Results for Regionalt Stævne Børn Nord Sjælland
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Lb 1 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stvne navn | Regionalt Brnestvne 2019 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 | |||
Stvne by | Frederikssund | Udskriftstidspunkt | 11:26 | |||
Arrangr | Dansk Svmmeunion og Frederikssund Svmmeklub | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stvne dato | 26 oktober 2019 |
Lb 1, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2009-2009 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Mia Halskov | 2009 | Sllerd Svmmeklub | 33.00 | ||||||
2 | Eleonora Marsner | 2009 | Herlev Svmning | 34.16 | ||||||
3 | Emma Nrskov | 2009 | Sllerd Svmmeklub | 34.25 | ||||||
4 | Ellen Textor-Broch | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 35.57 | ||||||
5 | Anna Bjerre Pedersen | 2009 | Sllerd Svmmeklub | 35.60 | ||||||
6 | Thilde Ethelberg | 2009 | Helsingr Svmmeklub | 36.06 | ||||||
7 | Nikoline Joy Gringer | 2009 | Herlev Svmning | 36.13 | ||||||
8 | Emma Mcpherran | 2009 | Gladsaxe Svmmeklub | 36.17 | ||||||
9 | Elise Vedel | 2009 | Gentofte Svmme Klub | 36.35 | ||||||
10 | Caja Basler Abildgaard | 2009 | JGI Svmning | 36.73 | ||||||
11 | Kamille Lkkegaard Hansen | 2009 | Gladsaxe Svmmeklub | 36.88 | ||||||
12 | Ellen-Mai Teilmann | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 36.92 | ||||||
13 | Emma Mollerup | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 37.78 | ||||||
14 | Flora Rybak-Andersen | 2009 | Gentofte Svmme Klub | 37.82 | ||||||
15 | Freya Ploug Mattson | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 37.86 | ||||||
16 | Eva de Maeyer | 2009 | Roskilde Svmning | 38.25 | ||||||
17 | Kamille Drejer Mikkelsen | 2009 | Lyngby Svmmeklub | 38.31 | ||||||
18 | Rosa Toft | 2009 | Gentofte Svmme Klub | 38.78 | ||||||
19 | Sofie Clemmensen | 2009 | Sigma Swim Birkerd | 39.07 | ||||||
20 | Sarah Rindum | 2009 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 39.11 | ||||||
21 | Kristine Heegaard | 2009 | Sllerd Svmmeklub | 39.12 | ||||||
22 | Olivia Maibll Iversen | 2009 | Frederikssund Svmmeklub | 39.74 | ||||||
23 | Mathilde Fallenkamp | 2009 | Gladsaxe Svmmeklub | 40.37 | ||||||
24 | Emma Lind Riisgaard | 2009 | Gentofte Svmme Klub | 40.42 | ||||||
25 | Karoline Melholt Gentin | 2009 | Slangerup Svmmeklub | 40.76 | ||||||
26 | Anna Staal | 2009 | Sigma Swim Birkerd | 40.80 | ||||||
27 | Therese Dommer | 2009 | Hrsholm Svmmeforening | 40.94 | ||||||
28 | Selma Steinmann | 2009 | Sigma Swim Allerd | 41.06 | ||||||
29 | Signe Grynnerup | 2009 | Slangerup Svmmeklub | 41.22 | ||||||
30 | Freja Unold | 2009 | Hrsholm Svmmeforening | 42.06 | ||||||
31 | Sofie Lind-Christensen | 2009 | Sigma Swim Allerd | 42.54 | ||||||
32 | Rosa May Franco-Koed | 2009 | Hrsholm Svmmeforening | 43.28 | ||||||
33 | Silke Svendsen | 2009 | Herlev Svmning | 43.63 | ||||||
34 | Karoline Hauch | 2009 | Roskilde Svmning | 43.92 | ||||||
35 | Melissa Walther Capito | 2009 | Slangerup Svmmeklub | 44.27 | ||||||
- | Emma Majo Schmiegelow | 2009 | Hrsholm Svmmeforening | DNS | ||||||
- | Liva Dugbk | 2009 | Sigma Swim Birkerd | DSQ | Tyvstart | |||||
Lb 1, 50m Frisvmning Damer, Finaler rg. 2008-2008 |
Plac. | Navn | Fdt | Klub | Opnet | Status | |||||
1 | Marie Moesgaard | 2008 | Sigma Swim Allerd | 30.19 | ||||||
2 | Alberte Stub | 2008 | Sigma Swim Birkerd | 31.74 | ||||||
3 | Caroline Toftelund Larsen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 31.82 | ||||||
4 | Ellen Lunn | 2008 | Frederikssund Svmmeklub | 31.92 | ||||||
5 | Laura Klug Christensen | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 32.41 | ||||||
6 | Asta Krumm Knuhtsen | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 32.61 | ||||||
7 | Simone Stenberg | 2008 | Sigma Swim Allerd | 33.16 | ||||||
8 | Alvilda Hjberg | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 33.31 | ||||||
9 | Silje Rasmussen | 2008 | Slangerup Svmmeklub | 33.32 | ||||||
10 | Ida Mathiesen | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 33.49 | ||||||
11 | Petrea Asferg Larsson | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 33.67 | ||||||
12 | Julie Truelsen | 2008 | Frederikssund Svmmeklub | 33.77 | ||||||
13 | Anja Englert | 2008 | Sigma Swim Allerd | 33.98 | ||||||
14 | Sofie Leidecker | 2008 | Sigma Swim Birkerd | 34.14 | ||||||
15 | Amelia Eriksen | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 34.16 | ||||||
16 | Johanne Hjer | 2008 | JGI Svmning | 34.25 | ||||||
17 | Augusta Blom | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 34.27 | ||||||
18 | Isabella Flach | 2008 | Sigma Swim Allerd | 34.28 | ||||||
19 | Rosa Marie Sjberg | 2008 | Vrlse Svmmeklub | 34.33 | ||||||
20 | Kamilla Figurski | 2008 | Hrsholm Svmmeforening | 34.65 | ||||||
21 | Sofie Lykke | 2008 | Slangerup Svmmeklub | 34.68 | ||||||
22 | Sophia Zllner | 2008 | Lyngby Svmmeklub | 34.84 | ||||||
23 | Victoria Pedersen | 2008 | Hrsholm Svmmeforening | 35.07 | ||||||
24 | Victoria Brammer Krgaard | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 35.09 | ||||||
25 | Laura Bach Mindested | 2008 | Sigma Swim Allerd | 35.23 | ||||||
26 | Louise Olsen | 2008 | Slangerup Svmmeklub | 35.34 | ||||||
27 | Filippa Redestam | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 35.63 | ||||||
28 | Sigrid Mygind | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 35.65 | ||||||
29 | Katrine Beenfeldt Weber | 2008 | Helsingr Svmmeklub | 36.02 | ||||||
30 | Ingrid Kaas Permin | 2008 | Gentofte Svmme Klub | 36.15 | ||||||
31 | Katrine Johanne Grovn | 2008 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 36.30 | ||||||
31 | Katrine Schou Jagd | 2008 | Gladsaxe Svmmeklub | 36.30 | ||||||
33 | Ana Bogdanovic | 2008 | Herlev Svmning | 36.37 | ||||||
34 | Helena Gagnr | 2008 | Svmmeklubben Triton Ballerup | 36.53 | ||||||
35 | Pauline Munk-Hansen | 2008 | Sllerd Svmmeklub | 36.77 | ||||||
36 | Laura Raahauge | 2008 | Gentofte Svmme Klub | 37.81 | ||||||
37 | Klara Kandborg | 2008 | Vrlse Svmmeklub | 38.89 | ||||||
38 | Ida Fiala Kohl | 2008 | Hrsholm Svmmeforening | 40.31 | ||||||
- | Anne-Maj Framke | 2008 | Sigma Swim Allerd | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 26 oktober 2019 |
Licens til Frederikssund Svmmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:26 |