2024-07-13   08:30:54
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for SuSvim Specialist 2019

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnudagur

┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 25 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:22   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 25, 50m Ryggsvimjing Kvinnur, Finalur 
F°royskt met (senior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
F°royskt met (junior): Signhild Joensen (2000) 29.59 2017-04-04 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA          Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Signhild Joensen  2000    645          31.31   
  Ăgir Klaksvik  30.12                 
Sßra R. Nysted  2001    557          32.88   
  Su­uroyar Svimjifelag  34.61                 
Elisabeth Erlendsdˇttir  2005    555          32.92   
  Havnar Svimjifelag  33.56                 
Maria Bjarnastein Antoft  2000    537          33.28   
  Havnar Svimjifelag  33.13                 
Ey­ri­ Mortensen  2003    520          33.63   
  Havnar Svimjifelag                   
Elin Christiansen  2004    435          35.71   
  Su­uroyar Svimjifelag  35.12                 
Maria Suma Poulsen  2004    435          35.71   
  Havnar Svimjifelag  39.42                 
Bj°rg Ëlavsdˇttir  2004    430          35.84   
  Havnar Svimjifelag  35.25                 
Mirja Sˇlstein  2003    369          37.70   
  Ăgir Klaksvik  36.77                 
10  Bj°rk L S°rensen  2004    338          38.81   
  Su­uroyar Svimjifelag  39.93                 
11  SofÝa Toftegaard  2006    325          39.33   
  Ăgir Klaksvik  41.01                 
12  Birna Isholm  2006    324          39.36   
  Ăgir Klaksvik  39.71                 
13  Sophilia Wraae Mukisa  2006    271          41.77   
  Havnar Svimjifelag                   
14  Lena R. Loburak  2007    240          43.50   
  Ăgir Klaksvik  43.63                 
15  Sˇlja Sigmundardˇttir  2005    238          43.62   
  Havnar Svimjifelag                   
16  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    230          44.16   
  Ăgir Klaksvik  44.04                 
17  Lea Midjord  2002    225          44.43   
  Su­uroyar Svimjifelag  40.65                 
18  Lea Osberg H°jsted  2008    202          46.06   
  Ăgir Klaksvik  46.95                 
19  Durita M. Askham  2008    169          48.87   
  Ăgir Klaksvik  45.74                 
Kristina K. Hansen  2003              DNS   
  Ăgir Klaksvik  43.52                 
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  35.74                 
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:22 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner