2022-01-26   18:04:30
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Resultat för Caroline af Ugglas knattesim 2019

Nedan visas alla resultat från tävlingen uppdelade per tävlingspass.

Tävlingspass 2

Resultat Gren 17 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider
Resultat Gren 17 (Finaler) - Per ldersgrupp med mellantider 
 
  Tvling  Caroline af Ugglas knattesim    Utskriftsdatum  10 mars 2019   
  Tvlingsort  Bro    Utskriftstid  17:01   
  Arrangr           
  Bassng  25m         
  Tvlingsdatum  10 mars 2019         
 
 
Gren 17, 50m Brstsim Damer, Finaler 11 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    25m        Tid  Status 











 
Amanda Rosborg  2008  smo Simsllskap    20.64        43.64   
Audrey Glavas  2008  smo Simsllskap    20.73        44.38   
Lina Thunvall  2008  smo Simsllskap    21.28        46.18   
Alice Jeansson  2008  Solna Sundbyberg SS 04    22.03        46.63   
Saga Johansson  2008  Vsby Simsllskap    21.83        47.20   
Sofia Sundstrm Curstedt  2008  Danderyds Sim    22.42        48.50   
Alva Lindberg  2008  smo Simsllskap    21.90        48.89   
Aziza Osman  2008  Simklubben Ena    23.34        49.36   
Saga Wallebring  2008  Simklubben Ena    22.87        50.52   
10  Martha Hammes  2008  Solna Sundbyberg SS 04    23.78        50.97   
11  Cornelia Orheden  2008  Vsby Simsllskap    23.50        50.98   
12  Isabelle Nilsson  2008  Danderyds Sim    24.25        51.63   
13  Tea Hermelin  2008  Turebergs Simklubb    24.16        51.67   
14  Natalie Donoso Hammar  2008  Danderyds Sim    23.19        52.10   
15  Micaela Donoso Hammar  2008  Danderyds Sim    23.62        52.24   
16  Tilde Fyrby  2008  Vsby Simsllskap    24.71        52.39   
17  Ella Gjlby  2008  Simklubben Ena    24.54        53.03   
18  Saga Gustavsson  2008  smo Simsllskap    24.82        53.40   
19  Elvira Wnman  2008  Turebergs Simklubb    24.43        53.95   
20  Emilia Sther  2008  Kanaans Simsllskap    24.87        54.19   
21  Isabelle Moshref  2008  Saltsjbadens Idrottsfrening    24.17        54.22   
22  Rebecka Tousek  2008  Kanaans Simsllskap    26.47        54.26   
23  Keita Ivanova  2008  Vsby Simsllskap    25.96        54.77   
24  Beatrice Nilsson  2008  Saltsjbadens Idrottsfrening    25.66        55.03   
25  Alma Lund Wahlberg  2008  Turebergs Simklubb    26.12        55.29   
26  Clara Kster  2008  smo Simsllskap    25.31        55.82   
27  Agnes Klingh  2008  Vsby Simsllskap    25.86        55.84   
28  Alice Svedmarker  2008  Vsby Simsllskap    25.78        56.27   
29  Emilia Blomstrm  2008  Solna Sundbyberg SS 04    26.41        56.34   
30  Sonja Knezevic  2008  Upplands-Bro Simsllskap    26.37        56.65   
31  Magdalena Dimencheva  2008  Turebergs Simklubb    25.76        56.98   
32  Ida Norrbin-Schilling  2008  Solna Sundbyberg SS 04    26.87        59.24   
33  Emilia Bakas  2008  Simklubben Ena    28.05        59.94   
34  Amanda gren  2008  Upplands-Bro Simsllskap    27.54        1:00.15   
35  Moa Olsson  2008  Saltsjbadens Idrottsfrening    27.85        1:00.84   
36  Narin Gohary  2008  Vsby Simsllskap    28.42        1:02.72   
37  Moa Bretz  2008  Upplands-Bro Simsllskap    29.05        1:04.49   
38  Amelie Jgemar  2008  Vsby Simsllskap    31.76        1:06.01   
39  Alice Birgander  2008  Upplands-Bro Simsllskap    31.56        1:06.96   
Elin Eriksson  2008  Upplands-Bro Simsllskap            DSQ   
Emma Arn  2008  Turebergs Simklubb            DSQ   
Sofia Tumantseva  2008  Vsby Simsllskap            DSQ   
                     
 
Gren 17, 50m Brstsim Damer, Finaler 12 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    25m        Tid  Status 











 
Cornelia Utgren  2007  Solna Sundbyberg SS 04    18.68        40.59   
Elin Finne  2007  Blsta Simklubb    19.38        41.99   
Asta Revster  2007  Solna Sundbyberg SS 04    20.52        43.64   
Thea Bergstrm  2007  Solna Sundbyberg SS 04    20.16        44.10   
Moa Larsson  2007  Turebergs Simklubb    20.51        44.35   
Ebba Bjrkn  2007  Vsby Simsllskap    21.44        46.11   
Judit Andersson  2007  Solna Sundbyberg SS 04    21.67        46.89   
Tilda Flodin  2007  Vsby Simsllskap    21.96        46.99   
Edith Forsell  2007  Turebergs Simklubb    22.71        48.60   
10  Leia Matejic Elvin  2007  Solna Sundbyberg SS 04    22.47        48.94   
11  Leah Sandelius  2007  smo Simsllskap    22.44        49.01   
12  Maja Wallmark  2007  Kanaans Simsllskap    22.82        49.28   
13  Lilian Holfve  2007  Turebergs Simklubb    22.56        49.71   
14  Ellinor Lillefors  2007  Blsta Simklubb    22.65        50.15   
15  Kristina Lind  2007  Simklubben Ena    23.89        50.39   
16  Isabell Andersson  2007  Turebergs Simklubb    24.21        51.01   
17  Anna Gomez  2007  Solna Sundbyberg SS 04    23.78        51.02   
18  Louise Axland  2007  Solna Sundbyberg SS 04    24.60        51.34   
19  Hanna Areblad  2007  Vsby Simsllskap    24.15        51.47   
20  Amanda Soln  2007  Turebergs Simklubb    24.44        51.48   
21  Isabella Winsnes  2007  Solna Sundbyberg SS 04    23.88        51.64   
22  Lovisa Eriksson  2007  Gustavsbergs Simsllskap    24.38        51.79   
23  Ella Omazic  2007  Turebergs Simklubb    23.63        51.92   
24  Ella Lynch  2007  Solna Sundbyberg SS 04    23.79        52.10   
25  Ezabela Ortega  2007  Turebergs Simklubb    23.28        52.41   
26  Ella Curstedt  2007  Turebergs Simklubb    24.70        54.08   
27  Amanda Broberg  2007  Turebergs Simklubb    24.65        54.18   
28  Kajsa Elmqvist  2007  Turebergs Simklubb    24.93        54.24   
29  Molly Brinck  2007  Blsta Simklubb    25.73        54.34   
30  Karina Kurbanova  2007  Saltsjbadens Idrottsfrening    26.49        56.57   
31  Matilda Soln  2007  Turebergs Simklubb    26.86        57.31   
32  Alva Smeds  2007  Vsby Simsllskap    27.81        59.74   
33  Jasmine Bardakci  2007  Vsby Simsllskap    26.56        1:00.43   
34  Isabel Holmertz  2007  Turebergs Simklubb    28.76        1:01.02   
35  Emma Iannello  2007  Vsby Simsllskap    29.03        1:03.55   
36  Elin Nilsson  2007  Upplands-Bro Simsllskap    34.94        1:19.98   
Hanna Wickstrm  2007  Danderyds Sim            DSQ   
Julia Sundqvist  2007  Turebergs Simklubb            DSQ   
Selma Edwall  2007  Saltsjbadens Idrottsfrening            DSQ   
                     
 
Gren 17, 50m Brstsim Damer, Finaler 13 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    25m        Tid  Status 











 
Freja Vesterlund  2006  smo Simsllskap    19.17        40.74   
Agnes hman  2006  smo Simsllskap    19.57        41.55   
Meja Thunvall  2006  smo Simsllskap    19.32        42.03   
Wilma Danielsson  2006  Solna Sundbyberg SS 04    20.00        42.49   
Mikaela Erneholm  2006  Danderyds Sim    19.86        42.74   
Vera Popova  2006  Turebergs Simklubb    19.77        43.02   
Ebba Fors  2006  Upplands-Bro Simsllskap    20.28        43.42   
Ebba Nsvall  2006  Turebergs Simklubb    20.48        44.46   
Elin Sderlund  2006  Upplands-Bro Simsllskap    21.46        45.15   
10  Laura Midby  2006  Saltsjbadens Idrottsfrening    21.80        46.04   
11  Elise Blomstrm  2006  Solna Sundbyberg SS 04    21.84        46.96   
12  Elsa Kjellstrm  2006  Upplands-Bro Simsllskap    21.57        47.27   
13  Alicia Roman  2006  Turebergs Simklubb    21.95        47.66   
14  Agnes Arver  2006  Danderyds Sim    22.22        47.96   
15  Julia Marklund  2006  Turebergs Simklubb    22.41        48.57   
16  Elsa Pettersson  2006  Turebergs Simklubb    22.07        48.75   
17  Selma Sjdin  2006  Turebergs Simklubb    22.36        48.82   
18  Klara Broms  2006  Turebergs Simklubb    22.97        49.26   
19  Beata Naumburg  2006  Danderyds Sim    23.84        49.64   
20  Esther Hammes  2006  Solna Sundbyberg SS 04    22.96        50.34   
21  Emma Klingh  2006  Solna Sundbyberg SS 04    23.92        50.83   
22  Tencie Spoormaker  2006  Turebergs Simklubb    23.76        51.14   
23  Hanna Bolinder  2006  Danderyds Sim    23.82        51.19   
24  Alva Zander  2006  smo Simsllskap    23.59        51.68   
25  Ida Kllman  2006  smo Simsllskap    24.20        52.61   
26  Tina Najafzadeh  2006  Turebergs Simklubb    25.03        53.71   
27  Ida Sderlund  2006  Turebergs Simklubb    24.95        54.90   
28  Sara Norman Widell  2006  Norrtlje Simklubb    25.82        55.56   
Saga Siljestrand  2006  Upplands-Bro Simsllskap            DSQ   
Tilda Wase  2006  Norrtlje Simklubb            DSQ   
                     
 
Gren 17, 50m Brstsim Damer, Finaler 10 r 
 
Plac.  Namn  Fdd  Frening    25m        Tid  Status 











 
Noelia Cypriansen  2009  Upplands-Bro Simsllskap    30.36        1:04.49   
                     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.26.00  Utskriftsdatum  10 mars 2019 
Licensierad till: Upplands-Bro Simsllskap  Utskriftstid  17:01 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner