  2003    418          36.17   
  Cetus Espoo  34.27                 
Julia Peltola  2003    410          36.42   
  Cetus Espoo  38.98                 
10  Laura Pennanen  2003    409          36.44   
  Cetus Espoo  34.34                 
11  Siiri Hargreaves  2003    392          36.95   
  Cetus Espoo  39.00                 
12  Sofia Lngstrm  2003    390          37.01   
  Cetus Espoo  36.15                 
13  Delia Helena Aho  2003    311          39.91   
  Cetus Espoo  39.51                 
 
Laji 11, 50m Backstroke Women, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA          Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Emilie Prnnen  2002    715          30.25   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  29.73                 
Emmi Kaunisto  2002    602          32.03   
  Porin Uimaseura  30.94                 
Erika Ketola  2000    592          32.22   
  Helsingfors Simsllskap  31.18                 
Nina Haltia  1999    583          32.39   
  Vanders  31.31                 
Emilia Flyckt  2001    566          32.70   
  Cetus Espoo  32.65                 
Milla Nikkanen  2002    554          32.94   
  Vanders  32.20                 
Ida Slr  2001    553          32.95   
  Cetus Espoo  31.38                 
Oona Laakso  2002    549          33.04   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku  31.52                 
Helene Hirvonen  2001    540          33.21   
  Helsingfors Simsllskap  32.73                 
10  Noora Kokko  2001    527          33.49   
  Helsingin Uimarit  31.66                 
11  Alida hberg  2002    518          33.69   
  Aurajoen Uinti  32.44                 
12  Cia Wacklin  2001    501          34.05   
  Cetus Espoo  34.40                 
13  Mirka Mettinen  2002    494          34.22   
  Cetus Espoo  34.49                 
14  Nelli Ohvo  2001    489          34.33   
  Cetus Espoo  33.56                 
15  Kiira Mauranen  1999    474          34.69   
  Helsingfors Simsllskap  33.22                 
16  Jonna Vasara  2002    453          35.21   
  Cetus Espoo  34.85                 
17  Jemina Granholm  2002    448          35.34   
  Botkyrka-Rnninge Simsllskap  34.57                 
18  Vilja Laaksonen  2002    414          36.30   
  Jrvenpn Uintiklubi  36.57                 
19  Olivia Koski  2002    411          36.38   
  Aurajoen Uinti  35.42                 
20  Miia Puranen  2001    392          36.96   
  Cetus Espoo  36.35                 
21  Essi Helle  2002    388          37.09   
  Helsingin Uimarit  37.12                 
22  Siiri Toiva  2002    377          37.43   
  Nokian Pyry  37.05                 
23  Laura Pitknen  2002    355          38.20   
  Jrvenpn Uintiklubi  37.66                 
24  Tuike Hakala  2001    350          38.37   
  Cetus Espoo  38.42                 
25  Cami Wacklin  2002    339          38.79   
  Cetus Espoo  37.45                 
26  Jenna Rajahalme  2002    306          40.15   
  Nokian Pyry  38.10                 
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  15 joulukuu 2018 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  12:15 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner