2024-07-18   18:28:37
Choose competition:

Choose language:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Results for SuSvim Specialist 2019

Below are all results from the competition shown by session.

Sunnudagur

┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um
┌rslit Kapping 27 (Finalur) - Vi­ stigum og millumtÝ­um 
 
  Stevnuheiti  SuSvim Specialist 2019    Prentdagur  13 January 2019   
  Sta­ur  Vßgur    Prenta­ kl  14:30   
  Fyrireikari  SuSvim         
  Hylur  50m         
  1. stevnudagur  12 January 2019         
 
 
Kapping 27, 100m Bringusvimjing Kvinn, Finalur 
F°royskt met (senior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-05-26 
F°royskt met (junior): ┴sbj°rg Hjelm (1999) 1:15.34 2015-06-26 
 
 
Ra­f.  Heiti  F°­ißr  Stig  FINA  50m        Rokkin tÝ­  St°­a 
  Felag  Tilm.tÝ­    Code             











 
Rebekka Trygvadˇttir  2004    511  37.94        1:20.18   
  Ăgir Klaksvik  1:17.26                 
                     
Emma Bruhn  2002    503  38.13        1:20.60   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:19.33                 
                     
Sßra R. Nysted  2001    418  41.89        1:25.74   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:23.37                 
                     
Sˇlvß A. Sigur­sson  2002    413  40.26        1:26.05   
  Ăgir Klaksvik  1:20.14                 
                     
Petra A. Nielsen  2003    351  42.75        1:30.89   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:25.30                 
                     
Jˇhanna H. Eidesgaard  2004    336  44.07        1:32.22   
  Havnar Svimjifelag  1:32.94                 
                     
Bj°rt A. Sigur­sson  2004    335  43.34        1:32.30   
  Ăgir Klaksvik  1:31.87                 
                     
Elin Christiansen  2004    328  45.22        1:32.95   
  Su­uroyar Svimjifelag  1:28.43                 
                     
SofÝa Toftegaard  2006    294  45.91        1:36.44   
  Ăgir Klaksvik  1:37.93                 
                     
10  Kristina ═ Skßla  2005    292  45.75        1:36.61   
  Havnar Svimjifelag                   
                     
11  Sandra Kristin Stampe Nic  2008    226  49.16        1:45.16   
  Ăgir Klaksvik  1:45.46                 
                     
Ronja Rˇ ═ DÝmun  2004              DNS   
  Havnar Svimjifelag  1:34.58                 
                     
Oddvß Sedea D. Nattestad  2006              DSQ  2 undirvatnst°k 
  Havnar Svimjifelag  2:13.59                 
                     
 
 

Stovna­ Ý WinGrodan 1.26.08  Prentdagur  13 January 2019 
Lisensin eigur: Su­uroyar Svimjifelag  Prenta­ kl  14:30 
 

Swimify Web Banner

Swimify Android Banner

LiveTiming iPhone Banner