2020-08-14   18:48:08
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Nokian Supersekarit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Nokian Supersekarit
Place: Organizer: Nokian Pyry
Pool: 25m Competition Date: marras 16, 2019 to marras 16, 2019
Event 2, 200m Sekauinti Miehet 12 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Juho Rosenström 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 2:50.45
50m: 39.70
100m: 1:24.67
(44.97)
150m: 2:14.05
(49.38)
200m: 2:50.45
(36.40)
2 Kaapo Tuomainen 2008 Salon Uimarit 2:57.32 +6.87
50m: 43.70
100m: 1:30.19
(46.49)
150m: 2:18.58
(48.39)
200m: 2:57.32
(38.74)
3 Oiva Koppelmäki 2007 Hyvinkään Uimaseura 2:59.04 +8.59
50m: 41.63
100m: 1:27.65
(46.02)
150m: 2:19.59
(51.94)
200m: 2:59.04
(39.45)
4 Eemeli Salo 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 3:08.07 +17.62
50m: 44.37
100m: 1:33.54
(49.17)
150m: 2:26.29
(52.75)
200m: 3:08.07
(41.78)
5 Tuure Pikkuhuhta 2009 Uimaseura Kangasalan Kuohu 3:08.38 +17.93
50m: 41.33
100m: 1:30.30
(48.97)
150m: 2:27.44
(57.14)
200m: 3:08.38
(40.94)
6 Niilo Lappalainen 2011 Nokian Pyry 3:17.64 +27.19
50m: 46.43
100m: 1:37.71
(51.28)
150m: 2:34.83
(57.12)
200m: 3:17.64
(42.81)
7 Markus Levonoja 2007 Uimaseura Kangasalan Kuohu 3:19.60 +29.15
50m: 44.11
100m: 1:35.58
(51.47)
150m: 2:32.55
(56.97)
200m: 3:19.60
(47.05)
8 Elias Sahla 2007 Salon Uimarit 3:47.55 +57.10
50m: 1:01.08
100m: 1:57.52
(56.44)
150m: 3:00.97
(1:03.45)
200m: 3:47.55
(46.58)
9 Miro Järvinen 2008 Salon Uimarit 3:49.99 +59.54
50m: 53.33
100m: 1:55.14
(1:01.81)
150m: 3:00.69
(1:05.55)
200m: 3:49.99
(49.30)
- Konsta Horppu 2008 Nokian Pyry DSQ 6.4
- Santeri Alanto 2008 Salon Uimarit DSQ 6.2
- Onni Matti Elmeri Savolainen 2008 Nokian Pyry DSQ 8.2
Event official at: 16.11.2019 11.35.45
Event 2, 200m Sekauinti Miehet 13 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Joona Jakoaho 2006 Hyvinkään Uimaseura 2:55.34
50m: 38.01
100m: 1:24.27
(46.26)
150m: 2:16.75
(52.48)
200m: 2:55.34
(38.59)
2 Kasperi Miettinen 2006 Hyvinkään Uimaseura 2:59.49 +4.15
50m: 36.76
100m: 1:25.57
(48.81)
150m: 2:18.66
(53.09)
200m: 2:59.49
(40.83)
3 Veeti Akkanen 2006 Salon Uimarit 3:32.39 +37.05
50m: 51.92
100m: 1:44.91
(52.99)
150m: 2:46.28
(1:01.37)
200m: 3:32.39
(46.11)
- Aaron Tikkanen 2006 Hyvinkään Uimaseura DSQ 6.4
Event official at: 16.11.2019 11.35.45
Event 2, 200m Sekauinti Miehet 14 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Aku Hyrsylä 2003 Salon Uimarit 2:35.40
50m: 32.39
100m: 1:12.54
(40.15)
150m: 1:58.96
(46.42)
200m: 2:35.40
(36.44)
2 Kasper Kytö 2005 Nokian Pyry 2:44.82 +9.42
50m: 34.80
100m: 1:18.03
(43.23)
150m: 2:07.01
(48.98)
200m: 2:44.82
(37.81)
Event official at: 16.11.2019 11.35.45
2019-11-16 11.35.50 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Nokian Pyry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner