Results for SM-Uinnit 2021
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erän tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Kuntolaakso |
Järjestäjä: |
SUiL & KuUS |
|
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
|
kesä 17, 2021 to kesä 20, 2021 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet - A Finaali |
|
|
SR |
23.50 |
|
|
Jere Hård |
1978 |
SWIM (FIN) |
Berliini |
30.7.2002 |
|
|
|
|
SJR |
24.01 |
|
|
Nicolas Lia |
2001 |
Barum (FIN) |
Kazan |
3.7.2019 |
|
|
|
|
NEM A |
24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niko Mäkelä |
1998 |
Helsingfors Simsällskap |
+0.62 |
|
24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Veeti Ruohtula |
2001 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.58 |
|
24.28 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Anton Herrala |
1993 |
TaTu Tampere |
+0.62 |
|
24.32 |
+0.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ari-Pekka Liukkonen |
1989 |
Cetus Espoo |
+0.68 |
|
24.47 |
+0.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Mihail Khanoukaev |
2002 |
Cetus Espoo |
+0.63 |
|
24.68 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Eemil Varho |
1997 |
Uinti Tampere |
+0.59 |
|
24.93 |
+0.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Tony Eriksson |
1995 |
TaTu Tampere |
+0.65 |
|
25.06 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Jasu Ovaskainen |
2002 |
Lahden Uimaseura |
+0.61 |
|
25.43 |
+1.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.6.2021 19.12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 26, 50m Perhosuinti Miehet - B Finaali |
|
|
SR |
23.50 |
|
|
Jere Hård |
1978 |
SWIM (FIN) |
Berliini |
30.7.2002 |
|
|
|
|
SJR |
24.01 |
|
|
Nicolas Lia |
2001 |
Barum (FIN) |
Kazan |
3.7.2019 |
|
|
|
|
NEM A |
24.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Erik Nurmi |
2001 |
Vanders |
+0.69 |
|
25.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Marco Conati |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.62 |
|
25.31 |
+0.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Laakso |
1997 |
Race Club Sveitsi |
+0.60 |
|
25.49 |
+0.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Roope Eiserbeck |
1999 |
Joensuun Uimaseura ry |
+0.70 |
|
25.52 |
+0.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Arttu Erkinaro |
1992 |
Oulun Uinti 1906 |
+0.66 |
|
25.53 |
+0.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Juho Seppälä |
1999 |
TaTu Tampere |
+0.68 |
|
25.84 |
+0.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Joonas Maaranen |
2004 |
Hyvinkään Uimaseura |
+0.71 |
|
26.08 |
+0.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcus Forsel |
2003 |
Helsingfors Simsällskap |
|
|
DNF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 18.6.2021 19.12.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18-06-2021 19.13.11 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,8 |
Lisensoitu: Kuopion Uimaseura |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|