2020-03-29   08:45:33
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 3 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:39   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Siiri-Unelma Hentilä  2010  Kemin Työväen Uimarit            48.66   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Polina Miheeva  2008  Kovdor            31.61   
Olivia Riekki  2008  Oulun Uinti 1906            34.71   
Nadezhda Uss  2008  APATITY            35.89   
Enni Lytz  2008  Swimming Club Rovaniemi            37.48   
Iida-Carita Niskanen  2008  Vieskan Uimarit            38.28   
Kaia Mathisen  2008  Alta Svømmeklubb            38.36   
Saana Kalasniemi  2009  Kemin Uimaseura            38.37   
Tanja Korshunova  2008  Kirkenes Svømmeklubb            41.25   
Birgitte Henriksen  2008  Karasjok Svømmeklubb            45.22   
10  Elise Henriksen  2008  Karasjok Svømmeklubb            55.34   
11  Aurora Eivik  2009  Kirkenes Svømmeklubb            1:07.08   
Oda Bye Evensen  2008  Alta Svømmeklubb            DSQ   
  SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä               
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasiia Evdokimova  2007  Poliarnye Zori            29.93   
Anna Kortesalmi  2006  Rovaniemen Uimaseura            31.58   
Saaga Kähkönen  2006  Vieskan Uimarit            32.15   
Sandra Maria Balto  2007  Karasjok Svømmeklubb            32.42   
Sofia Palojärvi  2007  Swimming Club Rovaniemi            32.47   
Julia Myreng  2006  Bsk Svømming            33.02   
Oona Lipponen  2006  Kemin Uimaseura            33.25   
Milla Seppälä  2007  Kemin Uimaseura            33.39   
Ellerine Tellefsen  2006  Kirkenes Svømmeklubb            33.95   
10  Aino Kauppinen  2006  Kemin Uimaseura            34.13   
11  Ida K Agersen  2006  Kirkenes Svømmeklubb            34.29   
11  Sara Lappalainen  2007  Swimming Club Rovaniemi            34.29   
13  Elsa Pelkonen  2007  Vieskan Uimarit            34.44   
14  Saara Nissinen  2006  Kemin Työväen Uimarit            36.38   
15  Emilia Leivo  2006  Kuusamon Erä-Veikot            36.43   
16  Szantal Szylobryt  2006  Bsk Svømming            36.53   
17  Elsa Herrala  2007  Vieskan Uimarit            36.61   
18  Peppi Tapio  2006  Rovaniemen Uimaseura            36.63   
19  Aurora Pettersen  2006  Bsk Svømming            36.83   
20  Hilma Koskiniemi  2007  Rovaniemen Uimaseura            37.07   
21  Lea-Tekzine Røsberg  2006  Alta Svømmeklubb            37.16   
22  Susann Andersen  2007  Kirkenes Svømmeklubb            37.26   
23  Kiia Ärväs  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.81   
24  Aada Vanhanarkaus  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.87   
25  Saaga Beets  2007  Swimming Club Rovaniemi            37.92   
26  Julie Lovise Thorkildsen  2006  Alta Svømmeklubb            38.03   
27  Lilja Polojärvi  2006  Swimming Club Rovaniemi            39.98   
28  Andrea Guttormsen  2007  Alta Svømmeklubb            41.89   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anni Ranta-Valkama  2004  Swimming Club Rovaniemi            28.68   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            28.98   
Riina Niemi  2005  Swimming Club Rovaniemi            29.28   
Alisa Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            29.99   
Inka Lytz  2004  Swimming Club Rovaniemi            30.09   
Julianne Haug Rojas  2004  Kirkenes Svømmeklubb            30.10   
Elle Karlsen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            30.72   
Hanna-Maria Korpilähde  2004  Rovaniemen Uimaseura            30.77   
Linda Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            30.87   
10  Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            31.10   
11  Miina Johanne Johansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            31.50   
12  Saana Näsi  2004  Kemin Uimaseura            31.82   
13  Maria Kaarlejärvi  2004  Swimming Club Rovaniemi            31.92   
14  Sani Nätynki  2005  Swimming Club Rovaniemi            32.17   
15  Sunna Svendsen  2005  Karasjok Svømmeklubb            32.84   
16  Mina Nesje  2004  Kirkenes Svømmeklubb            32.98   
17  Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            33.13   
18  Selja Lahti  2005  Swimming Club Rovaniemi            33.92   
19  Wenla Niemi  2004  Swimming Club Rovaniemi            34.07   
20  Elise Pedersen  2005  Kirkenes Svømmeklubb            34.32   
21  Hannah Ryeng  2005  Kirkenes Svømmeklubb            35.07   
22  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku            36.68   
23  Kaja Lunde  2004  Kirkenes Svømmeklubb            41.20   
                     
 
Laji 3, 50m VU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anastasia Golikova  1997  APATITY            27.80   
Ronja Nätynki  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.08   
Sini Niemi  1993  Tornion Uimaseura            28.44   
Henna Hökkä  2003  Oulun Uinti 1906            29.10   
Siiri Keisu  2003  Haukiputaan Heitto            30.99   
Emmi Palo  2003  Kemin Uimaseura            35.15   
Sini Lassila  2003  Swimming Club Rovaniemi            DNS   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:39 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner