Resultater for Espoo Swim Games
Her vises alle stævnets resultater opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat)
Tulokset Laji 18 (Loppukilpailut) - Ikäsarjoittain (pisteet ja väliajat) |
|
|
Kilpailu |
Espoo Swim Games |
|
Tulostuspäivämäärä |
17 lokakuu 2010 |
|
|
Kilpailun paikkakunta |
Espoo |
|
Tulostusaika |
10:28 |
|
|
Järjestäjä |
Cetus |
|
|
|
|
|
Allas |
25m |
|
|
|
|
|
Kilpailupäivämäärä |
16 lokakuu 2010 |
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 15 v ja nuoremmat |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Nea Norismaa |
1995 |
|
518 |
33.57 |
1:12.21 |
1:52.03 |
|
2:30.43 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Kamilla Nissinen |
1995 |
|
455 |
33.53 |
1:12.65 |
1:54.68 |
|
2:36.98 |
|
|
Järvenpään Uintiklubi |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Yvonne Tollander |
1997 |
|
445 |
33.99 |
1:13.12 |
1:55.97 |
|
2:38.18 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Ramona Raita |
1995 |
|
414 |
35.16 |
1:16.03 |
1:58.57 |
|
2:42.03 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Marianne Pihkamäki |
1996 |
|
317 |
37.09 |
1:22.27 |
2:10.22 |
|
2:57.17 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
Ina Rantanen |
1995 |
|
296 |
39.70 |
1:26.47 |
2:14.44 |
|
3:01.28 |
|
|
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
Nea Kolu |
1997 |
|
291 |
38.99 |
1:25.57 |
2:13.73 |
|
3:02.32 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
Lotta Mielonen |
1996 |
|
283 |
40.91 |
1:29.26 |
2:18.17 |
|
3:03.98 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
Nelli Vihervuori |
1996 |
|
271 |
40.06 |
1:26.63 |
2:16.57 |
|
3:06.64 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
Meri Lautkankare |
1997 |
|
240 |
39.90 |
1:28.73 |
2:21.82 |
|
3:14.36 |
|
|
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
Milla Inkeroinen |
1998 |
|
229 |
43.45 |
1:33.82 |
2:25.24 |
|
3:17.49 |
|
|
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
Alexandra Starck |
1997 |
|
205 |
43.11 |
1:36.52 |
2:30.65 |
|
3:24.96 |
|
|
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 18, 200m Perhosuinti Naiset, Loppukilpailut 16 - 99 v |
|
# |
Nimi |
Synt |
Pisteet |
FINA |
50m |
100m |
150m |
|
Aika |
Tila |
|
Seura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
Petra Soininen |
1992 |
|
614 |
31.59 |
1:07.58 |
1:43.88 |
|
2:22.11 |
|
|
Cetus |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
Siina-Karoliina Suominen |
1994 |
|
500 |
32.95 |
1:10.51 |
1:50.58 |
|
2:32.16 |
|
|
Aurajoen Uinti |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
Aino Puomila |
1992 |
|
410 |
34.43 |
1:16.54 |
2:01.97 |
|
2:42.60 |
|
|
Simmis Wanda |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
Lotta Mäkipää |
1994 |
|
379 |
35.19 |
1:16.69 |
2:00.45 |
|
2:46.91 |
|
|
Joensuun Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
Hilla Heimo |
1994 |
|
312 |
37.54 |
1:22.80 |
2:11.09 |
|
2:58.03 |
|
|
Riihimäen Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tekijä: WinGrodan 1.18.22 |
Tulostuspäivämäärä |
17 lokakuu 2010 |
Lisenssinhaltija: Cetus |
Tulostusaika |
10:28 |
|