Results for Oskarin Uintien jatkot I
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Oskarin uintien jatkot I |
|
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Jyväskylä |
|
Tulostusaika |
10:57 |
|
|
Järjestäjä |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
Allas |
50m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14, M 200m RU, Loppukilpailut 14 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Tuomas Hämäläinen |
2005 |
|
327 |
42.29 |
1:29.43 |
2:17.46 |
|
3:03.84 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
2:58.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Lev Vlasov |
2007 |
|
321 |
41.60 |
1:29.58 |
2:17.54 |
|
3:04.81 |
|
|
TaTu Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aleksanteri Nissinen |
2005 |
|
295 |
42.83 |
1:32.49 |
2:22.60 |
|
3:10.08 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Saku Pietilä |
2006 |
|
251 |
45.12 |
1:36.32 |
2:28.87 |
|
3:20.77 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Thomas Jürgens |
2007 |
|
165 |
54.51 |
1:53.01 |
2:52.64 |
|
3:50.81 |
|
|
Uinti Tampere |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jussi Laine |
2008 |
|
112 |
59.56 |
2:08.08 |
3:15.10 |
|
4:22.13 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Miklas Miettinen |
2007 |
|
103 |
1:03.03 |
2:13.84 |
3:24.15 |
|
4:30.10 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 4, P14, M 200m RU, Loppukilpailut 15 v ja vanhemmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
Ilm.aika |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petr Pankratov |
2002 |
|
576 |
34.07 |
1:12.98 |
1:52.44 |
|
2:32.16 |
|
|
TaTu Tampere |
2:32.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Tapio Roiko-Jokela |
1996 |
|
524 |
34.62 |
1:14.48 |
1:55.58 |
|
2:37.11 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
2:36.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Eetu Malvela |
2000 |
|
485 |
35.16 |
1:16.69 |
1:59.53 |
|
2:41.15 |
|
|
Kampuksen Plaani |
2:37.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Joona Saloniemi |
2004 |
|
441 |
37.38 |
1:19.66 |
2:03.30 |
|
2:46.35 |
|
|
TaTu Tampere |
2:50.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Antti Oinonen |
2003 |
|
384 |
36.93 |
1:21.29 |
2:07.88 |
|
2:54.14 |
|
|
Uinti Imatra |
2:46.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Jaakko Lehvonen |
2002 |
|
330 |
39.73 |
1:26.07 |
2:14.81 |
|
3:03.25 |
|
|
Pieksän Kuutit |
3:02.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Joel Paukkonen |
2004 |
|
317 |
39.50 |
1:26.60 |
2:16.19 |
|
3:05.64 |
|
|
Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Niilo Suhonen |
2004 |
|
235 |
45.29 |
1:37.35 |
2:32.31 |
|
3:25.11 |
|
|
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Joona Kurppa |
2004 |
|
228 |
45.33 |
1:37.59 |
2:32.64 |
|
3:27.10 |
|
|
TaTu Tampere |
3:19.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 |
Tulostuspäivämäärä |
13 huhtikuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Swimming Jyväskylä |
Tulostusaika |
10:57 |
|