2021-04-16   12:32:12
Vślg stśvne:

Vślg sprog:
Swedish English Denmark Finland

Resultater for REMA 1000 Medley Race 2020

Her vises alle stśvnets resultater opdelt i stśvneafsnit.

Stśvneafsnit 1

Resultat LÝb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider
Resultat LÝb 11 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med point og mellemtider 
 
  Stśvne navn  REMA 1000 Medley Race 2020    Udskriftsdato  26 januar 2020   
  Stśvne by  Vallensbśk    Udskriftstidspunkt  13:49   
  ArrangÝr  Vallensbśk SvÝmmeklub         
  Bassin  25m         
  Stśvne dato  26 januar 2020         
 
 
LÝb 11, 100m FrisvÝmning Damer, Finaler Ňrg. 2007-2007 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA  50m        OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Anna Piao Bergendorff  2007    330  35.21        1:12.65   
  VAT Copenhagen-MK31  1:12.85                 
                     
Sally Emilie Bill  2007    279  36.17        1:16.84   
  VAT Copenhagen-MK31  1:20.36                 
                     
Mette Roat JÝrgensen  2007    247  38.65        1:20.00   
  VśrlÝse SvÝmmeklub  1:16.95                 
                     
Asta Rosenkilde-Hansen  2007    239  38.99        1:20.90   
  Herlev SvÝmning  1:22.52                 
                     
Lisa Lundgaard Andersen  2007    219  39.53        1:23.28   
  Herlev SvÝmning  1:24.56                 
                     
Emilia Nielsen  2007    208  40.26        1:24.68   
  Albertslund IF  1:21.53                 
                     
Helena Fritz Larsen  2007    194  42.23        1:26.69   
  Albertslund IF  1:24.57                 
                     
 
LÝb 11, 100m FrisvÝmning Damer, Finaler Ňrg. 2008-2008 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA  50m        OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Alma Sofie A. BlÝcher  2008    383  33.99        1:09.17   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:07.00                 
                     
Vigga JÝrgensen  2008    363  34.65        1:10.42   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:11.87                 
                     
Ella Stensgaard  2008    324  35.00        1:13.09   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:12.82                 
                     
Marie Munk  2008    292  36.48        1:15.68   
  Albertslund IF  1:13.02                 
                     
Rosa Marie SjÝberg  2008    280  37.06        1:16.80   
  VśrlÝse SvÝmmeklub  1:17.20                 
                     
Ronja Friborg Johnsen  2008    247  37.80        1:20.07   
  VAT Copenhagen-MK31  1:23.32                 
                     
Flora Rebecca Profeta  2008    218  40.38        1:23.37   
  VAT Copenhagen-MK31  1:20.21                 
                     
Thilde Gammelvind  2008    218  40.15        1:23.47   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:18.50                 
                     
Ana Bogdanovic  2008    203  40.45        1:25.45   
  Herlev SvÝmning  1:25.64                 
                     
10  Ella TrÝstrup  2008    161  43.76        1:32.31   
  VAT Copenhagen-MK31  1:28.78                 
                     
11  Frida Fly Haastrup  2008    157  42.94        1:33.04   
  VAT Copenhagen-MK31  1:31.61                 
                     
12  Eylul Zeynep Guneyi  2008    86  52.49        1:53.80   
  VAT Copenhagen-MK31                   
                     
Gabriella Nymark-Jessen  2008              DNS   
  VAT Copenhagen-MK31  1:35.82                 
                     
 
LÝb 11, 100m FrisvÝmning Damer, Finaler Ňrg. 2009-2009 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA  50m        OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Christiane Dreyer Riis  2009    286  36.49        1:16.19   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:14.52                 
                     
Aimťe Overby Traberg  2009    240  38.82        1:20.77   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:18.10                 
                     
Andrea Lage  2009    223  40.88        1:22.86   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:23.82                 
                     
Alice Zsigri Dyndgaard  2009    195  41.67        1:26.56   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:22.76                 
                     
Nikoline Joy Gringer  2009    188  41.42        1:27.70   
  Herlev SvÝmning  1:22.11                 
                     
Thea Fritz Larsen  2009    185  42.97        1:28.18   
  Albertslund IF  1:27.05                 
                     
Josephine S. Christensen  2009    180  42.31        1:28.86   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:23.86                 
                     
Maya Victoria Hornbeck  2009    143  43.73        1:36.07   
  VAT Copenhagen-MK31  1:46.08                 
                     
Luna Blanka A. BlÝcher  2009    139  45.96        1:36.84   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:32.46                 
                     
10  Mia Erica Armstead Evans  2009    139  43.45        1:36.86   
  Vallensbśk IF Af 1939  1:33.58                 
                     
11  Silke Svendsen  2009    129  46.54        1:39.25   
  Herlev SvÝmning  1:37.57                 
                     
12  Louisa Kjerulf  2009    121  48.82        1:41.47   
  VAT Copenhagen-MK31  1:41.08                 
                     
13  Laura Krak Hjorth  2009    118  48.94        1:42.24   
  VAT Copenhagen-MK31                   
                     
14  Alberte Hansen  2009    108  50.18        1:45.27   
  Vallensbśk IF Af 1939  1:49.59                 
                     
Eleonora Marsner  2009              DNS   
  Herlev SvÝmning  1:14.53                 
                     
 
LÝb 11, 100m FrisvÝmning Damer, Finaler Ňrg. 2010-2020 
 
Plac.  Navn  FÝdt  Point  FINA  50m        OpnŚet  Status 
  Klub  Anmtid    Code             











 
Asta Lukowski  2010    208  39.50        1:24.81   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:21.75                 
                     
Rosalina M. Postgaard  2010    187  42.45        1:27.87   
  Vallensbśk IF Af 1939  1:26.34                 
                     
Marie Ditlev Bihlet  2010    175  43.13        1:29.83   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:28.96                 
                     
Sophia Groth  2010    172  44.40        1:30.28   
  VśrlÝse SvÝmmeklub  1:32.72                 
                     
Elisabeth Thastum  2010    147  43.81        1:35.04   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:34.95                 
                     
Adrianna Isabel Romero  2010    120  47.92        1:41.66   
  VAT Copenhagen-MK31                   
                     
Caroline Marie Rosenmejer  2010    118  47.36        1:42.35   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:40.81                 
                     
Anabel Greve  2010    115  50.44        1:43.04   
  Herlev SvÝmning  1:54.40                 
                     
Andrea Glasius Tischer  2010    113  50.14        1:43.92   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:51.19                 
                     
10  Annika Skovgren  2010    100  49.14        1:48.06   
  Vallensbśk IF Af 1939  1:43.58                 
                     
11  Molly Overby Traberg  2011    99  51.40        1:48.35   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:40.08                 
                     
12  Amalie Witt  2010    96  53.12        1:49.60   
  Herlev SvÝmning  1:53.48                 
                     
13  Alvilde Schwartz-Petersen  2010    91  53.50        1:51.37   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  1:59.75                 
                     
14  Smilla Brandt-Brofeldt  2010    91  52.36        1:51.53   
  VAT Copenhagen-MK31                   
                     
15  Alice Legarth Schmidt  2011    89  54.57        1:52.41   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:04.07                 
                     
16  Freya H. Rasmussen  2010    85  53.69        1:54.17   
  Herlev SvÝmning  1:50.08                 
                     
17  Naja Koch Heschel  2010    82  55.63        1:55.50   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:03.10                 
                     
18  Ingrid Schultz  2010    78  53.81        1:57.27   
  Albertslund IF  1:53.85                 
                     
19  Caroline M. Baustert  2011    73  56.23        1:59.78   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:07.39                 
                     
20  Signe Ewald Riecke  2011    55  58.76        2:11.68   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:16.71                 
                     
21  Rita Wiuf  2011    47  1:02.87        2:18.62   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:17.31                 
                     
22  Zoi Asholt  2011    47  1:05.76        2:18.66   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:14.33                 
                     
23  Ella Marie B. Jakobsen  2011    44  1:02.90        2:21.93   
  Hovedstadens SvÝmmeklub  2:13.33                 
                     
24  Mira Jensen  2010    39  1:07.14        2:27.11   
  Herlev SvÝmning                   
                     
 
 

Oprettet af WinGrodan 1.26.14  Udskriftsdato  26 januar 2020 
Licens til Vallensbśk IF Af 1939  Udskriftstidspunkt  13:49 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner