Resultater for Triton Open 2019
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Resultat Løb 9 (Finaler) - Pr. aldersgruppe uden mellemtider |
Stævne navn | Triton Open 2019 | Udskriftsdato | 07 april 2019 | |||
Stævne by | Ballerup | Udskriftstidspunkt | 11:16 | |||
Arrangør | Svømmeklubben Triton Ballerup | |||||
Bassin | 50m | |||||
Stævne dato | 05 april 2019 |
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 0-2002 |
Sponsor: pattegrise.dk |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Mikkeline Mentz | 2001 | Holbæk Svømme Klub | 30.44 | ||||||
2 | Josephine Wismann | 2002 | Ringsted Svømme Klub | 30.52 | ||||||
3 | Ida Larsen | 2000 | Holbæk Svømme Klub | 30.68 | ||||||
4 | Pernille Pedersen | 2001 | Køge Svømmeklub | 31.03 | ||||||
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2003-2004 |
Sponsor: pattegrise.dk |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Martha Hjuler Britze | 2004 | Hørsholm Svømmeforening | 28.77 | ||||||
2 | Olivia Lildballe Møller | 2004 | Køge Svømmeklub | 29.30 | ||||||
3 | Wilma Anker | 2004 | Ringsted Svømme Klub | 29.81 | ||||||
4 | Olivia Augustinus | 2004 | Hovedstadens Svømmeklub | 29.83 | ||||||
5 | Mie Mørkedal | 2003 | Holbæk Svømme Klub | 30.14 | ||||||
6 | Sophia Christensen | 2003 | Køge Svømmeklub | 30.15 | ||||||
7 | Olivia Mammen | 2003 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 30.79 | ||||||
8 | Alberthe Skovborg Hansen | 2004 | Viborg Svømme Klub | 30.93 | ||||||
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2005-2006 |
Sponsor: pattegrise.dk |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Julie Brix Østergaard | 2006 | Køge Svømmeklub | 29.50 | ||||||
2 | Isabella El-Nagdy | 2005 | Hørsholm Svømmeforening | 29.97 | ||||||
3 | Emilie Hostrup Sahlberg | 2005 | Ringsted Svømme Klub | 30.28 | ||||||
4 | Malene Reynolds | 2005 | Ringsted Svømme Klub | 30.33 | ||||||
5 | Cille Winskov Rasmussen | 2006 | Roskilde Svømning | 30.46 | ||||||
6 | Emmeline S. Bertelsen | 2005 | Ringsted Svømme Klub | 30.51 | ||||||
7 | Anne Sepstrup-Skjoldner | 2005 | Solrød Svømmeklub | 30.72 | ||||||
8 | Klara Frida Johansen | 2005 | Roskilde Svømning | 31.25 | ||||||
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2007-2008 |
Sponsor: pattegrise.dk |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Anne-Marie T. Kristensen | 2007 | Køge Svømmeklub | 31.17 | ||||||
2 | Andrea Strandby | 2007 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 31.64 | ||||||
3 | Rebekka Roed | 2007 | Køge Svømmeklub | 32.76 | ||||||
4 | Anna Steen Petersen | 2007 | Køge Svømmeklub | 33.21 | ||||||
5 | Mathilde Pedersen | 2007 | Køge Svømmeklub | 33.47 | ||||||
6 | Amanda Liechti | 2008 | Solrød Svømmeklub | 34.10 | ||||||
7 | Anna Høyer | 2007 | Køge Svømmeklub | 36.44 | ||||||
- | Mathilde Rygaard Hansen | 2008 | Solrød Svømmeklub | DNS | ||||||
Løb 9, 50m Frisvømning Damer, Finaler Årg. 2009-2019 |
Sponsor: pattegrise.dk |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Augusta Bollmann | 2009 | Køge Svømmeklub | 37.04 | ||||||
2 | Eva de Maeyer | 2009 | Roskilde Svømning | 40.14 | ||||||
3 | Sarah Rindum | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 41.38 | ||||||
4 | Caroline Milling | 2009 | Solrød Svømmeklub | 41.71 | ||||||
5 | Amalie Vogt Monberg | 2010 | Solrød Svømmeklub | 45.59 | ||||||
6 | Bettina M. V. Olsen | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 49.55 | ||||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 april 2019 |
Licens til Svømmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 11:16 |