Results for Elixia Games
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
La ilta
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Tikkurila |
Järjestäjä: |
Vanders |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
50m |
Päivämäärä: |
09 04 2022 - 09 04 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, P16, M 10 and younger - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Antoni Ushakov |
2012 |
Uimaseura Aquila |
|
156 |
44.53 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 48.16 |
(-3.63) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ivan Logvin |
2012 |
Vanders |
|
137 |
46.55 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.77 |
(-0.22) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mikael Chervyakov |
2014 |
Uimaseura Helsinki |
|
126 |
47.80 |
+3.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.62 |
(-1.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Benjamin Klingberg |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
117 |
49.06 |
+4.53 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.39 |
(-0.33) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Kristian Cherikov |
2013 |
Vanders |
|
109 |
50.13 |
+5.60 |
|
|
|
|
|
Entry time: 52.88 |
(-2.75) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Arn Pitkänen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
105 |
50.79 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.22 |
(+1.57) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liam Conniffe |
2013 |
Vanders |
|
101 |
51.49 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.84 |
(-2.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Leo Vincent Valentin Sjöström |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
89 |
53.57 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.52 |
(+4.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Arseni Borouhhin |
2013 |
Uimaseura Helsinki |
|
80 |
55.62 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.38 |
(-4.76) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Semuel Perov |
2012 |
Cetus Espoo |
|
75 |
56.80 |
+12.27 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.96 |
(-3.16) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Samba Jallow |
2013 |
Vanders |
|
73 |
57.25 |
+12.72 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.68 |
(-3.43) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Emil Liikkanen |
2012 |
Cetus Espoo |
|
72 |
57.59 |
+13.06 |
|
|
|
|
|
Entry time: 56.54 |
(+1.05) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Aapo Heikkinen |
2012 |
Vanders |
|
72 |
57.65 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.47 |
(-0.82) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Maxim Shorkhov |
2012 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
59 |
1:01.47 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:04.61 |
(-3.14) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Niki Rämä |
2014 |
Cetus Espoo |
|
57 |
1:02.02 |
+17.49 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Emil Helin |
2013 |
Cetus Espoo |
|
56 |
1:02.66 |
+18.13 |
|
|
|
|
|
Entry time: 59.28 |
(+3.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Max Richard |
2013 |
Cetus Espoo |
|
37 |
1:11.46 |
+26.93 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:10.65 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.4.2022 17.06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, P16, M 11-12 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
251 |
38.02 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 37.09 |
(+0.93) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nikita Dzura |
2010 |
Uimaseura Helsinki |
|
215 |
40.05 |
+2.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.94 |
(+1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Leo-Daniel Varvas |
2011 |
Uimaseura Helsinki |
|
188 |
41.83 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
Entry time: 39.57 |
(+2.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oskari Sukanen |
2011 |
Vanders |
|
173 |
43.05 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.66 |
(-2.61) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Urho Leppälä |
2010 |
Vanders |
|
168 |
43.48 |
+5.46 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.90 |
(-0.42) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sebastian paukkunen |
2010 |
Vanders |
|
167 |
43.54 |
+5.52 |
|
|
|
|
|
Entry time: 43.19 |
(+0.35) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Samuel Berg |
2010 |
Vanders |
|
153 |
44.82 |
+6.80 |
|
|
|
|
|
Entry time: 45.23 |
(-0.41) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Teemu Hanninen |
2011 |
Riihimäen Uimaseura |
|
129 |
47.44 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
Entry time: 51.33 |
(-3.89) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Niklas Lindroth |
2011 |
Vanders |
|
128 |
47.50 |
+9.48 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.24 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kasimir Patosaari |
2011 |
Vanders |
|
121 |
48.45 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Timur Seksenov |
2011 |
Vanders |
|
119 |
48.76 |
+10.74 |
|
|
|
|
|
Entry time: 46.89 |
(+1.87) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Eero Takamäki |
2010 |
Vanders |
|
116 |
49.09 |
+11.07 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.28 |
(+0.81) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Johannes Lipiäinen |
2011 |
Vanders |
|
109 |
50.22 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
Entry time: 48.96 |
(+1.26) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Petr Seviev |
2010 |
Vanders |
|
106 |
50.71 |
+12.69 |
|
|
|
|
|
Entry time: 53.92 |
(-3.21) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Jyrki Mustakallio |
2011 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
98 |
51.90 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
Entry time: 49.44 |
(+2.46) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Sebastian Klingberg |
2010 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
89 |
53.67 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
Entry time: 58.69 |
(-5.02) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tapio Husu |
2010 |
Race Club Sveitsi |
|
81 |
55.39 |
+17.37 |
|
|
|
|
|
Entry time: 57.83 |
(-2.44) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Mark Borisov |
2011 |
Cetus Espoo |
|
72 |
57.65 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:00.96 |
(-3.31) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Aleksi Aakala |
2010 |
Riihimäen Uimaseura |
|
64 |
59.70 |
+21.68 |
|
|
|
|
|
Entry time: 1:03.66 |
(-3.96) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.4.2022 17.06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, P16, M 13-14 years - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Niklas Ugolnikov |
2008 |
Vanders |
|
355 |
33.87 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 40.25 |
(-6.38) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Elias Nord |
2008 |
Vanders |
|
331 |
34.69 |
+0.82 |
|
|
|
|
|
Entry time: 36.08 |
(-1.39) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Sasu Koivunen |
2008 |
Octopus Lohja |
|
259 |
37.61 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Oleg Vladimirov |
2009 |
Uimaseura Helsinki |
|
259 |
37.62 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
Entry time: 38.33 |
(-0.71) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Artur Hakala |
2009 |
Simmis Grani |
|
202 |
40.84 |
+6.97 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.95 |
(-1.11) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Jere Wasenius |
2008 |
Järvenpään Uintiklubi ry |
|
193 |
41.46 |
+7.59 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.19 |
(-0.73) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lassi Tähtivaara |
2008 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
162 |
43.97 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
Entry time: 41.49 |
(+2.48) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Emiljan Voutilainen |
2009 |
Nurmijärven Uinti |
|
133 |
46.92 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
Entry time: 42.60 |
(+4.32) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Miko Lehto |
2009 |
Race Club Sveitsi |
|
125 |
47.97 |
+14.10 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Radin Zare |
2009 |
Vanders |
|
119 |
48.76 |
+14.89 |
|
|
|
|
|
Entry time: 54.93 |
(-6.17) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alvar Tuomenoksa |
2008 |
Octopus Lohja |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.4.2022 17.06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 17, 50m Selkäuinti P10, P12, P14, P16, M 17 and older - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Synty |
Seura |
Reak. |
FINA |
Aika |
Ero |
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lauri Tolvanen |
2003 |
Haminan Uimaseura |
|
475 |
30.74 |
|
|
|
|
|
|
Entry time: 29.77 |
(+0.97) |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 9.4.2022 17.06.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
09-04-2022 17.06.30 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Vanders |
|
|
|
|
|
|