Results for Regionsstævne Sjælland Nord
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Del tekmovanja
Resultat Løb 4 (Finaler) - Pr. aldersgruppe med mellemtider |
Stævne navn | Regionalt børnestævne Nordsjæl | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 | |||
Stævne by | Frederiksværk | Udskriftstidspunkt | 11:16 | |||
Arrangør | Region Sjælland | |||||
Bassin | 25m | |||||
Stævne dato | 30 oktober 2021 |
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2009-2009 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Gustavs Lopacinskis | 2009 | Frederikssund Svømmeklub | 28.95 | ||||||
2 | Oliver Ogstrup | 2009 | Gladsaxe Svømmeklub | 29.15 | ||||||
3 | Frederik Salling | 2009 | Lyngby Svømmeklub | 30.97 | ||||||
4 | Carl August Scheel | 2009 | Søllerød Svømmeklub | 31.08 | ||||||
4 | Marcus Albjerg | 2009 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 31.08 | ||||||
6 | Bertil West | 2009 | Helsingør Svømmeklub | 31.46 | ||||||
7 | Alfred J. R. Pedas | 2009 | Gladsaxe Svømmeklub | 32.02 | ||||||
8 | Axel Bonke Jensen | 2009 | Sigma Swim Allerød | 32.13 | ||||||
9 | Isaac Hammer Toftkær | 2009 | A6 Slangerup Svømmeklub | 33.00 | ||||||
10 | Dominic Torkamani | 2009 | Gladsaxe Svømmeklub | 33.09 | ||||||
11 | Mehmet Fener | 2009 | Herlev Svømning | 33.26 | ||||||
12 | Oscar Kaiser Djørup | 2009 | Sigma Swim Allerød | 33.44 | MD1 | |||||
13 | Lauritz Klint Poulsen | 2009 | Helsingør Svømmeklub | 33.44 | MD2 | |||||
14 | Tobias Gorm | 2009 | Gladsaxe Svømmeklub | 34.28 | ||||||
- | Anton Wichmann Christensen | 2009 | Søllerød Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Liam Jonasen | 2009 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
- | Robert Nordby | 2009 | Hørsholm Svømmeforening | DSQ | Tyvstart | |||||
Løb 4, 50m Frisvømning Herrer, Finaler Årg. 2010-2010 |
Plac. | Navn | Født | Klub | Opnået | Status | |||||
1 | Andreas Moesgaard | 2010 | Sigma Swim Allerød | 31.51 | ||||||
2 | Matti Lundin Brockdorff | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 31.69 | ||||||
3 | Axel Skov Andersson | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 31.91 | ||||||
4 | Elliot Leifelt | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 33.27 | ||||||
5 | William Henry Hartvigsen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 33.56 | ||||||
6 | Frederik Gunni Bergh | 2010 | Gentofte Svømme Klub | 34.58 | ||||||
7 | Axel Bundgaard Lorentzen | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 34.64 | ||||||
8 | Silas Argueta Andersen | 2010 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 35.02 | ||||||
9 | Rares Enache | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 35.47 | ||||||
10 | Victor Ploug Mattson | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 35.54 | ||||||
11 | Christoph Lykke Piil Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 35.57 | ||||||
12 | Emil Tihic Rasmussen | 2010 | Gladsaxe Svømmeklub | 35.86 | ||||||
13 | Mikkel Skou Elgaard | 2010 | Lyngby Svømmeklub | 36.83 | ||||||
14 | Mathias Bendtsen | 2010 | Helsingør Svømmeklub | 36.85 | ||||||
14 | Theo Schmidt | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 36.85 | ||||||
16 | Malthe Enemark Cruse | 2010 | Frederikssund Svømmeklub | 37.01 | ||||||
17 | Daniel Harboe Dalhoff | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 37.45 | ||||||
18 | Storm Federspiel | 2010 | Sigma Swim Birkerød | 38.02 | ||||||
19 | Max Schou-Sørensen | 2010 | Sigma Swim Allerød | 38.18 | ||||||
20 | Hannibal Bjerregaard-Knudsen | 2010 | Gentofte Svømme Klub | 38.23 | ||||||
21 | Albert Redestam | 2010 | Helsingør Svømmeklub | 38.43 | ||||||
22 | Noah Dietrichsen | 2010 | A6 Slangerup Svømmeklub | 38.59 | ||||||
23 | Frederik Lollike | 2010 | Sigma Swim Allerød | 38.67 | ||||||
24 | Carl Emil Mainz Rode | 2010 | Gentofte Svømme Klub | 38.89 | ||||||
25 | Georg Jørgensen | 2010 | Holbæk Svømme Klub | 39.12 | ||||||
26 | Elias Brøndum Andersen | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 39.27 | ||||||
27 | Gustav Skov | 2010 | Frederikssund Svømmeklub | 39.72 | ||||||
28 | Nicklas Kofoed | 2010 | A6 Slangerup Svømmeklub | 40.42 | ||||||
29 | Storm Brinch | 2010 | Søllerød Svømmeklub | 40.80 | ||||||
30 | Rasmus Kohave Sørensen | 2010 | Svømmeklubben Triton Ballerup | 41.98 | ||||||
- | Mikas van Deurs | 2010 | Gladsaxe Svømmeklub | DSQ | Tyvstart | |||||
Oprettet af WinGrodan 1.26.14 | Udskriftsdato | 30 oktober 2021 |
Licens til Dansk Svømmeunion | Udskriftstidspunkt | 11:16 |