2021-12-07   18:42:51
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 21, 50m Rintauinti Miehet 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Eino Rantala 2011 Åbo Simklubb +0.82 52.62
2 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb +0.56 1:00.43 +7.81
3 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura +0.79 1:02.95 +10.33
- Eemeli Terho 2011 Åbo Simklubb +0.79 DSQ 7.6
Event official at: 12.9.2020 15.11.05
Event 21, 50m Rintauinti Miehet 10-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.80 50.16
2 Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.75 50.25 +0.09
3 Anton Saarinen 2010 Uimaseura Kaarina +0.87 50.48 +0.32
4 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.80 51.49 +1.33
5 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.81 53.08 +2.92
6 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb +0.78 54.41 +4.25
7 Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.58 56.34 +6.18
8 Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina +0.73 57.62 +7.46
9 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina +0.76 58.39 +8.23
10 Veikka Kiukkonen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.88 1:01.29 +11.13
11 Joona-Oskar Ikonen 2010 Åbo Simklubb 1:02.52 +12.36
12 Aatos Rannila 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:02.73 +12.57
Event official at: 12.9.2020 15.11.05
Event 21, 50m Rintauinti Miehet 12-13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Alvar Kankare 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.79 39.04
2 Jasu Nieminen 2007 Loimaan Uimaseura +0.78 43.58 +4.54
3 Juuso Silfver 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.87 44.04 +5.00
4 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.65 45.30 +6.26
5 Ossi Tikka 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.71 45.67 +6.63
6 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.74 45.91 +6.87
6 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura +0.74 45.91 +6.87
8 Erik Constable 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.87 47.25 +8.21
9 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.49 47.73 +8.69
10 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.73 47.91 +8.87
11 Sergey Tsygankov 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.82 49.40 +10.36
12 Nikke Laine 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.87 49.61 +10.57
13 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.68 50.74 +11.70
14 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina +0.94 54.48 +15.44
15 Elmeri Hauninen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.86 54.86 +15.82
16 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.79 55.65 +16.61
17 Kasper Snickars 2008 Åbo Simklubb +0.91 57.04 +18.00
18 Eemeli Eloranta 2008 Åbo Simklubb +0.73 58.10 +19.06
- Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb +0.68 DSQ 4.4
- Urho Lumiainen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.69 DSQ 4.4
- Leevi Suna 2008 Åbo Simklubb +0.39 DSQ 4.4
- Niko Visuri 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
- Oliver Rautala 2007 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 15.11.05
Event 21, 50m Rintauinti Miehet 14-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.62 32.96
2 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.70 33.76 +0.80
3 Konsta Vainio 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.73 34.25 +1.29
4 Leevi Arvo 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.80 35.12 +2.16
5 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.78 35.96 +3.00
6 Axel Leppähaara 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.74 36.74 +3.78
7 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.67 37.16 +4.20
8 Alex Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.81 37.21 +4.25
9 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.81 40.05 +7.09
10 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 42.08 +9.12
11 Tomas Laine 2006 Åbo Simklubb +0.69 42.32 +9.36
12 Linus Korin 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.71 42.62 +9.66
13 Ilari Linderborg 2006 Åbo Simklubb +0.84 42.94 +9.98
14 Harald Nummela 2005 Åbo Simklubb +0.59 43.91 +10.95
15 Peter Kanninen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.75 44.70 +11.74
16 Casper Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.66 45.59 +12.63
17 Taavi Mattila 2006 Loimaan Uimaseura +0.81 54.79 +21.83
- Kasper Vira 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.58 DSQ 4.4
- Matias Seppä 2006 Åbo Simklubb DNS
Event official at: 12.9.2020 15.11.05
Event 21, 50m Rintauinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ossi Oksa 1988 Åbo Simklubb +0.69 28.92
2 Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry +0.65 30.16 +1.24
3 Mauri Elokoski 1989 Uinti-Vakka +0.89 37.71 +8.79
Event official at: 12.9.2020 15.11.05
2020-09-12 15.12.22 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner