2021-12-04   09:25:30
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Kokko Games

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Kisajakso 1

Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat)
Tulokset Laji 24 (Loppukilpailut) - Iksarjoittain (pisteet ja vliajat) 
 
  Kilpailu  Kokko Games    Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020   
  Kilpailun paikkakunta  Kokkola    Tulostusaika  15:18   
  Jrjestj  KUS-GSS         
  Allas  25m         
  Kilpailupivmr  21 marraskuu 2020         
 
 
Laji 24, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 12 v ja nuoremmat 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Albertiina Kotkaniemi  2008    402  42.00  1:28.15  2:15.64    3:02.19   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:04.79                 
                     
Siiri Nivukoski  2008    277  46.96  1:40.07  2:33.90    3:26.42   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:28.05                 
                     
Lina Koivulahti  2009    245  48.34  1:43.85  2:39.93    3:34.97   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
                     
Tessa Herronen  2008    227  51.60  1:49.66  2:46.98    3:40.40   
  Kokkolan Uimaseura                   
                     
Aino Jms  2008    222  51.25  1:47.92  2:45.45    3:42.12   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls                   
                     
Oona Alanko  2008    186  54.61  1:55.29  2:56.19    3:55.59   
  Seinjoen Uimarit -58 ry                   
                     
Emma Palola  2008    169  57.42  1:59.32  3:02.38    4:03.02   
  Kokkolan Uimaseura  3:58.09                 
                     
 
Laji 24, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 13 - 14 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Michelle Fellman  2007    360  42.64  1:30.84  2:20.05    3:09.10   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:04.14                 
                     
Olivia Kivel  2006    307  44.58  1:35.03  2:26.79    3:19.46   
  Kokkolan Uimaseura  3:06.30                 
                     
Mikaela Ainassaari  2007    277  45.88  1:38.43  2:33.46    3:26.23   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  3:27.09                 
                     
Mette Hagqvist  2007    164  54.84  1:59.16  3:03.50    4:05.56   
  Kokkolan Uimaseura  4:18.97                 
                     
 
Laji 24, 200m Rintauinti Naiset, Loppukilpailut 15 - 16 v 
 
Nimi  Synt  Pisteet  FINA  50m  100m  150m    Aika  Tila 
  Seura  Ilm.aika    Code             











 
Aamu Knuuttila  2004    482  38.07  1:21.70  2:06.59    2:51.52   
  Vaasan Uimaseura-Vasa Simslls  2:50.59                 
                     
Aamu Kannosto  2005    388  42.00  1:29.34  2:17.42    3:04.41   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:03.02                 
                     
Alina Kangas  2005    368  40.58  1:28.82  2:18.53    3:07.70   
  Kokkolan Uimaseura  3:07.35                 
                     
Ellen Arvo  2005    362  41.08  1:29.71  2:20.48    3:08.73   
  Kokkolan Uimaseura  3:16.54                 
                     
Ronya Rajala  2005    292  43.29  1:34.95  2:29.77    3:22.75   
  Kokkolan Uimaseura  3:41.18                 
                     
Aino Lhelm  2005    280  46.24  1:39.31  2:33.39    3:25.67   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:26.29                 
                     
Sanni Porkkala  2004    176  55.01  1:55.72  2:58.34    3:59.92   
  Seinjoen Uimarit -58 ry  3:55.93                 
                     
 
 

Tekij: WinGrodan 1.26.14  Tulostuspivmr  21 marraskuu 2020 
Lisenssinhaltija: Kokkolan Uimaseura  Tulostusaika  15:18 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner