Tulokset Medley Race 2019
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Resultat Løb 13 (Finaler) - Officiel |
Stævne navn | REMA 1000 Medley Race 2019 | Udskriftsdato | 27 januar 2019 | |||
Stævne by | Vallensbæk | Udskriftstidspunkt | 13:46 | |||
Arrangør | Vallensbæk Svømmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 27 januar 2019 |
Løb 13, 4X50m Medley Damer, Finaler |
Sponsor: REMA 1000 |
Plac. | Navn | Født | Klub | 50m | Opnået | Status | ||||
1 | Køge Kids Piger 1 | 2007 | Køge Svømmeklub | 2:32.42 | ||||||
Mathilde Pedersen | 2007 | 39.47 | 39.47 | |||||||
Mejse Jakobsen | 2007 | 44.40 | 1:23.87 | |||||||
Anne-Marie T. Kristensen | 2007 | 35.91 | 1:59.78 | |||||||
Anna Steen Petersen | 2007 | 32.64 | 2:32.42 | |||||||
2 | Vilde Rolf 1 | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 2:38.50 | ||||||
Hanna Rørbech | 2006 | 39.28 | 39.28 | |||||||
Emma Haagen | 2006 | 44.42 | 1:23.70 | |||||||
Olivia Møllgaard | 2008 | 41.03 | 2:04.73 | |||||||
Rosa Cornelia Barrisøe | 2006 | 33.77 | 2:38.50 | |||||||
3 | Køge Kids Piger 2 | 2007 | Køge Svømmeklub | 2:54.45 | ||||||
Amalie Mønster Birk | 2007 | 42.64 | 42.64 | |||||||
Anna Høyer | 2007 | 52.45 | 1:35.09 | |||||||
Rebekka Roed | 2007 | 41.14 | 2:16.23 | |||||||
Augusta Bollmann | 2009 | 38.22 | 2:54.45 | |||||||
4 | Aif1 | 2007 | Albertslund IF | 3:00.65 | ||||||
Mille Bækmark | 2008 | 47.79 | 47.79 | |||||||
Helena Fritz Larsson | 2007 | 48.92 | 1:36.71 | |||||||
Marie Munk | 2008 | 41.05 | 2:17.76 | |||||||
Emilia Nielsen | 2007 | 42.89 | 3:00.65 | |||||||
5 | Vilde Rolf 2 | 2006 | Swim Team Taastrup - VATCPH | 3:05.56 | ||||||
Amalie Møller | 2007 | 46.36 | 46.36 | |||||||
Maja Hansen | 2006 | 52.09 | 1:38.45 | |||||||
Isabella M. Madsen | 2007 | 49.82 | 2:28.27 | |||||||
Maria Agnes Jakobsen | 2007 | 37.29 | 3:05.56 | |||||||
6 | Gti Piger A | 0 | GTI | 3:17.74 | ||||||
Jasmin A. Didriksen | 2009 | 45.87 | 45.87 | |||||||
Sarah Budolph Olsen | 2009 | 59.47 | 1:45.34 | |||||||
Sofia Linnea B. Pedersen | 2009 | 50.44 | 2:35.78 | |||||||
Luna Madrid Poulsen | 2009 | 41.96 | 3:17.74 | |||||||
- | Aif2 | 0 | Albertslund IF | DSQ | Tyvstart | |||||
Freja Johanna Kepser | 2005 | 43.96 | 43.96 | |||||||
Sofie Riis | 2005 | 42.73 | 1:26.69 | |||||||
Emma Riis | 2005 | 42.60 | 2:09.29 | |||||||
- | Gti Piger B | 0 | GTI | DSQ | 1 hånd i afsl.v.100m | |||||
Mie Neergaard | 2010 | 56.21 | 56.21 | |||||||
- | Mk 31 Piger 1 | 2007 | VAT Copenhagen-MK31 | DSQ | Brug af anden svømme | |||||
Caroline Bjerre | 2007 | 44.68 | 44.68 | |||||||
- | Super Sild | 2007 | Vallensbæk IF Af 1939 | DSQ | Tyvstart | |||||
Sarah Gudme | 2007 | 37.04 | 37.04 | |||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 27 januar 2019 |
Licens til Vallensbæk IF Af 1939 | Udskriftstidspunkt | 13:46 |