2021-04-11   20:12:13
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Cetus GP pitkät nuoret

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Cetus GP pitkät nuoret
Place: Organizer: Cetus Espoo
Pool: 25m Competition Date: Mar 1, 2020 to Mar 1, 2020
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 10 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Daniel Kuismin 2010 Cetus Espoo +0.89 7:26.36
50m: 45.48
100m: 1:41.15
(55.67)
150m: 2:40.14
(58.99)
200m: 3:37.32
(57.18)
250m: 4:36.44
(59.12)
300m: 5:35.98
(59.54)
350m: 6:34.97
(58.99)
400m: 7:26.36
(51.39)
2 Wilhelm Rasinmäki 2010 Cetus Espoo 8:44.67 +1:18.31
50m: 55.36
100m: 2:03.06
(1:07.70)
150m: 3:09.29
(1:06.23)
200m: 4:16.30
(1:07.01)
250m: 5:23.09
(1:06.79)
300m: 6:28.54
(1:05.45)
350m: 7:30.00
(1:01.46)
400m: 8:44.67
(1:14.67)
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Severi Tammihovi 2009 Cetus Espoo +0.74 5:22.27
50m: 34.55
100m: 1:14.63
(40.08)
150m: 1:56.10
(41.47)
200m: 2:38.93
(42.83)
250m: 3:20.31
(41.38)
300m: 4:02.20
(41.89)
350m: 4:44.20
(42.00)
400m: 5:22.27
(38.07)
2 Eino Välimäki 2009 Cetus Espoo 6:28.24 +1:05.97
50m: 43.64
100m: 1:33.46
(49.82)
150m: 2:23.67
(50.21)
200m: 3:15.17
(51.50)
250m: 4:06.78
(51.61)
300m: 4:57.25
(50.47)
350m: 5:46.58
(49.33)
400m: 6:28.24
(41.66)
3 Artemiy Andreev 2009 Cetus Espoo +0.81 6:49.28 +1:27.01
50m: 44.85
100m: 1:37.01
(52.16)
150m: 2:29.96
(52.95)
200m: 3:22.59
(52.63)
250m: 4:15.33
(52.74)
300m: 5:08.22
(52.89)
350m: 5:59.62
(51.40)
400m: 6:49.28
(49.66)
4 Moritz Kull 2009 Cetus Espoo 7:01.21 +1:38.94
50m: 43.04
100m: 1:35.33
(52.29)
150m: 2:30.06
(54.73)
200m: 3:26.03
(55.97)
250m: 4:22.92
(56.89)
300m: 5:18.54
(55.62)
350m: 6:12.38
(53.84)
400m: 7:01.21
(48.83)
5 Nooa Koskela 2009 Cetus Espoo 7:02.31 +1:40.04
50m: 47.62
100m: 1:42.94
(55.32)
150m: 2:36.02
(53.08)
200m: 3:31.06
(55.04)
250m: 4:23.21
(52.15)
300m: 5:17.82
(54.61)
350m: 6:11.38
(53.56)
400m: 7:02.31
(50.93)
6 Adam Milczarek 2009 Cetus Espoo +0.95 7:30.16 +2:07.89
50m: 46.16
100m: 1:43.12
(56.96)
150m: 2:42.68
(59.56)
200m: 3:40.26
(57.58)
250m: 4:37.55
(57.29)
300m: 5:38.22
(1:00.67)
350m: 6:35.69
(57.47)
400m: 7:30.16
(54.47)
7 Joonas Walldén 2009 Cetus Espoo +0.61 7:33.99 +2:11.72
50m: 46.03
100m: 1:42.25
(56.22)
150m: 2:40.23
(57.98)
200m: 3:40.14
(59.91)
250m: 4:39.87
(59.73)
300m: 5:40.85
(1:00.98)
350m: 6:41.05
(1:00.20)
400m: 7:33.99
(52.94)
8 Joonas Laurikainen 2009 Cetus Espoo +0.86 7:49.01 +2:26.74
50m: 47.46
100m: 1:49.34
(1:01.88)
150m: 2:49.76
(1:00.42)
200m: 3:48.06
(58.30)
250m: 4:47.36
(59.30)
300m: 5:49.02
(1:01.66)
350m: 6:49.70
(1:00.68)
400m: 7:49.01
(59.31)
- Joona Silander 2009 Cetus Espoo DNS
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Leo Tuomainen 2008 Cetus Espoo +0.81 5:09.53
50m: 33.50
100m: 1:11.13
(37.63)
150m: 1:50.52
(39.39)
200m: 2:29.90
(39.38)
250m: 3:09.94
(40.04)
300m: 3:50.08
(40.14)
350m: 4:30.25
(40.17)
400m: 5:09.53
(39.28)
2 Tommi Mosconi 2008 Cetus Espoo +0.81 5:13.52 +3.99
50m: 34.26
100m: 1:14.01
(39.75)
150m: 1:54.35
(40.34)
200m: 2:34.07
(39.72)
250m: 3:14.85
(40.78)
300m: 3:54.92
(40.07)
350m: 4:35.52
(40.60)
400m: 5:13.52
(38.00)
3 Otso Johansson 2008 Cetus Espoo +0.68 5:17.52 +7.99
50m: 34.78
100m: 1:14.79
(40.01)
150m: 1:55.14
(40.35)
200m: 2:36.14
(41.00)
250m: 3:17.59
(41.45)
300m: 3:58.58
(40.99)
350m: 4:39.48
(40.90)
400m: 5:17.52
(38.04)
4 Artemi Tsinjonnõi 2008 Cetus Espoo +0.68 5:28.52 +18.99
50m: 35.55
100m: 1:16.00
(40.45)
150m: 1:57.90
(41.90)
200m: 2:40.73
(42.83)
250m: 3:23.20
(42.47)
300m: 4:05.55
(42.35)
350m: 4:47.46
(41.91)
400m: 5:28.52
(41.06)
5 Matti Klümper 2008 Cetus Espoo 5:31.16 +21.63
50m: 36.04
100m: 1:16.76
(40.72)
150m: 1:59.49
(42.73)
200m: 2:42.06
(42.57)
250m: 3:24.94
(42.88)
300m: 4:07.57
(42.63)
350m: 4:50.08
(42.51)
400m: 5:31.16
(41.08)
6 Joona Salminen 2008 Cetus Espoo 6:07.73 +58.20
50m: 40.51
100m: 1:25.49
(44.98)
150m: 2:12.79
(47.30)
200m: 3:00.48
(47.69)
250m: 3:48.10
(47.62)
300m: 4:35.24
(47.14)
350m: 5:22.31
(47.07)
400m: 6:07.73
(45.42)
7 Eino Lantto 2008 Cetus Espoo 6:12.60 +1:03.07
50m: 40.00
100m: 1:26.48
(46.48)
150m: 2:13.90
(47.42)
200m: 3:02.70
(48.80)
250m: 3:51.22
(48.52)
300m: 4:38.95
(47.73)
350m: 5:27.32
(48.37)
400m: 6:12.60
(45.28)
8 Onni Harja 2008 Cetus Espoo +0.72 6:25.20 +1:15.67
50m: 40.88
100m: 1:29.37
(48.49)
150m: 2:19.22
(49.85)
200m: 3:10.03
(50.81)
250m: 3:59.77
(49.74)
300m: 4:49.67
(49.90)
350m: 5:37.86
(48.19)
400m: 6:25.20
(47.34)
9 Alex Stickler 2008 Cetus Espoo +0.76 6:25.21 +1:15.68
50m: 41.26
100m: 1:30.59
(49.33)
150m: 2:21.40
(50.81)
200m: 3:11.51
(50.11)
250m: 4:02.29
(50.78)
300m: 4:52.74
(50.45)
350m: 5:41.44
(48.70)
400m: 6:25.21
(43.77)
10 Atte Malinen 2008 Cetus Espoo +0.78 6:39.21 +1:29.68
50m: 41.24
100m: 1:32.02
(50.78)
150m: 2:23.29
(51.27)
200m: 3:15.12
(51.83)
250m: 4:07.55
(52.43)
300m: 4:58.52
(50.97)
350m: 5:50.21
(51.69)
400m: 6:39.21
(49.00)
11 Thomas  Brutel 2008 Cetus Espoo +0.58 7:19.31 +2:09.78
50m: 45.17
100m: 1:39.18
(54.01)
150m: 2:35.30
(56.12)
200m: 3:31.80
(56.50)
250m: 4:30.12
(58.32)
300m: 5:27.20
(57.08)
350m: 6:24.80
(57.60)
400m: 7:19.31
(54.51)
12 Onni-Aaron Lind 2008 Cetus Espoo +0.80 7:29.24 +2:19.71
50m: 47.53
100m: 1:44.26
(56.73)
150m: 2:44.75
(1:00.49)
200m: 3:43.90
(59.15)
250m: 4:46.09
(1:02.19)
300m: 5:44.37
(58.28)
350m: 6:41.51
(57.14)
400m: 7:29.24
(47.73)
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ilmari Nieminen 2007 Cetus Espoo +0.59 4:47.54
50m: 31.18
100m: 1:06.81
(35.63)
150m: 1:43.49
(36.68)
200m: 2:20.14
(36.65)
250m: 2:57.01
(36.87)
300m: 3:34.36
(37.35)
350m: 4:11.74
(37.38)
400m: 4:47.54
(35.80)
2 Lenni Syvänen 2007 Cetus Espoo +0.73 5:02.51 +14.97
50m: 34.11
100m: 1:12.03
(37.92)
150m: 1:50.03
(38.00)
200m: 2:29.00
(38.97)
250m: 3:07.91
(38.91)
300m: 3:47.01
(39.10)
350m: 4:26.07
(39.06)
400m: 5:02.51
(36.44)
3 Roope Liimatainen 2007 Cetus Espoo +0.81 5:04.25 +16.71
50m: 34.42
100m: 1:12.70
(38.28)
150m: 1:50.78
(38.08)
200m: 2:30.03
(39.25)
250m: 3:08.70
(38.67)
300m: 3:47.79
(39.09)
350m: 4:26.94
(39.15)
400m: 5:04.25
(37.31)
4 Noah El-Nagdy 2007 Cetus Espoo 5:12.40 +24.86
50m: 34.80
100m: 1:13.88
(39.08)
150m: 1:53.72
(39.84)
200m: 2:33.73
(40.01)
250m: 3:13.85
(40.12)
300m: 3:53.74
(39.89)
350m: 4:33.33
(39.59)
400m: 5:12.40
(39.07)
5 Eljas Pekkola 2007 Cetus Espoo +0.64 5:16.87 +29.33
50m: 34.47
100m: 1:13.57
(39.10)
150m: 1:53.30
(39.73)
200m: 2:33.96
(40.66)
250m: 3:15.42
(41.46)
300m: 3:55.92
(40.50)
350m: 4:37.41
(41.49)
400m: 5:16.87
(39.46)
6 Joonas Keränen 2007 Cetus Espoo +0.77 5:34.36 +46.82
50m: 36.59
100m: 1:18.69
(42.10)
150m: 2:00.88
(42.19)
200m: 2:43.93
(43.05)
250m: 3:26.64
(42.71)
300m: 4:10.29
(43.65)
350m: 4:53.26
(42.97)
400m: 5:34.36
(41.10)
7 Eemil Hujala 2007 Cetus Espoo 5:36.07 +48.53
50m: 36.78
100m: 1:18.66
(41.88)
150m: 2:02.49
(43.83)
200m: 2:45.14
(42.65)
250m: 3:28.62
(43.48)
300m: 4:12.42
(43.80)
350m: 4:54.97
(42.55)
400m: 5:36.07
(41.10)
8 Akseli Savolainen 2007 Cetus Espoo +0.83 5:39.15 +51.61
50m: 37.01
100m: 1:19.86
(42.85)
150m: 2:04.42
(44.56)
200m: 2:47.64
(43.22)
250m: 3:31.64
(44.00)
300m: 4:15.56
(43.92)
350m: 4:58.12
(42.56)
400m: 5:39.15
(41.03)
9 Lenni Nevalainen 2007 Cetus Espoo 5:42.66 +55.12
50m: 37.62
100m: 1:20.77
(43.15)
150m: 2:05.32
(44.55)
200m: 2:49.91
(44.59)
250m: 3:34.68
(44.77)
300m: 4:18.77
(44.09)
350m: 5:02.84
(44.07)
400m: 5:42.66
(39.82)
10 Leo Mannonen 2007 Cetus Espoo +0.69 5:47.29 +59.75
50m: 35.20
100m: 1:16.32
(41.12)
150m: 1:59.74
(43.42)
200m: 2:45.45
(45.71)
250m: 3:31.72
(46.27)
300m: 4:18.78
(47.06)
350m: 5:05.10
(46.32)
400m: 5:47.29
(42.19)
11 Elmeri Lajolinna 2007 Cetus Espoo +0.56 5:49.15 +1:01.61
50m: 38.69
100m: 1:22.94
(44.25)
150m: 2:07.66
(44.72)
200m: 2:53.28
(45.62)
250m: 3:37.41
(44.13)
300m: 4:21.85
(44.44)
350m: 5:06.63
(44.78)
400m: 5:49.15
(42.52)
12 Teemu Lehtinen 2007 Cetus Espoo +0.69 5:49.27 +1:01.73
50m: 40.84
100m: 1:27.40
(46.56)
150m: 2:15.13
(47.73)
200m: 3:01.82
(46.69)
250m: 3:50.68
(48.86)
300m: 4:37.94
(47.26)
350m: 5:25.91
(47.97)
400m: 5:49.27
(23.36)
13 Mikael Suni 2007 Cetus Espoo +0.82 5:51.89 +1:04.35
50m: 38.12
100m: 1:22.22
(44.10)
150m: 2:07.42
(45.20)
200m: 2:51.66
(44.24)
250m: 3:37.98
(46.32)
300m: 4:23.93
(45.95)
350m: 5:09.48
(45.55)
400m: 5:51.89
(42.41)
14 Veikko Hautaniemi 2007 Cetus Espoo +0.77 5:55.35 +1:07.81
50m: 39.00
100m: 1:24.67
(45.67)
150m: 2:08.49
(43.82)
200m: 2:54.80
(46.31)
250m: 3:40.82
(46.02)
300m: 4:26.10
(45.28)
350m: 5:12.18
(46.08)
400m: 5:55.35
(43.17)
15 Tommy Palm 2007 Cetus Espoo +0.85 6:07.78 +1:20.24
50m: 38.88
100m: 1:24.83
(45.95)
150m: 2:12.16
(47.33)
200m: 2:59.70
(47.54)
250m: 3:46.85
(47.15)
300m: 4:34.26
(47.41)
350m: 5:21.70
(47.44)
400m: 6:07.78
(46.08)
16 Henri Koskela 2007 Cetus Espoo +0.64 6:20.35 +1:32.81
50m: 42.08
100m: 1:31.10
(49.02)
150m: 2:19.76
(48.66)
200m: 3:09.11
(49.35)
250m: 3:56.68
(47.57)
300m: 4:46.22
(49.54)
350m: 5:34.25
(48.03)
400m: 6:20.35
(46.10)
17 Samu Uljas 2007 Cetus Espoo +0.91 6:21.92 +1:34.38
50m: 43.33
100m: 1:30.60
(47.27)
150m: 2:20.04
(49.44)
200m: 3:10.21
(50.17)
250m: 3:59.58
(49.37)
300m: 4:49.13
(49.55)
350m: 5:38.54
(49.41)
400m: 6:21.92
(43.38)
18 Artjom Andrejev 2007 Cetus Espoo 6:44.80 +1:57.26
50m: 45.32
100m: 1:34.91
(49.59)
150m: 2:25.91
(51.00)
200m: 3:18.90
(52.99)
250m: 4:11.05
(52.15)
300m: 5:03.43
(52.38)
350m: 5:57.29
(53.86)
400m: 6:44.80
(47.51)
19 Altti Sormunen 2007 Cetus Espoo +0.75 6:48.92 +2:01.38
50m: 42.66
100m: 1:34.07
(51.41)
150m: 2:26.86
(52.79)
200m: 3:20.31
(53.45)
250m: 4:14.49
(54.18)
300m: 5:08.47
(53.98)
350m: 6:02.24
(53.77)
400m: 6:48.92
(46.68)
20 Mark Pokidko 2007 Cetus Espoo 6:52.09 +2:04.55
50m: 42.42
100m: 1:34.13
(51.71)
150m: 2:28.57
(54.44)
200m: 3:22.89
(54.32)
250m: 4:15.94
(53.05)
300m: 5:09.74
(53.80)
350m: 6:02.88
(53.14)
400m: 6:52.09
(49.21)
- Adolf Kaisla 2007 Cetus Espoo DSQ SW4.4
- Kasper Valkeeniemi 2007 Cetus Espoo DNS
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Henrik Rokityanskiy 2006 Cetus Espoo +0.75 5:04.86
50m: 33.65
100m: 1:11.69
(38.04)
150m: 1:50.31
(38.62)
200m: 2:29.70
(39.39)
250m: 3:09.81
(40.11)
300m: 3:49.60
(39.79)
350m: 4:28.60
(39.00)
400m: 5:04.86
(36.26)
2 Leo Heinola 2006 Cetus Espoo 5:08.22 +3.36
50m: 34.83
100m: 1:13.28
(38.45)
150m: 1:52.89
(39.61)
200m: 2:32.28
(39.39)
250m: 3:11.61
(39.33)
300m: 3:51.38
(39.77)
350m: 4:30.49
(39.11)
400m: 5:08.22
(37.73)
3 Aarne Nuutinen 2006 Cetus Espoo +0.62 5:17.26 +12.40
50m: 35.56
100m: 1:15.47
(39.91)
150m: 1:56.04
(40.57)
200m: 2:36.73
(40.69)
250m: 3:17.24
(40.51)
300m: 3:58.44
(41.20)
350m: 4:39.37
(40.93)
400m: 5:17.26
(37.89)
4 Matti Vahtola 2006 Cetus Espoo +0.56 6:13.60 +1:08.74
50m: 41.56
100m: 1:28.81
(47.25)
150m: 2:17.02
(48.21)
200m: 3:04.71
(47.69)
250m: 3:53.09
(48.38)
300m: 4:42.33
(49.24)
350m: 5:30.59
(48.26)
400m: 6:13.60
(43.01)
5 Casper Kettunen 2006 Cetus Espoo 6:33.51 +1:28.65
50m: 42.03
100m: 1:31.64
(49.61)
150m: 2:23.22
(51.58)
200m: 3:14.63
(51.41)
250m: 4:06.18
(51.55)
300m: 4:58.46
(52.28)
350m: 5:49.30
(50.84)
400m: 6:33.51
(44.21)
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
Event 4, 400m Vapaauinti Pojat 15 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Evan Mustonen 2005 Cetus Espoo 5:07.31
50m: 33.28
100m: 1:11.46
(38.18)
150m: 1:50.75
(39.29)
200m: 2:29.91
(39.16)
250m: 3:10.30
(40.39)
300m: 3:50.60
(40.30)
350m: 4:30.53
(39.93)
400m: 5:07.31
(36.78)
2 Eemil Reijonen 2005 Cetus Espoo +0.88 5:09.82 +2.51
50m: 35.20
100m: 1:14.35
(39.15)
150m: 1:53.86
(39.51)
200m: 2:33.64
(39.78)
250m: 3:13.06
(39.42)
300m: 3:52.52
(39.46)
350m: 4:31.23
(38.71)
400m: 5:09.82
(38.59)
3 Totte Teittinen 2005 Cetus Espoo +0.82 5:37.48 +30.17
50m: 34.12
100m: 1:14.02
(39.90)
150m: 1:56.71
(42.69)
200m: 2:41.72
(45.01)
250m: 3:26.12
(44.40)
300m: 4:10.87
(44.75)
350m: 4:55.68
(44.81)
400m: 5:37.48
(41.80)
4 Pauli Rantatupa 2005 Cetus Espoo +0.93 5:44.82 +37.51
50m: 35.91
100m: 1:18.43
(42.52)
150m: 2:02.98
(44.55)
200m: 2:46.42
(43.44)
250m: 3:30.95
(44.53)
300m: 4:16.24
(45.29)
350m: 5:01.15
(44.91)
400m: 5:44.82
(43.67)
Event official at: 01/03/2020 21.27.27
2020-03-02 10.09.13 Datahandling: WinGrodan 2.5 Licensed to: Cetus Espoo

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner