2021-12-01   07:46:34
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kokko Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 12 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  12:50   
  Jrjestj  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  21 marraskuu 2020         
 
 
Laji 12, 200m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Albertiina Kotkaniemi  2008    379  38.89  1:20.68  2:03.82    2:45.74   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  2:41.50                 
                     
Oona Alanko  2008    183  51.03  1:45.72  2:39.79    3:31.15   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:55.31                 
                     
 
Laji 12, 200m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henna Knskangas  2004    565  34.45  1:10.57  1:47.97    2:25.16   
  Kokkolan Uimaseura  2:24.72                 
                     
Ella Hulkki  2004    556  33.70  1:10.04  1:47.78    2:25.94   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:30.16                 
                     
Veera Varsanp  2004    461  35.61  1:14.92  1:55.28    2:35.35   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:37.06                 
                     
Laura Oksakari  2005    376  39.18  1:21.31  2:04.25    2:46.26   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
                     
Ronya Rajala  2005    325  38.72  1:22.30  2:08.47    2:54.50   
  Kokkolan Uimaseura  3:02.66                 
                     
 
Laji 12, 200m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Laiteenmki  2001    474  34.84  1:12.94  1:53.39    2:33.85   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:27.08                 
                     
Anna Klutas  2002    273  42.26  1:27.86  2:16.73    3:04.94   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:05.58                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  12:50 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner