2020-01-22   01:56:06
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 4 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  10:57   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 10 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Reetu Jauhojärvi  2009  Swimming Club Rovaniemi            38.92   
Aaron Rantsi  2009  Kemin Uimaseura            40.08   
Ebbe Karlsen  2009  Kirkenes Svømmeklubb            41.92   
Eero Ranta-Valkama  2009  Swimming Club Rovaniemi            43.94   
Aaron Kelloniemi  2010  Kemijärven Kaiku            45.37   
Gjermund Dørmenæn  2009  Kirkenes Svømmeklubb            54.90   
                     
 
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 11 - 12 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Yan Fedorov  2007  APATITY            31.31   
Aleksey Tahmanov  2007  APATITY            31.46   
Leevi Sammalmaa  2007  Vieskan Uimarit            31.68   
Danil Alensky  2008  APATITY            32.14   
Veeti Riskilä  2007  Rovaniemen Uimaseura            35.40   
Lauri Junttari  2007  Kemin Työväen Uimarit            35.99   
Erlend Frisk Olsen  2008  Alta Svømmeklubb            36.07   
Aatu Poikkimäki  2008  Vieskan Uimarit            36.29   
Wassim Rayan  2007  Alta Svømmeklubb            36.29   
10  Nikita Glybin  2008  Kovdor            36.39   
11  Rasmus Kinnunen  2007  Kemin Työväen Uimarit            36.86   
12  Emil Koskela  2008  Vieskan Uimarit            37.02   
13  Gleb Shumilov  2007  APATITY            37.42   
14  Jonas Mortelmans Somby  2007  Karasjok Svømmeklubb            38.07   
15  Tuomas Nissinen  2008  Kemin Työväen Uimarit            38.49   
16  Johan Johansen  2007  Kirkenes Svømmeklubb            41.20   
17  Juho Saukkonen  2008  Kemin Uimaseura            42.91   
                     
 
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Egor Arsentiev  2006  APATITY            28.91   
Miko Saukkonen  2006  Kemin Uimaseura            30.48   
Weeti Niemi  2006  Swimming Club Rovaniemi            31.21   
Ilya Kozhukhov  2005  APATITY            31.60   
Matvey Sarypin  2006  APATITY            31.97   
Otto Karslen  2006  Kirkenes Svømmeklubb            32.03   
Elmeri Kaihua  2006  Swimming Club Rovaniemi            33.16   
Raitis Rudzitis  2005  Kirkenes Svømmeklubb            33.32   
Ingvar Solhaug  2005  Kirkenes Svømmeklubb            39.74   
10  Julius Turunen  2006  Rovaniemen Uimaseura            43.43   
11  Askil Gundersen  2006  Alta Svømmeklubb            49.03   
                     
 
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Toni Lipponen  2003  Kemin Uimaseura            25.77   
Nikita Chirkunov  2003  APATITY            26.28   
Daniil Ivanov  2004  Kovdor            27.04   
Kasper Lytz  2003  Swimming Club Rovaniemi            27.30   
Juho Tarvainen  2004  Kuusamon Erä-Veikot            31.23   
Alex Kortesalmi  2004  Rovaniemen Uimaseura            31.56   
                     
 
Laji 4, 50m VU P10,12,14,16,M, Loppukilpailut 17 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Kirill Volisov  2001  APATITY            24.65   
Vladimir Veselov  2002  Poliarnye Zori            24.84   
Riku Ylikärppä  1998  Kemin Uimaseura            24.95   
Topi Lukkarinen  2000  Swimming Club Rovaniemi            25.07   
Antti Latikka  1990  Swimming Club Rovaniemi            25.93   
Kirill Polikanov  2002  Poliarnye Zori            26.17   
Henrik Siltari  2002  Kemin Uimaseura            27.05   
Valtteri Setälä  2002  Swimming Club Rovaniemi            28.48   
Aleksanteri Angelva  2001  Swimming Club Rovaniemi            29.83   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  10:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner