Tulokset XIII FINA WMC 2010 Valhalla venue
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Kisajakso
Results Event 24 (Finals) - Per Age Group with lap times |
Competition name | XIII Fina World Masters Champi | Print Date | 07 August 2010 | |||
Competition place | Gothenburg Valhalla | Print Time | 15:14 | |||
Organizer | Fina/SSF | |||||
Pool | 50m | |||||
Competition date | 2010-08-03 |
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 320 - 359 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Hellas Masters | 322 | Sim o Idrottsklubben Hellas | SWE | 3:14.36 | |||||
Nils Ferm | 1917 | 53.47 | 53.47 | |||||||
Marianne Grane | 1931 | 49.16 | 1:42.63 | |||||||
Barbro Thörnelöf | 1927 | 55.81 | 2:38.44 | |||||||
Ingvar Eriksson | 1944 | 35.92 | 3:14.36 | |||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 280 - 319 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Ujbuda C | 281 | UJBUDA Senior SC Budapest | HUN | 2:22.96 | |||||
Maria Balla | 1944 | 36.16 | 36.16 | |||||||
Magdolna Patoh | 1948 | 36.49 | 1:12.65 | |||||||
Ferenc Latin | 1928 | 38.11 | 1:50.76 | |||||||
Miklos Kovats | 1940 | 32.20 | 2:22.96 | |||||||
2 | Spencer Swim Team | 280 | Spencer Swim Team | GBR | 2:26.60 | |||||
Geoff Stokes | 1939 | 34.33 | 34.33 | |||||||
Nigel Salsbury | 1940 | 32.32 | 1:06.65 | |||||||
Muriel Hitchcock | 1938 | 45.98 | 1:52.63 | |||||||
Jean Howard-Jones | 1943 | 33.97 | 2:26.60 | |||||||
3 | Sg Neukölln Berlin | 286 | SG Neukölln Berlin | GER | 2:29.75 | |||||
Monika Senftleben | 1942 | 37.84 | 37.84 | |||||||
Marga Schulze | 1938 | 39.47 | 1:17.31 | |||||||
Peter Senftleben | 1934 | 40.14 | 1:57.45 | |||||||
Adu Hewelcke | 1940 | 32.30 | 2:29.75 | |||||||
4 | Hellas Masters | 292 | Sim o Idrottsklubben Hellas | SWE | 2:34.03 | |||||
Hans Ljungberg | 1948 | 31.17 | 31.17 | |||||||
Britt Grilli | 1928 | 44.20 | 1:15.37 | |||||||
Kerstin Gjöres | 1927 | 46.88 | 2:02.25 | |||||||
Bo Ljungberg | 1945 | 31.78 | 2:34.03 | |||||||
5 | Bohemians Praha | 282 | Bohemians Praha | CZE | 2:34.53 | |||||
Jindrich Vagner | 1943 | 29.73 | 29.73 | |||||||
Marcela Stastna | 1937 | 41.25 | 1:10.98 | |||||||
Ivana Felgrova | 1942 | 41.31 | 1:52.29 | |||||||
Josef Neumann | 1936 | 42.24 | 2:34.53 | |||||||
6 | U-Club | 280 | U-Club Tallinn | EST | 2:44.11 | |||||
Eve-Mai Maurer | 1936 | 53.81 | 53.81 | |||||||
Helle Stukis | 1931 | 46.72 | 1:40.53 | |||||||
Olav Lukin | 1944 | 31.97 | 2:12.50 | |||||||
Lembit Laht | 1949 | 31.61 | 2:44.11 | |||||||
7 | Toms 24B | 281 | The Ontario Masters Swimmers | CAN | 2:51.81 | |||||
Taina Wilson | 1949 | 45.84 | 45.84 | |||||||
Shirley Dacey | 1936 | 50.55 | 1:36.39 | |||||||
Christopher Smith | 1932 | 43.36 | 2:19.75 | |||||||
Michael Heath-Eves | 1942 | 32.06 | 2:51.81 | |||||||
8 | Toms 24C | 280 | The Ontario Masters Swimmers | CAN | 2:52.65 | |||||
Glad Bryce | 1934 | 55.45 | 55.45 | |||||||
Eulah Varty | 1934 | 48.36 | 1:43.81 | |||||||
Waldemar Henne | 1935 | 40.65 | 2:24.46 | |||||||
Wieslaw Musial | 1957 | 28.19 | 2:52.65 | |||||||
9 | WAT | 304 | WAT | JPN | 2:54.62 | |||||
Tetsuo Ashizawa | 1931 | 36.07 | 36.07 | |||||||
Keiji Hase | 1935 | 41.97 | 1:18.04 | |||||||
Shigeyo Hase | 1940 | 38.82 | 1:56.86 | |||||||
Tomoko Ashizawa | 1930 | 57.76 | 2:54.62 | |||||||
- | Esmas | 289 | ESPORTS MASTERS ESMAS | ESP | DNS | |||||
Rafael Escalas | 1933 | |||||||||
Pedro Galmes | 1927 | |||||||||
Catalina Bestard | 1936 | |||||||||
Antonia Jaume | 1955 | DNS | ||||||||
- | Southport Swimming Club | 285 | Southport Swimming Club | GBR | DNS | |||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 240 - 279 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Acbb | 243 | ACBB | FRA | 2:03.72 | |||||
Zass Michel | 1941 | 31.27 | 31.27 | |||||||
Mc Creadie Duncan | 1945 | 30.26 | 1:01.53 | |||||||
Ferry Maryse | 1956 | 31.64 | 1:33.17 | |||||||
Mignatelli Françoise | 1955 | 30.55 | 2:03.72 | |||||||
2 | Danderyds SK | 240 | Danderyds Sim Club For Swimmin | SWE | 2:05.87 | |||||
Olle Axling | 1945 | 29.69 | 29.69 | |||||||
Bitte Axling | 1946 | 32.38 | 1:02.07 | |||||||
Peder Wehlén | 1945 | 32.58 | 1:34.65 | |||||||
Kicki Molin | 1964 | 31.22 | 2:05.87 | |||||||
3 | Polisens IF Team 2 | 248 | Stockholmspolisens Sim IF | SWE | 2:11.11 | |||||
Glen Bengtsson | 1949 | 28.78 | 28.78 | |||||||
Håkan Bengtsson | 1942 | 33.07 | 1:01.85 | |||||||
Annika Goos Nilsson | 1955 | 32.52 | 1:34.37 | |||||||
Anncharlotte Lilja | 1946 | 36.74 | 2:11.11 | |||||||
4 | Sg Stadtwerke München | 245 | SG Stadtwerke München | GER | 2:12.00 | |||||
Peter Frenzel | 1943 | 31.55 | 31.55 | |||||||
Claudia Koch | 1952 | 35.01 | 1:06.56 | |||||||
Marion Hillenbrand | 1954 | 34.69 | 1:41.25 | |||||||
Herbert Gruber | 1946 | 30.75 | 2:12.00 | |||||||
5 | Polisens IF Team 1 | 240 | Stockholmspolisens Sim IF | SWE | 2:13.13 | |||||
Jan Färjh | 1959 | 29.68 | 29.68 | |||||||
Ronnie Paleski | 1943 | 34.11 | 1:03.79 | |||||||
Margit Ohlsson | 1945 | 34.83 | 1:38.62 | |||||||
Anna-Lena Bryngelsson | 1954 | 34.51 | 2:13.13 | |||||||
6 | Hellas Masters A | 244 | Sim o Idrottsklubben Hellas | SWE | 2:15.17 | |||||
Olof Burebo | 1944 | 33.43 | 33.43 | |||||||
Harriet Bure | 1946 | 37.23 | 1:10.66 | |||||||
Margareta Rainer | 1949 | 33.90 | 1:44.56 | |||||||
Bo Fogelberg | 1957 | 30.61 | 2:15.17 | |||||||
7 | Psv Mixed | 242 | PSV | NED | 2:15.69 | |||||
Ineke Weekers | 1953 | 34.65 | 34.65 | |||||||
Rob Hanou | 1943 | 34.11 | 1:08.76 | |||||||
Erik van Dartel | 1967 | 28.27 | 1:37.03 | |||||||
Lottie Geurts | 1935 | 38.66 | 2:15.69 | |||||||
8 | Cetus | 244 | Cetus | FIN | 2:16.59 | |||||
Johanna Kara | 1965 | 31.86 | 31.86 | |||||||
Juha Koski | 1942 | 34.96 | 1:06.82 | |||||||
Kaarina Markkula | 1952 | 36.57 | 1:43.39 | |||||||
Lauri Malk | 1937 | 33.20 | 2:16.59 | |||||||
9 | Toms 24A | 241 | The Ontario Masters Swimmers | CAN | 2:16.90 | |||||
Rosemary Kelsall | 1962 | 30.53 | 30.53 | |||||||
Marianne Low | 1955 | 38.32 | 1:08.85 | |||||||
Bob Bannerman | 1940 | 34.95 | 1:43.80 | |||||||
Paull Leamen | 1943 | 33.10 | 2:16.90 | |||||||
10 | Acuacol | 240 | Acuacol | COL | 2:21.60 | |||||
Carmen Hanna | 1954 | 35.73 | 35.73 | |||||||
Rosita Ventura | 1947 | 38.28 | 1:14.01 | |||||||
Michael Stollmeyer | 1937 | 35.22 | 1:49.23 | |||||||
Octavio Cruz | 1947 | 32.37 | 2:21.60 | |||||||
11 | Karlstads SS Lag 1 | 249 | Karlstads Simsällskap | SWE | 2:21.95 | |||||
Bo Hansson | 1942 | 32.68 | 32.68 | |||||||
Lennart Gustavson | 1942 | 34.77 | 1:07.45 | |||||||
Britt-Marie Olsson | 1956 | 39.51 | 1:46.96 | |||||||
Berit Larsson | 1951 | 34.99 | 2:21.95 | |||||||
12 | Sim Team Engelholm | 246 | Föreningen Sim Team Engelholm | SWE | 2:36.29 | |||||
Kent Hamberg | 1951 | 32.05 | 32.05 | |||||||
Benedicte Frölich | 1964 | 34.22 | 1:06.27 | |||||||
Leif Gellberg | 1932 | 43.53 | 1:49.80 | |||||||
Ingrid Trägårdh | 1947 | 46.49 | 2:36.29 | |||||||
13 | Karlstads SS Lag 2 | 262 | Karlstads Simsällskap | SWE | 2:37.10 | |||||
Leena Norman | 1950 | 39.93 | 39.93 | |||||||
Bibi Lundin | 1947 | 43.63 | 1:23.56 | |||||||
Kjell-Åke Högblad | 1943 | 36.47 | 2:00.03 | |||||||
Rolf Otterberg | 1938 | 37.07 | 2:37.10 | |||||||
14 | Rari Nantes Saronno | 242 | RN Saronno | ITA | 2:37.19 | |||||
Donatella De Benedictis | 1965 | 36.16 | 36.16 | |||||||
Velleda Cernich | 1942 | 46.79 | 1:22.95 | |||||||
Mario Buzzetti | 1943 | 39.86 | 2:02.81 | |||||||
Bruno Forni | 1948 | 34.38 | 2:37.19 | |||||||
15 | SG Gotha-Arnstadt | 251 | SG Gotha-Arnstadt | GER | 2:37.77 | |||||
Astrid Siebert | 1950 | 43.58 | 43.58 | |||||||
Monika Breyer | 1955 | 42.25 | 1:25.83 | |||||||
Joachim Thiel | 1943 | 32.79 | 1:58.62 | |||||||
Dieter Erbe | 1941 | 39.15 | 2:37.77 | |||||||
16 | AAC | 249 | AAC | POR | 2:55.21 | |||||
Maria Manuela Sequeira | 1968 | 38.28 | 38.28 | |||||||
Ana Relvas | 1956 | 38.57 | 1:16.85 | |||||||
Joan Teixeira | 1937 | 52.43 | 2:09.28 | |||||||
Leonel Gomes | 1930 | 45.93 | 2:55.21 | |||||||
17 | Kungälvs Mix 240 | 250 | Kungälvs Simsällskap | SWE | 3:09.17 | |||||
Lena Skoglund | 1960 | 43.00 | 43.00 | |||||||
Knut Rosén | 1923 | 1:07.91 | 1:50.91 | |||||||
Eva Alfredsson | 1960 | 43.61 | 2:34.52 | |||||||
Lennart Palm | 1947 | 34.65 | 3:09.17 | |||||||
- | Hellas Masters B | 243 | Sim o Idrottsklubben Hellas | SWE | DNS | |||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
- | Pregel | 240 | Pregel | RUS | DNS | |||||
Victor Fadeev | 1950 | |||||||||
Elena Kolyadina | 1955 | |||||||||
Natalia Aleshchenko | 1957 | |||||||||
Alexander Starkov | 1938 | DNS | ||||||||
- | Sg Neukölln Berlin | 241 | SG Neukölln Berlin | GER | DNS | |||||
Antje Stille | 1961 | |||||||||
Brigitte Merten | 1946 | |||||||||
Joachim Hintze | 1942 | |||||||||
Klaus Merten | 1950 | DNS | ||||||||
- | Ujbuda B | 245 | UJBUDA Senior SC Budapest | HUN | DNS | |||||
Ferenc Erdelyi | 1952 | |||||||||
Katalin Csapo | 1952 | |||||||||
Jozsef Csikany | 1943 | |||||||||
Magdolna Patoh | 1948 | DNS | ||||||||
- | Toms 24E | 240 | The Ontario Masters Swimmers | CAN | DNF | |||||
Tracey McIlwaine | 1971 | 34.60 | 34.60 | |||||||
Epp Kaljo | 1950 | 54.36 | 1:28.96 | |||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 200 - 239 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Ujbuda A | 202 | UJBUDA Senior SC Budapest | HUN | 1:53.46 | |||||
Istvan Marton | 1958 | 28.09 | 28.09 | |||||||
Csilla Csikany | 1968 | 28.83 | 56.92 | |||||||
Attila Banhidy | 1942 | 28.89 | 1:25.81 | |||||||
Melinda Marosi | 1970 | 27.65 | 1:53.46 | |||||||
2 | Lagardère Paris Racing | 208 | Lagardère Paris Racing | FRA | 1:57.97 | |||||
Gilles Laffiche | 1959 | 26.90 | 26.90 | |||||||
Nancy Marchand | 1958 | 31.71 | 58.61 | |||||||
Christophe Starzec | 1950 | 29.17 | 1:27.78 | |||||||
Sylvie Allery | 1969 | 30.19 | 1:57.97 | |||||||
3 | All Stars | 201 | All Stars | RUS | 1:58.16 | |||||
Novitskiy Yaroslav | 1945 | 31.09 | 31.09 | |||||||
Marina Borovik | 1962 | 29.63 | 1:00.72 | |||||||
Sergey Lapshenkov | 1957 | 30.30 | 1:31.02 | |||||||
Ekaterina Yudina | 1975 | 27.14 | 1:58.16 | |||||||
4 | Sg Stadtwerke München | 210 | SG Stadtwerke München | GER | 1:59.33 | |||||
Rolf Gitter | 1943 | 31.52 | 31.52 | |||||||
Anja Ritter | 1964 | 29.84 | 1:01.36 | |||||||
Anja Hanz | 1975 | 29.19 | 1:30.55 | |||||||
Frank Hesbacher | 1948 | 28.78 | 1:59.33 | |||||||
5 | Neptune Club de France | 211 | Neptune Club de France | FRA | 2:00.54 | |||||
Alain Vanacker | 1952 | 28.59 | 28.59 | |||||||
Annick Valibouze | 1960 | 31.72 | 1:00.31 | |||||||
Francis Touazi | 1958 | 29.88 | 1:30.19 | |||||||
Salima Bouayad Agha | 1959 | 30.35 | 2:00.54 | |||||||
6 | SV Poseidon Hamburg | 205 | SV Poseidon Hamburg | GER | 2:01.66 | |||||
Manfred Bönicke | 1938 | 33.07 | 33.07 | |||||||
Ulrike Döscher | 1974 | 29.82 | 1:02.89 | |||||||
Jenny Noack | 1975 | 30.52 | 1:33.41 | |||||||
Dieter Seifert | 1948 | 28.25 | 2:01.66 | |||||||
7 | Kungsbacka SS | 202 | Kungsbacka Simsällskap | SWE | 2:01.74 | |||||
Peter Lundin | 1959 | 28.40 | 28.40 | |||||||
Sonja Haglund | 1966 | 32.05 | 1:00.45 | |||||||
Lars Backlund | 1949 | 30.45 | 1:30.90 | |||||||
Kristina Sund | 1964 | 30.84 | 2:01.74 | |||||||
8 | Spencer Swim Team | 202 | Spencer Swim Team | GBR | 2:03.35 | |||||
Alexander Chklar | 1981 | 25.97 | 25.97 | |||||||
Amanda Heath | 1957 | 32.83 | 58.80 | |||||||
Catherine Hartle | 1958 | 33.48 | 1:32.28 | |||||||
Tony Cherrington | 1942 | 31.07 | 2:03.35 | |||||||
9 | Helsingfors Simsällskap | 212 | Helsingfors Simsällskap | FIN | 2:03.95 | |||||
Jukka Laikari | 1959 | 29.62 | 29.62 | |||||||
Leena Brooke | 1960 | 32.30 | 1:01.92 | |||||||
Karl-Gustav Lönnberg | 1942 | 31.82 | 1:33.74 | |||||||
Kaisa Vuorio | 1967 | 30.21 | 2:03.95 | |||||||
10 | 200 Mixed Free Relay | 206 | Göteborg Sim | SWE | 2:05.49 | |||||
Louise Gustavsson | 1983 | 32.35 | 32.35 | |||||||
Peter Bergengren | 1938 | 30.04 | 1:02.39 | |||||||
Martina Daller | 1980 | 30.30 | 1:32.69 | |||||||
Anders Söderqvist | 1933 | 32.80 | 2:05.49 | |||||||
11 | SK Neptun 200+ Fr Mix | 211 | Simklubben Neptun | SWE | 2:05.78 | |||||
Jeanette Svanberg | 1970 | 30.95 | 30.95 | |||||||
Anders Berlin | 1959 | 30.74 | 1:01.69 | |||||||
Gunilla Leinsköld | 1955 | 32.61 | 1:34.30 | |||||||
Gunnar Lenning | 1942 | 31.48 | 2:05.78 | |||||||
12 | New England Masters | 222 | New England Masters | USA | 2:06.41 | |||||
Fran Wuest | 1960 | 30.22 | 30.22 | |||||||
Sue Jensen | 1960 | 31.93 | 1:02.15 | |||||||
Rainy Goodale | 1970 | 32.20 | 1:34.35 | |||||||
Laszlo Eger | 1945 | 32.06 | 2:06.41 | |||||||
13 | S77 Stenungsund | 202 | S77 Stenungsund | SWE | 2:09.34 | |||||
Ragnar Svensson | 1960 | 29.57 | 29.57 | |||||||
Annika Svanberg | 1962 | 32.24 | 1:01.81 | |||||||
Lisa Dimming | 1958 | 39.08 | 1:40.89 | |||||||
Gunnar Holmberg | 1958 | 28.45 | 2:09.34 | |||||||
14 | Ssg - Saar Max Ritter | 200 | SSG Saar Max Ritter | GER | 2:09.91 | |||||
Dieter Hack | 1957 | 28.99 | 28.99 | |||||||
Jutta Kratz | 1962 | 32.03 | 1:01.02 | |||||||
Britta Zürcher | 1962 | 39.42 | 1:40.44 | |||||||
Thomas Mayer | 1959 | 29.47 | 2:09.91 | |||||||
15 | 200 Mixed Free Relay | 222 | Göteborg Sim | SWE | 2:11.19 | |||||
Carina Ekstedt | 1959 | 42.56 | 42.56 | |||||||
Maria Erika Eriksson | 1965 | 31.28 | 1:13.84 | |||||||
Hans Eriksson | 1945 | 29.13 | 1:42.97 | |||||||
Bernt Zarnowiecki | 1954 | 28.22 | 2:11.19 | |||||||
16 | Kungsbacka SS Lag 2 | 202 | Kungsbacka Simsällskap | SWE | 2:12.62 | |||||
Anders Backlund | 1946 | 36.50 | 36.50 | |||||||
Unn Nordberg | 1965 | 32.81 | 1:09.31 | |||||||
Lotta Örne | 1959 | 35.99 | 1:45.30 | |||||||
Håkan Augustsson | 1968 | 27.32 | 2:12.62 | |||||||
17 | Euro-Lviv | 200 | Lviv Euro | UKR | 2:13.30 | |||||
Lyudmyla Khiresh | 1957 | 37.30 | 37.30 | |||||||
Serghiy Fedorov | 1955 | 30.18 | 1:07.48 | |||||||
Bohdan Yatsura | 1956 | 33.88 | 1:41.36 | |||||||
Iryna Ponomarenko | 1971 | 31.94 | 2:13.30 | |||||||
18 | Donau-Wien | 229 | Donau-Wien | AUT | 2:14.04 | |||||
Gisela Pekarek | 1944 | 36.27 | 36.27 | |||||||
Michaela Stockinger | 1955 | 36.31 | 1:12.58 | |||||||
Christopher Kennedy | 1968 | 27.23 | 1:39.81 | |||||||
Hanns Pekarek | 1944 | 34.23 | 2:14.04 | |||||||
19 | Lass Team 3 | 210 | Linköpings Allmänna SS | SWE | 2:16.13 | |||||
Chris Wall | 1961 | 31.00 | 31.00 | |||||||
Carola Ektander | 1962 | 34.27 | 1:05.27 | |||||||
Agneta Gerling | 1952 | 38.69 | 1:43.96 | |||||||
Lars Nielsen | 1955 | 32.17 | 2:16.13 | |||||||
20 | STV Limbach | 200 | STV Limbach | GER | 2:22.23 | |||||
Kerstin Brandt | 1960 | 39.62 | 39.62 | |||||||
Ines Friebel | 1964 | 36.95 | 1:16.57 | |||||||
Klaus Mahn | 1950 | 33.16 | 1:49.73 | |||||||
Steffen Guenther | 1966 | 32.50 | 2:22.23 | |||||||
21 | Cn Metropole | 202 | Club Natacion Metropole | ESP | 2:24.66 | |||||
Elodia Ramos | 1964 | 37.29 | 37.29 | |||||||
Daniel Roca | 1937 | 34.86 | 1:12.15 | |||||||
Juan P Rodríguez Suárez | 1967 | 29.32 | 1:41.47 | |||||||
Maria Gonzalez | 1970 | 43.19 | 2:24.66 | |||||||
22 | Kalmar Simsällskap Team 2 | 214 | Kalmar Simsällskap | SWE | 2:25.44 | |||||
Kenth Goodwin | 1955 | 33.15 | 33.15 | |||||||
Kaj Larsson | 1948 | 34.97 | 1:08.12 | |||||||
Pia Nordqvist | 1959 | 43.09 | 1:51.21 | |||||||
Eva Egrenius Cegrell | 1964 | 34.23 | 2:25.44 | |||||||
23 | Club Natacion Jerez | 205 | Club Natacion Jerez | ESP | 2:26.38 | |||||
Carlos Rigual Heredia | 1957 | 33.30 | 33.30 | |||||||
Graziella G. Garcia-Mier | 1968 | 40.61 | 1:13.91 | |||||||
Dianne Newsome | 1958 | 40.74 | 1:54.65 | |||||||
Jose Seminario Mendizabal | 1952 | 31.73 | 2:26.38 | |||||||
24 | CS de Inot Resita | 200 | Clubul Sportiv de Inot Resita | ROM | 2:27.53 | |||||
Dorina Maria Iana | 1952 | 43.85 | 43.85 | |||||||
Monica Iulia Horvat | 1951 | 47.33 | 1:31.18 | |||||||
Valeriu Buzatu | 1961 | 28.93 | 2:00.11 | |||||||
Retezan Remus | 1976 | 27.42 | 2:27.53 | |||||||
25 | Esmas | 207 | ESPORTS MASTERS ESMAS | ESP | 2:37.50 | |||||
Jan Ola Ohlsson | 1962 | 29.01 | 29.01 | |||||||
Esteban Cruz | 1946 | 33.70 | 1:02.71 | |||||||
Carina Blombäck | 1966 | 44.15 | 1:46.86 | |||||||
Veronica Collette | 1959 | 50.64 | 2:37.50 | |||||||
26 | Southport B | 225 | Southport Swimming Club | GBR | 5:08.10 | |||||
Andrew Pratt | 1958 | 29.13 | 29.13 | |||||||
Judith Pratt | 1981 | 44.88 | 1:14.01 | |||||||
Heather Pratt | 1957 | 1:03.41 | 2:17.42 | |||||||
James Pratt | 1919 | 2:50.68 | 5:08.10 | |||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 160 - 199 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Täby Sim 1 | 177 | Täby Sim | SWE | 1:48.29 | |||||
Jan Karlsson | 1968 | 24.85 | 24.85 | |||||||
Christine U.-Lindbom | 1971 | 28.54 | 53.39 | |||||||
Gunilla Rasmuson | 1957 | 29.87 | 1:23.26 | |||||||
Harald Kruger | 1967 | 25.03 | 1:48.29 | |||||||
2 | Malmö KK Team A | 162 | Malmö Kappsimningsklubb | SWE | 1:48.50 | |||||
Henrik Jangvall | 1966 | 25.82 | 25.82 | |||||||
Johanna Feldtman | 1970 | 28.59 | 54.41 | |||||||
Bill Strömberg | 1967 | 25.86 | 1:20.27 | |||||||
Cecilia Kentell | 1975 | 28.23 | 1:48.50 | |||||||
3 | 200 Mixed Free Relay | 180 | Göteborg Sim | SWE | 1:50.72 | |||||
Anna Olsson | 1978 | 28.57 | 28.57 | |||||||
Malin Nilsson | 1973 | 29.04 | 57.61 | |||||||
Leonard Bielicz | 1951 | 26.48 | 1:24.09 | |||||||
Anders Rutqvist | 1958 | 26.63 | 1:50.72 | |||||||
4 | Acbb | 174 | ACBB | FRA | 1:52.01 | |||||
Blanc Pierre | 1965 | 25.40 | 25.40 | |||||||
Neuville Laurent | 1965 | 24.86 | 50.26 | |||||||
Le Nail CLaire | 1960 | 32.06 | 1:22.32 | |||||||
Mathias Caroline | 1976 | 29.69 | 1:52.01 | |||||||
5 | Mac-Nina | 162 | Mac-Nina | BRA | 1:52.17 | |||||
Hugo Morais | 1975 | 27.18 | 27.18 | |||||||
Aroma Martorell | 1958 | 31.55 | 58.73 | |||||||
Marcia Cossatis-Lima | 1972 | 28.65 | 1:27.38 | |||||||
Rafael Weibert Fonseca | 1973 | 24.79 | 1:52.17 | |||||||
6 | spok e.V. | 160 | Spok | GER | 1:52.85 | |||||
Blaschta Torsten | 1973 | 26.59 | 26.59 | |||||||
Julia Krajewski | 1980 | 29.78 | 56.37 | |||||||
Manuela Schinn | 1960 | 31.09 | 1:27.46 | |||||||
Heiko Krumbeck | 1967 | 25.39 | 1:52.85 | |||||||
7 | Lambertseter SK | 171 | Lambertseter Svømmeklubb | NOR | 1:53.47 | |||||
Øyvind Thorsen | 1960 | 27.36 | 27.36 | |||||||
Arild Tveiten | 1970 | 26.10 | 53.46 | |||||||
Merete Løvberg | 1967 | 28.47 | 1:21.93 | |||||||
Ann Johnsen | 1972 | 31.54 | 1:53.47 | |||||||
8 | KSLS | 161 | Kristianstads SLS | SWE | 1:53.68 | |||||
Mia Jonsson | 1973 | 29.86 | 29.86 | |||||||
Tommy Bencsik | 1960 | 28.70 | 58.56 | |||||||
Peter Wikander | 1984 | 27.46 | 1:26.02 | |||||||
Maria Norberg | 1963 | 27.66 | 1:53.68 | |||||||
9 | Varberg Falkenberg Sim | 182 | Varberg-Falkenberg Sim | SWE | 1:54.10 | |||||
Martin Andersson | 1970 | 26.23 | 26.23 | |||||||
Anna-Karin Josefson | 1964 | 28.77 | 55.00 | |||||||
Pia Kruners | 1959 | 31.89 | 1:26.89 | |||||||
Hans Palmqvist | 1962 | 27.21 | 1:54.10 | |||||||
10 | Tsunami | 176 | Tsunami | RUS | 1:54.17 | |||||
Alexander Danilov | 1957 | 29.01 | 29.01 | |||||||
Oxana Bronitskaya | 1972 | 28.89 | 57.90 | |||||||
Olga Borisova | 1967 | 29.49 | 1:27.39 | |||||||
Andrey Kremlevskiy | 1968 | 26.78 | 1:54.17 | |||||||
11 | Tuatha de | 161 | Tuatha De | ITA | 1:54.43 | |||||
Gabriele Maini | 1965 | 26.40 | 26.40 | |||||||
Milena Barbieri | 1969 | 29.63 | 56.03 | |||||||
Lia Ficarelli | 1977 | 31.07 | 1:27.10 | |||||||
Davide Melli | 1968 | 27.33 | 1:54.43 | |||||||
12 | Berliner TSC | 185 | Berliner TSC | GER | 1:55.17 | |||||
Rainer Fritsche | 1954 | 29.34 | 29.34 | |||||||
Ina Ziegler | 1966 | 29.26 | 58.60 | |||||||
Maren Zwiesigk | 1968 | 30.91 | 1:29.51 | |||||||
Per Zwiesigk | 1967 | 25.66 | 1:55.17 | |||||||
13 | Täby Sim 2 | 178 | Täby Sim | SWE | 1:55.62 | |||||
Dan Anderberg | 1967 | 26.92 | 26.92 | |||||||
Per Gustafsson | 1964 | 27.55 | 54.47 | |||||||
Annica Åberg | 1966 | 30.79 | 1:25.26 | |||||||
Johanna Johansson | 1978 | 30.36 | 1:55.62 | |||||||
14 | Ssg - Saar Max Ritter | 171 | SSG Saar Max Ritter | GER | 1:55.96 | |||||
Frank Weber | 1965 | 27.55 | 27.55 | |||||||
Katrin Ziegler | 1971 | 30.33 | 57.88 | |||||||
Dietmar Klee | 1964 | 27.23 | 1:25.11 | |||||||
Petra Weber | 1968 | 30.85 | 1:55.96 | |||||||
15 | Lass Team 1 | 171 | Linköpings Allmänna SS | SWE | 1:56.16 | |||||
Hans-Peter Magnusson | 1964 | 27.80 | 27.80 | |||||||
Anette Philipsson | 1965 | 28.10 | 55.90 | |||||||
Göran Fält | 1963 | 28.83 | 1:24.73 | |||||||
Therese Hammarberg | 1977 | 31.43 | 1:56.16 | |||||||
16 | ASA Cinisello ASD | 165 | ASA Cinisello ASD | ITA | 1:56.75 | |||||
Stefano Bertatti | 1965 | 27.27 | 27.27 | |||||||
Clizia Borrello | 1976 | 30.92 | 58.19 | |||||||
Monica Moscatelli | 1968 | 32.51 | 1:30.70 | |||||||
Andrea Toja | 1966 | 26.05 | 1:56.75 | |||||||
17 | SC Poseidon Berlin | 161 | SC Poseidon Berlin e.V. | GER | 1:57.08 | |||||
Uwe Seeberger | 1960 | 29.32 | 29.32 | |||||||
Astrid Rendez | 1960 | 30.48 | 59.80 | |||||||
Sondra Klitzke | 1974 | 31.19 | 1:30.99 | |||||||
Robert Keil | 1985 | 26.09 | 1:57.08 | |||||||
18 | Cn Metropole | 161 | Club Natacion Metropole | ESP | 1:58.04 | |||||
Ciro Gutierrez Ascanio | 1970 | 27.43 | 27.43 | |||||||
Elena Quintanilla | 1965 | 32.54 | 59.97 | |||||||
Anna María Wägner | 1971 | 31.77 | 1:31.74 | |||||||
Pedro Pérez Fleitas | 1973 | 26.30 | 1:58.04 | |||||||
19 | Etwall Eagles | 175 | Etwall Eagles | GBR | 1:58.17 | |||||
Carl Barkley | 1965 | 26.79 | 26.79 | |||||||
Helen Rolle | 1975 | 29.83 | 56.62 | |||||||
Ruth Lowe | 1957 | 34.64 | 1:31.26 | |||||||
Garry Vickers | 1968 | 26.91 | 1:58.17 | |||||||
20 | Ssf Bonn 4 | 163 | SSF Bonn | GER | 1:58.32 | |||||
Sven Leopold | 1965 | 27.81 | 27.81 | |||||||
Marion Freundel | 1965 | 33.29 | 1:01.10 | |||||||
Tom Schürmann | 1969 | 28.19 | 1:29.29 | |||||||
Silke Lübbert | 1978 | 29.03 | 1:58.32 | |||||||
21 | Malmö KK Team B | 173 | Malmö Kappsimningsklubb | SWE | 1:58.95 | |||||
Göran Hedbys | 1964 | 29.78 | 29.78 | |||||||
Ulrika Feldtman | 1967 | 30.88 | 1:00.66 | |||||||
Peter Liljegren | 1969 | 26.97 | 1:27.63 | |||||||
Katarina Andersson | 1967 | 31.32 | 1:58.95 | |||||||
22 | Sundsvalls SS | 168 | Sundsvalls Simsällskap | SWE | 1:59.71 | |||||
Stefan Andersson | 1970 | 26.59 | 26.59 | |||||||
Niclas Dovsjö | 1969 | 28.05 | 54.64 | |||||||
Anne Mannela | 1963 | 30.76 | 1:25.40 | |||||||
Helena Wallner | 1965 | 34.31 | 1:59.71 | |||||||
23 | Cetus | 170 | Cetus | FIN | 1:59.72 | |||||
Simo-Pekka Torsti | 1960 | 28.61 | 28.61 | |||||||
Maikki Torsti | 1963 | 33.43 | 1:02.04 | |||||||
Liisa Räty | 1982 | 28.53 | 1:30.57 | |||||||
Marko Lysma | 1965 | 29.15 | 1:59.72 | |||||||
24 | Kungsbacka SS | 167 | Kungsbacka Simsällskap | SWE | 1:59.75 | |||||
Jan Johansson | 1968 | 27.99 | 27.99 | |||||||
Malin Gustafsson | 1968 | 33.46 | 1:01.45 | |||||||
Lars Sandberg | 1965 | 27.51 | 1:28.96 | |||||||
Eva Bjälkander | 1972 | 30.79 | 1:59.75 | |||||||
25 | Simklubben Nautilus | 197 | Simklubben Nautilus | SWE | 2:00.70 | |||||
Magnus Johansson | 1970 | 25.66 | 25.66 | |||||||
Maria Haglund | 1963 | 32.92 | 58.58 | |||||||
Klas Funke | 1944 | 33.87 | 1:32.45 | |||||||
Marika Johansson | 1966 | 28.25 | 2:00.70 | |||||||
26 | Roma Mix 2 | 182 | Roma | NOR | 2:01.21 | |||||
Morten Jarland | 1980 | 28.37 | 28.37 | |||||||
Cato Sletbakk | 1957 | 31.92 | 1:00.29 | |||||||
Trine Aasland Sekkesæter | 1967 | 30.39 | 1:30.68 | |||||||
Lisbeth Kristin Bjørnø | 1985 | 30.53 | 2:01.21 | |||||||
27 | Upsala Simsällskap | 167 | Upsala Simsällskap | SWE | 2:01.30 | |||||
Ulf Eriksson | 1967 | 26.44 | 26.44 | |||||||
Jan Mandahl | 1961 | 29.01 | 55.45 | |||||||
Lena Marklund | 1965 | 32.48 | 1:27.93 | |||||||
Jessica Schenck | 1980 | 33.37 | 2:01.30 | |||||||
28 | Amici Del Nuoto Firenze | 172 | Amici del Nuoto Firenze | ITA | 2:01.32 | |||||
Thomas Bruno Colella | 1976 | 28.65 | 28.65 | |||||||
Laura Sterni | 1960 | 30.81 | 59.46 | |||||||
Maria Ludovica Allevi | 1959 | 34.09 | 1:33.55 | |||||||
Andrea Pagano | 1973 | 27.77 | 2:01.32 | |||||||
29 | Tribeach A | 173 | TRIBEACH | USA | 2:02.36 | |||||
Gabriel Mitache | 1968 | 27.76 | 27.76 | |||||||
Aneta Patrascoiu | 1967 | 32.39 | 1:00.15 | |||||||
Maricica Sabau | 1969 | 33.10 | 1:33.25 | |||||||
Adrian Stroie | 1967 | 29.11 | 2:02.36 | |||||||
30 | Bermuda Masters Swimming | 182 | Bermuda Masters Swimming | BER | 2:02.56 | |||||
Kimberly Thomas | 1982 | 31.57 | 31.57 | |||||||
Christiane Wehmeyer | 1967 | 31.53 | 1:03.10 | |||||||
Paul Viney | 1955 | 29.92 | 1:33.02 | |||||||
Simon Horrell | 1954 | 29.54 | 2:02.56 | |||||||
31 | Dresdner Delphine | 164 | Dresdner Delphine | GER | 2:02.75 | |||||
Uta Hillig | 1985 | 31.69 | 31.69 | |||||||
Solveig Flemming | 1970 | 32.53 | 1:04.22 | |||||||
Michael Richter | 1963 | 29.66 | 1:33.88 | |||||||
Peter Bräunlich | 1958 | 28.87 | 2:02.75 | |||||||
32 | SG Wuppertal | 183 | SG Wuppertal | GER | 2:02.86 | |||||
Britta Weber | 1982 | 29.88 | 29.88 | |||||||
Jutta Dr.meeuw | 1954 | 33.09 | 1:02.97 | |||||||
Boris Plesnic | 1970 | 28.21 | 1:31.18 | |||||||
Harald Bayer | 1951 | 31.68 | 2:02.86 | |||||||
33 | Skuru Ik Lag 1 | 191 | Skuru Idrottsklubb | SWE | 2:03.26 | |||||
Mats J Larsson | 1965 | 28.94 | 28.94 | |||||||
Anna Edin | 1964 | 34.28 | 1:03.22 | |||||||
David Jonsson | 1984 | 26.01 | 1:29.23 | |||||||
Annika Nilsson | 1960 | 34.03 | 2:03.26 | |||||||
34 | S77 Stenungsund | 160 | S77 Stenungsund | SWE | 2:03.48 | |||||
Weine Högberg | 1978 | 26.55 | 26.55 | |||||||
Katarina Hallerstedt | 1966 | 34.43 | 1:00.98 | |||||||
Karin Johansson | 1963 | 33.32 | 1:34.30 | |||||||
Daniel Gertmo | 1973 | 29.18 | 2:03.48 | |||||||
35 | Kalmar Simsällskap Team 1 | 187 | Kalmar Simsällskap | SWE | 2:03.74 | |||||
Christer Bäck | 1964 | 29.41 | 29.41 | |||||||
Anders Jägerbrink | 1959 | 31.89 | 1:01.30 | |||||||
Eva Jonasson | 1967 | 31.10 | 1:32.40 | |||||||
Maria Salomonsson | 1963 | 31.34 | 2:03.74 | |||||||
36 | MTV Heide | 160 | MTV Heide | GER | 2:04.05 | |||||
Katrin Gobba | 1981 | 30.30 | 30.30 | |||||||
Dietmar Funke | 1967 | 30.10 | 1:00.40 | |||||||
Andreas Seidel | 1970 | 30.31 | 1:30.71 | |||||||
Susan Tharra | 1962 | 33.34 | 2:04.05 | |||||||
37 | Tribeach | 161 | TRIBEACH | USA | 2:04.40 | |||||
Lucian Tintea | 1964 | 29.95 | 29.95 | |||||||
Loredana Costache | 1973 | 31.56 | 1:01.51 | |||||||
Liviu Zarnovean | 1970 | 31.51 | 1:33.02 | |||||||
Carmen Trimbitas | 1973 | 31.38 | 2:04.40 | |||||||
38 | Toms 24D | 160 | The Ontario Masters Swimmers | CAN | 2:04.73 | |||||
Audrey Rivest | 1985 | 31.76 | 31.76 | |||||||
Laura Nichols | 1982 | 33.33 | 1:05.09 | |||||||
Andy Manahan | 1958 | 29.75 | 1:34.84 | |||||||
Bill Chisholm | 1955 | 29.89 | 2:04.73 | |||||||
39 | Corsico Nuoto Masters | 163 | CORSICO NUOTO MASTER | ITA | 2:05.57 | |||||
Giuseppe D´´alfonso | 1965 | 30.16 | 30.16 | |||||||
Sara Dozzini | 1973 | 31.27 | 1:01.43 | |||||||
Sara Bonifazio | 1972 | 34.80 | 1:36.23 | |||||||
Enrico Spelta | 1967 | 29.34 | 2:05.57 | |||||||
40 | Ssv Ostring 2 | 166 | SSV Ostring 93 e.V. | GER | 2:05.64 | |||||
Ralf Gauger | 1962 | 30.77 | 30.77 | |||||||
Heike Cammin | 1964 | 34.39 | 1:05.16 | |||||||
Susanne Rogge | 1968 | 33.67 | 1:38.83 | |||||||
André Borries | 1980 | 26.81 | 2:05.64 | |||||||
41 | Lass Team 2 | 166 | Linköpings Allmänna SS | SWE | 2:06.57 | |||||
Stefan Svensson | 1962 | 31.00 | 31.00 | |||||||
Doman Maciejko | 1977 | 28.23 | 59.23 | |||||||
Åsa Österberg | 1969 | 34.91 | 1:34.14 | |||||||
Catharina Magnusson | 1966 | 32.43 | 2:06.57 | |||||||
42 | SG Erkelenz-Hückelhoven | 170 | SG Erkelenz-Hückelhoven | GER | 2:07.46 | |||||
Melanie Lange | 1984 | 31.83 | 31.83 | |||||||
Rolf Peltzer | 1952 | 35.06 | 1:06.89 | |||||||
Ute Holt | 1973 | 30.66 | 1:37.55 | |||||||
Peter Peidl | 1961 | 29.91 | 2:07.46 | |||||||
43 | Helsingfors Simsällskap | 169 | Helsingfors Simsällskap | FIN | 2:08.04 | |||||
Leif Blomfelt | 1950 | 31.18 | 31.18 | |||||||
Mari Luoto | 1975 | 33.57 | 1:04.75 | |||||||
Mira Schrowe von | 1975 | 33.96 | 1:38.71 | |||||||
Henrik Munck | 1961 | 29.33 | 2:08.04 | |||||||
44 | Club Terrazas | 171 | Club Terrazas | PER | 2:08.22 | |||||
Francisco Monroy | 1964 | 29.04 | 29.04 | |||||||
Susana von Maldonado | 1984 | 32.81 | 1:01.85 | |||||||
Claudia Cornejo | 1969 | 33.93 | 1:35.78 | |||||||
Augusto Gonzales-Vigil | 1952 | 32.44 | 2:08.22 | |||||||
45 | SSV Lahr | 192 | SSV Lahr | GER | 2:08.99 | |||||
Susanne Reibel-Oberle | 1964 | 29.55 | 29.55 | |||||||
Wolfdieter Reibel | 1939 | 37.03 | 1:06.58 | |||||||
Doris Reibel | 1969 | 34.27 | 1:40.85 | |||||||
Jens Austermann | 1976 | 28.14 | 2:08.99 | |||||||
46 | TB Wuelfrath | 168 | TB Wülfrath | GER | 2:09.46 | |||||
Christine Vollmer | 1978 | 32.93 | 32.93 | |||||||
Stefanie Werner | 1961 | 34.94 | 1:07.87 | |||||||
Stephan Arndt | 1973 | 31.03 | 1:38.90 | |||||||
Jörg Werner | 1960 | 30.56 | 2:09.46 | |||||||
47 | Brabo | 199 | Brabo | BEL | 2:09.48 | |||||
Judith Van Britsom | 1959 | 35.67 | 35.67 | |||||||
Ariane Ruymaekers | 1967 | 33.23 | 1:08.90 | |||||||
Johan Vandewalle | 1960 | 32.89 | 1:41.79 | |||||||
Hans Wijsman | 1955 | 27.69 | 2:09.48 | |||||||
48 | Hellas Masters | 175 | Sim o Idrottsklubben Hellas | SWE | 2:09.81 | |||||
Birgitta Olofsson | 1967 | 30.78 | 30.78 | |||||||
Leif Eriksson | 1963 | 31.57 | 1:02.35 | |||||||
Karin Eriksson | 1968 | 36.97 | 1:39.32 | |||||||
Stefan Sundström | 1967 | 30.49 | 2:09.81 | |||||||
49 | Bremischer Schwimmverein | 160 | Bremischer Schwimmverein | GER | 2:10.76 | |||||
Marco Foelske | 1964 | 30.02 | 30.02 | |||||||
Dorothea Brandenburg | 1949 | 35.83 | 1:05.85 | |||||||
Ina Diedrichs | 1968 | 36.23 | 1:42.08 | |||||||
Markus Lidner | 1981 | 28.68 | 2:10.76 | |||||||
50 | Helmstedter Sv | 183 | Helmstedter SV | GER | 2:11.95 | |||||
Anja Gawellek | 1980 | 34.17 | 34.17 | |||||||
Barbara Bergmann | 1956 | 37.08 | 1:11.25 | |||||||
Burkhard Feilhaber | 1957 | 30.88 | 1:42.13 | |||||||
Ralf Zachmann | 1964 | 29.82 | 2:11.95 | |||||||
51 | El Milenio Swim Team 2 | 167 | El Milenio | CRC | 2:12.18 | |||||
Pablo Aguabella | 1977 | 30.49 | 30.49 | |||||||
Michelle Robert | 1969 | 35.69 | 1:06.18 | |||||||
Camacho Martha | 1965 | 34.81 | 1:40.99 | |||||||
Michael Nugent | 1965 | 31.19 | 2:12.18 | |||||||
52 | Seynod Natation | 160 | Etoile Sportive Seynod Nat. | FRA | 2:12.33 | |||||
Marc Lora-runco | 1963 | 29.30 | 29.30 | |||||||
Marjorie Baron | 1973 | 39.10 | 1:08.40 | |||||||
Lionel Perea | 1975 | 31.65 | 1:40.05 | |||||||
Laurence Fargier | 1969 | 32.28 | 2:12.33 | |||||||
53 | El Milenio Swim Team | 167 | El Milenio | CRC | 2:13.75 | |||||
Ana Lucia Gonzalez | 1962 | 36.84 | 36.84 | |||||||
Eric Scharf | 1970 | 33.44 | 1:10.28 | |||||||
Maria Cabada | 1963 | 32.79 | 1:43.07 | |||||||
Robles Sergio | 1974 | 30.68 | 2:13.75 | |||||||
54 | MTV Segeberg | 174 | MTV Segeberg | GER | 2:18.03 | |||||
Herwart Bunge | 1957 | 34.65 | 34.65 | |||||||
Dagmar Mannke | 1968 | 40.45 | 1:15.10 | |||||||
Carin Liley | 1958 | 36.46 | 1:51.56 | |||||||
Thorben Hamann | 1983 | 26.47 | 2:18.03 | |||||||
55 | HZ&PC Heerenveen | 175 | H.Z.P.C. Heerenveen | NED | 2:18.82 | |||||
Pia van der Molen | 1960 | 34.54 | 34.54 | |||||||
Arnold Jonker | 1970 | 35.58 | 1:10.12 | |||||||
Alie Visser | 1964 | 38.48 | 1:48.60 | |||||||
Tiemen Stegenga | 1971 | 30.22 | 2:18.82 | |||||||
56 | Kungälvs Mix 160 | 163 | Kungälvs Simsällskap | SWE | 2:19.83 | |||||
Nicklas Täck | 1973 | 30.81 | 30.81 | |||||||
Ann Bjerke | 1962 | 41.37 | 1:12.18 | |||||||
Carina Axberg | 1963 | 40.01 | 1:52.19 | |||||||
Jörgen Rasmussen | 1979 | 27.64 | 2:19.83 | |||||||
57 | Skuru Ik Lag 2 | 178 | Skuru Idrottsklubb | SWE | 2:24.40 | |||||
Tomas Hägg | 1964 | 29.34 | 29.34 | |||||||
Leif Nyman | 1963 | 32.17 | 1:01.51 | |||||||
Birgitta Flensburg | 1961 | 33.07 | 1:34.58 | |||||||
Anne Jönsson | 1964 | 49.82 | 2:24.40 | |||||||
58 | Blå Lag 2 | 181 | Blå Sim&Hoppklubb | SWE | 2:30.32 | |||||
Gun Beskow-Björkenlid | 1936 | 57.27 | 57.27 | |||||||
Anders Jorlin | 1976 | 28.86 | 1:26.13 | |||||||
Per-Magnus Grönlund | 1982 | 27.13 | 1:53.26 | |||||||
Daniela Pietsch | 1965 | 37.06 | 2:30.32 | |||||||
59 | Delfines Humboldt | 176 | Delfines Humboldt | CRC | 2:32.22 | |||||
Patricia Quiros | 1965 | 38.76 | 38.76 | |||||||
Willem Bjuan | 1962 | 41.54 | 1:20.30 | |||||||
Nuria Mesalles | 1967 | 36.80 | 1:57.10 | |||||||
Federico Rojas | 1970 | 35.12 | 2:32.22 | |||||||
- | Esv Frankfurt/oder 1948 | 170 | ESV Frankfurt/Oder | GER | DNS | |||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | ||||||||||
0 | DNS | |||||||||
- | New England Masters | 161 | New England Masters | USA | DNS | |||||
Stephen Mugford | 1967 | |||||||||
Jennifer Downing | 1978 | |||||||||
Rainy Goodale | 1970 | |||||||||
Glenn Dixon | 1964 | DNS | ||||||||
- | Poseidon Moscow | 162 | Poseidon Moscow | RUS | DNS | |||||
Evgeniya Mchedlishvili | 1978 | |||||||||
Valeriy Tyrin | 1965 | |||||||||
Olga Kedrova | 1960 | |||||||||
Anton Zaykov | 1971 | DNS | ||||||||
- | Sg Neukölln Berlin | 168 | SG Neukölln Berlin | GER | DNS | |||||
Robert Stübert | 1978 | |||||||||
Claudia Pruss | 1968 | |||||||||
Katja Sotzmann | 1978 | |||||||||
Reinhard Rosada | 1948 | DNS | ||||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 120 - 159 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | SV Wasserfreunde 1898 | 128 | SV Wasserfreunde 1898 Hannover | GER | 1:42.10 | CR | ||||
Silke Ihsen | 1978 | 28.45 | 28.45 | |||||||
Timo Nolte | 1973 | 23.78 | 52.23 | |||||||
Nina-Christin Winter | 1983 | 26.96 | 1:19.19 | |||||||
Stephan Kunzelmann | 1978 | 22.91 | 1:42.10 | |||||||
2 | CS de Inot Resita 07-1 | 129 | Clubul Sportiv de Inot Resita | ROM | 1:45.73 | |||||
Razvan Ionut Florea | 1980 | 24.62 | 24.62 | |||||||
Ioan Stefan Gherghel | 1978 | 23.57 | 48.19 | |||||||
Carla Creola Troner | 1974 | 29.99 | 1:18.18 | |||||||
Loredana Murrow Zisu | 1979 | 27.55 | 1:45.73 | |||||||
3 | Tuatha de | 134 | Tuatha De | ITA | 1:45.81 | |||||
Giulia Anfossi | 1984 | 28.35 | 28.35 | |||||||
Ettore Ansaloni | 1973 | 25.28 | 53.63 | |||||||
Laura Benevenia | 1981 | 27.34 | 1:20.97 | |||||||
Alberto Montini | 1968 | 24.84 | 1:45.81 | |||||||
4 | Malmö Kappsimningsklubb | 133 | Malmö Kappsimningsklubb | SWE | 1:46.65 | |||||
Ola Fagerstrand | 1977 | 26.65 | 26.65 | |||||||
Anna Lohmann | 1975 | 27.75 | 54.40 | |||||||
Daniel Karlsson | 1976 | 24.63 | 1:19.03 | |||||||
Maria Vitazka | 1979 | 27.62 | 1:46.65 | |||||||
5 | Derthona Nuoto | 123 | Derthona Nuoto | ITA | 1:47.44 | |||||
Diletta Lugano | 1984 | 29.09 | 29.09 | |||||||
Simone Battiston | 1975 | 24.99 | 54.08 | |||||||
Valentina Lugano | 1980 | 29.54 | 1:23.62 | |||||||
Michele Galvagno | 1978 | 23.82 | 1:47.44 | |||||||
6 | Amici Del Nuoto Firenze | 133 | Amici del Nuoto Firenze | ITA | 1:47.72 | |||||
Nicola Tacconi | 1980 | 24.87 | 24.87 | |||||||
Lucia Bussotti | 1979 | 28.78 | 53.65 | |||||||
Raffaele Lococciolo | 1972 | 24.51 | 1:18.16 | |||||||
Roberta Mori | 1976 | 29.56 | 1:47.72 | |||||||
7 | Corsico Nuoto Master | 127 | CORSICO NUOTO MASTER | ITA | 1:48.37 | |||||
Stefano Drago | 1982 | 25.17 | 25.17 | |||||||
Silvia Marchesi | 1981 | 28.20 | 53.37 | |||||||
Fabrizio Piciocchi | 1974 | 25.72 | 1:19.09 | |||||||
Consuelo Vecchio | 1976 | 29.28 | 1:48.37 | |||||||
8 | Kungsbacka SS | 136 | Kungsbacka Simsällskap | SWE | 1:48.77 | |||||
Henrik Åkerberg | 1983 | 24.38 | 24.38 | |||||||
Marja Haglund | 1968 | 29.14 | 53.52 | |||||||
Richard Ohlsson | 1984 | 25.10 | 1:18.62 | |||||||
Marie Holmberg | 1969 | 30.15 | 1:48.77 | |||||||
9 | El Milenio | 141 | El Milenio | CRC | 1:50.83 | |||||
Mauri Jonathan | 1984 | 26.55 | 26.55 | |||||||
Claudia Poll | 1972 | 28.26 | 54.81 | |||||||
Carolina Mauri | 1969 | 29.89 | 1:24.70 | |||||||
Navarro Jeiko | 1974 | 26.13 | 1:50.83 | |||||||
10 | Esv Frankfurt/oder 1948 | 121 | ESV Frankfurt/Oder | GER | 1:52.17 | |||||
Matthias Steinicke | 1981 | 26.11 | 26.11 | |||||||
Ramona Horn | 1968 | 31.60 | 57.71 | |||||||
Annette Stein | 1974 | 29.29 | 1:27.00 | |||||||
Denis Severyuk | 1980 | 25.17 | 1:52.17 | |||||||
11 | SC Magdeburg | 135 | SC Magdeburg | GER | 1:52.40 | |||||
Walburga Warnke | 1966 | 29.07 | 29.07 | |||||||
Markus Bertram | 1978 | 26.15 | 55.22 | |||||||
Katja Aernecke | 1977 | 31.09 | 1:26.31 | |||||||
Sebastian Bartz | 1984 | 26.09 | 1:52.40 | |||||||
12 | CN BRUNOY ESSONNE | 131 | CN BRUNOY ESSONNE | FRA | 1:53.99 | |||||
Benvel Mathias | 1974 | 26.86 | 26.86 | |||||||
Caroline Saillet | 1981 | 30.45 | 57.31 | |||||||
Audrey Le Maitre | 1981 | 30.46 | 1:27.77 | |||||||
Sanchez Patrice | 1973 | 26.22 | 1:53.99 | |||||||
13 | Keravan Uimarit | 132 | Keravan Uimarit | FIN | 1:55.59 | |||||
Janne Haapaniemi | 1979 | 26.28 | 26.28 | |||||||
Anu Ahlroos | 1981 | 29.50 | 55.78 | |||||||
Tiia Sievilä | 1985 | 31.15 | 1:26.93 | |||||||
Henri Räty | 1963 | 28.66 | 1:55.59 | |||||||
14 | Sportvg Feuerbach | 128 | Sportvg Feuerbach | GER | 1:56.28 | |||||
Martina Mansfeld | 1978 | 30.66 | 30.66 | |||||||
Alexander Schuster | 1979 | 25.57 | 56.23 | |||||||
Uwe Steinkoetter | 1975 | 27.47 | 1:23.70 | |||||||
Agnès Garrigou | 1985 | 32.58 | 1:56.28 | |||||||
15 | Roma Mix 1 | 141 | Roma | NOR | 1:56.60 | |||||
Aril Bråten | 1966 | 26.98 | 26.98 | |||||||
Geir Patursson | 1968 | 28.15 | 55.13 | |||||||
Helen Holter | 1979 | 29.86 | 1:24.99 | |||||||
Ingrid Møllerop | 1960 | 31.61 | 1:56.60 | |||||||
16 | Marcq Natation | 129 | Marcq Natation | FRA | 1:56.92 | |||||
Julien Lamy | 1980 | 27.36 | 27.36 | |||||||
Celia Mantovani | 1975 | 33.18 | 1:00.54 | |||||||
Sandrine Boucneau | 1975 | 29.58 | 1:30.12 | |||||||
Damien Lhermet | 1981 | 26.80 | 1:56.92 | |||||||
17 | Helmstedter Sv | 123 | Helmstedter SV | GER | 1:57.64 | |||||
Ramona Beckmann | 1978 | 30.01 | 30.01 | |||||||
Birte Geyer | 1981 | 31.91 | 1:01.92 | |||||||
Cjell Feilhaber | 1981 | 27.56 | 1:29.48 | |||||||
Christian Beckmann | 1977 | 28.16 | 1:57.64 | |||||||
18 | Club Natacion Jerez | 141 | Club Natacion Jerez | ESP | 1:57.74 | |||||
Abel Gil Galdon | 1975 | 26.53 | 26.53 | |||||||
Miriam Gomez Gomez | 1975 | 32.25 | 58.78 | |||||||
Beatriz Perez Garcia | 1972 | 31.76 | 1:30.54 | |||||||
Luis M Sanchez Gutierrez | 1977 | 27.20 | 1:57.74 | |||||||
19 | SSG Bremen/Bremerhaven | 142 | SSG Bremen/Bremerhaven | GER | 1:58.16 | |||||
Beate Scholtyssek | 1968 | 31.04 | 31.04 | |||||||
Nadine Traebert | 1981 | 31.24 | 1:02.28 | |||||||
Nils Ockenga | 1980 | 28.27 | 1:30.55 | |||||||
Bernd Rickens | 1969 | 27.61 | 1:58.16 | |||||||
20 | SC Hellas Einbeck | 142 | SC Hellas Einbeck | GER | 1:58.55 | |||||
Stefan Schrank | 1973 | 31.22 | 31.22 | |||||||
Corinna Günther | 1984 | 32.10 | 1:03.32 | |||||||
Andreas Lange | 1965 | 27.52 | 1:30.84 | |||||||
Daniela Lange | 1976 | 27.71 | 1:58.55 | |||||||
21 | LRC Hong Kong | 149 | LRC Hong Kong | CHN | 1:58.89 | |||||
Stefan Rust | 1967 | 27.89 | 27.89 | |||||||
Ruth Morrison | 1979 | 29.90 | 57.79 | |||||||
Margaret de Somma | 1968 | 32.86 | 1:30.65 | |||||||
Brian Goldberg | 1977 | 28.24 | 1:58.89 | |||||||
22 | Sg Glems | 150 | SG Glems | GER | 1:59.41 | |||||
Martin Herrmann | 1969 | 27.35 | 27.35 | |||||||
Thomas Hoeppner | 1977 | 27.39 | 54.74 | |||||||
Ingrid Kuhlmann | 1963 | 34.71 | 1:29.45 | |||||||
Stephanie Petscher | 1973 | 29.96 | 1:59.41 | |||||||
23 | Agf Masters | 143 | Aarhus GF | DEN | 2:01.09 | |||||
Jesper Kousholt | 1974 | 28.77 | 28.77 | |||||||
Henrik Egekvist | 1967 | 28.65 | 57.42 | |||||||
Line Ekander | 1981 | 31.56 | 1:28.98 | |||||||
Heidi Christensen | 1975 | 32.11 | 2:01.09 | |||||||
24 | Delphin Ratingen Lintorf | 154 | Delphin Ratingen Lintorf | GER | 2:02.41 | |||||
Frauke Kraatz | 1980 | 29.71 | 29.71 | |||||||
Alexandra Flesch | 1972 | 35.30 | 1:05.01 | |||||||
Jörg Engel | 1959 | 31.27 | 1:36.28 | |||||||
Stefan Bussmann | 1975 | 26.13 | 2:02.41 | |||||||
25 | Leo Lagrange S. B. | 129 | LEO LAGRANGE S. B. | FRA | 2:02.58 | |||||
Laurence Francois | 1977 | 33.73 | 33.73 | |||||||
Cathie Paris | 1982 | 31.66 | 1:05.39 | |||||||
Nicolas Deliessche | 1981 | 29.46 | 1:34.85 | |||||||
Rodolfo Rivas-garro | 1971 | 27.73 | 2:02.58 | |||||||
26 | Ucv | 124 | UCV | VEN | 2:02.95 | |||||
Argenis Rojas | 1978 | 27.65 | 27.65 | |||||||
Eldris Hernández | 1975 | 35.02 | 1:02.67 | |||||||
Andrea Gil | 1982 | 34.04 | 1:36.71 | |||||||
Daniel Uzcategui | 1981 | 26.24 | 2:02.95 | |||||||
27 | El Milenio | 155 | El Milenio | CRC | 2:03.16 | |||||
Boabdil Perera | 1975 | 29.86 | 29.86 | |||||||
Chacon Marcela | 1974 | 31.99 | 1:01.85 | |||||||
Rebeca Hernandez | 1968 | 33.63 | 1:35.48 | |||||||
Jose Ignacio Rodriguez | 1977 | 27.68 | 2:03.16 | |||||||
28 | Kungsbacka SS | 138 | Kungsbacka Simsällskap | SWE | 2:03.75 | |||||
Henrik Holmberg | 1969 | 30.53 | 30.53 | |||||||
Anette Bergström | 1969 | 32.11 | 1:02.64 | |||||||
Daniel Persson | 1980 | 28.12 | 1:30.76 | |||||||
Anna Johansson | 1984 | 32.99 | 2:03.75 | |||||||
29 | RZ Roermondse ZV | 143 | RZ Roermondse Zwemvereniging | NED | 2:03.88 | |||||
Wendy Knoops | 1968 | 32.61 | 32.61 | |||||||
Han Ruijs | 1979 | 30.21 | 1:02.82 | |||||||
Dianne Nien | 1971 | 32.87 | 1:35.69 | |||||||
Gino Martijn | 1979 | 28.19 | 2:03.88 | |||||||
30 | Sim Team Engelholm | 154 | Föreningen Sim Team Engelholm | SWE | 2:04.10 | |||||
Daniel Snygg | 1982 | 26.87 | 26.87 | |||||||
Christina Hedegård | 1975 | 34.48 | 1:01.35 | |||||||
Peter Engström | 1955 | 30.91 | 1:32.26 | |||||||
Maarit Nilsson | 1974 | 31.84 | 2:04.10 | |||||||
31 | Tribeach | 157 | TRIBEACH | USA | 2:04.96 | |||||
Georgeta Kari | 1974 | 31.95 | 31.95 | |||||||
Laura Damian | 1976 | 31.25 | 1:03.20 | |||||||
Paul Gabor | 1968 | 29.95 | 1:33.15 | |||||||
Viorel Stroie | 1965 | 31.81 | 2:04.96 | |||||||
32 | Vetehiset | 156 | Vetehiset | FIN | 2:05.36 | |||||
Mika Sulkava | 1978 | 28.82 | 28.82 | |||||||
Hannu Koivisto | 1953 | 32.99 | 1:01.81 | |||||||
Laura Sulkava | 1985 | 32.11 | 1:33.92 | |||||||
Anu Ilander | 1968 | 31.44 | 2:05.36 | |||||||
33 | Ssg - Saar Max Ritter | 153 | SSG Saar Max Ritter | GER | 2:05.70 | |||||
Stephan Leers | 1966 | 28.38 | 28.38 | |||||||
Sigrid Schönhofen | 1963 | 33.88 | 1:02.26 | |||||||
Dirk Dillenkofer | 1984 | 30.07 | 1:32.33 | |||||||
Sonja Katharina Sponholz | 1974 | 33.37 | 2:05.70 | |||||||
34 | S.F.O.C | 129 | Stade Français O Courbevoie | FRA | 2:06.09 | |||||
Christopher Pimot | 1982 | 27.61 | 27.61 | |||||||
Koto Igarashi | 1974 | 33.57 | 1:01.18 | |||||||
Alexandre Papadopoulos | 1981 | 26.00 | 1:27.18 | |||||||
Christine Simon | 1974 | 38.91 | 2:06.09 | |||||||
35 | Kungälvs Mix 120 | 146 | Kungälvs Simsällskap | SWE | 2:07.44 | |||||
Erica Skåål | 1985 | 30.95 | 30.95 | |||||||
Niclas Löfdahl | 1971 | 28.68 | 59.63 | |||||||
Ingvor Andersson | 1962 | 39.64 | 1:39.27 | |||||||
Kristoffer Karlsson | 1976 | 28.17 | 2:07.44 | |||||||
36 | Etwall Eagles | 153 | Etwall Eagles | GBR | 2:07.69 | |||||
Chris Rolle | 1974 | 27.94 | 27.94 | |||||||
Rowena Brighton | 1985 | 30.00 | 57.94 | |||||||
Janet Briggs | 1959 | 38.51 | 1:36.45 | |||||||
Clive Smith | 1969 | 31.24 | 2:07.69 | |||||||
37 | Nuotatori Pistoiesi | 158 | Nuotatori Pistoiesi | ITA | 2:10.15 | |||||
Massimo Altare | 1970 | 31.83 | 31.83 | |||||||
Claudia Rauty | 1979 | 33.44 | 1:05.27 | |||||||
Paolo Nesi | 1954 | 33.71 | 1:38.98 | |||||||
Lorenza Ciantellini | 1979 | 31.17 | 2:10.15 | |||||||
38 | Sport Full Time Sassari | 156 | Sport Full Time Sassari | ITA | 2:11.36 | |||||
Maria Paola Giordo | 1977 | 32.05 | 32.05 | |||||||
Maurizio Cancellieri | 1968 | 33.68 | 1:05.73 | |||||||
Alessandro Micheli | 1965 | 32.95 | 1:38.68 | |||||||
Francesca Soggia | 1974 | 32.68 | 2:11.36 | |||||||
39 | SK Elfsborg | 154 | Simklubben Elfsborg | SWE | 2:11.56 | |||||
Jan-Erik Selin | 1965 | 30.06 | 30.06 | |||||||
Lourette Griphem | 1972 | 31.61 | 1:01.67 | |||||||
Dan Borgman | 1964 | 32.21 | 1:33.88 | |||||||
Angelica Karlsson | 1975 | 37.68 | 2:11.56 | |||||||
40 | Cn Metropole | 125 | Club Natacion Metropole | ESP | 2:12.71 | |||||
David Pichardo | 1973 | 29.99 | 29.99 | |||||||
Ana Jorge | 1983 | 36.27 | 1:06.26 | |||||||
Nayra Iglesias | 1976 | 38.95 | 1:45.21 | |||||||
Pablo López Busón | 1983 | 27.50 | 2:12.71 | |||||||
41 | Belpoggio | 147 | A.S.D.Bel Poggio Nuoto | ITA | 2:16.03 | |||||
Ilari Scarponi | 1978 | 41.22 | 41.22 | |||||||
Carpi Massimiliano | 1969 | 30.64 | 1:11.86 | |||||||
Massari Flavia | 1982 | 32.18 | 1:44.04 | |||||||
Liberati Paolo | 1967 | 31.99 | 2:16.03 | |||||||
42 | CN AQUAMASTERS | 126 | CN AQUAMASTERS | ESP | 2:17.23 | |||||
Ana Blasco Prieto | 1970 | 43.37 | 43.37 | |||||||
Josep Vicent Aguilar Puig | 1982 | 28.52 | 1:11.89 | |||||||
Inmaculada SebastiaMilian | 1976 | 35.16 | 1:47.05 | |||||||
Juan M Torralbo Jurado | 1976 | 30.18 | 2:17.23 | |||||||
- | Polisens IF | 150 | Stockholmspolisens Sim IF | SWE | DNS | |||||
Rasmus Renglin | 1979 | |||||||||
Simon Malmberg | 1974 | |||||||||
Helén Allstadius | 1965 | |||||||||
Tove Bengtsson | 1973 | DNS | ||||||||
- | Psv Mixed | 133 | PSV | NED | DNS | |||||
Bianca Ringelestijn van | 1985 | |||||||||
Joris Haest | 1979 | |||||||||
Liselotte Joling | 1975 | |||||||||
Harold Matla | 1968 | DNS | ||||||||
Event 24, 200m Mixed Free Relay, Finals 100 - 119 years |
Est. start time 10:30 |
Place | Name | Born | Club | 50m | Finish | Status | ||||
1 | Esv Frankfurt/oder 1948 | 115 | ESV Frankfurt/Oder | GER | 1:44.34 | |||||
Christopher A. Grahlemann | 1983 | 23.51 | 23.51 | |||||||
Antje Wippich | 1980 | 28.33 | 51.84 | |||||||
Anke Schultka | 1978 | 27.66 | 1:19.50 | |||||||
Mitja Severjuk | 1984 | 24.84 | 1:44.34 | |||||||
2 | USG Mix | 115 | U.S.G | DEN | 1:45.03 | |||||
Ronnie Dalsgaard | 1983 | 24.28 | 24.28 | |||||||
Henriette S Frederiksen | 1985 | 28.94 | 53.22 | |||||||
Anne Dalgaard | 1979 | 27.38 | 1:20.60 | |||||||
Johan Bergendorff | 1978 | 24.43 | 1:45.03 | |||||||
3 | SC Magdeburg | 105 | SC Magdeburg | GER | 1:48.58 | |||||
Jana Benecke | 1985 | 29.16 | 29.16 | |||||||
Maria Hirsch | 1983 | 28.43 | 57.59 | |||||||
Ralf Pfefferkorn | 1985 | 25.45 | 1:23.04 | |||||||
Steven Matthies | 1982 | 25.54 | 1:48.58 | |||||||
4 | Sg Glems | 117 | SG Glems | GER | 1:49.03 | |||||
Ines Constanze Scholl | 1985 | 28.29 | 28.29 | |||||||
Henning Hayn | 1981 | 25.50 | 53.79 | |||||||
Vera Hoyer | 1980 | 28.63 | 1:22.42 | |||||||
Martin Herrmann | 1969 | 26.61 | 1:49.03 | |||||||
5 | Neptune Club de France | 117 | Neptune Club de France | FRA | 1:49.43 | |||||
Thibault Martin | 1982 | 25.89 | 25.89 | |||||||
Lise Galtat | 1982 | 28.96 | 54.85 | |||||||
Lisa Broadfield | 1978 | 28.94 | 1:23.79 | |||||||
Julien Valli | 1981 | 25.64 | 1:49.43 | |||||||
6 | Aalborg Svømmeklub | 106 | Aalborg Svømmeklub | DEN | 1:51.93 | |||||
Jess Jacobsen | 1982 | 26.18 | 26.18 | |||||||
Martin Hansen | 1984 | 26.95 | 53.13 | |||||||
Marie Larsen | 1980 | 29.78 | 1:22.91 | |||||||
Julie Kirkegaard | 1985 | 29.02 | 1:51.93 | |||||||
7 | Malmö KK Team A | 115 | Malmö Kappsimningsklubb | SWE | 1:52.42 | |||||
Mattias Ohlin | 1978 | 25.48 | 25.48 | |||||||
Jonas Falk | 1979 | 25.10 | 50.58 | |||||||
Carina Hertz | 1983 | 30.07 | 1:20.65 | |||||||
Fia Stephansson | 1985 | 31.77 | 1:52.42 | |||||||
8 | SGS Hamburg | 118 | SGS Hamburg | GER | 1:55.08 | |||||
Nils Scharfe | 1983 | 25.14 | 25.14 | |||||||
Mareike Pielot | 1982 | 31.55 | 56.69 | |||||||
Susanne Windeck | 1979 | 34.31 | 1:31.00 | |||||||
Volker Windeck | 1978 | 24.08 | 1:55.08 | |||||||
9 | Leo Lagrange S. B. | 115 | LEO LAGRANGE S. B. | FRA | 1:56.58 | |||||
Nicolas Deliessche | 1981 | 27.66 | 27.66 | |||||||
Emmanuelle Caron | 1980 | 30.48 | 58.14 | |||||||
Anne-sophie Krug | 1982 | 31.53 | 1:29.67 | |||||||
Anthony Paris | 1979 | 26.91 | 1:56.58 | |||||||
10 | Malmö KK Team B | 115 | Malmö Kappsimningsklubb | SWE | 1:59.71 | |||||
Christian Olsson | 1978 | 30.09 | 30.09 | |||||||
Julius Kratzer | 1982 | 27.52 | 57.61 | |||||||
Stine Lennartsson | 1985 | 31.33 | 1:28.94 | |||||||
Jenni Svensson | 1982 | 30.77 | 1:59.71 | |||||||
11 | Cuatro Caminos | 116 | Club Natacion Cuatro Caminos | ESP | 2:00.84 | |||||
Eugenio Miralles | 1984 | 24.18 | 24.18 | |||||||
Elvira Martin-Caro | 1982 | 35.68 | 59.86 | |||||||
Alicia González | 1976 | 33.34 | 1:33.20 | |||||||
Pablo García | 1982 | 27.64 | 2:00.84 | |||||||
Generated by WinGrodan 1.18.00 | Print Date | 07 August 2010 |
Licensed to: Västsvenska Simförbundet | Print Time | 15:14 |