Results for Danish Open 2019 & DMJ-L 2019
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Heat resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangør |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
Taastrup svømmehal |
Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50m |
Stævne dato: |
5. apr 2019 to 9. apr 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 43, 50m Rygsvømning Damer, DMJ - A Finale |
|
|
|
27.63 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Kazan, Rusland |
|
05-08-2015 |
|
|
|
|
|
|
28.51 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Antwerpen, Belgien |
|
06-07-2012 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Liva Palmund |
2002 |
Svømmeklubben Triton Ballerup |
+0.65 |
767 |
29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Karoline Sørensen |
2002 |
Thisted Svømmeklub |
+0.57 |
749 |
29.70 |
+0.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cecilie Grøndal |
2002 |
Horsens Svømmeklub |
+0.64 |
734 |
29.90 |
+0.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Frederikke Marie Hansen |
2003 |
Gladsaxe Svømmeklub |
+0.60 |
728 |
29.98 |
+0.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rebecca E. Jacobsen |
2003 |
Viborg Svømme Klub |
+0.65 |
705 |
30.30 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Mia Rindshøj |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.63 |
692 |
30.50 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zara Wendel |
2002 |
Holbæk Svømme Klub |
+0.54 |
692 |
30.50 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Julie Krøyer Svendsen |
2002 |
Svømmeklubben Kvik, Kastrup |
+0.68 |
678 |
30.70 |
+1.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 08-04-2019 18:44:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 43, 50m Rygsvømning Damer, DMJ - B Finale |
|
|
|
27.63 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Kazan, Rusland |
|
05-08-2015 |
|
|
|
|
|
|
28.51 |
|
|
Mie Østergaard Nielsen |
1996 |
Aalborg Sv |
DEN |
Antwerpen, Belgien |
|
06-07-2012 |
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Født |
Klub |
R.T. |
FINA |
Tid |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Clara Rybak-Andersen |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.68 |
707 |
30.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Louise Jensen |
2003 |
DeltaSwim |
+0.56 |
666 |
30.89 |
+0.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Melanie Eggertsen |
2002 |
Nakskov Svømme Klub |
+0.55 |
665 |
30.91 |
+0.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Julie Stampe |
2002 |
Sigma Swim Allerød |
+0.63 |
664 |
30.92 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alberte V. Bisgaard |
2003 |
Gentofte Svømme Klub |
+0.58 |
648 |
31.17 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Caroline Broholm |
2003 |
Ringe Svømme Klub |
+0.61 |
648 |
31.17 |
+0.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ella Stenholt |
2003 |
Lyngby Svømmeklub |
+0.65 |
647 |
31.19 |
+0.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Linnea Hietala |
2004 |
Helsingør Svømmeklub |
+0.65 |
642 |
31.27 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 08-04-2019 18:44:49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
08-04-2019 18:45.04 |
Datahandling: WinGrodan 2.3 |
Licens til: Dansk Svømmeunion |
|
|
|
|