Tulokset Madwave-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Katariinan uimala |
Järjestäjä: |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
|
touko 29, 2021 to touko 29, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet 11 ja nuoremmat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Veeti Ukkola |
2010 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
2:33.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Axel Mara |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
2:48.04 |
+14.14 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:10.21 |
(-22.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ahti Tirkkonen |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
3:06.17 |
+32.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:19.62 |
(-13.45) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 29.5.2021 16:20:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 6, 200m Vapaauinti Miehet 12-18 vuotiaat - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Matela |
2003 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
1:54.70 |
|
|
|
|
|
|
|
Entry time: 1:59.64 |
(-4.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Alexander Malyshkov |
2004 |
Salon Uimarit |
-.-- |
|
1:58.01 |
+3.31 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:00.99 |
(-2.98) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
William Fagerstedt |
2005 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
2:00.15 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:03.59 |
(-3.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Amos Mäkilä |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
2:07.32 |
+12.62 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:20.00 |
(-12.68) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Andreas Kinnunen |
2006 |
Race Club Sveitsi |
-.-- |
|
2:08.80 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:16.74 |
(-7.94) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Tomas Lipponen |
2005 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
2:12.07 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:15.99 |
(-3.92) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Onni Rahkonen |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
2:15.88 |
+21.18 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:21.05 |
(-5.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martti Karesjoki |
2004 |
Tuusulan Uimaseura ry |
-.-- |
|
2:16.20 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:22.38 |
(-6.18) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Veikko Seppänen |
2007 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
2:19.48 |
+24.78 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:27.31 |
(-7.83) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Eero Hedemäki |
2008 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
2:19.68 |
+24.98 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:33.22 |
(-13.54) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Elias Kauppila |
2005 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
2:28.59 |
+33.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:53.67 |
(-25.08) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tino Rantamäki |
2006 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
-.-- |
|
2:36.40 |
+41.70 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:54.43 |
(-18.03) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Joona Korte |
2007 |
Simmis Grani |
-.-- |
|
2:38.71 |
+44.01 |
|
|
|
|
|
Entry time: 2:42.99 |
(-4.28) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Saku Virtanen |
2008 |
Kouvolan Uimarit |
-.-- |
|
2:39.93 |
+45.23 |
|
|
|
|
|
Entry time: 3:07.66 |
(-27.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Samuel Rantanen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Joona Väätämöinen |
2008 |
Lappeenrannan Uimarit |
-.-- |
|
|
DSQ |
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 29.5.2021 16:20:46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29-05-2021 16:21:58 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,7 |
Lisensoitu: Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|