Results for XXVIII Oskarin Uinnit
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
|
Järjestäjä: |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
maalis 20, 2021 to maalis 21, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 4x50m Vapaauinti Seka P 13 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
T-12 ja P-13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Swim 1 VUV P |
13 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
2:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
Niilo Kankainen |
2008 |
08A353 |
0.69 |
30.14 |
|
|
|
|
30.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Noora Ruuskanen |
2010 |
10A382 |
|
37.25 |
|
|
|
|
1:07.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Unna Tourunen |
2010 |
10A048 |
|
37.02 |
|
|
|
|
1:44.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Urho Ruuska |
2009 |
09A126 |
|
33.49 |
|
|
|
|
2:17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Swim 2 VUV P |
13 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
2:25.18 |
+7.28 |
|
|
|
|
Olli Ruuskanen |
2008 |
08A474 |
|
34.25 |
|
|
|
|
34.25 |
|
|
|
|
|
|
|
Netta Raatikainen |
2010 |
10A213 |
|
39.35 |
|
|
|
|
1:13.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lotta Koponen |
2010 |
|
|
37.54 |
|
|
|
|
1:51.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Aleksi Kukkola |
2009 |
09A334 |
|
34.04 |
|
|
|
|
2:25.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Swim 3 VUV P |
13 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
2:28.00 |
+10.10 |
|
|
|
|
Jussi Ilmari Laine |
2008 |
08A556 |
0.72 |
33.68 |
|
|
|
|
33.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eeva Pirttimäki |
2009 |
09A746 |
|
41.55 |
|
|
|
|
1:15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Cecilia Ojala |
2010 |
10A577 |
|
37.24 |
|
|
|
|
1:52.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lauri Korppinen |
2009 |
09A688 |
|
35.53 |
|
|
|
|
2:28.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Swim 4 VUV P |
13 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
2:54.42 |
+36.52 |
|
|
|
|
Lilja Eskelinen |
2011 |
11A548 |
|
54.43 |
|
|
|
|
54.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Amelia Suvanto |
2010 |
10A980 |
|
44.46 |
|
|
|
|
1:38.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil Österberg |
2008 |
08B182 |
|
36.56 |
|
|
|
|
2:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joona Talvensaari |
2009 |
09A398 |
|
38.97 |
|
|
|
|
2:54.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Swim 5 VUV P |
12 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
3:02.44 |
+44.54 |
|
|
|
|
Anna Mangeloja |
2011 |
11A618 |
|
52.37 |
|
|
|
|
52.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Kähäri |
2012 |
|
|
51.77 |
|
|
|
|
1:44.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maxim Loboda |
2009 |
09A612 |
|
38.73 |
|
|
|
|
2:22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
Joona Autiomäki |
2009 |
09B155 |
|
39.57 |
|
|
|
|
3:02.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Swim 6 VUV P |
11 |
Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
SW10. |
|
|
|
Laura Kykyri |
2012 |
12A298 |
0.77 |
49.27 |
|
|
|
|
49.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helmi Kimari |
2010 |
10A979 |
|
51.01 |
|
|
|
|
1:40.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eero Huuska |
2010 |
10A940 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Riku Kukkonen |
2010 |
10A204 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 20.3.2021 17:08:21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20-03-2021 17:11:39 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Swimming Jyväskylä |
|
|
|
|