2023-02-08   20:51:56
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Mastersmestaruusuinnit 2020

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Lauantai-ilta

Document
Results
Masters mestaruusuinnit
Place: Organizer: Kuopion Uimaseura
Pool: 50m Competition Date: loka 23, 2020 to loka 25, 2020
Event 24, 50m Selkäuinti Naiset 35-39 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Riikka Majander 1984 Järvenpään Uintiklubi ry +0.66 638 33.25
2 Vladimira Therman 1985 Helsingfors Simsällskap +0.65 458 37.14 +3.89
3 Arja Räsänen 1984 Kuopion Uimaseura +0.80 456 37.18 +3.93
4 Tiina Lehtonen 1983 Järvenpään Uintiklubi ry +0.73 412 38.45 +5.20
5 Maria Heikkinen 1983 Brahean Uimarit +0.61 276 43.92 +10.67
Event official at: 24.10.2020 18.07.44
Event 24, 50m Selkäuinti Naiset 40-44 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Jenni Harjuoja 1977 Cetus Espoo +0.84 652 35.13
2 Tiina Kämäräinen 1978 Nurmijärven Uinti +0.71 189 53.01 +17.88
Event official at: 24.10.2020 18.07.44
Event 24, 50m Selkäuinti Naiset 45-49 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Raakel Luoto 1975 Åbo Simklubb +0.76 958 31.46
2 Sanna Piiroinen 1973 Brahean Uimarit +0.71 500 39.06 +7.60
3 Terhi Heikkilä 1974 Riihimäen Uimaseura +0.88 370 43.20 +11.74
Event official at: 24.10.2020 18.07.44
Event 24, 50m Selkäuinti Naiset 55-59 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ulla Hurula 1965 Kuopion Uimaseura +0.74 692 36.58
2 Johanna Kara 1965 Cetus Espoo +0.74 573 38.94 +2.36
3 Pirkko Hankonen 1963 Järvenpään Uintiklubi ry +0.78 511 40.46 +3.88
4 Anne-Mari Käräjämies 1964 Hydra Platypus +0.73 484 41.19 +4.61
5 Maikki Torsti 1963 Cetus Espoo +1.40 245 51.67 +15.09
6 Ulla Vainikka 1965 Nurmijärven Uinti +1.12 217 53.78 +17.20
Event official at: 24.10.2020 18.07.44
Event 24, 50m Selkäuinti Naiset 25-29 years - Final
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Miia Hurskainen 1992 Kuopion Uimaseura +0.84 611 34.16
2 Sofia Risteelä 1993 Oulun Uinti +0.76 525 35.92 +1.76
3 Harriet Lindfors 1993 Järvenpään Uintiklubi ry +0.80 506 36.38 +2.22
4 Sofia Känsäkoski 1994 Vanders +0.70 416 38.82 +4.66
5 Emma Kyrklund 1991 ORCA Helsinki +0.70 345 41.31 +7.15
6 Miia Heiskanen 1992 Oulun Lohet +0.72 327 42.04 +7.88
Event official at: 24.10.2020 18.07.44
2020-10-24 18.08.05 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Kuopion Uimaseura

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner