2021-11-27   12:49:54
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Hessun Vinstat 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Results
Hessun Vinstat
Place: Organizer: Aurajoen Uinti ry
Pool: 25m Competition Date: syys 12, 2020 to syys 12, 2020
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet 9 and younger - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Frans Friman 2011 Åbo Simklubb +0.65 47.71
2 Alex Pentamo 2011 Aurajoen Uinti Ry +0.62 49.71 +2.00
3 Matias Holma 2011 Loimaan Uimaseura +0.64 54.43 +6.72
4 Eemeli Terho 2011 Åbo Simklubb +0.67 57.03 +9.32
5 Toivo Lumiainen 2012 Aurajoen Uinti Ry +0.86 1:12.21 +24.50
Event official at: 12.9.2020 12.17.46
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet 10-11 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Wille Vantala 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.84 41.67
2 Wili Sauhula 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.88 41.75 +0.08
3 Eetu Ääri 2010 Uimaseura Kaarina +0.71 43.03 +1.36
4 Sisu Tikka 2009 Aurajoen Uinti Ry 44.03 +2.36
5 Niilo Lehtinen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.87 44.41 +2.74
6 Taito Aaltonen 2009 Åbo Simklubb 45.06 +3.39
7 Veikko Mikander 2009 Uimaseura Kaarina +0.85 47.63 +5.96
8 Veikka Kiukkonen 2009 Aurajoen Uinti Ry +0.66 47.76 +6.09
9 Eino Marela 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.65 49.20 +7.53
10 Eino Kytöjoki 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.73 51.94 +10.27
11 Alex Ailio 2009 Åbo Simklubb +0.82 52.62 +10.95
12 Venni Alho 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.93 54.10 +12.43
13 Max Grimbaum 2010 Åbo Simklubb +0.75 54.79 +13.12
14 Aatos Rannila 2010 Aurajoen Uinti Ry +0.85 55.77 +14.10
15 Joona-Oskar Ikonen 2010 Åbo Simklubb +0.84 57.98 +16.31
16 Anton Saarinen 2010 Uimaseura Kaarina +0.69 1:00.08 +18.41
17 Renne Piironen 2010 Loimaan Uimaseura +0.73 1:00.35 +18.68
18 Lauri Vuori 2010 Aurajoen Uinti Ry 1:00.53 +18.86
19 Aarne Lehtonen 2009 Åbo Simklubb +0.89 1:05.10 +23.43
- Verneri Mäkinen 2009 Åbo Simklubb DNS
- Mikael Haapanen 2009 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 12.17.46
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet 12-13 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Romeo Manner 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.77 36.68
2 Oiva Saarinen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.57 38.50 +1.82
3 Roope Piironen 2007 Loimaan Uimaseura +0.82 38.99 +2.31
4 Otto Anttila 2007 Aurajoen Uinti Ry +0.76 42.09 +5.41
5 Niklas Honkanen 2008 Åbo Simklubb +0.82 42.39 +5.71
6 Jan Virransuo 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.84 42.63 +5.95
7 Thanh Kiet Lam 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.67 43.17 +6.49
8 IAN GONZALEZ CATON 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.77 43.26 +6.58
9 Veikka-Eemil Lehtonen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.65 43.43 +6.75
10 Erik Constable 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.87 44.67 +7.99
11 Urho Lumiainen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.72 44.79 +8.11
12 Eloi Norrman 2008 Åbo Simklubb +0.89 46.17 +9.49
13 Leevi Suna 2008 Åbo Simklubb +0.77 46.71 +10.03
14 Topi Heinonen 2008 Uimaseura Kaarina +0.77 48.07 +11.39
15 Elmeri Hauninen 2008 Aurajoen Uinti Ry +0.67 48.40 +11.72
16 Tuomas Lumme 2008 Loimaan Uimaseura +0.74 51.72 +15.04
17 Eemeli Eloranta 2008 Åbo Simklubb +0.80 52.24 +15.56
18 Kasper Snickars 2008 Åbo Simklubb +0.96 55.86 +19.18
- Viktor Hautala 2008 Aurajoen Uinti Ry DNS
Event official at: 12.9.2020 12.17.46
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet 14-16 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ajjuub Ezzat 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.58 27.34
2 Mikael Hirsiniemi 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.71 29.92 +2.58
3 Tuomas Toppinen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.71 30.88 +3.54
4 Joonatan Davie 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.65 31.17 +3.83
5 Lauri-Pekka Pakomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.62 31.41 +4.07
6 Nardi Orenshtein 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.71 31.47 +4.13
7 Joonas Arponen 2005 Rauman Uimaseura +0.69 31.75 +4.41
8 Jasper Oikarainen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.70 32.43 +5.09
9 Leevi Saarinen 2006 Uinti-Vakka +0.83 33.39 +6.05
10 Alex Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.76 34.12 +6.78
11 Vilho Okkonen 2006 Rauman Uimaseura +0.96 34.45 +7.11
12 Alex Mukkulainen 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.80 36.80 +9.46
13 Nicoló Manzone 2005 Åbo Simklubb +0.74 38.42 +11.08
14 Oliver Jokinen 2005 Aurajoen Uinti Ry +0.73 38.66 +11.32
15 Romeo Maranzani 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.77 39.45 +12.11
16 Linus Korin 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.86 40.33 +12.99
17 Max Yli-Salomäki 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.87 42.39 +15.05
18 Aleksi Nurmi 2006 Aurajoen Uinti Ry +0.89 48.84 +21.50
- Einari Palmu 2004 Aurajoen Uinti Ry +0.29 DSQ 4.4
Event official at: 12.9.2020 12.17.46
Event 5, 50m Selkäuinti Miehet 17 and older - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
- Mohamed Ezzat 2001 Aurajoen Uinti Ry DNF
Event official at: 12.9.2020 12.17.46
2020-09-12 12.50.13 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Aurajoen Uinti Ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner