Results for TUA NOI - uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
Pori keskustan uimahalli |
Organizer: |
Porin Uimaseura ry |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 19, 2020 to syys 19, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 2, 100m Sku M 14 and older - Final |
|
|
SM |
1:00.34 |
|
|
|
SM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
NSM |
1:03.11 |
|
|
|
NSM-raja |
|
|
|
1.1.2020 |
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Werneri Koskinen |
1998 |
Uinti Tampere |
|
|
57.93 |
|
|
|
SM |
|
|
|
Entry time: 58.55 |
(-0.62) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eemil Varho |
1997 |
Uinti Tampere |
|
|
58.61 |
+0.68 |
|
SM |
|
|
|
Entry time: 57.61 |
(+1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Wäinö Koskinen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
|
1:00.54 |
+2.61 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:01.54 |
(-1.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Visa Kotiniitty |
2003 |
Uinti Tampere |
|
|
1:01.97 |
+4.04 |
|
NSM |
|
|
|
Entry time: 1:03.18 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Joona Kortteinen |
2003 |
Uinti Tampere |
|
|
1:03.82 |
+5.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.15 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Riccardo Castagno |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
1:03.90 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.51 |
(-0.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Oliver Priimägi |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:04.88 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.62 |
(-4.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Samuel Sainio |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:05.74 |
+7.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.86 |
(+0.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Leo Lähteenmäki |
1991 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
1:07.22 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.07 |
(+3.15) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eemeli Leinonen |
2002 |
Uinti Tampere |
|
|
1:07.72 |
+9.79 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:05.30 |
(+2.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Daniel Kontula |
2005 |
Uinti Tampere |
|
|
1:13.89 |
+15.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.24 |
(+0.65) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nooa Paasikivi |
2006 |
Porin Uimaseura |
|
|
1:25.07 |
+27.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Max Nikkari |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ilja Syrjä |
2004 |
Uinti Tampere |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 19.9.2020 10.20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-19 13.53.42 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Porin Uimaseura |
|
|
|
|
|
|