Tulokset Itäväylä-uinnit
Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.
Session 1
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tulokset |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Paikka: |
Porvoon uimahalli |
Järjestäjä: |
BS-PU |
|
|
|
|
|
|
Allas: |
25m |
Päivämäärä: |
12 03 2022 - 12 03 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti 12 and younger - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Uimaseura Helsinki |
12 |
Uimaseura Helsinki |
|
|
|
|
|
2:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
Vadim Nikolashin |
2010 |
10A110 |
-.-- |
33.95 |
|
|
|
|
33.95 |
|
|
|
|
|
|
|
Nikita Dzura |
2010 |
10A047 |
-.-- |
33.41 |
|
|
|
|
1:07.36 |
|
|
|
|
|
|
|
Leo-Daniel Varvas |
2011 |
11A494 |
-.-- |
37.00 |
|
|
|
|
1:44.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikael Chervyakov |
2014 |
14A172 |
-.-- |
43.65 |
|
|
|
|
2:28.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Cetus Merileijonat |
12 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
2:35.39 |
+7.38 |
|
|
|
|
Miikka Laitinen |
2010 |
10A101 |
-.-- |
36.53 |
|
|
|
|
36.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskari Mökkönen |
2010 |
10A578 |
-.-- |
37.88 |
|
|
|
|
1:14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Felix Oksa |
2010 |
10A789 |
-.-- |
40.17 |
|
|
|
|
1:54.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Kiikka |
2010 |
10B271 |
-.-- |
40.81 |
|
|
|
|
2:35.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Cetus Merimakkarat |
12 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
2:36.97 |
+8.96 |
|
|
|
|
Eero Hiekkanen |
2010 |
10A801 |
-.-- |
36.59 |
|
|
|
|
36.59 |
|
|
|
|
|
|
|
Jaro Pyrhönen |
2010 |
10A557 |
-.-- |
37.44 |
|
|
|
|
1:14.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rasmus Lönnqvist |
2010 |
10A641 |
-.-- |
41.78 |
|
|
|
|
1:55.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jaromir Gussev |
2012 |
12A468 |
-.-- |
41.16 |
|
|
|
|
2:36.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Porvoon uimarit Pojat |
12 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
2:56.08 |
+28.07 |
|
|
|
|
Benjamin Klingberg |
2012 |
12A549 |
-.-- |
45.76 |
|
|
|
|
45.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jyrki Mustakallio |
2011 |
11A917 |
-.-- |
43.89 |
|
|
|
|
1:29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alex Ådahl |
2010 |
10B201 |
-.-- |
37.91 |
|
|
|
|
2:07.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Leo Vincent Valentin Sjöström |
2012 |
12A445 |
-.-- |
48.52 |
|
|
|
|
2:56.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Cetus Pienet |
10 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
3:27.54 |
+59.53 |
|
|
|
|
Emil Helin |
2013 |
13A253 |
-.-- |
1:04.82 |
|
|
|
|
1:04.82 |
|
|
|
|
|
|
|
Emil Liikkanen |
2012 |
12A443 |
-.-- |
48.68 |
|
|
|
|
1:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Arn Pitkänen |
2012 |
12A487 |
-.-- |
41.91 |
|
|
|
|
2:35.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Max Richard |
2013 |
13A417 |
-.-- |
52.13 |
|
|
|
|
3:27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Porvoon uimarit Pojat 2 |
12 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
3:28.91 |
+1:00.9 |
|
|
|
|
Eetu Paulamäki |
2013 |
13A392 |
-.-- |
1:05.48 |
|
|
|
|
1:05.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Samuel Togneri |
2010 |
10B006 |
-.-- |
47.96 |
|
|
|
|
1:53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sebastian Klingberg |
2010 |
10B202 |
-.-- |
47.52 |
|
|
|
|
2:40.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Joona Lanki |
2010 |
10A698 |
-.-- |
47.95 |
|
|
|
|
3:28.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 15.59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti 13-14 years - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Cetus Mursut |
13 |
Cetus Espoo |
|
|
|
|
|
2:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
Kalle Kemppainen |
2010 |
10A018 |
-.-- |
34.50 |
|
|
|
|
34.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Eelis Hakulinen |
2010 |
10A190 |
-.-- |
35.13 |
|
|
|
|
1:09.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Jalo |
2010 |
10A773 |
-.-- |
35.81 |
|
|
|
|
1:45.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Tavilahti |
2009 |
09A876 |
-.-- |
37.79 |
|
|
|
|
2:23.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Porvoon uimarit Nuoret |
14 |
Borgå Simmare-Porvoon Uimarit |
|
|
|
|
|
2:36.00 |
+12.77 |
|
|
|
|
Axel Mara |
2010 |
10A299 |
-.-- |
32.87 |
|
|
|
|
32.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Laitinen |
2008 |
08A800 |
-.-- |
29.62 |
|
|
|
|
1:02.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maxim Shorkhov |
2012 |
12A703 |
-.-- |
56.88 |
|
|
|
|
1:59.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ahti Tirkkonen |
2010 |
10A218 |
-.-- |
36.63 |
|
|
|
|
2:36.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 15.59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji 23, 4X50m Vapaauinti 15 and older - Finaali |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sija |
|
Nimi |
Ikä |
Seura |
|
|
FINA |
|
|
Aika |
Ero |
|
|
1 |
|
Uimaseura Aquila 1. |
19 |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
1:49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
Konsta Järvinen |
2008 |
08A092 |
-.-- |
32.72 |
|
|
|
|
32.72 |
|
|
|
|
|
|
|
Henri Heikkilä |
2003 |
03A172 |
-.-- |
24.29 |
|
|
|
|
57.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kendro Bobkov |
2006 |
06A325 |
-.-- |
26.23 |
|
|
|
|
1:23.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Valtteri Muranen |
2005 |
05A496 |
-.-- |
26.41 |
|
|
|
|
1:49.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Uimaseura Aquila 2. |
17 |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
1:52.22 |
+2.57 |
|
|
|
|
Eemeli Sipari |
2006 |
06A208 |
-.-- |
31.49 |
|
|
|
|
31.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tuomas Heikkilä |
2008 |
08A043 |
-.-- |
26.08 |
|
|
|
|
57.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Juuso Heikkola |
2006 |
06A339 |
-.-- |
27.89 |
|
|
|
|
1:25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jimi Kojo |
2005 |
05A032 |
-.-- |
26.76 |
|
|
|
|
1:52.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Uimaseura Aquila 3. |
17 |
Uimaseura Aquila |
|
|
|
|
|
2:13.57 |
+23.92 |
|
|
|
|
Artem Sazonov |
2011 |
11A791 |
-.-- |
34.76 |
|
|
|
|
34.76 |
|
|
|
|
|
|
|
Vladislav Shavyrin |
2005 |
05A606 |
-.-- |
27.92 |
|
|
|
|
1:02.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caius Dufva |
2010 |
10A441 |
-.-- |
37.23 |
|
|
|
|
1:39.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taavi Nevalainen |
2010 |
10A443 |
-.-- |
33.66 |
|
|
|
|
2:13.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laji virallinen: 12.3.2022 15.59.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12-03-2022 16.00.04 |
Tulospalvelu: WinGrodan 2,9 |
Lisensoitu: Kouvolan Uimarit |
|
|
|
|