2021-11-27   12:03:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 13, 100m Sekauinti Miehet 10 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.79 1:34.42
100m: 1:34.42
(1:34.42)
2 Lauri Seppälä 2010 Åbo Simklubb +0.68 1:38.74 +4.32
100m: 1:38.74
(1:38.74)
3 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina +0.76 1:43.12 +8.70
100m: 1:43.12
(1:43.12)
4 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb +0.57 1:43.30 +8.88
100m: 1:43.30
(1:43.30)
Event official at: 12.9.2020 13.54.03
Event 13, 100m Sekauinti Miehet 11-12 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.69 1:21.94
100m: 1:21.94
(1:21.94)
2 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.72 1:24.85 +2.91
100m: 1:24.85
(1:24.85)
3 Niklas Honkanen 2008 Åbo Simklubb +0.71 1:26.28 +4.34
100m: 1:26.28
(1:26.28)
4 Amos Korin 2008 Åbo Simklubb +0.77 1:26.65 +4.71
100m: 1:26.65
(1:26.65)
5 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.66 1:29.32 +7.38
100m: 1:29.32
(1:29.32)
6 Matias Rauhala 2008 Åbo Simklubb +0.65 1:30.78 +8.84
100m: 1:30.78
(1:30.78)
7 Milo Kallio 2008 Åbo Simklubb +0.79 1:31.32 +9.38
100m: 1:31.32
(1:31.32)
8 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 1:33.13 +11.19
100m: 1:33.13
(1:33.13)
9 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.70 1:33.28 +11.34
100m: 1:33.28
(1:33.28)
10 Erik Constable 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.84 1:33.57 +11.63
100m: 1:33.57
(1:33.57)
11 Roope Rantanen 2008 Åbo Simklubb +0.78 1:35.30 +13.36
100m: 1:35.30
(1:35.30)
12 Jasper Pihlava 2008 Åbo Simklubb +0.94 1:36.27 +14.33
100m: 1:36.27
(1:36.27)
13 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.77 1:36.46 +14.52
100m: 1:36.46
(1:36.46)
14 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina +0.77 1:39.46 +17.52
100m: 1:39.46
(1:39.46)
15 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.77 1:42.88 +20.94
100m: 1:42.88
(1:42.88)
16 Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.94 1:44.60 +22.66
100m: 1:44.60
(1:44.60)
17 Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina +0.80 1:47.65 +25.71
100m: 1:47.65
(1:47.65)
- Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.47 DSQ 4.4
- Eemeli Varonen 2009 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 12.9.2020 13.54.03
Event 13, 100m Sekauinti Miehet 13-14 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.70 1:07.33
100m: 1:07.33
(1:07.33)
2 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.61 1:07.48 +0.15
100m: 1:07.48
(1:07.48)
3 Alex Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.79 1:11.42 +4.09
100m: 1:11.42
(1:11.42)
4 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.73 1:15.28 +7.95
100m: 1:15.28
(1:15.28)
5 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka +0.74 1:16.96 +9.63
100m: 1:16.96
(1:16.96)
6 Tomas Laine 2006 Åbo Simklubb +0.64 1:17.04 +9.71
100m: 1:17.04
(1:17.04)
7 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.83 1:18.06 +10.73
100m: 1:18.06
(1:18.06)
8 Alvar Kankare 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.79 1:18.15 +10.82
100m: 1:18.15
(1:18.15)
9 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.81 1:21.40 +14.07
100m: 1:21.40
(1:21.40)
10 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura +0.66 1:22.39 +15.06
100m: 1:22.39
(1:22.39)
11 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura +0.81 1:23.88 +16.55
100m: 1:23.88
(1:23.88)
12 Max Hyvärinen 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.80 1:24.56 +17.23
100m: 1:24.56
(1:24.56)
13 Linus Korin 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.64 1:24.63 +17.30
100m: 1:24.63
(1:24.63)
14 Peter Kanninen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 1:26.98 +19.65
100m: 1:26.98
(1:26.98)
15 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb +0.85 1:30.48 +23.15
100m: 1:30.48
(1:30.48)
- Marco Lusenius 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.68 DSQ 9.4 SU
- Taavi Mattila 2006 Loimaan Uimaseura +0.75 DSQ 9.4 RU
- Matias Seppä 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 12.9.2020 13.54.03
Event 13, 100m Sekauinti Miehet 15 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.63 59.64
100m: 59.64
(59.64)
2 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.66 1:01.29 +1.65
100m: 1:01.29
(1:01.29)
3 Mikael Hirsiniemi 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.71 1:03.98 +4.34
100m: 1:03.98
(1:03.98)
4 Konsta Vainio 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.65 1:06.95 +7.31
100m: 1:06.95
(1:06.95)
5 Luka Laaksonen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.71 1:07.68 +8.04
100m: 1:07.68
(1:07.68)
6 Jasper Oikarainen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.65 1:07.74 +8.10
100m: 1:07.74
(1:07.74)
7 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.66 1:08.39 +8.75
100m: 1:08.39
(1:08.39)
8 ivan kovalchuk 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.75 1:12.91 +13.27
100m: 1:12.91
(1:12.91)
9 Casper Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.67 1:29.82 +30.18
100m: 1:29.82
(1:29.82)
- Tuomas Toppinen 2005 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 13.54.03
2020-09-12 13.54.24 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner