2020-01-22   01:46:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappiuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä)
Tulokset Laji 7 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) 
 
  Kilpailu  Lappiuinnit    Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019   
  Kilpailun paikkakunta  Rovaniemi    Tulostusaika  11:50   
  Järjestäjä  Swimming Club Rovaniemi         
  Allas  25m         
  Kilpailupäivämäärä  11 toukokuu 2019         
 
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 9 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Siiri-Unelma Hentilä  2010  Kemin Työväen Uimarit            1:05.21   
                     
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 10 - 11 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Olivia Riekki  2008  Oulun Uinti 1906            39.85   
Anna Rajakangas  2008  Oulun Uinti 1906            43.57   
Aleksandra Senchykova  2008  Kovdor            44.15   
Enni Lytz  2008  Swimming Club Rovaniemi            45.16   
Iida-Carita Niskanen  2008  Vieskan Uimarit            46.04   
Saana Kalasniemi  2009  Kemin Uimaseura            46.34   
Kaia Mathisen  2008  Alta Svømmeklubb            49.02   
Birgitte Henriksen  2008  Karasjok Svømmeklubb            52.80   
Oda Bye Evensen  2008  Alta Svømmeklubb            58.82   
                     
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 12 - 13 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Anna Kortesalmi  2006  Rovaniemen Uimaseura            33.96   
Saaga Kähkönen  2006  Vieskan Uimarit            35.41   
Sandra Maria Balto  2007  Karasjok Svømmeklubb            37.21   
Maria Drobyshevskaya  2007  APATITY            38.97   
Zinaida Vohmianina  2007  Kovdor            39.91   
Julia Myreng  2006  Bsk Svømming            42.96   
Elsa Pelkonen  2007  Vieskan Uimarit            43.90   
Lea-Tekzine Røsberg  2006  Alta Svømmeklubb            44.03   
Elsa Herrala  2007  Vieskan Uimarit            44.62   
10  Emilia Leivo  2006  Kuusamon Erä-Veikot            44.71   
11  Julie Lovise Thorkildsen  2006  Alta Svømmeklubb            49.03   
12  Andrea Guttormsen  2007  Alta Svømmeklubb            57.91   
                     
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 14 - 15 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Riina Niemi  2005  Swimming Club Rovaniemi            31.01   
Emilia Juutilainen  2004  Rovaniemen Uimaseura            31.51   
Maiju Huttunen  2005  Swimming Club Rovaniemi            32.27   
Emilia Kivijärvi  2004  Rovaniemen Uimaseura            32.75   
Julianne Haug Rojas  2004  Kirkenes Svømmeklubb            33.38   
Hanna-Maria Korpilähde  2004  Rovaniemen Uimaseura            33.86   
Alisa Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            33.92   
Miina Johanne Johansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            35.13   
Reetta Piira  2004  Swimming Club Rovaniemi            36.07   
10  Saana Lauhava  2005  Swimming Club Rovaniemi            36.33   
11  Linda Hansen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            36.48   
12  Elle Karlsen  2004  Kirkenes Svømmeklubb            36.61   
13  Sunna Svendsen  2005  Karasjok Svømmeklubb            36.79   
14  Roosa-Marie Karjalainen  2005  Kuusamon Erä-Veikot            41.72   
15  Raita Virtanen  2005  Kemijärven Kaiku            43.21   
                     
 
Laji 7, 50m PU T9,11,13,15,N, Loppukilpailut 16 - 99 v 
 
Nimi  Synt  Seura            Aika  Tila 











 
Ada Niskala  2000  Rovaniemen Uimaseura            30.43   
Anastasia Golikova  1997  APATITY            30.58   
Siiri Keisu  2003  Haukiputaan Heitto            33.44   
Henna Hökkä  2003  Oulun Uinti 1906            33.59   
Emmi Palo  2003  Kemin Uimaseura            40.11   
                     
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.25.00  Tulostuspäivämäärä  11 toukokuu 2019 
Lisenssinhaltija: Swimming Club Rovaniemi  Tulostusaika  11:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner