2019-12-07   03:59:38
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Noname-uinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
noname-uinnit
Organizer:
Place: Ulpukka RaisU
Pool: 25m Competition Date: touko 11, 2019 to touko 11, 2019
Event 10, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, M 10 and younger - Final
SJR 24.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Hyvinkää 15.11.1992
SJR 26.64 Manu Mäntymäki 1985 NumKis FIN Glasgow, GBR 31.7.2003
SR 24.44 Tero Räty 1978 TaUS FIN Helsinki 8.12.2006
SR 25.99 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Turku 9.7.1998
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Juuso Käär 2009 Raision Urheilijat 45.68
2 Eero Carne 2009 Raision Urheilijat 46.43 +0.75
3 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti 48.79 +3.11
4 Miska Käär 2009 Raision Urheilijat 48.80 +3.12
5 Olli Vanne 2009 Swimming Team Rauma 48.89 +3.21
6 Alex Mäkelä 2009 Raision Urheilijat 51.66 +5.98
7 Onni Kolhi 2009 Raision Urheilijat 52.61 +6.93
8 Veikka Elmeri Suvitie 2010 Raision Urheilijat 55.91 +10.23
9 Atte Lehtinen 2009 Swimming Team Rauma 56.09 +10.41
10 Arttu Rantanen 2010 Raision Urheilijat 56.99 +11.31
11 Eeli Mikkonen 2009 Swimming Team Rauma 58.78 +13.10
12 Veeti Jalava 2009 Swimming Team Rauma 1:00.47 +14.79
13 Elian Sainio 2009 Raision Urheilijat 1:09.90 +24.22
- Aarre Latomaa 2010 Raision Urheilijat DSQ 6.5
- Aukusti Lempiäinen 2009 Raision Urheilijat DSQ 6.5
- Anto Loukine 2010 Raision Urheilijat DSQ 6.5
Event official at: 11.5.2019 13:59:45
Event 10, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, M 11-12 years - Final
SJR 24.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Hyvinkää 15.11.1992
SJR 26.64 Manu Mäntymäki 1985 NumKis FIN Glasgow, GBR 31.7.2003
SR 24.44 Tero Räty 1978 TaUS FIN Helsinki 8.12.2006
SR 25.99 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Turku 9.7.1998
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Venuel Suvila-Anton 2008 Raision Urheilijat 46.28
2 Juho Räikkälä 2007 Kankaanpään Uimarit 47.32 +1.04
3 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti 47.67 +1.39
4 Severi Saario 2008 Uinti-Vakka 48.23 +1.95
5 Frans Sagulin 2008 Raision Urheilijat 49.33 +3.05
6 Veikka Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti 50.94 +4.66
7 Reino Ericsson 2008 Raision Urheilijat 51.86 +5.58
8 Urho Kouvonen 2008 Aurajoen Uinti 53.96 +7.68
9 Aatos Viljanen 2008 Raision Urheilijat 55.25 +8.97
Event official at: 11.5.2019 13:59:45
Event 10, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, M 13-14 years - Final
SJR 24.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Hyvinkää 15.11.1992
SJR 26.64 Manu Mäntymäki 1985 NumKis FIN Glasgow, GBR 31.7.2003
SR 24.44 Tero Räty 1978 TaUS FIN Helsinki 8.12.2006
SR 25.99 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Turku 9.7.1998
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka 38.49
2 Kasper Vira 2006 Aurajoen Uinti 46.76 +8.27
- Miika Tuominen 2005 Uimaseura Kaarina DNS
Event official at: 11.5.2019 13:59:45
Event 10, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, M 15 and older - Final
SJR 24.81 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Hyvinkää 15.11.1992
SJR 26.64 Manu Mäntymäki 1985 NumKis FIN Glasgow, GBR 31.7.2003
SR 24.44 Tero Räty 1978 TaUS FIN Helsinki 8.12.2006
SR 25.99 Jani Sievinen 1974 NumKis FIN Turku 9.7.1998
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Matias Gustafsson 2002 Raision Urheilijat 31.64
Event official at: 11.5.2019 13:59:45
2019-05-11 14:00:07 Datahandling: WinGrodan 2.3 Licensed to: Raision Urheilijat

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner