2021-11-27   15:33:41
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM 2020 Keski/Itä-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Keski-/Itä-Suomi
Place: Organizer: LrU
Pool: 25m Competition Date: Oct 30, 2020 to Nov 1, 2020
Event 6, 4X100m P16 SKU 13-16 years - Finaali
Rank Name Age Team FINA Time Diff
1 Swimming Jyväskylä 16 Swimming Jyväskylä 487 4:13.03
Markus Veckman 2004 04A104 +0.60 30.11 1:03.04 1:03.04
Vilho Tikkanen 2005 05A224 -.-- 33.16 1:12.13 2:15.17
Touko Riipinen 2004 04B044 -.-- 27.59 1:01.02 3:16.19
Arttu Venemies 2005 05A599 -.-- 26.51 56.84 4:13.03
2 Kuopion Uimaseura 16 Kuopion Uimaseura 412 4:27.56 +14.53
Jasper Nupponen 2004 04A826 +0.56 32.81 1:09.23 1:09.23
Tuomas Hämäläinen 2005 05A467 -.-- 34.30 1:14.21 2:23.44
Joel Paukkonen 2004 04A383 -.-- 28.81 1:04.35 3:27.79
Janne Kultala 2005 05A995 -.-- 27.49 59.77 4:27.56
3 Swimming Jyväskylä j´Joukkue  16 Swimming Jyväskylä 338 4:45.70 +32.67
Pyry Sillanpää 2006 06B182 +0.74 36.34 1:16.71 1:16.71
Pyry Laurikainen 2006 06A528 -.-- 36.13 1:19.23 2:35.94
Mikko Sihvo 2004 04A925 -.-- 30.15 1:06.95 3:42.89
Aleksi Metsäpelto 2006 06A317 -.-- 29.36 1:02.81 4:45.70
4 Lappeenrannan Uimarit r.y. IK 16 Lappeenrannan Uimarit 327 4:48.96 +35.93
Matvey Lyashenko 2007 07A346 +0.69 37.66 1:18.47 1:18.47
Daniel Pessi 2004 04B144 -.-- 38.82 1:22.52 2:40.99
Olli-Pekka Kitinoja 2004 04A990 -.-- 31.14 1:08.57 3:49.56
Akseli Kuparinen 2004 04B043 -.-- 28.19 59.40 4:48.96
5 Swimming Jyväskylä j´Joukkue  14 Swimming Jyväskylä 179 5:53.34 +1:40.3
Alexander Periainen 2007 07A867 +0.68 44.73 1:32.08 1:32.08
Peetu Kinnunen 2006 06A522 -.-- 40.20 1:26.34 2:58.42
Eelis Hietala 2007 07A241 -.-- 36.69 1:23.91 4:22.33
Johannes Jukola 2007 07A969 -.-- 41.95 1:31.01 5:53.34
- Joensuun Uimaseura 1 15 Joensuun Uimaseura ry DSQ SW 8.2
Konsta Kauppinen 2005 05A260 +0.61 32.44 1:07.76 1:07.76
Frans Riekki 2005 05A475 -.-- 33.12 1:13.22 2:20.98
Topias Partinen 2007 07A119 -.--
Antto Koppinen 2006 06A756 -.--
- Swimming Jyväskylä j´Joukkue  14 Swimming Jyväskylä DSQ SW 10.
Ruben Honko 2006 06A082 +0.54 37.44 1:17.54 1:17.54
Aaro Viitanen 2007 07A449 -.-- 40.76 1:27.71 2:45.25
Onni Eronen 2006 06A987 -.-- 36.24 1:21.57 4:06.82
Väinö Harvia 2007 07A298 -.--
- Joensuun Uimaseura 2 14 Joensuun Uimaseura ry DSQ SW 10.
Veikka Sivonen 2006 06A478 +0.55 38.07 1:20.76 1:20.76
Mark Khvorostov 2007 07A766 -.--
Nuutti Kerkkänen 2007 07A200 -.--
Otso Partanen 2007 07A764 -.--
Event official at: 30.10.2020 21:11:20
2020-10-30 21:13:13 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Lappeenrannan Uimarit

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner