2021-11-27   19:23:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Manse-Uinnit 2019

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Manse-uinnit    Tulostuspivmr  09 maaliskuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Tampere    Tulostusaika  16:56   
  Jrjestj  Uinti Tampere         
  Allas  50m         
  Kilpailupivmr  09 maaliskuu 2019         
 
 
Laji 12, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 12 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Hinkka  2005    587  32.30  1:08.85  1:46.77    2:25.47   
  Uimaseura Kangasalan Kuohu  2:28.98                 
                     
Ellen Kaituri  2006    400  34.29  1:15.78  1:59.40    2:45.26   
  bo Simklubb-Uintiklubi Turku                   
                     
Mari Kausiala  1997    400  33.88  1:14.27  1:59.01    2:45.31   
  TaTu Tampere  2:42.30                 
                     
Ronja Myllykallio  2003    397  36.79  1:19.14  2:02.74    2:45.67   
  Uinti Tampere  2:39.32                 
                     
Noora Kylmmets  2004    389  35.25  1:17.61  2:03.16    2:46.81   
  Uinti Tampere  2:48.04                 
                     
Sanna Saarinen  1998    381  37.16  1:19.29  2:04.63    2:47.93   
  Simmis Wanda  2:43.53                 
                     
Olivia Hellsten  2000    329  33.18  1:14.84  2:02.77    2:56.33   
  Simmis Wanda                   
                     
Sini Korin  2003    328  38.11  1:23.90  2:10.35    2:56.61   
  Uinti Tampere  2:41.57                 
                     
Enni Halttunen  2005    311  36.77  1:19.84  2:08.32    2:59.63   
  Uinti Tampere  3:07.39                 
                     
10  Lotta Linnea Partanen  2001    280  36.69  1:22.60  2:14.57    3:06.06   
  Nummelan Kisaajat  2:57.43                 
                     
11  Bettina Sandelin  2005    255  39.59  1:28.47  2:21.44    3:12.05   
  Rauman Uimaseura                   
                     
12  Henni Halme  2005    252  36.89  1:22.31  2:14.92    3:12.81   
  Uinti Tampere  3:17.50                 
                     
13  Katriina Kallio  2006    243  39.02  1:28.37  2:21.12    3:15.07   
  Raision Urheilijat                   
                     
14  Tatiana Sukhareva  2005    235  44.17  1:34.58  2:26.00    3:17.31   
  Vanders  3:26.48                 
                     
Aino Paju  2003              DSQ   
  Vanders  2:43.53                 
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lhtmerkki               
                     
Susanna Uitto  2004              DSQ   
  Uinti Tampere  3:06.77                 
  SW 8.2 Ksien palautus ei tapahtunut veden pinnan ylpuolella               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspivmr  09 maaliskuu 2019 
Lisenssinhaltija: Tampereen Seurat  Tulostusaika  16:56 
 

Image
LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner