2020-05-29   09:38:36
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Tulokset Lappeenrannan Talviuinnit

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai

Document
Results
Talviuinnit
Place: Organizer: Lappeenrannan Uimarit
Pool: 25m Competition Date: Jan 25, 2020 to Jan 25, 2020
Event 23, 50 SU T-10, T-12, N 10 and younger - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Matilda Oinonen 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.81 174 45.94
2 Annabel Salo 2010 Lahden Uimaseura +0.64 160 47.23 +1.29
3 Juuli Salum 2010 Lahden Uimaseura +0.87 156 47.61 +1.67
4 Ella Villanen 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.79 122 51.62 +5.68
5 Veera Järvinen 2010 Lahden Uimaseura +0.96 120 51.95 +6.01
6 Nessa Salminen 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.71 110 53.55 +7.61
7 Sara Lensu 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.75 96 55.91 +9.97
8 Helmi Äikäs 2010 Lappeenrannan Uimarit +0.65 84 58.46 +12.52
9 Aamu Lindström 2012 Kotkan Uimaseura +0.98 67 1:02.95 +17.01
10 Frida Lindqvist 2010 Uimaseura Aquila +0.88 63 1:04.19 +18.25
11 Eve Huovila 2011 Uimaseura Aquila +0.72 60 1:05.44 +19.50
12 Emma Stenström 2010 Uimaseura Aquila +0.94 57 1:06.63 +20.69
13 Lotta Kolhinoja 2010 Uimaseura Aquila +0.89 43 1:12.86 +26.92
- Nea Kailio 2010 Lappeenrannan Uimarit +1.00 DSQ SW 10.4
- Lotte Peltola 2011 Uimaseura Aquila +0.77 DSQ SW 6.2
- Tyyni Matilainen 2010 Uimaseura Aquila +0.96 DSQ SW 6.4
Event official at: 25.1.2020 15:02:51
Event 23, 50 SU T-10, T-12, N 11-12 years - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Miina-Anniina Härkänen 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.78 265 39.95
2 Peppi Mutikainen 2009 Lahden Uimaseura +0.88 211 43.06 +3.11
3 Taimi Tynkkynen 2008 Lappeenrannan Uimarit +1.10 187 44.83 +4.88
4 Anna-maija Ojala 2008 Pieksän Kuutit +0.74 132 50.36 +10.41
5 Emilia Tikkanen 2008 Uimaseura Aquila +0.60 119 52.18 +12.23
6 Lotta Westerlund 2009 Uimaseura Aquila +0.78 103 54.69 +14.74
7 Lyydia manninen 2009 Pieksän Kuutit +0.99 100 55.27 +15.32
8 Milma Korppas 2008 Lappeenrannan Uimarit +0.94 98 55.49 +15.54
9 Khokola Nasiry 2009 Lappeenrannan Uimarit +0.83 47 1:10.87 +30.92
- Awa Laukkanen 2008 Lahden Uimaseura +0.67 DSQ SW 6.2
Event official at: 25.1.2020 15:02:51
Event 23, 50 SU T-10, T-12, N 13 and older - Final
Rank Name Born Club R.T. FINA Time Diff
1 Nea-Amanda Heinola 2000 Nummelan Kisaajat +0.76 702 28.87
2 Vilma Tikka 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.80 441 33.70 +4.83
3 Siiri Pitkänen 2003 Lappeenrannan Uimarit +0.71 425 34.13 +5.26
4 Aino Ruotsalainen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.70 401 34.81 +5.94
5 Vilma Puisto 2003 Uinti Imatra +0.83 394 34.99 +6.12
6 Amanda Hirvonen 2007 Lappeenrannan Uimarit +0.83 392 35.06 +6.19
7 Minna Kettunen 2002 Pieksän Kuutit +0.71 384 35.30 +6.43
8 Anna Hietanen 2006 Uinti Imatra +0.99 349 36.45 +7.58
9 Noora Salo 2007 Kouvolan Uimarit +0.70 292 38.66 +9.79
10 Fanny Puska 2001 Haminan Uimaseura +0.92 285 38.99 +10.12
11 Kaarina Leppä 2004 Haminan Uimaseura +0.82 230 41.88 +13.01
12 Siiri Hertta Sofia Suna 2005 Varkauden Uimarit +0.76 210 43.18 +14.31
13 Joanna Riikonen 2006 Uinti Imatra +1.08 175 45.86 +16.99
- Essi Peltonen 2005 Uinti Imatra +0.80 DSQ SW 6.2
- Mia Kosonen 2005 Uinti Imatra +0.92 DSQ SW 10.8
Event official at: 25.1.2020 15:02:51
2020-01-25 15:04:01 Datahandling: WinGrodan 2.4 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner