Results for Gentofte Sommerstævne på langbane
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider |
|
|
Stvne navn |
Sommerstvne |
|
Udskriftsdato |
21 juni 2019 |
|
|
Stvne by |
Gentofte |
|
Udskriftstidspunkt |
17:37 |
|
|
Arrangr |
Gentofte Svmmeklub |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
21 juni 2019 |
|
|
|
|
|
|
Lb 1, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 1919-2004 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Malou Soelberg |
2004 |
|
|
37.72 |
1:16.98 |
1:58.11 |
|
2:39.40 |
|
|
Gentofte Svmme Klub |
2:36.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lb 1, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2005-2005 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Natacha Munch |
2005 |
|
|
38.82 |
1:20.09 |
2:03.22 |
|
2:44.98 |
|
|
Hvidovre Svmme Klub |
2:43.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lb 1, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2006-2006 |
|
Lb 1, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2007-2007 |
|
Lb 1, 200m Rygsvmning Damer, Finaler rg. 2008-2018 |
|
Plac. |
Navn |
Fdt |
Point |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Opnet |
Status |
|
Klub |
Anmtid |
|
Code |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Ida Marie Frederiksen |
2008 |
|
|
38.63 |
1:21.26 |
2:05.55 |
|
2:46.52 |
|
|
Sigma Swim Birkerd |
2:45.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Karla Rekling |
2008 |
|
|
41.29 |
1:26.89 |
2:13.87 |
|
2:59.52 |
|
|
Sigma Swim Birkerd |
2:56.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Anja Englert |
2008 |
|
|
45.13 |
1:35.20 |
2:24.00 |
|
3:11.11 |
|
|
Sigma Swim Allerd |
3:18.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Johanna F. H. Nedergaard |
2008 |
|
|
47.60 |
1:38.21 |
2:28.69 |
|
3:16.20 |
|
|
Gentofte Svmme Klub |
3:24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Laura Bach Mindested |
2008 |
|
|
46.03 |
1:39.76 |
2:31.19 |
|
3:21.64 |
|
|
Sigma Swim Allerd |
3:25.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Xenia Fristrup |
2008 |
|
|
51.10 |
1:47.20 |
2:42.47 |
|
3:31.16 |
|
|
Gentofte Svmme Klub |
3:43.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Eleonora Marsner |
2009 |
|
|
52.20 |
1:48.19 |
2:43.85 |
|
3:31.50 |
|
|
Herlev Svmning |
3:45.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
Tess van der Laan |
2008 |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
Gentofte Svmme Klub |
2:55.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 |
Udskriftsdato |
21 juni 2019 |
Licens til Dansk Svmmeunion |
Udskriftstidspunkt |
17:37 |
|