Results for Syyskisat Salo 2019
Below are all results from the competition shown by session.
Competition session
Tulokset Laji 15 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (väliajat, ei pisteitä) |
Kilpailu | Syyskisat 2019 | Tulostuspäivämäärä | 28 syyskuu 2019 | |||
Kilpailun paikkakunta | Salo | Tulostusaika | 16:16 | |||
Järjestäjä | Salon Uimarit ry | |||||
Allas | 25m | |||||
Kilpailupäivämäärä | 28 syyskuu 2019 |
Laji 15, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Emilie Sjösten | 2008 | Aurajoen Uinti | 35.04 | 1:13.71 | |||||
2 | Iisa Vanne | 2008 | Swimming Team Rauma | 35.80 | 1:13.92 | |||||
3 | Saga Räikkönen | 2008 | Aurajoen Uinti | 38.93 | 1:23.02 | |||||
4 | Matilda Saarinen | 2008 | Salon Uimarit | 40.26 | 1:26.58 | |||||
5 | Ella Lindholm | 2008 | Salon Uimarit | 41.76 | 1:28.35 | |||||
6 | Amelie Halkosaari | 2009 | Aurajoen Uinti | 41.62 | 1:28.76 | |||||
7 | Sonja Revo | 2008 | Someron Esa | 43.62 | 1:31.26 | |||||
8 | Laura Toivonen | 2010 | Aurajoen Uinti | 45.54 | 1:33.21 | |||||
9 | Aliisa Kunttu | 2008 | Aurajoen Uinti | 44.82 | 1:35.43 | |||||
10 | Ran Yu | 2010 | Aurajoen Uinti | 47.10 | 1:40.42 | |||||
11 | Saara Solkinen | 2010 | Salon Uimarit | 54.26 | 1:53.44 | |||||
12 | Iina Lehtinen | 2009 | Salon Uimarit | 55.60 | 2:03.61 | |||||
13 | Sanni Virtanen | 2010 | Salon Uimarit | 58.23 | 2:04.62 | |||||
14 | Rosa Sjöblom | 2009 | Salon Uimarit | 1:01.38 | 2:08.74 | |||||
15 | Olivia Vanne | 2010 | Salon Uimarit | 1:05.58 | 2:24.97 | |||||
- | Janina Hyvönen | 2010 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 4.4 Liikkuminen ennen lähtömerkkiä | ||||||||||
Laji 15, 100m VU T11, N, Loppukilpailut 12 v ja vanhemmat |
# | Nimi | Synt | Seura | 50m | Aika | Tila | ||||
1 | Sini Heikkilä | 2003 | Salon Uimarit | 29.83 | 1:02.54 | |||||
2 | Inari Laaksonen | 2002 | Swimming Team Rauma | 30.62 | 1:03.75 | |||||
3 | Viola Penttilä | 2004 | Swimming Team Rauma | 30.35 | 1:03.97 | |||||
4 | Mirella Sauhula | 2006 | Aurajoen Uinti | 30.03 | 1:05.58 | |||||
5 | Kerttu Heinä | 2006 | Salon Uimarit | 31.69 | 1:07.21 | |||||
6 | Aliisa Soini | 2007 | Salon Uimarit | 32.28 | 1:07.59 | |||||
7 | Peppi Kolari | 2003 | Aurajoen Uinti | 32.78 | 1:09.93 | |||||
8 | Linnea Koski | 2007 | Aurajoen Uinti | 32.80 | 1:10.62 | |||||
9 | Mia Karolina Müürsepp | 2006 | Aurajoen Uinti | 33.35 | 1:10.79 | |||||
10 | Miisa Järvinen | 2007 | Aurajoen Uinti | 33.87 | 1:11.24 | |||||
11 | Maikki Hämäläinen | 2006 | Uimaseura Kaarina | 34.25 | 1:11.37 | |||||
12 | Sara Suonio | 2006 | Salon Uimarit | 33.82 | 1:11.56 | |||||
13 | Aino Suomalainen | 2007 | Aurajoen Uinti | 34.49 | 1:11.64 | |||||
13 | Diana Raduly Baka | 2006 | Salon Uimarit | 34.15 | 1:11.64 | |||||
15 | Sara Elomäki | 2006 | Aurajoen Uinti | 35.16 | 1:13.17 | |||||
16 | Malva Salmelin | 2006 | Salon Uimarit | 34.87 | 1:14.01 | |||||
17 | Saima Peltonen | 2007 | Salon Uimarit | 34.87 | 1:14.55 | |||||
18 | Aurora Änäkkälä | 2007 | Salon Uimarit | 36.57 | 1:16.25 | |||||
19 | Sonja Heikkilä | 2006 | Salon Uimarit | 39.10 | 1:23.01 | |||||
20 | Laura Lilja | 2004 | Aurajoen Uinti | 39.30 | 1:23.15 | |||||
21 | Alina Vanhatalo | 2006 | Uimaseura Kaarina | 40.74 | 1:24.27 | |||||
22 | Elin Taipale | 2007 | Ekenäs Simsällskap | 39.73 | 1:25.06 | |||||
23 | Aava Sulanterä | 2007 | Uimaseura Kaarina | 46.75 | 1:41.60 | |||||
24 | Martta Lehtinen | 2007 | Salon Uimarit | 47.83 | 1:42.27 | |||||
- | Fiia Pyykkö | 2001 | Salon Uimarit | DNS | ||||||
- | Adele Ahlstedt | 2007 | Salon Uimarit | DSQ | ||||||
SW 10.5 Kävely / ponnistaminen altaan pohjassa | ||||||||||
Tekijä: WinGrodan 1.26.08 | Tulostuspäivämäärä | 28 syyskuu 2019 |
Lisenssinhaltija: Salon Uimarit | Tulostusaika | 16:16 |