Tulokset NIU mästerskapen
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arrangör: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plats: |
Walkesborgsbadet |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bassäng: |
25m |
Tävlingsdatum: |
den 5 sep 2019 till den 5 sep 2019 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gren 25, 6x100m Benspark Mixed - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Namn |
Ålder |
Förening |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
|
|
1 |
|
Polhemskolan mix |
18 |
Polhemskolan |
|
|
|
|
|
8:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
Clara Steen |
2003 |
BE3603 |
|
38.57 |
1:23.75 |
|
|
|
1:23.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
David Falk |
2003 |
AD3103 |
|
38.35 |
1:24.96 |
|
|
|
2:48.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Moa Karlsson |
2002 |
AC1202 |
|
44.54 |
1:35.91 |
|
|
|
4:24.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ian Hangård |
2002 |
AB5302 |
|
38.93 |
1:25.76 |
|
|
|
5:50.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mary Lagoguez |
2001 |
BD9801 |
|
41.51 |
1:28.06 |
|
|
|
7:18.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jens Christiansen |
2001 |
AJ7901 |
|
38.68 |
1:24.71 |
|
|
|
8:43.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sundsvalls Gymnasium |
19 |
Sundsvalls gymnasium |
|
|
|
|
|
8:55.01 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
Melker Rosengren |
2003 |
AR1903 |
|
37.87 |
1:27.66 |
|
|
|
1:27.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Robin Björklund |
2002 |
AA9502 |
|
39.83 |
1:27.70 |
|
|
|
2:55.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Elise Öberg |
2002 |
AE8402 |
|
43.70 |
1:35.08 |
|
|
|
4:30.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Florén |
2004 |
AB1404 |
|
40.12 |
1:31.41 |
|
|
|
6:01.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Saga Persson |
2003 |
AI1203 |
|
40.31 |
1:28.93 |
|
|
|
7:30.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Christopher Andrén |
2000 |
AK0100 |
|
39.19 |
1:24.23 |
|
|
|
8:55.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Väsby Nya Gymnasium mix |
18 |
Väsby Nya Gymnasium |
|
|
|
|
|
9:03.47 |
+20.32 |
|
|
|
|
|
Christopher Lindholm |
2002 |
AQ1702 |
|
38.30 |
1:25.44 |
|
|
|
1:25.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
|
39.98 |
1:27.28 |
|
|
|
2:52.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
William Malmborg |
2003 |
AW8503 |
|
44.68 |
1:37.90 |
|
|
|
4:30.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Andersson |
2001 |
AH8201 |
|
39.70 |
1:25.56 |
|
|
|
5:56.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuva Björkén |
2003 |
AC0603 |
|
44.30 |
1:35.84 |
|
|
|
7:32.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Roya Tittelbach |
2003 |
AF7603 |
|
41.26 |
1:31.45 |
|
|
|
9:03.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandagymnasiet mix |
18 |
Sandagymnasiet |
|
|
|
|
|
9:08.08 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
Wilma Johansson |
2001 |
AT7401 |
|
41.85 |
1:33.24 |
|
|
|
1:33.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tova Magnusson |
2002 |
AC5802 |
|
41.19 |
1:32.30 |
|
|
|
3:05.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Annie Hegmegi |
2003 |
AA1403 |
|
42.87 |
1:30.29 |
|
|
|
4:35.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Patrik Petkoczi |
2002 |
AG3702 |
|
46.80 |
1:38.91 |
|
|
|
6:14.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Viktor Henrysson |
2003 |
AE5303 |
|
38.53 |
1:23.12 |
|
|
|
7:37.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dennis Partanen |
2003 |
AI5703 |
|
40.93 |
1:30.22 |
|
|
|
9:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Sven-Erikssongymnasiet |
18 |
Sven-Erikssongymnasiet |
|
|
|
|
|
9:19.58 |
+36.43 |
|
|
|
|
|
Tindra Aminoff |
2003 |
AU5403 |
|
40.59 |
1:30.96 |
|
|
|
1:30.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Holmdahl |
2001 |
AE4101 |
|
43.69 |
1:39.88 |
|
|
|
3:10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Reinholdsson |
2002 |
AI3502 |
|
40.54 |
1:28.41 |
|
|
|
4:39.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linn Thid |
2003 |
AG5803 |
|
43.28 |
1:35.90 |
|
|
|
6:15.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cornelia Sundqvist |
2003 |
BP3403 |
|
42.53 |
1:30.82 |
|
|
|
7:45.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Engström |
2001 |
AM1701 |
|
43.27 |
1:33.61 |
|
|
|
9:19.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
ProCivitas Mix |
18 |
ProCivitas |
|
|
|
|
|
9:19.63 |
+36.48 |
|
|
|
|
|
Robin Falk |
2001 |
AJ9101 |
|
44.73 |
1:41.53 |
|
|
|
1:41.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bo Beckman |
2002 |
AI4902 |
|
36.90 |
1:21.84 |
|
|
|
3:03.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Isabelle Sering |
2002 |
AI2602 |
|
41.74 |
1:33.94 |
|
|
|
4:37.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilda Hoff |
2003 |
AG6803 |
|
40.25 |
1:27.69 |
|
|
|
6:05.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siri Bokander |
2003 |
BF8403 |
|
43.78 |
1:33.98 |
|
|
|
7:38.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Strömland |
2003 |
AO4703 |
|
45.65 |
1:40.65 |
|
|
|
9:19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Malmö Idrottsgym. Mix |
18 |
Malmö Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
9:28.17 |
+45.02 |
|
|
|
|
|
Gustaf Palmqvist |
2001 |
AC5101 |
|
38.43 |
1:27.88 |
|
|
|
1:27.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liam Bech |
2003 |
AQ2303 |
|
43.57 |
1:37.70 |
|
|
|
3:05.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Ingner |
2002 |
AI4202 |
|
47.52 |
1:40.70 |
|
|
|
4:46.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ester Eilertsson |
2003 |
AE0203 |
|
44.07 |
1:36.52 |
|
|
|
6:22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanna Andersson |
2002 |
AK8202 |
|
47.06 |
1:40.97 |
|
|
|
8:03.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Elias Persson |
2002 |
AI7902 |
|
39.15 |
1:24.40 |
|
|
|
9:28.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Umeå Elitidrottsgym. Mix |
18 |
Umeå Elitidrottsgym. |
|
|
|
|
|
9:30.68 |
+47.53 |
|
|
|
|
|
Johanna Persson |
2003 |
BB4803 |
|
40.84 |
1:31.67 |
|
|
|
1:31.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arvid Strömbro |
2002 |
AR4502 |
|
45.53 |
1:41.53 |
|
|
|
3:13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linnea Öhlund |
2001 |
BW1201 |
|
49.41 |
1:47.10 |
|
|
|
5:00.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Agnes Gustafsson |
2003 |
AJ1803 |
|
44.72 |
1:35.05 |
|
|
|
6:35.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Iyas Kalash |
2004 |
AO4304 |
|
41.47 |
1:32.22 |
|
|
|
8:07.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Bengs-Stattin |
2002 |
AD4702 |
|
37.38 |
1:23.11 |
|
|
|
9:30.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Uddevalla gymnasium mix |
18 |
Uddevalla gymnasium |
|
|
|
|
|
9:37.06 |
+53.91 |
|
|
|
|
|
Oskar Gustafson |
2002 |
AE1302 |
|
38.50 |
1:26.28 |
|
|
|
1:26.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Daniella Alström |
2003 |
AM7203 |
|
41.88 |
1:33.99 |
|
|
|
3:00.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Edwin Larsson |
2001 |
AB3501 |
|
44.52 |
1:37.88 |
|
|
|
4:38.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emilia Ström |
2002 |
AD0602 |
|
47.51 |
1:42.44 |
|
|
|
6:20.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Simon Andersson |
2003 |
AM3903 |
|
42.50 |
1:35.94 |
|
|
|
7:56.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lovisa Alsop |
2001 |
AJ9601 |
|
45.47 |
1:40.53 |
|
|
|
9:37.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Filborna Skolan |
19 |
Filbornaskolan |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
Stefan Varga |
2000 |
AH3500 |
|
36.63 |
1:22.17 |
|
|
|
1:22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
|
41.02 |
1:31.25 |
|
|
|
2:53.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
William Kerman |
2001 |
AA6501 |
|
39.68 |
1:26.71 |
|
|
|
4:20.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kajsa Gustavsson |
2001 |
AW2401 |
|
40.61 |
1:29.28 |
|
|
|
5:49.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oscar Elfers |
2002 |
AL9102 |
|
38.62 |
1:24.17 |
|
|
|
7:13.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Angelina Agrell |
2003 |
AR6803 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sthlm Idrottsgym. Mix |
18 |
Stockholm Idrottsgym. |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Jakub Majta |
2003 |
AV9703 |
|
43.00 |
1:42.24 |
|
|
|
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Saliha Colic |
2003 |
AX8803 |
|
1:42.24 |
1:42.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Linus Thörn |
2002 |
AN6102 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erica Sundholm |
2002 |
BO9202 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexandra Jensen |
2001 |
BG6801 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gabriel Henkel |
2001 |
AS3301 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2019-09-10 16:01:47 |
Resultathantering: WinGrodan 2.3 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet |
|
|
|
|