2019-12-08   20:52:26
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP Sekauinti

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:46   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ylva Holmberg  2009    173  45.44        1:41.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Emma Grönberg  2010    155  49.35        1:45.31   
  Cetus Espoo                   
                     
Isabel Meriläinen  2009    149  51.04        1:46.81   
  Cetus Espoo  2:08.24                 
                     
Luna Lauhava-Kääriäinen  2009    146  51.03        1:47.38   
  Cetus Espoo                   
                     
Keneli Marybel Maranik  2010    133  52.39        1:50.92   
  Cetus Espoo  2:12.34                 
                     
Venny Snellman  2009    118  53.68        1:55.30   
  Cetus Espoo                   
                     
Elsa Idman  2009    115  58.94        1:56.28   
  Cetus Espoo                   
                     
Kaisli Ruha  2010    113  59.50        1:56.93   
  Cetus Espoo  2:11.97                 
                     
Aura Goodacre  2009    95  54.62        2:03.92   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Lila Eskola  2009    81  1:02.42        2:10.64   
  Cetus Espoo                   
                     
11  Ines Valero De La Iglesia  2010    76  1:04.27        2:13.73   
  Cetus Espoo                   
                     
Neela Juvonen  2009              DSQ  Su->Ru 
  Cetus Espoo  2:15.23                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Seera Kanerva  2010              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Rintauinnin potku               
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sonja Aho  2008    171  49.16        1:42.07   
  Cetus Espoo                   
                     
Shreshta Balajee  2008    161  49.75        1:44.12   
  Cetus Espoo                   
                     
Jenna Rantanen  2008    137  54.29        1:49.91   
  Cetus Espoo                   
                     
Kristina Lindroos  2008    132  52.32        1:51.03   
  Cetus Espoo                   
                     
Luisa Zurban  2008    127  57.01        1:52.49   
  Cetus Espoo                   
                     
Adela Sundberg  2008    117  53.27        1:55.74   
  Cetus Espoo                   
                     
Elle Pekkarinen  2008    112  57.50        1:57.53   
  Cetus Espoo                   
                     
Noora Lausala  2008    88  1:01.39        2:07.20   
  Cetus Espoo  2:02.70                 
                     
 
Laji 3, 100m Sekauinti KUK Tytöt, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alicia Cennet Gültekin  2007    187  48.29        1:39.06   
  Cetus Espoo                   
                     
Anjelica Sood  2007    176  46.98        1:40.97   
  Cetus Espoo                   
                     
Aada Salovaara  2007    125  51.25        1:53.11   
  Cetus Espoo                   
                     
Kerttu Tallus  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:46 
 
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  18:49   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 4, 100m Sekauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joona Salminen  2008    108  51.06        1:45.52   
  Cetus Espoo                   
                     
Onni-aaron Lind  2008    72  55.09        2:00.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Artemiy Andreev  2009    68  1:01.30        2:03.16   
  Cetus Espoo  2:25.08                 
                     
Ahan Komali  2009    41  1:10.25        2:25.60   
  Cetus Espoo                   
                     
Calle Kavaleff  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Joona Silander  2009              DSQ  VU-potkuja 
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
Marcus Lash  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen jalkaliike               
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teemu Lehtinen  2007    95  51.16        1:50.15   
  Cetus Espoo                   
                     
Altti Sormunen  2007    64  58.94        2:05.64   
  Cetus Espoo                   
                     
Adolf Kaisla  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Akseli Kurttio  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 4, 100m Sekauinti KUK Pojat, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Oskari Peltonen  2006    69  59.31        2:02.54   
  Cetus Espoo  2:08.70                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  18:49 
 
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 5 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:10   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 5, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jenni Korkeamäki  2007    454  1:18.12  2:43.27  4:21.24    5:37.53   
  Cetus Espoo                   
                     
Enna Äyrämöinen  2007    396  1:18.37  2:47.47  4:33.71    5:53.04   
  Cetus Espoo                   
                     
Emilyn Alexandra Savolainen  2007    345  1:32.70  3:02.41  4:43.45    6:09.86   
  Cetus Espoo                   
                     
Dominika Stalinskaja  2007    334  1:25.52  3:00.96  4:56.36    6:13.85   
  Cetus Espoo                   
                     
Ellen Lindell  2007    333  1:26.82  3:04.13  4:52.93    6:13.97   
  Cetus Espoo                   
                     
Milka Marjakaarto  2007    326  1:27.83  3:03.64  4:53.15    6:16.95   
  Cetus Espoo                   
                     
Anja Miao  2007    319  1:30.47  3:11.66  4:57.24    6:19.51   
  Cetus Espoo                   
                     
Ida Paaskoski  2007    298  1:39.12  3:16.01  5:06.54    6:28.36   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Alicja Milczarek  2006    448  1:18.60  2:45.25  4:25.69    5:39.00   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Liukko  2006    238  1:40.11  3:29.60  5:22.67    6:58.37   
  Cetus Espoo                   
                     
Bea Kortelainen  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
Laji 5, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Tuuli Pippuri  2005    593  1:11.33  2:32.57  3:59.65    5:08.80   
  Cetus Espoo  5:12.22                 
                     
Lumi Rossi  2005    523  1:14.79  2:37.24  4:10.70    5:21.93   
  Cetus Espoo  5:23.79                 
                     
Laura Kousa  2005    507  1:18.46  2:36.95  4:12.91    5:25.20   
  Cetus Espoo                   
                     
Kaarina Rihte  2005    468  1:20.58  2:47.14  4:18.24    5:34.13   
  Cetus Espoo                   
                     
Jasmin Savonen  2005    454  1:21.71  2:44.14  4:22.40    5:37.40   
  Cetus Espoo  5:41.65                 
                     
Säde Ryynänen  2005    454  1:22.56  2:46.71  4:21.53    5:37.44   
  Cetus Espoo  5:40.99                 
                     
Hanna Martola  2005    434  1:25.69  2:51.35  4:26.67    5:42.56   
  Cetus Espoo                   
                     
Sofia Rinne  2005    426  1:16.32  2:40.50  4:20.79    5:44.60   
  Cetus Espoo  5:50.32                 
                     
Emma Lönnberg  2005    365  1:20.59  2:53.64  4:34.49    6:02.98   
  Cetus Espoo  6:04.30                 
                     
Ellen Kettunen  2005              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 5, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ciara Wacklin  2004    456  1:19.82  2:43.88  4:21.80    5:36.89   
  Cetus Espoo  5:29.30                 
                     
 
Laji 5, 400m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anni Savolainen  2002    578  1:13.52  2:34.95  4:00.63    5:11.37   
  Cetus Espoo  5:14.68                 
                     
Verna Rostedt  2002    520  1:15.33  2:37.93  4:08.71    5:22.52   
  Cetus Espoo  5:30.96                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:10 
 
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 6 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  19:22   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 6, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Risto Kallström  2006    389  1:14.54  2:36.84  4:12.13    5:22.53   
  Cetus Espoo                   
                     
Tomi Silander  2006    269  1:28.09  2:59.73  4:46.12    6:04.52   
  Cetus Espoo  6:19.71                 
                     
 
Laji 6, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Veerti Juurakko  2004    415  1:15.13  2:38.61  4:04.84    5:15.70   
  Cetus Espoo                   
                     
Viktor Asklöf  2004    375  1:16.44  2:38.42  4:13.68    5:26.51   
  Cetus Espoo  5:35.00                 
                     
 
Laji 6, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Niklas Hatakka  2003    642  1:02.37  2:11.41  3:28.93    4:32.93   
  Cetus Espoo  4:38.92                 
                     
Oskari Repo  2003    439  1:10.57  2:32.11  3:54.37    5:09.82   
  Cetus Espoo  5:15.26                 
                     
 
Laji 6, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anton Nuottajärvi  2000    608  1:01.59  2:12.49  3:31.97    4:37.91   
  Cetus Espoo                   
                     
Eerikki Laitala  2001    558  1:03.75  2:20.93  3:37.43    4:46.03   
  Cetus Espoo  4:42.77                 
                     
 
Laji 6, 400m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  100m  200m  300m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Jari Schwarte  1990    592  1:02.17  2:13.59  3:34.47    4:40.40   
  Cetus Espoo                   
                     
Tuomas Kiviluoma  1993    564  1:01.12  2:16.78  3:37.44    4:44.89   
  Cetus Espoo                   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  19:22 
 
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 8 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:04   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Saga Linnosaari  2008    271  39.66  1:28.83  2:25.92    3:08.29   
  Cetus Espoo  3:18.94                 
                     
Jade Brelo  2008    237  46.27  1:36.53  2:33.05    3:16.70   
  Cetus Espoo  3:27.73                 
                     
Lotta Turunen  2008    234  43.95  1:34.02  2:30.38    3:17.53   
  Cetus Espoo  3:37.97                 
                     
Iiris Myllymäki  2008    206  46.23  1:41.65  2:36.63    3:26.25   
  Cetus Espoo                   
                     
Liinu Nevalainen  2009    194  49.59  1:45.18  2:46.20    3:30.47   
  Cetus Espoo  3:46.47                 
                     
Riinu Hotulainen  2008    192  42.99  1:37.12  2:42.74    3:30.89   
  Cetus Espoo                   
                     
Anna Ryhänen  2008    186  51.20  1:48.84  2:48.18    3:33.45   
  Cetus Espoo                   
                     
Minni Kovalainen  2008    180  47.54  1:42.62  2:47.84    3:35.71   
  Cetus Espoo  3:49.32                 
                     
Lotta Martikainen  2008    177  52.14  1:48.98  2:49.46    3:36.74   
  Cetus Espoo                   
                     
10  Elle Liikkanen  2009    173  48.61  1:42.42  2:47.78    3:38.41   
  Cetus Espoo  3:47.84                 
                     
11  Vilma Päivärinta  2009    159  56.88  1:51.83  2:52.75    3:44.61   
  Cetus Espoo  4:05.86                 
                     
12  Emilia Elizaveta Karulina  2008    154  52.19  1:52.97  2:55.16    3:46.93   
  Cetus Espoo                   
                     
13  Aada Tuononen  2009    146  52.93  1:52.08  2:59.21    3:51.26   
  Cetus Espoo  3:58.38                 
                     
14  Nelly Åström  2008    142  59.32  2:00.50  3:01.38    3:53.35   
  Cetus Espoo  4:00.79                 
                     
15  Raakel Rihte  2008    131  51.55  1:51.95  3:03.12    3:59.90   
  Cetus Espoo                   
                     
16  Pinja Kotakoski  2008    101  1:11.09  2:15.62  3:23.37    4:21.01   
  Cetus Espoo                   
                     
Emmi Pernaa  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Ronja Pyrhönen  2008              DNS   
  Cetus Espoo  3:35.61                 
                     
Ronja Taskinen  2008              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Fanni Laakkio  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Hilma Mannersalo  2008              DSQ   
  Cetus Espoo  3:14.04                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ida Savolainen  2007    343  37.95  1:23.43  2:14.33    2:53.96   
  Cetus Espoo  3:07.18                 
                     
Petra Nieminen  2007    318  37.20  1:23.77  2:15.73    2:58.46   
  Cetus Espoo  3:21.16                 
                     
Anna Lindholm  2007    299  39.19  1:24.74  2:20.70    3:02.14   
  Cetus Espoo  3:10.88                 
                     
Eine Idman  2007    241  46.87  1:34.84  2:29.49    3:15.59   
  Cetus Espoo  3:28.97                 
                     
Sandra Savolainen  2007    227  48.81  1:41.21  2:35.63    3:19.71   
  Cetus Espoo  3:46.65                 
                     
Saana Harjuoja  2007    216  46.14  1:40.50  2:40.55    3:23.06   
  Cetus Espoo  3:32.24                 
                     
Vilma Lindholm  2007    195  49.35  1:43.79  2:43.13    3:29.92   
  Cetus Espoo  3:55.15                 
                     
Emma Nissinen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  3:47.09                 
                     
Saga Ronkainen  2007              DNS   
  Cetus Espoo  3:52.10                 
                     
Saaga Tuominen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  3:37.24                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
Vuokko Larjomaa  2007              DSQ  Vu-käsiveto 
  Cetus Espoo  3:19.58                 
  SW 7.2 Eriaikaisia käsiliikkeitä               
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cécilia Richard  2006    429  37.01  1:16.85  2:04.23    2:41.50   
  Cetus Espoo  2:45.61                 
                     
Iisa-lotta Rantaniitty  2006    410  36.56  1:20.08  2:04.16    2:43.93   
  Cetus Espoo  2:43.74                 
                     
Annaliina Mänttäri  2006    393  37.47  1:19.60  2:07.42    2:46.34   
  Cetus Espoo  2:48.62                 
                     
Ella Kalliokari  2006    343  38.61  1:21.38  2:14.10    2:53.96   
  Cetus Espoo  2:59.60                 
                     
Iiris Soilevaara  2006    330  40.07  1:27.72  2:17.01    2:56.17   
  Cetus Espoo  2:59.30                 
                     
Kia Mäennenä  2006    309  40.88  1:27.41  2:18.12    3:00.17   
  Cetus Espoo  3:04.08                 
                     
Ninja Brelo  2006    287  43.94  1:32.34  2:24.21    3:04.56   
  Cetus Espoo  3:03.23                 
                     
Lotta Lönnqvist  2006    282  42.99  1:31.61  2:26.37    3:05.80   
  Cetus Espoo  3:16.15                 
                     
Malla Kostiainen  2006    271  41.91  1:29.87  2:26.06    3:08.30   
  Cetus Espoo  3:12.89                 
                     
10  Vivian Vesa  2006    248  46.81  1:34.22  2:33.49    3:13.79   
  Cetus Espoo  3:26.55                 
                     
11  Olesia Leshchuk  2006    194  47.43  1:42.68  2:43.95    3:30.24   
  Cetus Espoo  3:29.41                 
                     
Amanda Nilsson  2006              DNS   
  Cetus Espoo  3:01.09                 
                     
Heta Kosunen  2006              DNS   
  Cetus Espoo  2:53.96                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Kira Lindroos  2005    555  31.16  1:09.31  1:52.87    2:28.20   
  Cetus Espoo  2:25.93                 
                     
Inka Vahtola  2005    518  32.73  1:12.58  1:56.87    2:31.64   
  Cetus Espoo  2:29.45                 
                     
Rina Rantanen  2005    437  34.95  1:16.15  2:00.97    2:40.53   
  Cetus Espoo  2:39.60                 
                     
Saara Raulos  2005    380  37.11  1:22.26  2:09.13    2:48.13   
  Cetus Espoo  2:47.71                 
                     
Iida Siltala  2005    340  37.70  1:21.51  2:14.87    2:54.53   
  Cetus Espoo  2:55.32                 
                     
Siiri Päivärinta  2005    312  39.45  1:26.73  2:17.72    2:59.49   
  Cetus Espoo  2:58.83                 
                     
Ronja Ristevirta  2005    302  40.66  1:26.18  2:22.44    3:01.63   
  Cetus Espoo  3:02.43                 
                     
Juulia Lindfors  2005    300  43.07  1:32.56  2:21.94    3:01.94   
  Cetus Espoo  3:05.18                 
                     
Nea Hollström  2005    276  45.23  1:33.39  2:26.36    3:07.12   
  Cetus Espoo  3:08.63                 
                     
10  Milla Tahvanainen  2005    272  41.74  1:28.82  2:25.21    3:08.01   
  Cetus Espoo  3:25.28                 
                     
11  Leenu Karolina Kinnunen  2005    268  43.55  1:31.97  2:28.42    3:08.89   
  Cetus Espoo  3:13.49                 
                     
12  Emma Autio  2005    244  43.15  1:32.93  2:32.01    3:14.83   
  Cetus Espoo  3:31.51                 
                     
Silvia Lindqvist  2005              DNS   
  Cetus Espoo  3:10.27                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aada Rissanen  2004    548  31.72  1:08.93  1:54.71    2:28.88   
  Cetus Espoo  2:31.10                 
                     
Saga Kovanen  2004    506  31.66  1:10.55  1:58.08    2:32.91   
  Cetus Espoo  2:29.59                 
                     
Jutta Jauhiainen  2004    477  33.92  1:14.44  2:01.65    2:35.87   
  Cetus Espoo  2:33.14                 
                     
Pinja Nieminen  2004    419  35.52  1:18.04  2:03.93    2:42.83   
  Cetus Espoo  2:43.49                 
                     
Beata Koroknay-Pál  2004    381  38.55  1:21.93  2:09.76    2:48.09   
  Cetus Espoo  2:53.83                 
                     
Katarina Kobycheva  2004    283  39.79  1:29.27  2:20.25    3:05.50   
  Cetus Espoo  3:05.53                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla-lotta Tapanainen  2003    454  36.61  1:18.28  2:01.76    2:38.47   
  Cetus Espoo  2:33.36                 
                     
Martina Uusitalo  2003    440  36.48  1:16.28  2:04.50    2:40.16   
  Cetus Espoo  2:46.85                 
                     
Essi Salokorpi  2003    408  33.82  1:16.65  2:07.13    2:44.18   
  Cetus Espoo  2:39.30                 
                     
Diana Seiger  2003    404  32.90  1:16.02  2:08.05    2:44.80   
  Cetus Espoo  2:46.54                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Peppi Siirtola  2002    607  29.94  1:05.86  1:47.78    2:23.92   
  Cetus Espoo  2:23.74                 
                     
Siri Auvinen  2002    571  30.37  1:08.87  1:52.33    2:26.85   
  Cetus Espoo  2:24.34                 
                     
Jonna Vasara  2002    507  32.51  1:12.03  1:57.07    2:32.74   
  Cetus Espoo  2:33.04                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lyydia Kalenius  2000    629  31.02  1:08.85  1:49.99    2:22.16   
  Cetus Espoo  2:22.79                 
                     
Ida Slöör  2001    605  31.55  1:08.60  1:51.40    2:24.02   
  Cetus Espoo  2:24.32                 
                     
Nelli Ohvo  2001    566  33.49  1:14.57  1:53.72    2:27.25   
  Cetus Espoo  2:26.86                 
                     
Cia Wacklin  2001    481  33.39  1:13.87  2:00.91    2:35.52   
  Cetus Espoo  2:37.14                 
                     
 
Laji 8, 200m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 20 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aino Otava  1999    669  30.11  1:06.32  1:47.47    2:19.33   
  Cetus Espoo  2:17.71                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:04 
 
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 9 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:36   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Artemi Tsinjonnõi  2008    214  41.21  1:27.41  2:21.69    3:03.10   
  Cetus Espoo  3:01.81                 
                     
Tommi Mosconi  2008    201  42.34  1:30.24  2:25.47    3:06.88   
  Cetus Espoo  3:17.93                 
                     
Matti Klümper  2008    188  43.45  1:34.48  2:28.49    3:11.12   
  Cetus Espoo  3:17.43                 
                     
Otso Johansson  2008    163  48.65  1:42.88  2:38.18    3:20.68   
  Cetus Espoo                   
                     
Tomas Leinonen  2008    152  53.60  1:46.23  2:41.51    3:25.01   
  Cetus Espoo  3:27.22                 
                     
Leo Tuomainen  2008    122  57.25  1:53.86  2:56.27    3:40.60   
  Cetus Espoo  3:39.81                 
                     
Eino Lantto  2008    120  58.89  1:52.35  2:54.86    3:41.71   
  Cetus Espoo                   
                     
Mario Valero De La Iglesia  2008    113  54.60  1:55.20  2:56.22    3:46.35   
  Cetus Espoo  3:44.64                 
                     
Erik Lillandt  2008    107  57.03  1:56.47  3:03.75    3:50.35   
  Cetus Espoo                   
                     
Atte Malinen  2008              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Nooa Koskela  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.2 Käsien palautus ei tapahtunut veden pinnan yläpuolella               
                     
Severi Tammihovi  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Ilmari Nieminen  2007    258  35.38  1:18.73  2:15.05    2:52.06   
  Cetus Espoo  3:02.35                 
                     
Lenni Syvänen  2007    218  41.05  1:24.91  2:21.74    3:02.12   
  Cetus Espoo  3:11.30                 
                     
Topias Toivanen  2007    185  40.56  1:31.06  2:31.32    3:12.36   
  Cetus Espoo  3:27.37                 
                     
Eljas Pekkola  2007    180  41.79  1:31.14  2:28.95    3:13.92   
  Cetus Espoo  3:19.09                 
                     
Joonas Keränen  2007    172  45.56  1:36.23  2:36.89    3:16.95   
  Cetus Espoo  3:30.21                 
                     
Tommy Palm  2007    154  48.95  1:41.26  2:35.81    3:24.51   
  Cetus Espoo                   
                     
Eemil Hujala  2007    151  49.61  1:40.90  2:39.30    3:25.62   
  Cetus Espoo                   
                     
Mikael Suni  2007    148  45.21  1:35.63  2:45.62    3:26.85   
  Cetus Espoo  3:40.85                 
                     
Veikko Hautaniemi  2007    129  56.25  1:51.18  2:50.59    3:36.70   
  Cetus Espoo  3:42.02                 
                     
10  Akseli Savolainen  2007    124  53.69  1:49.93  2:57.43    3:39.69   
  Cetus Espoo  3:40.94                 
                     
11  Henri Koskela  2007    116  58.05  1:53.41  2:56.84    3:44.49   
  Cetus Espoo  3:55.19                 
                     
Mark Pokidko  2007              DNS   
  Cetus Espoo                   
                     
Elmeri Lajolinna  2007              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
Leo Mannonen  2007              DSQ   
  Cetus Espoo  3:22.34                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Boris Minkovski  2006    358  31.75  1:12.26  1:56.35    2:34.27   
  Cetus Espoo  3:05.18                 
                     
Mikael Rasinmäki  2006    229  39.04  1:26.39  2:18.32    2:59.17   
  Cetus Espoo  3:07.40                 
                     
Aarne Nuutinen  2006    217  40.92  1:31.59  2:21.16    3:02.34   
  Cetus Espoo  3:21.73                 
                     
Luis Valero De La Iglesia  2006    206  42.68  1:28.67  2:24.55    3:05.62   
  Cetus Espoo  3:07.10                 
                     
Henrik Rokityanskiy  2006    186  43.64  1:32.96  2:28.34    3:11.83   
  Cetus Espoo                   
                     
Anton Ahonen  2006    179  43.58  1:32.07  2:32.91    3:14.33   
  Cetus Espoo  3:20.72                 
                     
Olli Järvenpää  2006    178  47.77  1:38.36  2:34.46    3:14.61   
  Cetus Espoo  3:31.86                 
                     
Emil Tirkkonen  2006              DNS   
  Cetus Espoo  3:27.89                 
                     
Jermu Jääskö  2006              DNS   
  Cetus Espoo  3:27.85                 
                     
Niilo Harja  2006              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Teo Mattelmäki  2005    396  32.08  1:10.21  1:56.05    2:29.29   
  Cetus Espoo  2:30.21                 
                     
Eeli Partanen  2005    318  32.38  1:14.49  2:00.88    2:40.52   
  Cetus Espoo  2:43.52                 
                     
Eemil Reijonen  2005    266  39.39  1:25.72  2:11.93    2:50.42   
  Cetus Espoo  2:54.62                 
                     
Ivan Gavrilov  2005    263  34.65  1:19.45  2:12.39    2:51.10   
  Cetus Espoo  3:13.06                 
                     
Oscar Westerberg  2005    240  38.76  1:23.07  2:17.29    2:56.28   
  Cetus Espoo  3:07.34                 
                     
Pauli Rantatupa  2005    218  39.77  1:27.01  2:20.84    3:01.99   
  Cetus Espoo  3:20.96                 
                     
Totte Teittinen  2005    165  42.98  1:34.69  2:35.92    3:19.70   
  Cetus Espoo  3:31.17                 
                     
Artem Haikara  2005              DNS   
  Cetus Espoo  3:29.34                 
                     
Evan Mustonen  2005              DNS   
  Cetus Espoo  2:59.70                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Juuso Pulkkinen  2004    410  33.05  1:12.10  1:54.81    2:27.56   
  Cetus Espoo  2:30.88                 
                     
Samuel Saari  2004    372  33.06  1:12.61  1:59.51    2:32.38   
  Cetus Espoo  2:31.88                 
                     
Samuli Masalin  2004    364  32.31  1:11.49  1:57.70    2:33.44   
  Cetus Espoo  2:34.36                 
                     
Nuutti Laitinen  2004    329  32.19  1:14.28  2:02.10    2:38.75   
  Cetus Espoo  2:43.14                 
                     
Joonas Patrik Pylvänäinen  2004    299  32.44  1:15.40  2:06.41    2:43.94   
  Cetus Espoo  2:45.73                 
                     
Leo Hautaniemi  2004    281  35.63  1:19.90  2:08.00    2:47.36   
  Cetus Espoo  2:57.67                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Luukas Vainio  2003    587  28.47  1:02.73  1:39.76    2:10.87   
  Cetus Espoo  2:11.74                 
                     
Matias Rasinmäki  2003    444  30.69  1:08.50  1:50.93    2:23.63   
  Cetus Espoo  2:26.13                 
                     
Niko Silander  2003    156  44.96  1:35.58  2:37.91    3:23.30   
  Cetus Espoo  3:29.72                 
                     
Ilmari Laitala  2003    140  52.95  1:47.54  2:48.52    3:30.84   
  Cetus Espoo  3:36.06                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Mihail Khanoukaev  2002    634  27.84  1:02.00  1:37.57    2:07.55   
  Cetus Espoo  2:10.01                 
                     
Oscar Skjäl  2002    596  27.76  1:02.21  1:40.37    2:10.20   
  Cetus Espoo  2:09.80                 
                     
Verneri Viisanen  2002    533  31.00  1:08.08  1:43.12    2:15.14   
  Cetus Espoo  2:15.86                 
                     
Leo Mikkonen  2002    529  28.47  1:03.58  1:45.19    2:15.48   
  Cetus Espoo  2:16.26                 
                     
Daniel Rinne  2002    515  27.75  1:04.14  1:43.96    2:16.74   
  Cetus Espoo  2:17.48                 
                     
Joel Syrjä  2002    340  32.12  1:14.36  2:00.21    2:37.07   
  Cetus Espoo  2:37.44                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sergey Kuznetsov  2000    671  25.52  56.06  1:34.73    2:05.20   
  Cetus Espoo                   
                     
Roni Kallström  2001    586  28.21  59.99  1:40.32    2:10.94   
  Cetus Espoo  2:12.57                 
                     
Tuomas Jokinen  2001    575  27.39  1:02.84  1:40.42    2:11.79   
  Cetus Espoo  2:17.82                 
                     
Ville Lauslahti  2001    340  34.04  1:13.66  2:02.05    2:37.05   
  Cetus Espoo  2:36.77                 
                     
 
Laji 9, 200m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Lassi Ohtonen  1992    520  28.37  1:05.24  1:42.84    2:16.30   
  Cetus Espoo  2:15.94                 
                     
Rasmus Virta  1998    504  29.12  1:06.72  1:46.41    2:17.73   
  Cetus Espoo  2:20.53                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:36 
 
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 10 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:37   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 10, 200m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Satu Rahkonen  1977      32.48  1:11.56  1:53.51    2:28.49   
  Cetus Espoo  2:27.90                 
                     
Ville Alopaeus  1971      31.81  1:14.65  2:02.74    2:42.39   
  Cetus Espoo                   
                     
Jenni Harjuoja  1977      35.31  1:17.79  2:08.68    2:49.82   
  Cetus Espoo  2:51.69                 
                     
Pavel Kobychev  1971      42.19  1:38.58  2:34.94    3:21.70   
  Cetus Espoo  3:25.94                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:37 
 
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 11 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  20:48   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Elsa Mänttäri  2009    112  57.03        1:57.55   
  Cetus Espoo  2:02.06                 
                     
Alma Mänttäri  2009              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 8.3 Eriaikainen käsien palautus               
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 11 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Helena Kujamo  2008    124  56.45        1:53.40   
  Cetus Espoo  1:59.91                 
                     
Susanna Kivimäki  2008              DNS   
  Cetus Espoo  1:58.43                 
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Vilma Hyllinen  2007    223  45.20        1:33.33   
  Cetus Espoo                   
                     
Valeriia Timonina  2007    218  41.84        1:34.13   
  Cetus Espoo                   
                     
Ella Puuronen  2007    155  49.09        1:45.29   
  Cetus Espoo  1:48.86                 
                     
Iida Pakarinen  2007    149  49.24        1:46.88   
  Cetus Espoo  1:51.64                 
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iida Saarikoski  2006    292  38.89        1:25.40   
  Cetus Espoo  1:32.38                 
                     
Ida Ekman  2006    132  51.30        1:51.05   
  Cetus Espoo                   
                     
Nea Korpela  2006    124  52.89        1:53.51   
  Cetus Espoo                   
                     
Tanisha Rajani  2006              DNS   
  Cetus Espoo  1:39.86                 
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Anna Hakkarainen  2005    404  34.31        1:16.62   
  Cetus Espoo                   
                     
Elina Ruha  2005    315  38.40        1:23.22   
  Cetus Espoo  1:23.80                 
                     
Taru Lax  2005    303  37.18        1:24.32   
  Cetus Espoo  1:24.67                 
                     
Anjenike Kriek  2005    160  46.70        1:44.32   
  Cetus Espoo                   
                     
Viivi Olkkonen  2005    130  55.23        1:51.59   
  Cetus Espoo  1:53.99                 
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 15 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Dina Sadojevic Jelacik  2004    552  31.89        1:09.05   
  Cetus Espoo  1:10.51                 
                     
Iisa Karpela  2004    467  32.23        1:13.04   
  Cetus Espoo                   
                     
Janita Severinkangas  2004    457  34.38        1:13.57   
  Cetus Espoo  1:15.92                 
                     
Helmi Haverinen  2004    368  35.46        1:19.02   
  Cetus Espoo                   
                     
Linda Ilonen  2004    368  38.00        1:19.08   
  Cetus Espoo  1:19.27                 
                     
Linnea Alakörkkö  2004    330  36.70        1:21.99   
  Cetus Espoo                   
                     
Maisa Brusila  2004    320  38.03        1:22.83   
  Cetus Espoo  1:25.43                 
                     
Diana Valero De La Iglesia  2004    317  37.08        1:23.03   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Cindy Palm  2003    502  33.53        1:11.27   
  Cetus Espoo  1:10.98                 
                     
Julia Peltola  2003    459  32.85        1:13.44   
  Cetus Espoo                   
                     
Delia Helena Aho  2003    382  36.24        1:18.08   
  Cetus Espoo  1:23.51                 
                     
Sofia Långström  2003    380  35.17        1:18.18   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 17 - 18 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Pilvi Pietikäinen  2002    504  32.40        1:11.20   
  Cetus Espoo                   
                     
