2019-11-22   09:55:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP vanhojen pitkät

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Cetus GP vanhojen pitkät    Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:22   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  10 helmikuu 2019         
 
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Alexander Huhtala  2003  Cetus Espoo    1:03.44  2:13.62  3:24.42    4:33.23   
Matias Rasinmäki  2003  Cetus Espoo    1:03.17  2:12.34  3:23.45    4:33.46   
Roni Severinkangas  2003  Cetus Espoo    1:03.15  2:13.46  3:24.14    4:35.74   
Oskari Repo  2003  Cetus Espoo    1:07.80  2:22.93  3:38.82    4:53.42   
Mattias Janhunen  2003  Cetus Espoo    1:17.28  2:47.87  4:22.01    5:50.47   
Niko Silander  2003  Cetus Espoo    1:31.13  3:11.43  4:50.83    6:27.27   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Leo Mikkonen  2002  Cetus Espoo    1:01.06  2:06.38  3:11.08    4:13.17   
Daniel Rinne  2002  Cetus Espoo    1:02.82  2:10.97  3:20.41    4:30.20   
Otto Sormunen  2002  Cetus Espoo    1:04.41  2:15.10  3:25.46    4:35.81   
Joel Syrjä  2002  Cetus Espoo    1:08.11  2:22.45  3:38.25    4:53.22   
Sasha Cormier Simola  2002  Cetus Espoo            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Isak Gramén  2001  Cetus Espoo    59.90  2:06.85  3:15.95    4:24.49   
Eemil Kylmä  2001  Cetus Espoo    1:02.47  2:11.07  3:20.69    4:28.66   
Teemu Annala  2001  Cetus Espoo    1:03.92  2:13.93  3:25.10    4:35.64   
Joel Knaapi  2001  Cetus Espoo    1:04.05  2:15.67  3:30.09    4:44.85   
Joona Ruuskanen  2000  Cetus Espoo    1:06.09  2:25.80  3:46.42    5:06.21   
Samuli Hartikainen  2001  Cetus Espoo            DNS   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Eetu Alitalo  1999  Cetus Espoo    1:00.33  2:05.27  3:10.26    4:13.95   
Miika Pentti  1997  Cetus Espoo    59.65  2:03.71  3:10.26    4:19.16   
Rasmus Virta  1998  Cetus Espoo    1:01.60  2:08.17  3:14.83    4:21.03   
Lassi Ohtonen  1992  Cetus Espoo    1:01.43  2:09.88  3:19.88    4:31.50   
                     
 
Laji 4, 400m Vapaauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura    100m  200m  300m    Aika  Tila 











 
Samuel Saari  2004  Cetus Espoo    1:05.77  2:15.11  3:25.22    4:34.78   
Viktor Asklöf  2004  Cetus Espoo    1:06.47  2:16.06  3:27.50    4:37.82   
Juuso Pulkkinen  2004  Cetus Espoo    1:07.51  2:18.56  3:29.96    4:38.94   
Nuutti Laitinen  2004  Cetus Espoo    1:08.48  2:24.71  3:40.59    4:55.61   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  10 helmikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:22 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner