2021-06-20   00:15:52
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (vliajat, ei pisteit) 
 
  Kilpailu  Talviuinnit    Tulostuspivmr  09 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Vantaa    Tulostusaika  16:01   
  Jrjestj  Vanders         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  09 helmikuu 2019         
 
 
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Amos berg  2009  Helsingin Uimarit            1:02.10   
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Miklas Sarkkinen  2007  Helsingin Uimarit            47.38   
Veikko Moilanen  2007  Helsingin Uimarit            48.45   
Niilo Kommeri  2007  Helsingin Uimarit            51.85   
Leo Niemi  2008  Helsingin Uimarit            52.12   
Joel Wahlman  2008  Vanders            52.59   
Lauri Rantsi  2008  Vanders            53.69   
Konstantin Terekhov  2008  Vanders            56.90   
Markus Sarre  2008  Helsingin Uimarit            57.51   
Ahti Nikkari  2007  Kimito Sportfrening rf            57.74   
10  Otto Harju  2008  Vanders            58.58   
11  Teo Valtonen  2007  Vanders            1:06.55   
Matti Klmper  2008  Cetus Espoo            DNS   
Renaldo Rosental  2007  Helsingin Uimarit            DNS   
Andrei Teittinen  2008  Vanders            DSQ   
  SW 7.5 Jalkater sisnpin potkussa               
Laxmi Avadhanula  2008  Vanders            DSQ   
  SW 7.2 Eriaikaisia ksiliikkeit               
Onni Tuohino  2008  Vanders            DSQ   
  SW 7.5 Perhosuinnin potku (pl. lhdn / knnksen jlkeen)               
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Leo Whrn  2005  Vanders            35.06   
Miska Sarkkinen  2005  Helsingin Uimarit            40.49   
Mikael Bckerman  2006  Gladius Kirkkonummi            43.47   
Adam Kisiel  2005  HTU Stadi            43.55   
Niko Antman  2006  Gladius Kirkkonummi            46.03   
Otso Koskela  2005  Helsingin Uimarit            46.14   
Onni Vilja  2005  Tuusulan Uimaseura            47.22   
Caspar berg  2006  Helsingin Uimarit            47.87   
Reko Mikkonen  2006  Vanders            50.48   
10  Dominic Konstantinov  2006  Vanders            53.05   
Daniel Tapiovaara  2006  Helsingin Uimarit            DNS   
Ebbe Karlsson  2005  Kimito Sportfrening rf            DSQ   
  SW 7.2 Vr uintisykli (=1 ksiveto, 1 potku), paitsi knnkseen / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Danil Seksenov  2004  Vanders            33.71   
Pauli Salonen  2003  Helsingin Uimarit            37.22   
Jaska Schoenmakers  2004  Tuusulan Uimaseura            41.48   
Henri Erlund  2003  HTU Stadi            42.56   
                     
 
Laji 9, 50m Rintauinti Miehet, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Erik Nurmi  2001  Vanders            29.27   
Eetu Einto  2001  Vanders            31.44   
Ville Lindfors  1976  Vanders            32.20   
Matias Blomfelt  2000  Helsingin Uimarit            37.67   
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  09 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Uinti Vantaa  Tulostusaika  16:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner