Results for Cetus GP 1 su
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Results |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Place: |
|
Organizer: |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|
Pool: |
25m |
Competition Date: |
syys 27, 2020 to syys 27, 2020 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 10 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Emma Grönberg |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:31.48 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.88 |
(-1.40) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Johanna Juntunen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:32.20 |
+0.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Susanna Ilina |
2010 |
Cetus Espoo |
|
|
1:35.84 |
+4.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Helmi Illukka |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
1:40.06 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Eerika Miettinen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:40.32 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jade Vanhala |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:40.90 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Seera Jartti |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
1:46.84 |
+15.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kaisli Ruha |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.89 |
|
1:47.06 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emelia Jormanainen |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ran Yu |
2010 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 11 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Kerttu Kiiski |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
1:24.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.35 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Liinu Nevalainen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.60 |
|
1:24.91 |
+0.38 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.01 |
(-4.10) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Elle Liikkanen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:28.25 |
+3.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.66 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ylva Holmberg |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
1:29.20 |
+4.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.33 |
(-5.13) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vilma Päivärinta |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.56 |
|
1:30.94 |
+6.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:30.21 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Isabel Meriläinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:31.41 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.18 |
(-5.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Alma Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:40.89 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.35 |
(-35.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Aada Tuononen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.81 |
|
1:41.37 |
+16.84 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.62 |
(+2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Aura Goodacre |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
1:42.05 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:42.96 |
(-0.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Elsa Mänttäri |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.85 |
|
1:47.05 |
+22.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Sofia Lam |
2009 |
Cetus Espoo |
|
|
1:50.60 |
+26.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Lila Eskola |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
2:04.16 |
+39.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:54.29 |
(+9.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Luna Lauhava-Kääriäinen |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.66 |
|
DSQ |
|
|
SW6.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Venny Snellman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Elsa Idman |
2009 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ronja Pyrhönen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:21.24 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.99 |
(-4.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Sonja Aho |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:25.78 |
+4.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:27.69 |
(-1.91) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Jade Brelo |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:25.95 |
+4.71 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:28.25 |
(-2.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lotta Martikainen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:26.36 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:29.72 |
(-3.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iiris Myllymäki |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.65 |
|
1:28.89 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.95 |
(-4.06) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Anna Ryhänen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:30.77 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.40 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emilia Elizaveta Karulina |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:31.93 |
+10.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.92 |
(-2.99) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Raakel Rihte |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:33.84 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.63 |
(-6.79) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ronja Taskinen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
1:34.50 |
+13.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:37.08 |
(-2.58) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristina Lindroos |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.65 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:38.65 |
(-3.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jenna Rantanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:35.94 |
+14.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:41.74 |
(-5.80) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Adela Sundberg |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.80 |
|
1:37.52 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:52.85 |
(-15.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Alisa Nyman |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:40.51 |
+19.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Louna Kiuru |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:42.15 |
+20.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sofia Lausala |
2008 |
Cetus Espoo |
|
|
1:49.04 |
+27.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:55.80 |
(-6.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sarnai Chuluunbaatar |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.96 |
|
1:49.05 |
+27.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Mette Alanen |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:55.96 |
+34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hilla Niemi |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.82 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isa Kangas |
2008 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
DSQ |
|
|
SW6.2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 13 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Jenni Korkeamäki |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:09.09 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.39 |
(-1.30) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Matilda Leppänen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:13.53 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.94 |
(-5.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Saaga Tuominen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.72 |
|
1:20.28 |
+11.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.76 |
(-6.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sandra Sofia Savolainen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:25.09 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.98 |
(-7.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Alicia Gültekin |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
1:25.54 |
+16.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:32.89 |
(-7.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Vuokko Larjomaa |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.87 |
|
1:26.14 |
+17.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.63 |
(+0.51) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Emma Nissinen |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.93 |
|
1:26.56 |
+17.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:35.44 |
(-8.88) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mari Lax |
2007 |
Cetus Espoo |
+0.91 |
|
1:44.62 |
+35.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Aada Salovaara |
2007 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Janina Granberg |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:08.50 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.00 |
(-1.50) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Iisa-Lotta Rantaniitty |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:11.94 |
+3.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.68 |
(-1.74) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cécilia Richard |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.70 |
|
1:12.17 |
+3.67 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:13.53 |
(-1.36) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Annaliina Mänttäri |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:12.47 |
+3.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.24 |
(-2.77) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Iida Saarikoski |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.71 |
|
1:13.51 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.44 |
(-1.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Helmi Räsänen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:14.75 |
+6.25 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:17.87 |
(-3.12) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lotta Lönnqvist |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:18.00 |
+9.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:25.05 |
(-7.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Kia Mäennenä |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.90 |
|
1:20.72 |
+12.22 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:19.48 |
(+1.24) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Vivian Vesa |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:22.43 |
+13.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:24.43 |
(-2.00) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Isla Kalteinen |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:28.94 |
+20.44 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:34.55 |
(-5.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Olesia Leshchuk |
2006 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:36.89 |
+28.39 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:40.60 |
(-3.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 15 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Risa Haruna |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.74 |
|
1:14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ellen Kettunen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
1:15.42 |
+0.64 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:16.84 |
(-1.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Silvia Lindqvist |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.92 |
|
1:15.97 |
+1.19 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:15.93 |
(+0.04) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siiri Päivärinta |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.76 |
|
1:17.01 |
+2.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:18.96 |
(-1.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ronja Ristevirta |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:21.28 |
+6.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:20.80 |
(+0.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juulia Lindfors |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.79 |
|
1:27.01 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:26.28 |
(+0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Viivi Olkkonen |
2005 |
Cetus Espoo |
+0.97 |
|
1:40.99 |
+26.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Emma Autio |
2005 |
Cetus Espoo |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 16 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Aada Rissanen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.58 |
|
1:01.88 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:01.81 |
(+0.07) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Jutta Jauhiainen |
2004 |
Cetus Espoo |
+0.69 |
|
1:13.64 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:12.01 |
(+1.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event 7, 100m Selkäuinti Naiset 17-99 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rank |
|
Name |
Born |
Team |
R.T. |
FINA |
Time |
Diff |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Peppi Siirtola |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.54 |
|
1:00.94 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:02.15 |
(-1.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lyydia Kalenius |
2000 |
Cetus Espoo |
+0.77 |
|
1:06.48 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:07.14 |
(-0.66) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ida Slöör |
2001 |
Cetus Espoo |
+0.61 |
|
1:07.12 |
+6.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:06.17 |
(+0.95) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Emma Johansson |
2003 |
Cetus Espoo |
+0.67 |
|
1:07.71 |
+6.77 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:09.03 |
(-1.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pilvi Pietikäinen |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.73 |
|
1:08.99 |
+8.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.81 |
(-2.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Verna Rostedt |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.78 |
|
1:13.41 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:11.09 |
(+2.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Event official at: 27/09/2020 20.08.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2020-09-27 21.06.29 |
Datahandling: WinGrodan 2.6 |
Licensed to: Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
|