2021-12-07   15:18:25
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kokko Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 22 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  14:57   
  Jrjestj  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  21 marraskuu 2020         
 
 
Laji 22, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 11 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Helmi Koivisto  2009    276  41.59        1:24.80   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:21.98                 
                     
Siiri Karhulahti  2009    224  43.89        1:30.85   
  Kokkolan Uimaseura  1:34.37                 
                     
Neea Junttila  2009    223  44.96        1:30.98   
  Vieskan Uimarit  1:35.23                 
                     
Siiri Lintala  2009    202  45.87        1:34.02   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:35.72                 
                     
Isabelle Fellman  2009    158  48.35        1:42.10   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:39.96                 
                     
Juulia Koskela  2009    143  49.78        1:45.50   
  Vieskan Uimarit  1:53.12                 
                     
 
Laji 22, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 12 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Nella Hmlinen  2008    269  41.67        1:25.51   
  Vieskan Uimarit  1:28.97                 
                     
Julia Luomakortes  2008    235  42.11        1:29.42   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:30.35                 
                     
 
Laji 22, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Iina Hulkki  2006    347  38.15        1:18.55   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:19.58                 
                     
Elsi Vedenjuoksu  2007    339  38.77        1:19.15   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:18.90                 
                     
Minerva Sorvisto  2007    263  42.01        1:26.10   
  Vieskan Uimarit  1:24.33                 
                     
Arina Karasonova  2007    247  43.18        1:28.00   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:35.05                 
                     
Sohvi Kiviluoma  2006    181  48.07        1:37.56   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:37.89                 
                     
 
Laji 22, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Henna Knskangas  2004    553  32.73        1:07.28   
  Kokkolan Uimaseura  1:06.96                 
                     
Veera Varsanp  2004    450  34.61        1:12.05   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:13.02                 
                     
Jaana Nevala  2005    404  35.47        1:14.71   
  Vieskan Uimarit  1:13.93                 
                     
Gitta Nukala  2004    369  37.14        1:16.95   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:15.71                 
                     
Siiri Tiilikka  2004    364  37.63        1:17.29   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:14.95                 
                     
Viivi Lehtonen  2004    357  36.82        1:17.80   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:18.60                 
                     
Tilde Lfqvist  2004    300  39.58        1:22.42   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:17.20                 
                     
Veera Hautamki  2005    232  42.63        1:29.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:28.18                 
                     
Elina Koskela  2005              DSQ  25m 
  Vieskan Uimarit  1:52.65                 
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
Laji 22, 100m Selkuinti Naiset, Loppukilpailut 17 v ja vanhemmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m        Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Milla Laiteenmki  2001    517  32.99        1:08.81   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  1:06.02                 
                     
Anna Klutas  2002    261  41.49        1:26.33   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  1:25.76                 
                     
Maiju Rajaniemi  2002              DSQ  25m 
  Kokkolan Uimaseura                   
  SW 6.2 Uintia vatsallaan               
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  14:57 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner