2021-11-28   18:20:10
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset IKM 2020 Länsi-Suomi

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Perjantai-ilta

Document
Results
IKM 2020 Länsi-Suomi
Place: Organizer: SeUi
Pool: 25m Competition Date: loka 30, 2020 to marras 1, 2020
Event 4, P14,15,16 800m VU 14 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Ilari Hatunen 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:28.56
50m: 30.70
100m: 1:05.42
(34.72)
150m: 1:40.96
(35.54)
200m: 2:17.05
(36.09)
250m: 2:53.29
(36.24)
300m: 3:29.16
(35.87)
350m: 4:05.18
(36.02)
400m: 4:41.44
(36.26)
450m: 5:17.48
(36.04)
500m: 5:53.68
(36.20)
550m: 6:30.08
(36.40)
600m: 7:06.89
(36.81)
650m: 7:42.31
(35.42)
700m: 8:18.57
(36.26)
750m: 8:54.54
(35.97)
800m: 9:28.56
(34.02)
2 Viljo Varsanpää 2006 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:36.16 +7.60
50m: 31.16
100m: 1:06.79
(35.63)
150m: 1:43.33
(36.54)
200m: 2:19.60
(36.27)
250m: 2:56.32
(36.72)
300m: 3:33.61
(37.29)
350m: 4:10.40
(36.79)
400m: 4:46.87
(36.47)
450m: 5:24.37
(37.50)
500m: 6:00.79
(36.42)
550m: 6:37.28
(36.49)
600m: 7:13.89
(36.61)
650m: 7:50.35
(36.46)
700m: 8:26.61
(36.26)
750m: 9:02.26
(35.65)
800m: 9:36.16
(33.90)
3 Andras Galos 2006 Seinäjoen Uimarit -58 ry 10:04.89 +36.33
50m: 31.76
100m: 1:08.86
(37.10)
150m: 1:46.64
(37.78)
200m: 2:24.51
(37.87)
250m: 3:02.38
(37.87)
300m: 3:40.57
(38.19)
350m: 4:19.40
(38.83)
400m: 4:57.90
(38.50)
450m: 5:36.76
(38.86)
500m: 6:14.89
(38.13)
550m: 6:53.52
(38.63)
600m: 7:32.39
(38.87)
650m: 8:10.88
(38.49)
700m: 8:49.44
(38.56)
750m: 9:28.07
(38.63)
800m: 10:04.89
(36.82)
- Lauri Korpi 2006 Ilmajoen Kisailijat DSQ 4.4
Event official at: 30.10.2020 20.36.59
Event 4, P14,15,16 800m VU 15 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Salomo Pihlaja 2005 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:41.01
50m: 29.26
100m: 1:02.09
(32.83)
150m: 1:36.72
(34.63)
200m: 2:13.10
(36.38)
250m: 2:49.56
(36.46)
300m: 3:26.26
(36.70)
350m: 4:03.99
(37.73)
400m: 4:41.31
(37.32)
450m: 5:18.64
(37.33)
500m: 5:56.27
(37.63)
550m: 6:34.64
(38.37)
600m: 7:12.34
(37.70)
650m: 7:49.57
(37.23)
700m: 8:27.29
(37.72)
750m: 9:05.37
(38.08)
800m: 9:41.01
(35.64)
Event official at: 30.10.2020 20.36.59
Event 4, P14,15,16 800m VU 16 years - Finaali
Rank Name Born Team R.T. FINA Time Diff
1 Pietari Puutio 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:00.84
50m: 28.80
100m: 1:01.38
(32.58)
150m: 1:34.90
(33.52)
200m: 2:08.85
(33.95)
250m: 2:42.38
(33.53)
300m: 3:16.57
(34.19)
350m: 3:51.11
(34.54)
400m: 4:24.95
(33.84)
450m: 4:58.87
(33.92)
500m: 5:33.47
(34.60)
550m: 6:08.41
(34.94)
600m: 6:43.18
(34.77)
650m: 7:17.86
(34.68)
700m: 7:52.81
(34.95)
750m: 8:27.35
(34.54)
800m: 9:00.84
(33.49)
2 Filip Jåfs 2004 Vaasan Uimaseura-Vasa Simsälls 9:16.82 +15.98
50m: 28.72
100m: 1:01.32
(32.60)
150m: 1:35.10
(33.78)
200m: 2:09.01
(33.91)
250m: 2:42.84
(33.83)
300m: 3:17.06
(34.22)
350m: 3:52.01
(34.95)
400m: 4:26.45
(34.44)
450m: 5:01.43
(34.98)
500m: 5:36.74
(35.31)
550m: 6:12.72
(35.98)
600m: 6:49.41
(36.69)
650m: 7:26.46
(37.05)
700m: 8:03.22
(36.76)
750m: 8:40.25
(37.03)
800m: 9:16.82
(36.57)
3 Akseli Klutas 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry 10:28.32 +1:27.48
50m: 33.17
100m: 1:11.38
(38.21)
150m: 1:51.53
(40.15)
200m: 2:31.65
(40.12)
250m: 3:12.46
(40.81)
300m: 3:52.54
(40.08)
350m: 4:32.78
(40.24)
400m: 5:13.50
(40.72)
450m: 5:54.16
(40.66)
500m: 6:34.21
(40.05)
550m: 7:15.05
(40.84)
600m: 7:54.98
(39.93)
650m: 8:35.10
(40.12)
700m: 9:14.29
(39.19)
750m: 9:53.16
(38.87)
800m: 10:28.32
(35.16)
4 Totti Juho Tapani Laukkala 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry 10:48.86 +1:48.02
50m: 32.97
100m: 1:10.90
(37.93)
150m: 1:50.57
(39.67)
200m: 2:31.02
(40.45)
250m: 3:11.89
(40.87)
300m: 3:53.47
(41.58)
350m: 4:34.92
(41.45)
400m: 5:16.64
(41.72)
450m: 5:58.05
(41.41)
500m: 6:40.83
(42.78)
550m: 7:22.98
(42.15)
600m: 8:04.59
(41.61)
650m: 8:45.97
(41.38)
700m: 9:28.33
(42.36)
750m: 10:10.77
(42.44)
800m: 10:48.86
(38.09)
5 Ilari Raninen 2004 Seinäjoen Uimarit -58 ry 11:45.42 +2:44.58
50m: 36.21
100m: 1:16.96
(40.75)
150m: 1:59.75
(42.79)
200m: 2:44.14
(44.39)
250m: 3:28.74
(44.60)
300m: 4:14.10
(45.36)
350m: 4:59.65
(45.55)
400m: 5:45.80
(46.15)
450m: 6:31.08
(45.28)
500m: 7:17.16
(46.08)
550m: 8:03.06
(45.90)
600m: 8:49.08
(46.02)
650m: 9:34.49
(45.41)
700m: 10:20.04
(45.55)
750m: 11:04.10
(44.06)
800m: 11:45.42
(41.32)
Event official at: 30.10.2020 20.36.59
2020-10-30 21.09.25 Datahandling: WinGrodan 2.6 Licensed to: Seinäjoen Uimarit -58 ry

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner