Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Öppna Masters-SM (25m) 2019
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Munktellbadet |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 22 mar 2019 till den 24 mar 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 30-34 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Ulfskans |
1986 |
Simklubben Laxen |
+0.66 |
650 |
1:01.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Simon Lund |
1989 |
Södertörns Simsällskap |
+0.75 |
539 |
1:05.44 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Robin Cederqvist |
1989 |
Wisby Simsällskap |
+0.73 |
455 |
1:09.24 |
+7.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Akacan Ahmet Zeydanli |
1988 |
Göteborg Sim |
+0.79 |
341 |
1:16.21 |
+14.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Daniele Franchi |
1987 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.71 |
340 |
1:16.31 |
+14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nicolas Allard |
1988 |
Simklubben Neptun |
+0.66 |
288 |
1:20.59 |
+19.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 35-39 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Martin Harlenbäck |
1983 |
Växjö Simsällskap |
+0.79 |
720 |
1:02.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Peter Edvardsson |
1981 |
Simklubben Neptun |
+0.82 |
701 |
1:03.36 |
+0.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Björn C-G Calleberg |
1981 |
Örebro Simallians |
+0.70 |
698 |
1:03.47 |
+0.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ville-Mikko Korka |
1980 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
688 |
1:03.77 |
+0.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Christian Löfgren |
1980 |
Lidingö Simklubb |
+0.72 |
615 |
1:06.19 |
+3.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Petter Lindqvist |
1980 |
Umeå Simsällskap |
+0.64 |
528 |
1:09.63 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ragnar Rosenqvist |
1984 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.82 |
377 |
1:17.89 |
+15.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andreas Jonerholm |
1981 |
Södertälje Simsällskap |
+0.80 |
329 |
1:21.51 |
+18.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Alexandros Dragagiannis |
1981 |
OFA Magnesia |
+0.91 |
248 |
1:29.59 |
+26.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Christoffer Andersson |
1980 |
Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ville Saxén |
1981 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lamine Siafi |
1984 |
Umeå Simsällskap |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 40-44 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Magnús Konrádsson |
1975 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.77 |
723 |
1:03.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johan Carlén |
1976 |
Täby Sim |
+0.70 |
608 |
1:07.34 |
+3.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lenny Persson |
1977 |
Malmö Kappsimningsklubb |
+0.73 |
607 |
1:07.38 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tor Wildenstam |
1975 |
Täby Sim |
+0.73 |
604 |
1:07.50 |
+3.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tony Vikarand |
1975 |
Uddevalla Sim |
+0.73 |
567 |
1:08.95 |
+5.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jörgen Utgren |
1979 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.79 |
540 |
1:10.07 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Johan Törnhult |
1975 |
Väsby Simsällskap |
+0.88 |
539 |
1:10.12 |
+6.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Rickard Johansson |
1975 |
Motala Simsällskap |
+0.78 |
529 |
1:10.53 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Johan Bursell |
1976 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.83 |
516 |
1:11.14 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Oscar Åkesson |
1977 |
Simklubben Sydsim |
+0.71 |
499 |
1:11.94 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Andreas Rilvén |
1977 |
Örebro Simallians |
+0.75 |
406 |
1:17.05 |
+13.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Jonas Forss |
1976 |
Simklubben Neptun |
+0.63 |
398 |
1:17.53 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ulf Comstedt |
1976 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.79 |
384 |
1:18.49 |
+14.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Carl Magnus Helin |
1976 |
Lidingö Simklubb |
+0.78 |
196 |
1:38.09 |
+34.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 45-49 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Stefan Scherling |
1972 |
Täby Sim |
+0.77 |
745 |
1:03.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jon Lundqvist |
1971 |
Upsala Simsällskap |
+0.73 |
712 |
1:04.58 |
+0.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Lennehag |
1974 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.69 |
709 |
1:04.67 |
+1.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Peter Hammar |
1972 |
Hallsberg Kumla Simklubb |
+0.74 |
583 |
1:09.01 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rikard Nandrup |
1972 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.62 |
577 |
1:09.26 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mika Korventie |
1971 |
Tyresö Simsällskap |
+0.76 |
561 |
1:09.93 |
+6.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Federico Engler |
1970 |
Upsala Simsällskap |
+0.86 |
553 |
1:10.23 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jan Brangefält |
1972 |
Västerås Simsällskap |
+0.74 |
505 |
1:12.39 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anders Höglund |
1974 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
+0.87 |
494 |
1:12.95 |
+9.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lars Pettersson |
1974 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.86 |
485 |
1:13.37 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Magnus Boman |
1970 |
Täby Sim |
+0.75 |
474 |
1:13.94 |
+10.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Niklas Wolkert |
1971 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
472 |
1:14.03 |
+10.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Romain Haettel |
1970 |
Lidingö Simklubb |
+0.86 |
469 |
1:14.22 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Bengt Olsson |
1970 |
Jönköpings Simsällskap |
+0.67 |
443 |
1:15.65 |
+12.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johan Meurling |
1973 |
S77 Stenungsund |
+0.86 |
440 |
1:15.82 |
+12.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Nicklas Täck |
1973 |
S77 Stenungsund |
+0.89 |
428 |
1:16.52 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mats Eriksson |
1971 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.62 |
397 |
1:18.45 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Robert Malmström |
1971 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.76 |
264 |
1:29.90 |
+26.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 50-54 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Tor Arne Pedersen |
1965 |
IL Varg |
+0.78 |
708 |
1:04.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Anders Nyberg |
1967 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.89 |
655 |
1:06.42 |
+1.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Harald Kruger |
1967 |
Täby Sim |
+0.73 |
652 |
1:06.51 |
+1.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
inge Holmquist |
1968 |
Göteborg Sim |
+0.81 |
609 |
1:08.06 |
+3.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tomas Larsson |
1966 |
Upsala Simsällskap |
+0.61 |
509 |
1:12.23 |
+7.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Magnus Du Rietz |
1969 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.73 |
504 |
1:12.45 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tomas Jansson |
1967 |
Upsala Simsällskap |
+0.70 |
499 |
1:12.72 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mats Norlin |
1965 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.70 |
493 |
1:13.01 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Fredrik Björn |
1966 |
Växjö Simsällskap |
+0.78 |
482 |
1:13.53 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Valter Olander |
1965 |
Västerås Simsällskap |
+0.86 |
471 |
1:14.10 |
+9.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Per Sandberg |
1968 |
Simklubben Poseidon |
+0.79 |
457 |
1:14.87 |
+10.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Dennis Åberg |
1965 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
+0.79 |
439 |
1:15.85 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tomas Wiiand |
1968 |
Väsby Simsällskap |
+0.81 |
406 |
1:17.86 |
+13.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Henrik Strand |
1965 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.81 |
401 |
1:18.22 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lars Malmqvist |
1967 |
Simklubben Neptun |
+0.93 |
372 |
1:20.18 |
+15.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Ulf Eriksson |
1965 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
+0.75 |
231 |
1:33.89 |
+29.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 55-59 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jonas Hallgren |
1964 |
Umeå Simsällskap |
+0.79 |
800 |
1:06.51 |
|
|
NR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Håkan Persson |
1963 |
Täby Sim |
+0.81 |
769 |
1:07.41 |
+0.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Torbjörn Wolffram |
1964 |
Göteborg Sim |
+0.87 |
680 |
1:10.21 |
+3.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Stefan Karlsson |
1963 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.62 |
639 |
1:11.67 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Henrik Roos |
1964 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.78 |
639 |
1:11.68 |
+5.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Gunnar Persson |
1961 |
Simklubben Poseidon |
+0.84 |
612 |
1:12.71 |
+6.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lars Hennert |
1961 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.78 |
600 |
1:13.19 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Harri Mossmyr |
1962 |
Stockholmspolisens IF SF |
+0.68 |
573 |
1:14.33 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jan Mandahl |
1961 |
Upsala Simsällskap |
+0.81 |
564 |
1:14.74 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Rolf Gustafsson |
1960 |
Simklubben Neptun |
+0.79 |
561 |
1:14.87 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Peter Norrmén |
1960 |
Örebro Simallians |
+0.85 |
561 |
1:14.88 |
+8.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Magnus Bornevi |
1963 |
Södertälje Simsällskap |
+0.93 |
536 |
1:16.02 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Magnus Svensson |
1962 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.81 |
505 |
1:17.53 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Paul Westerberg |
1961 |
Norrköpings Kappsimningsklubb |
|
488 |
1:18.43 |
+11.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Fredrik Månsson |
1962 |
Saltsjöbadens Idrottsförening |
+0.78 |
470 |
1:19.41 |
+12.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Raimo Huhtala |
1960 |
Örebro Simallians |
+0.86 |
393 |
1:24.28 |
+17.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Håkan Quist |
1961 |
Västerås Simsällskap |
+0.70 |
346 |
1:27.94 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lars Reuterskiöld |
1963 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
+0.93 |
289 |
1:33.34 |
+26.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Peter Karlsson |
1963 |
Västerås Simsällskap |
|
246 |
1:38.45 |
+31.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 60-64 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Dmitri Khodko |
1959 |
Täby Sim |
+0.99 |
792 |
1:09.41 |
|
|
NR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eric Sjöström |
1959 |
Lidingö Simklubb |
+0.75 |
768 |
1:10.12 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ronny Oltner |
1956 |
Södertälje Simsällskap |
+0.74 |
673 |
1:13.29 |
+3.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Veikko Mattola |
1956 |
Södertälje Simsällskap |
+0.90 |
605 |
1:15.91 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Bo Almqvist |
1958 |
Helsingborgs Simsällskap |
+0.66 |
598 |
1:16.20 |
+6.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mikael Nyström |
1958 |
Simklubben Neptun |
+0.84 |
590 |
1:16.57 |
+7.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Peter Lillieström |
1959 |
Södertörns Simsällskap |
+0.77 |
571 |
1:17.38 |
+7.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mats Örth |
1955 |
Helsingborgs Simsällskap |
+0.81 |
516 |
1:20.05 |
+10.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anders Gustafson |
1959 |
Göteborg Sim |
+0.81 |
493 |
1:21.29 |
+11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Robert Jakubek |
1959 |
Helsingborgs Simsällskap |
+0.75 |
359 |
1:30.31 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Pär Näreby |
1956 |
Jönköpings Simsällskap |
|
314 |
1:34.43 |
+25.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lars Örnholmer |
1956 |
Växjö Simsällskap |
|
197 |
1:50.30 |
+40.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 65-69 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jan Blomgren |
1950 |
Södertälje Simsällskap |
+0.62 |
434 |
1:26.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 70-74 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ulf Gabrielsson |
1948 |
Simklubben Neptun |
+0.81 |
676 |
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Rolf Tegeback |
1948 |
Sundsvalls Simsällskap |
+0.92 |
661 |
1:23.90 |
+0.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Bo Ljungberg |
1945 |
Hellas Simklubb |
|
556 |
1:28.87 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lars Backlund |
1949 |
Hellas Simklubb |
+0.88 |
400 |
1:39.16 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kaj Gorosch |
1948 |
Lidingö Simklubb |
+0.77 |
248 |
1:56.21 |
+32.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 75-79 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Matthias Kroner |
1943 |
Hellas Simklubb |
+0.77 |
606 |
1:31.64 |
|
|
SR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Josef Borbas |
1943 |
Simklubben Sydsim |
+0.95 |
400 |
1:45.23 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Håkan Bengtsson |
1942 |
Stockholmspolisens IF SF |
|
375 |
1:47.52 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ulf Brangefält |
1942 |
Västerås Simsällskap |
|
370 |
1:47.97 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 80-84 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Malk |
1937 |
Hellas Simklubb |
+0.73 |
604 |
1:40.14 |
|
|
SR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 25-29 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucas Thomée |
1993 |
Stockholms Kappsimningsklubb |
+0.69 |
606 |
1:03.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Markus Kron |
1994 |
Södertörns Simsällskap |
+0.72 |
576 |
1:04.24 |
+1.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Christofer Röbech |
1994 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.72 |
567 |
1:04.60 |
+1.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emil Davidsson |
1990 |
Linköpings Allmänna SS |
+0.77 |
540 |
1:05.66 |
+2.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Simon Alm Liljevall |
1991 |
Simklubben Neptun |
+0.60 |
538 |
1:05.71 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Georgi Olentsenko |
1990 |
Solna Sundbyberg SS 04 |
|
492 |
1:07.69 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Filip Christensson |
1991 |
Växjö Simsällskap |
+0.78 |
488 |
1:07.89 |
+4.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Johan Nyström |
1994 |
Västerås Simsällskap |
+0.74 |
475 |
1:08.52 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niclas Just |
1994 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.57 |
420 |
1:11.36 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
David Forsgren |
1994 |
Växjö Simsällskap |
+0.85 |
377 |
1:14.01 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Altzar |
1992 |
Hvetlanda Simsällskap |
+0.81 |
362 |
1:14.98 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
André Leo |
1993 |
Mölndals Allmänna Simsällskap |
+0.83 |
335 |
1:16.92 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Magnus Björk |
1991 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.70 |
216 |
1:29.11 |
+25.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erik Gissén |
1992 |
Karlstads Simsällskap |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcus Nordin |
1992 |
Södertälje Simsällskap |
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 20, 100m Medley Herrar 20-24 år - Final |
|
|
Sponsor: |
ATEA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Född |
Förening |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
William Brand |
1998 |
Eskilstuna Simklubb |
+0.71 |
|
58.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marcus Stridfäldt |
1995 |
Södertörns Simsällskap |
+0.65 |
|
1:06.47 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Marcus Stolt |
1995 |
Södertörns Simsällskap |
+0.62 |
|
1:07.28 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Carl Schiller |
1997 |
Simklubben Neptun |
+0.70 |
|
1:16.29 |
+17.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grenen officiell: 2019-03-23 17:53:28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-03-23 17:55:32 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Eskilstuna Simklubb |
|
|
|
|