Charlotte Ingberg  2002    495  31.64        1:11.62   
  Cetus Espoo  1:14.03                 
                     
Marleen Mikk  2002    408  34.66        1:16.40   
  Cetus Espoo  1:17.88                 
                     
Aino Lehtinen  2001    385  37.35        1:17.87   
  Cetus Espoo  1:17.25                 
                     
Miia Puranen  2001    352  37.54        1:20.23   
  Cetus Espoo  1:19.62                 
                     
 
Laji 11, 100m Sekauinti Naiset, Loppukilpailut 19 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sohvi Nenonen  1999    653  30.51        1:05.29   
  Cetus Espoo  1:06.23                 
                     
Emilia Eloranta  1997    631  30.17        1:06.07   
  Cetus Espoo  1:05.44                 
                     
Mirva Kallström  1999    514  31.06        1:10.73   
  Cetus Espoo  1:10.07                 
                     
Ronja Riihinen  2000    509  33.82        1:10.97   
  Cetus Espoo  1:10.62                 
                     
Piia Kaivola  1999              DSQ   
  Cetus Espoo  1:21.03                 
  SW 9.4 Uintiosuus ei päättynyt ao. lajin mukaisesti               
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  20:48 
 
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  21:06   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Onni Harja  2008    120  49.88        1:41.89   
  Cetus Espoo  1:51.00                 
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Samu Uljas  2007    135  48.46        1:37.89   
  Cetus Espoo  1:41.67                 
                     
Mikael Kulay  2007    93  52.24        1:50.95   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 13 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Matti Vahtola  2006    120  46.49        1:41.91   
  Cetus Espoo  1:41.18                 
                     
Niilo Helkearo  2006    111  48.11        1:44.66   
  Cetus Espoo  1:52.26                 
                     
Aki Eveli  2006              DNS   
  Cetus Espoo  1:39.57                 
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nikolas Pietilä  2005    214  37.49        1:24.08   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Roni Severinkangas  2003    513  28.79        1:02.83   
  Cetus Espoo                   
                     
Alexander Huhtala  2003    470  30.35        1:04.67   
  Cetus Espoo                   
                     
Karri Suuronen  2003    349  32.51        1:11.39   
  Cetus Espoo  1:14.17                 
                     
Mattias Janhunen  2003    219  37.87        1:23.34   
  Cetus Espoo                   
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 17 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Otto Sormunen  2002    504  29.06        1:03.17   
  Cetus Espoo  1:06.15                 
                     
Henrik Purokoski  2002              DSQ   
  Cetus Espoo                   
  SW 7.6 Yhden käden /kädet päällekkäin / eriaikainen kosketus seinään käännöksessä / maaliin tullessa               
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 18 - 19 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Joel Knaapi  2001    595  27.80        59.80   
  Cetus Espoo                   
                     
Isak Gramén  2001    581  26.71        1:00.27   
  Cetus Espoo  59.90                 
                     
Eemil Kylmä  2001    528  28.68        1:02.21   
  Cetus Espoo                   
                     
Joona Ruuskanen  2000    464  27.48        1:04.94   
  Cetus Espoo                   
                     
Teemu Annala  2001    460  29.47        1:05.12   
  Cetus Espoo  1:06.11                 
                     
 
Laji 12, 100m Sekauinti Miehet, Loppukilpailut 20 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Eetu Alitalo  1999    647  26.11        58.13   
  Cetus Espoo  58.92                 
                     
Miika Pentti  1997    602  27.70        59.55   
  Cetus Espoo  58.71                 
                     
Valtteri Eloranta  1992    584  27.24        1:00.15   
  Cetus Espoo  1:02.53                 
                     
Jonni Aho  1999    489  29.37        1:03.83   
  Cetus Espoo  1:00.94                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  21:06 
 
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 13 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) 
 
  Kilpailu  Cetus GP 6 sku    Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Espoo    Tulostusaika  21:06   
  Järjestäjä  Cetus         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  28 toukokuu 2019         
 
 
Laji 13, 100m Sekauinti Seka, Loppukilpailut 25 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Sanna Hokkanen  1977      38.91        1:22.08   
  Cetus Espoo  1:21.57                 
                     
Kaarina Markkula  1952      46.38        1:40.50   
  Cetus Espoo  1:40.03                 
                     
Minna Kantakoski  1964      47.35        1:44.63   
  Cetus Espoo  1:40.07                 
                     
Juhani Soininen  1941      1:18.67        2:40.12   
  Cetus Espoo  2:39.82                 
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.26.08  Tulostuspäivämäärä  28 huhtikuu 2019 
Lisenssinhaltija: Suomen Uimaliitto  Tulostusaika  21:06 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner