Below are all results from the competition shown by session.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1. Disciplina, 100m Butterfly Men – Heat |
|
|
dečki |
55.80 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/19/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
448 |
1:02.41 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
415 |
1:04.04 |
+1.63 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
384 |
1:05.70 |
+3.29 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
374 |
1:06.31 |
+3.90 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
|
354 |
1:07.51 |
+5.10 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
347 |
1:07.99 |
+5.58 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
339 |
1:08.49 |
+6.08 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
337 |
1:08.63 |
+6.22 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
326 |
1:09.41 |
+7.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
320 |
1:09.81 |
+7.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
318 |
1:09.99 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
317 |
1:10.02 |
+7.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
312 |
1:10.42 |
+8.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=14 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
305 |
1:10.92 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=14 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
1:10.92 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
283 |
1:12.75 |
+10.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakov Jurin |
2008 |
PK Kantrida |
|
280 |
1:12.98 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
274 |
1:13.55 |
+11.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Luka Zjačić |
2009 |
PK Kantrida |
|
272 |
1:13.69 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
271 |
1:13.77 |
+11.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
270 |
1:13.84 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
269 |
1:13.97 |
+11.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
264 |
1:14.39 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
256 |
1:15.20 |
+12.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
1:15.77 |
+13.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
233 |
1:17.60 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
229 |
1:18.05 |
+15.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maro Maček |
2008 |
PK Kantrida |
|
227 |
1:18.25 |
+15.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
221 |
1:18.91 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
214 |
1:19.86 |
+17.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
213 |
1:19.91 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
211 |
1:20.25 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
190 |
1:22.99 |
+20.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
185 |
1:23.81 |
+21.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
184 |
1:23.98 |
+21.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
183 |
1:24.08 |
+21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
142 |
1:31.56 |
+29.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
137 |
1:32.66 |
+30.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
131 |
1:33.89 |
+31.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
131 |
1:33.95 |
+31.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
127 |
1:34.96 |
+32.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
116 |
1:37.93 |
+35.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
107 |
1:40.60 |
+38.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
90 |
1:46.23 |
+43.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 8:51:40 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 08:51:53 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2. Disciplina, 100m Butterfly Women – Heat |
|
|
deklice |
1:03.42 |
|
|
|
Anja Klinar |
1988 |
(SLO) |
Zagreb (CRO) |
11/10/2001 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
442 |
1:11.67 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
424 |
1:12.66 |
+0.99 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nora Forjan |
2009 |
PK Kantrida |
|
416 |
1:13.12 |
+1.45 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
411 |
1:13.44 |
+1.77 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
401 |
1:14.00 |
+2.33 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
394 |
1:14.49 |
+2.82 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
350 |
1:17.47 |
+5.80 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
1:18.75 |
+7.08 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
320 |
1:19.84 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
314 |
1:20.32 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
312 |
1:20.44 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
305 |
1:21.08 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
302 |
1:21.39 |
+9.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nevena Petras |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
294 |
1:22.08 |
+10.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
286 |
1:22.82 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
286 |
1:22.87 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
285 |
1:22.89 |
+11.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
1:23.41 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
257 |
1:25.88 |
+14.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
234 |
1:28.61 |
+16.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
227 |
1:29.47 |
+17.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
206 |
1:32.38 |
+20.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
204 |
1:32.62 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
203 |
1:32.79 |
+21.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
199 |
1:33.47 |
+21.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Stella Medić |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
195 |
1:34.15 |
+22.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
1:34.54 |
+22.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
188 |
1:35.24 |
+23.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
183 |
1:36.08 |
+24.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
178 |
1:37.00 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Zala Pregrad |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
164 |
1:39.64 |
+27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
161 |
1:40.32 |
+28.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
158 |
1:40.97 |
+29.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
155 |
1:41.45 |
+29.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
154 |
1:41.85 |
+30.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
124 |
1:49.36 |
+37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
123 |
1:49.69 |
+38.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
117 |
1:51.54 |
+39.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
99 |
1:57.90 |
+46.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 9:04:55 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 09:05:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3. Disciplina, 50m Freestyle Men – Heat |
|
|
ml. dečki |
26.10 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/7/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
335 |
29.02 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
333 |
29.07 |
+0.05 |
|
Q |
|
|
|
|
|
3 |
|
Mateja Jankovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
320 |
29.47 |
+0.45 |
|
Q |
|
|
|
|
|
4 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
308 |
29.83 |
+0.81 |
|
Q |
|
|
|
|
|
5 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
305 |
29.93 |
+0.91 |
|
Q |
|
|
|
|
|
6 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
297 |
30.19 |
+1.17 |
|
Q |
|
|
|
|
|
7 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
293 |
30.32 |
+1.30 |
|
Q |
|
|
|
|
|
8 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
288 |
30.50 |
+1.48 |
|
Q |
|
|
|
|
|
9 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
276 |
30.96 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Erik Hadžić |
2010 |
PK Kantrida |
|
273 |
31.04 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Aleksa Kalas Kosanovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
264 |
31.41 |
+2.39 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Luka Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
257 |
31.67 |
+2.65 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
32.00 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jovan Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
249 |
32.03 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
247 |
32.11 |
+3.09 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
245 |
32.19 |
+3.17 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
236 |
32.58 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
233 |
32.76 |
+3.74 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
232 |
32.77 |
+3.75 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
33.05 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Duje Magenhajm Flego |
2011 |
PK Kantrida |
|
222 |
33.29 |
+4.27 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
214 |
33.66 |
+4.64 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
212 |
33.77 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
211 |
33.82 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
211 |
33.83 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
210 |
33.89 |
+4.87 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Mihael Dadić |
2010 |
PK Kantrida |
|
205 |
34.15 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
205 |
34.17 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
204 |
34.24 |
+5.22 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
201 |
34.38 |
+5.36 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
200 |
34.47 |
+5.45 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
199 |
34.51 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
197 |
34.59 |
+5.57 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
196 |
34.65 |
+5.63 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
195 |
34.76 |
+5.74 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
194 |
34.79 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
191 |
34.95 |
+5.93 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
190 |
35.03 |
+6.01 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
35.07 |
+6.05 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
35.08 |
+6.06 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
189 |
35.09 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
189 |
35.12 |
+6.10 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
187 |
35.21 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
184 |
35.41 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
183 |
35.47 |
+6.45 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
180 |
35.68 |
+6.66 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
178 |
35.83 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Eneo Škerl |
2010 |
PK Kantrida |
|
177 |
35.89 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Borna Bankovic |
2010 |
PK Kantrida |
|
176 |
35.93 |
+6.91 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
175 |
36.00 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
174 |
36.06 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
174 |
36.07 |
+7.05 |
|
|
|
|
|
|
|
=53 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
172 |
36.25 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
=53 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
172 |
36.25 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
171 |
36.30 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
170 |
36.39 |
+7.37 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
169 |
36.45 |
+7.43 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
167 |
36.60 |
+7.58 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
166 |
36.67 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
=60 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
165 |
36.75 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
=60 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
165 |
36.75 |
+7.73 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
164 |
36.76 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
164 |
36.79 |
+7.77 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
36.87 |
+7.85 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
159 |
37.19 |
+8.17 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
159 |
37.20 |
+8.18 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
157 |
37.32 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
156 |
37.38 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
156 |
37.43 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Jan Delpin |
2010 |
PK Kantrida |
|
156 |
37.44 |
+8.42 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
155 |
37.48 |
+8.46 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
155 |
37.52 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
155 |
37.53 |
+8.51 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
37.64 |
+8.62 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
152 |
37.70 |
+8.68 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
152 |
37.71 |
+8.69 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
151 |
37.81 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
150 |
37.93 |
+8.91 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
149 |
37.97 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
148 |
38.09 |
+9.07 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
145 |
38.35 |
+9.33 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
144 |
38.43 |
+9.41 |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
143 |
38.48 |
+9.46 |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
141 |
38.67 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Neven Uzelac |
2010 |
PK Kantrida |
|
138 |
38.96 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
138 |
38.97 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
137 |
39.04 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
134 |
39.31 |
+10.29 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
134 |
39.39 |
+10.37 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
133 |
39.42 |
+10.40 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
130 |
39.78 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
126 |
40.12 |
+11.10 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
125 |
40.29 |
+11.27 |
|
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
125 |
40.32 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
95 |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
124 |
40.37 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
122 |
40.54 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
=97 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
121 |
40.68 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
=97 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
121 |
40.68 |
+11.66 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
120 |
40.77 |
+11.75 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
40.78 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
40.91 |
+11.89 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
40.92 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
|
Leon Taj Luštek |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
119 |
40.95 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
|
Ivan Ažić |
2011 |
PK Kantrida |
|
118 |
41.03 |
+12.01 |
|
|
|
|
|
|
|
105 |
|
Maj Merhar |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
117 |
41.12 |
+12.10 |
|
|
|
|
|
|
|
106 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
117 |
41.14 |
+12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
107 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
117 |
41.17 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
117 |
41.21 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
116 |
41.26 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
115 |
41.39 |
+12.37 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
114 |
41.51 |
+12.49 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
109 |
42.09 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
109 |
42.12 |
+13.10 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
106 |
42.47 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
104 |
42.85 |
+13.83 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
102 |
43.02 |
+14.00 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
99 |
43.44 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
97 |
43.77 |
+14.75 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
97 |
43.83 |
+14.81 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
|
Luka Šprajc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
96 |
43.98 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
92 |
44.64 |
+15.62 |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
|
Žiga Zupin |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
44.67 |
+15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
91 |
44.69 |
+15.67 |
|
|
|
|
|
|
|
=124 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
90 |
44.95 |
+15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
=124 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
90 |
44.95 |
+15.93 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
89 |
45.09 |
+16.07 |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
|
Erazem Bešter |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
89 |
45.15 |
+16.13 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
87 |
45.34 |
+16.32 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
84 |
45.97 |
+16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
83 |
46.18 |
+17.16 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
82 |
46.23 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
46.25 |
+17.23 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
81 |
46.44 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
80 |
46.68 |
+17.66 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
79 |
46.86 |
+17.84 |
|
|
|
|
|
|
|
136 |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
79 |
46.88 |
+17.86 |
|
|
|
|
|
|
|
137 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
79 |
46.92 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
79 |
46.94 |
+17.92 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
77 |
47.23 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
75 |
47.74 |
+18.72 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
75 |
47.78 |
+18.76 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
|
Peter Špiler |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
74 |
47.85 |
+18.83 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
|
Viktor Štular |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
72 |
48.26 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
72 |
48.31 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
70 |
48.78 |
+19.76 |
|
|
|
|
|
|
|
146 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
68 |
49.24 |
+20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
68 |
49.26 |
+20.24 |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
68 |
49.29 |
+20.27 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
67 |
49.62 |
+20.60 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
66 |
49.79 |
+20.77 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
|
Žiga Korenč |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
52 |
54.01 |
+24.99 |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
51 |
54.05 |
+25.03 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
50 |
54.50 |
+25.48 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
50 |
54.70 |
+25.68 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
49 |
54.85 |
+25.83 |
|
|
|
|
|
|
|
156 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
45 |
56.54 |
+27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
157 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
44 |
57.04 |
+28.02 |
|
|
|
|
|
|
|
158 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
42 |
57.75 |
+28.73 |
|
|
|
|
|
|
|
159 |
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
40 |
58.76 |
+29.74 |
|
|
|
|
|
|
|
160 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
38 |
59.49 |
+30.47 |
|
|
|
|
|
|
|
161 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
30 |
1:04.20 |
+35.18 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Antonio Antić |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Rezman Sindičić |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Brajer |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Gavez |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jurij Jeromen |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dominik Kušić |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erazem Štular |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marko Tijanić |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karlo Vidas |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 9:33:56 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 09:34:02 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4. Disciplina, 50m Freestyle Women – Heat |
|
|
ml. deklic |
27.77 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
374 |
31.81 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
367 |
32.01 |
+0.20 |
|
Q |
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
366 |
32.05 |
+0.24 |
|
Q |
|
|
|
|
|
4 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
350 |
32.51 |
+0.70 |
|
Q |
|
|
|
|
|
5 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
343 |
32.74 |
+0.93 |
|
Q |
|
|
|
|
|
6 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
338 |
32.91 |
+1.10 |
|
Q |
|
|
|
|
|
7 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
327 |
33.25 |
+1.44 |
|
Q |
|
|
|
|
|
8 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
326 |
33.31 |
+1.50 |
|
Q |
|
|
|
|
|
9 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
313 |
33.75 |
+1.94 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
301 |
34.18 |
+2.37 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
295 |
34.41 |
+2.60 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
288 |
34.69 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
288 |
34.72 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
282 |
34.94 |
+3.13 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
281 |
35.00 |
+3.19 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
272 |
35.38 |
+3.57 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
263 |
35.77 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
255 |
36.13 |
+4.32 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
249 |
36.40 |
+4.59 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
246 |
36.59 |
+4.78 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
36.61 |
+4.80 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
244 |
36.65 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
241 |
36.81 |
+5.00 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
239 |
36.93 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
231 |
37.36 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
225 |
37.65 |
+5.84 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
223 |
37.78 |
+5.97 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lara Jurčić |
2011 |
PK Kantrida |
|
221 |
37.88 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
221 |
37.90 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
219 |
38.00 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
213 |
38.37 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
213 |
38.38 |
+6.57 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
205 |
38.83 |
+7.02 |
|
|
|
|
|
|
|
=34 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
204 |
38.95 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
=34 |
|
Anja Obradović |
2011 |
PK Kantrida |
|
204 |
38.95 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
202 |
39.05 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
200 |
39.20 |
+7.39 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
199 |
39.23 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
196 |
39.47 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
195 |
39.48 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
190 |
39.85 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
189 |
39.95 |
+8.14 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
186 |
40.10 |
+8.29 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
186 |
40.16 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
174 |
41.07 |
+9.26 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
167 |
41.63 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
165 |
41.75 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
165 |
41.80 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nika Businello |
2011 |
PK Kantrida |
|
154 |
42.72 |
+10.91 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Sara Trček |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
154 |
42.77 |
+10.96 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
144 |
43.74 |
+11.93 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
138 |
44.34 |
+12.53 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
125 |
45.79 |
+13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
119 |
46.52 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
113 |
47.41 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
108 |
48.08 |
+16.27 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
102 |
48.94 |
+17.13 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
101 |
49.21 |
+17.40 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
97 |
49.78 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
97 |
49.84 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
96 |
49.93 |
+18.12 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
51.24 |
+19.43 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
89 |
51.30 |
+19.49 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
78 |
53.56 |
+21.75 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Enisa Kirbiš |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
72 |
54.95 |
+23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Mara Zebec |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
59 |
58.65 |
+26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
55 |
1:00.14 |
+28.33 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
1:01.46 |
+29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
44 |
1:04.83 |
+33.02 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Spevan |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Naja Habjanič |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Kukovec |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anja Perbil |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Polajnar |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pika Šumi |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 9:48:28 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 09:48:43 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5. Disciplina, 100m Breaststroke Men – Heat |
|
|
dečki |
1:04.77 |
|
|
|
Dejan Šteharnik |
2000 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
418 |
1:14.01 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
401 |
1:15.04 |
+1.03 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
377 |
1:16.57 |
+2.56 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Milan Čubra |
2008 |
PK Kantrida |
|
365 |
1:17.40 |
+3.39 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
363 |
1:17.52 |
+3.51 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
354 |
1:18.18 |
+4.17 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
352 |
1:18.34 |
+4.33 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andrej Kljun |
2008 |
PK Kantrida |
|
345 |
1:18.84 |
+4.83 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
342 |
1:19.08 |
+5.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
342 |
1:19.11 |
+5.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Jakov Jurin |
2008 |
PK Kantrida |
|
339 |
1:19.36 |
+5.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
335 |
1:19.63 |
+5.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
328 |
1:20.22 |
+6.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
323 |
1:20.63 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
322 |
1:20.73 |
+6.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
321 |
1:20.74 |
+6.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
312 |
1:21.54 |
+7.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
303 |
1:22.31 |
+8.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
301 |
1:22.50 |
+8.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Maro Maček |
2008 |
PK Kantrida |
|
292 |
1:23.36 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
292 |
1:23.38 |
+9.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
290 |
1:23.55 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=23 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
|
289 |
1:23.61 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=23 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
289 |
1:23.61 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
288 |
1:23.78 |
+9.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
285 |
1:24.05 |
+10.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
284 |
1:24.15 |
+10.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
281 |
1:24.45 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
277 |
1:24.86 |
+10.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
276 |
1:24.93 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
275 |
1:25.00 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
273 |
1:25.21 |
+11.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
261 |
1:26.58 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
257 |
1:26.99 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
247 |
1:28.09 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
245 |
1:28.41 |
+14.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
242 |
1:28.77 |
+14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
237 |
1:29.38 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
234 |
1:29.75 |
+15.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
232 |
1:30.04 |
+16.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Val Lovrečić Klobučar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
230 |
1:30.27 |
+16.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
225 |
1:30.91 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
225 |
1:30.93 |
+16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
1:31.09 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
221 |
1:31.47 |
+17.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Andrej Lukić |
2009 |
PK Kantrida |
|
220 |
1:31.64 |
+17.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
215 |
1:32.34 |
+18.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
214 |
1:32.42 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
213 |
1:32.64 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
206 |
1:33.63 |
+19.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
205 |
1:33.75 |
+19.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
205 |
1:33.80 |
+19.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Črt Kragelj |
2008 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
203 |
1:34.02 |
+20.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
200 |
1:34.51 |
+20.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
199 |
1:34.71 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
196 |
1:35.19 |
+21.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
191 |
1:36.07 |
+22.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
188 |
1:36.44 |
+22.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
186 |
1:36.84 |
+22.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
184 |
1:37.22 |
+23.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
172 |
1:39.35 |
+25.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
172 |
1:39.47 |
+25.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
171 |
1:39.54 |
+25.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
165 |
1:40.73 |
+26.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
165 |
1:40.82 |
+26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
163 |
1:41.20 |
+27.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
158 |
1:42.33 |
+28.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
135 |
1:47.73 |
+33.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
127 |
1:49.92 |
+35.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Nejc Žun |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
127 |
1:50.00 |
+35.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
123 |
1:51.22 |
+37.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
97 |
2:00.42 |
+46.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Benjamin Grujčić |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
59 |
2:21.99 |
+1:07.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Ostrež |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 10:10:24 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 10:11:44 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6. Disciplina, 100m Breaststroke Women – Heat |
|
|
deklice |
1:10.82 |
|
|
|
Sara Mihalič |
2004 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/16/2017 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
466 |
1:20.41 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Eva Krstin |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
453 |
1:21.15 |
+0.74 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
439 |
1:22.00 |
+1.59 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
431 |
1:22.54 |
+2.13 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
426 |
1:22.83 |
+2.42 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Ana Gancov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
419 |
1:23.33 |
+2.92 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
396 |
1:24.88 |
+4.47 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
394 |
1:25.04 |
+4.63 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
387 |
1:25.53 |
+5.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
387 |
1:25.55 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
377 |
1:26.32 |
+5.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
368 |
1:26.95 |
+6.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
367 |
1:27.03 |
+6.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
363 |
1:27.37 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
362 |
1:27.45 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
359 |
1:27.69 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
356 |
1:27.98 |
+7.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
346 |
1:28.76 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
344 |
1:28.99 |
+8.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
341 |
1:29.21 |
+8.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
329 |
1:30.29 |
+9.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
326 |
1:30.59 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Vita Mataja |
2009 |
PK Kantrida |
|
312 |
1:31.89 |
+11.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
305 |
1:32.58 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Gaia Primožić |
2009 |
PK Kantrida |
|
300 |
1:33.06 |
+12.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
300 |
1:33.11 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
297 |
1:33.39 |
+12.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
297 |
1:33.41 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
291 |
1:34.04 |
+13.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
288 |
1:34.36 |
+13.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
286 |
1:34.57 |
+14.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
284 |
1:34.86 |
+14.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
280 |
1:35.24 |
+14.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
280 |
1:35.29 |
+14.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
275 |
1:35.86 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
273 |
1:36.02 |
+15.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
271 |
1:36.30 |
+15.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
267 |
1:36.82 |
+16.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
264 |
1:37.13 |
+16.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
264 |
1:37.17 |
+16.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
263 |
1:37.31 |
+16.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
262 |
1:37.40 |
+16.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
260 |
1:37.63 |
+17.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
260 |
1:37.66 |
+17.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
257 |
1:38.05 |
+17.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
256 |
1:38.13 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
254 |
1:38.35 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
254 |
1:38.38 |
+17.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
254 |
1:38.42 |
+18.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
252 |
1:38.66 |
+18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
243 |
1:39.81 |
+19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
243 |
1:39.86 |
+19.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
232 |
1:41.36 |
+20.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Zala Pregrad |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
230 |
1:41.66 |
+21.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
227 |
1:42.14 |
+21.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
224 |
1:42.68 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
219 |
1:43.35 |
+22.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
214 |
1:44.15 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Laura Horvat |
2010 |
PK Kantrida |
|
209 |
1:44.95 |
+24.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
208 |
1:45.14 |
+24.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
208 |
1:45.21 |
+24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
205 |
1:45.67 |
+25.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
201 |
1:46.38 |
+25.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
199 |
1:46.64 |
+26.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
198 |
1:46.87 |
+26.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Stella Medić |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
196 |
1:47.22 |
+26.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
195 |
1:47.42 |
+27.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Ema Petrović |
2010 |
PK Kantrida |
|
194 |
1:47.69 |
+27.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Karla Žuža |
2009 |
PK Kantrida |
|
192 |
1:47.95 |
+27.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Antea Matošić |
2010 |
PK Kantrida |
|
191 |
1:48.20 |
+27.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
1:48.53 |
+28.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
189 |
1:48.55 |
+28.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
184 |
1:49.54 |
+29.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
182 |
1:49.96 |
+29.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=75 |
|
Tjaša Pogačnik |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
170 |
1:52.50 |
+32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=75 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
170 |
1:52.50 |
+32.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
164 |
1:53.71 |
+33.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
154 |
1:56.10 |
+35.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
144 |
1:58.87 |
+38.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
141 |
1:59.74 |
+39.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
119 |
2:06.77 |
+46.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
117 |
2:07.19 |
+46.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lara Devčić |
2009 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 10:37:25 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 10:37:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7. Disciplina, 50m Breaststroke Men – Heat |
|
|
ml. dečki |
31.97 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Celje (SLO) |
11/9/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
260 |
39.53 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Hadžić |
2010 |
PK Kantrida |
|
259 |
39.58 |
+0.05 |
|
Q |
|
|
|
|
|
3 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
256 |
39.73 |
+0.20 |
|
Q |
|
|
|
|
|
4 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
250 |
40.08 |
+0.55 |
|
Q |
|
|
|
|
|
5 |
|
Jovan Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
247 |
40.22 |
+0.69 |
|
Q |
|
|
|
|
|
6 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
240 |
40.59 |
+1.06 |
|
Q |
|
|
|
|
|
7 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
238 |
40.73 |
+1.20 |
|
Q |
|
|
|
|
|
8 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
236 |
40.81 |
+1.28 |
|
Q |
|
|
|
|
|
9 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
231 |
41.12 |
+1.59 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
224 |
41.52 |
+1.99 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
222 |
41.69 |
+2.16 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
216 |
42.08 |
+2.55 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
197 |
43.34 |
+3.81 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
197 |
43.37 |
+3.84 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
195 |
43.49 |
+3.96 |
|
|
|
|
|
|
|
=16 |
|
Aleksa Kalas Kosanovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
192 |
43.71 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
=16 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
192 |
43.71 |
+4.18 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
190 |
43.90 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
189 |
43.99 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
44.41 |
+4.88 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
183 |
44.44 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
181 |
44.56 |
+5.03 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
180 |
44.67 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
180 |
44.68 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
180 |
44.69 |
+5.16 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
179 |
44.79 |
+5.26 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
173 |
45.30 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
172 |
45.35 |
+5.82 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jakob Kavčič |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
171 |
45.45 |
+5.92 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
169 |
45.62 |
+6.09 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
168 |
45.75 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
167 |
45.82 |
+6.29 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Luka Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
164 |
46.05 |
+6.52 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
163 |
46.21 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
162 |
46.24 |
+6.71 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
160 |
46.47 |
+6.94 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
160 |
46.48 |
+6.95 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
160 |
46.51 |
+6.98 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
158 |
46.68 |
+7.15 |
|
|
|
|
|
|
|
=40 |
|
Antonio Antić |
2010 |
PK Kantrida |
|
157 |
46.77 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
=40 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
157 |
46.77 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
156 |
46.81 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Duje Magenhajm Flego |
2011 |
PK Kantrida |
|
154 |
47.01 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
=43 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
154 |
47.01 |
+7.48 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
154 |
47.02 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
153 |
47.15 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
151 |
47.35 |
+7.82 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
150 |
47.49 |
+7.96 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Neven Uzelac |
2010 |
PK Kantrida |
|
149 |
47.59 |
+8.06 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
149 |
47.62 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
147 |
47.78 |
+8.25 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
146 |
47.94 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
145 |
47.97 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
143 |
48.20 |
+8.67 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
143 |
48.23 |
+8.70 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
141 |
48.43 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
=57 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
141 |
48.48 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
=57 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
141 |
48.48 |
+8.95 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
140 |
48.55 |
+9.02 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Lev Gergeli |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
138 |
48.75 |
+9.22 |
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
136 |
49.05 |
+9.52 |
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
134 |
49.29 |
+9.76 |
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Nik Lamovšek |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
133 |
49.39 |
+9.86 |
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Eneo Škerl |
2010 |
PK Kantrida |
|
133 |
49.42 |
+9.89 |
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
132 |
49.49 |
+9.96 |
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
132 |
49.53 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
131 |
49.61 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
131 |
49.63 |
+10.10 |
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
130 |
49.83 |
+10.30 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
129 |
49.88 |
+10.35 |
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
129 |
49.97 |
+10.44 |
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
128 |
49.99 |
+10.46 |
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
128 |
50.01 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
128 |
50.06 |
+10.53 |
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
127 |
50.11 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
126 |
50.30 |
+10.77 |
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
126 |
50.31 |
+10.78 |
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Mihael Dadić |
2010 |
PK Kantrida |
|
125 |
50.37 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
125 |
50.43 |
+10.90 |
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
124 |
50.54 |
+11.01 |
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
123 |
50.66 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
123 |
50.69 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
119 |
51.29 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
119 |
51.30 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
119 |
51.33 |
+11.80 |
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
118 |
51.43 |
+11.90 |
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Jan Delpin |
2010 |
PK Kantrida |
|
117 |
51.51 |
+11.98 |
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
116 |
51.64 |
+12.11 |
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
David Paulin |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
116 |
51.66 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
115 |
51.85 |
+12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
113 |
52.10 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
110 |
52.57 |
+13.04 |
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
108 |
52.86 |
+13.33 |
|
|
|
|
|
|
|
=94 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
108 |
52.95 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
=94 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
108 |
52.95 |
+13.42 |
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
53.29 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
97 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
106 |
53.35 |
+13.82 |
|
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
104 |
53.54 |
+14.01 |
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
104 |
53.55 |
+14.02 |
|
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Ožbej Juvan |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
102 |
54.03 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
101 |
54.14 |
+14.61 |
|
|
|
|
|
|
|
102 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
100 |
54.31 |
+14.78 |
|
|
|
|
|
|
|
103 |
|
Gal Topolnik |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
100 |
54.37 |
+14.84 |
|
|
|
|
|
|
|
104 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
99 |
54.40 |
+14.87 |
|
|
|
|
|
|
|
=105 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
99 |
54.49 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
=105 |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
99 |
54.49 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
=105 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
99 |
54.49 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
|
108 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
98 |
54.59 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
109 |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
97 |
54.80 |
+15.27 |
|
|
|
|
|
|
|
110 |
|
Maj Hacin |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
97 |
54.87 |
+15.34 |
|
|
|
|
|
|
|
111 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
97 |
54.90 |
+15.37 |
|
|
|
|
|
|
|
112 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
96 |
54.97 |
+15.44 |
|
|
|
|
|
|
|
113 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
94 |
55.47 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
94 |
55.51 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
115 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
92 |
55.77 |
+16.24 |
|
|
|
|
|
|
|
116 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
91 |
56.07 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
|
|
117 |
|
Luka Šprajc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
91 |
56.12 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
118 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
88 |
56.59 |
+17.06 |
|
|
|
|
|
|
|
119 |
|
Žiga Zupin |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
88 |
56.61 |
+17.08 |
|
|
|
|
|
|
|
120 |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
87 |
56.88 |
+17.35 |
|
|
|
|
|
|
|
121 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
87 |
56.89 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
122 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
86 |
57.08 |
+17.55 |
|
|
|
|
|
|
|
123 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
86 |
57.15 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
124 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
86 |
57.18 |
+17.65 |
|
|
|
|
|
|
|
125 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
84 |
57.47 |
+17.94 |
|
|
|
|
|
|
|
126 |
|
Ivan Ažić |
2011 |
PK Kantrida |
|
83 |
57.72 |
+18.19 |
|
|
|
|
|
|
|
127 |
|
Maj Merhar |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
82 |
57.94 |
+18.41 |
|
|
|
|
|
|
|
128 |
|
Erazem Bešter |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
82 |
58.04 |
+18.51 |
|
|
|
|
|
|
|
129 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
81 |
58.21 |
+18.68 |
|
|
|
|
|
|
|
130 |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
81 |
58.28 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
131 |
|
Žiga Korenč |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
81 |
58.34 |
+18.81 |
|
|
|
|
|
|
|
132 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
80 |
58.50 |
+18.97 |
|
|
|
|
|
|
|
133 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
58.51 |
+18.98 |
|
|
|
|
|
|
|
134 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
80 |
58.56 |
+19.03 |
|
|
|
|
|
|
|
135 |
|
Viktor Štular |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
78 |
58.93 |
+19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
=136 |
|
Leon Taj Luštek |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
77 |
59.10 |
+19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
=136 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
77 |
59.10 |
+19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
138 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
75 |
59.71 |
+20.18 |
|
|
|
|
|
|
|
139 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
74 |
59.89 |
+20.36 |
|
|
|
|
|
|
|
140 |
|
Jakob Kuharič |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
1:00.20 |
+20.67 |
|
|
|
|
|
|
|
141 |
|
Marko Stojčić |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
73 |
1:00.37 |
+20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
142 |
|
Lovro Rezman Sindičić |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
1:00.90 |
+21.37 |
|
|
|
|
|
|
|
143 |
|
Žak Godec |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
71 |
1:00.91 |
+21.38 |
|
|
|
|
|
|
|
144 |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
59 |
1:04.60 |
+25.07 |
|
|
|
|
|
|
|
145 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
58 |
1:04.90 |
+25.37 |
|
|
|
|
|
|
|
146 |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
57 |
1:05.53 |
+26.00 |
|
|
|
|
|
|
|
147 |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
56 |
1:05.70 |
+26.17 |
|
|
|
|
|
|
|
148 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
53 |
1:07.05 |
+27.52 |
|
|
|
|
|
|
|
149 |
|
Nik Žniderič |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
51 |
1:08.05 |
+28.52 |
|
|
|
|
|
|
|
150 |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
48 |
1:09.10 |
+29.57 |
|
|
|
|
|
|
|
151 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
48 |
1:09.13 |
+29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
152 |
|
Peter Špiler |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
48 |
1:09.18 |
+29.65 |
|
|
|
|
|
|
|
153 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
48 |
1:09.40 |
+29.87 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
|
Anej Smole |
2010 |
Plavalno društvo Maribor |
|
47 |
1:09.77 |
+30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
155 |
|
Tilen Gavez |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
34 |
1:17.32 |
+37.79 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Alin Adrović |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.2 |
|
|
|
|
- |
|
Borna Bankovic |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Mateja Jankovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.3 |
|
|
|
|
- |
|
Žan Kavtičnik |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Strahinja Pavlović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Andrej Stamenković |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Bogdan Stamenković |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Danijel Stojčić |
2012 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marcel Botton |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Brajer |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jurij Jeromen |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Dominik Kušić |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Erazem Štular |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marko Tijanić |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karlo Vidas |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 11:11:43 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 11:15:39 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8. Disciplina, 50m Breaststroke Women – Heat |
|
|
ml. deklic |
35.27 |
|
|
Tesa Naja Jamšek |
1995 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/25/2006 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
371 |
39.74 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
322 |
41.66 |
+1.92 |
|
Q |
|
|
|
|
|
3 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
321 |
41.69 |
+1.95 |
|
Q |
|
|
|
|
|
4 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
318 |
41.81 |
+2.07 |
|
Q |
|
|
|
|
|
5 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
306 |
42.35 |
+2.61 |
|
Q |
|
|
|
|
|
6 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
300 |
42.66 |
+2.92 |
|
Q |
|
|
|
|
|
7 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
297 |
42.76 |
+3.02 |
|
Q |
|
|
|
|
|
8 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
274 |
43.93 |
+4.19 |
|
Q |
|
|
|
|
|
9 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
269 |
44.19 |
+4.45 |
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
239 |
45.96 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
239 |
46.02 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
236 |
46.17 |
+6.43 |
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
230 |
46.59 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
230 |
46.61 |
+6.87 |
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
226 |
46.82 |
+7.08 |
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Lara Jurčić |
2011 |
PK Kantrida |
|
218 |
47.39 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
218 |
47.44 |
+7.70 |
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Sara Trček |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
200 |
48.79 |
+9.05 |
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nika Sredojević |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
199 |
48.84 |
+9.10 |
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
197 |
49.01 |
+9.27 |
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
194 |
49.33 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
193 |
49.37 |
+9.63 |
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
191 |
49.52 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
191 |
49.56 |
+9.82 |
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
187 |
49.86 |
+10.12 |
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
187 |
49.89 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
180 |
50.53 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
176 |
50.90 |
+11.16 |
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
172 |
51.26 |
+11.52 |
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
170 |
51.47 |
+11.73 |
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
170 |
51.53 |
+11.79 |
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Hana Recek |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
167 |
51.81 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ela Jovanović |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
167 |
51.86 |
+12.12 |
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
163 |
52.18 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
163 |
52.21 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
162 |
52.32 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
162 |
52.33 |
+12.59 |
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Nika Businello |
2011 |
PK Kantrida |
|
162 |
52.37 |
+12.63 |
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
160 |
52.58 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Laura Božičko |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
159 |
52.70 |
+12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
152 |
53.40 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
152 |
53.50 |
+13.76 |
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
149 |
53.82 |
+14.08 |
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
146 |
54.20 |
+14.46 |
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
145 |
54.24 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
143 |
54.50 |
+14.76 |
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
143 |
54.56 |
+14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
141 |
54.82 |
+15.08 |
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
140 |
54.97 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
136 |
55.45 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
132 |
55.99 |
+16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
125 |
57.10 |
+17.36 |
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
117 |
58.33 |
+18.59 |
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
116 |
58.56 |
+18.82 |
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
114 |
58.73 |
+18.99 |
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
106 |
1:00.29 |
+20.55 |
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ana Julija Kuharič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
83 |
1:05.38 |
+25.64 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Enisa Kirbiš |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
70 |
1:09.06 |
+29.32 |
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Lala Primožič |
2011 |
Plavalno društvo Maribor |
|
62 |
1:12.03 |
+32.29 |
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Teodora Zemunski |
2014 |
Plavalno društvo Maribor |
|
44 |
1:20.41 |
+40.67 |
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Loren Korica |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Kim MÜller |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.5 |
|
|
|
|
- |
|
Zoja Spevan |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Brina Tretnjak |
2013 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.6 |
|
|
|
|
- |
|
Mara Zebec |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 7.1 |
|
|
|
|
- |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Kukovec |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Polajnar |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pika Šumi |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 11:31:15 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 11:31:27 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9. Disciplina, 100m Individual Medley Men – Heat |
|
|
dečki |
57.24 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
12/16/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
430 |
1:05.25 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
404 |
1:06.64 |
+1.39 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
384 |
1:07.78 |
+2.53 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
381 |
1:07.92 |
+2.67 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
367 |
1:08.82 |
+3.57 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
363 |
1:09.02 |
+3.77 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milan Čubra |
2008 |
PK Kantrida |
|
363 |
1:09.05 |
+3.80 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
357 |
1:09.44 |
+4.19 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
349 |
1:09.99 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
348 |
1:10.00 |
+4.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
|
345 |
1:10.26 |
+5.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
334 |
1:10.98 |
+5.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
1:11.19 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
325 |
1:11.64 |
+6.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
315 |
1:12.38 |
+7.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
309 |
1:12.85 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
309 |
1:12.88 |
+7.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
305 |
1:13.20 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
302 |
1:13.45 |
+8.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
300 |
1:13.61 |
+8.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Luka Zjačić |
2009 |
PK Kantrida |
|
296 |
1:13.88 |
+8.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
295 |
1:14.02 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
294 |
1:14.03 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
290 |
1:14.44 |
+9.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Maro Maček |
2008 |
PK Kantrida |
|
288 |
1:14.57 |
+9.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
285 |
1:14.87 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
278 |
1:15.44 |
+10.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
278 |
1:15.46 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
278 |
1:15.47 |
+10.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
272 |
1:15.97 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
272 |
1:16.00 |
+10.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
272 |
1:16.04 |
+10.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
271 |
1:16.07 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Denis Aljaž |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
266 |
1:16.54 |
+11.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
266 |
1:16.55 |
+11.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
266 |
1:16.60 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
264 |
1:16.74 |
+11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
264 |
1:16.79 |
+11.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
263 |
1:16.86 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
260 |
1:17.19 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
258 |
1:17.34 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
257 |
1:17.48 |
+12.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
254 |
1:17.81 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
251 |
1:18.02 |
+12.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
250 |
1:18.21 |
+12.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
247 |
1:18.46 |
+13.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
243 |
1:18.87 |
+13.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
236 |
1:19.67 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
230 |
1:20.42 |
+15.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
228 |
1:20.57 |
+15.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
225 |
1:21.02 |
+15.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
222 |
1:21.27 |
+16.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
222 |
1:21.35 |
+16.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
218 |
1:21.81 |
+16.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
1:22.00 |
+16.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
215 |
1:22.20 |
+16.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
205 |
1:23.50 |
+18.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
200 |
1:24.17 |
+18.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
200 |
1:24.18 |
+18.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Andrej Lukić |
2009 |
PK Kantrida |
|
196 |
1:24.71 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
193 |
1:25.23 |
+19.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
185 |
1:26.36 |
+21.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
183 |
1:26.68 |
+21.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Val Lovrečić Klobučar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
1:26.72 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
180 |
1:27.15 |
+21.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
178 |
1:27.52 |
+22.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Kanai Kosi |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
176 |
1:27.81 |
+22.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
176 |
1:27.93 |
+22.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
173 |
1:28.32 |
+23.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
173 |
1:28.34 |
+23.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
147 |
1:33.22 |
+27.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
145 |
1:33.60 |
+28.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
144 |
1:34.01 |
+28.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Izak Kozar |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
140 |
1:34.72 |
+29.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
128 |
1:37.71 |
+32.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
99 |
1:46.43 |
+41.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 |
|
|
|
|
- |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nejc Žun |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.1 |
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Ostrež |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 11:52:16 AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 11:52:23 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10. Disciplina, 100m Individual Medley Women – Heat |
|
|
deklice |
1:05.33 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/1/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
512 |
1:10.63 |
|
|
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
486 |
1:11.87 |
+1.24 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
439 |
1:14.30 |
+3.67 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
438 |
1:14.36 |
+3.73 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nora Forjan |
2009 |
PK Kantrida |
|
424 |
1:15.20 |
+4.57 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
413 |
1:15.85 |
+5.22 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
409 |
1:16.11 |
+5.48 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
409 |
1:16.12 |
+5.49 |
|
Q |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nevena Petras |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
406 |
1:16.29 |
+5.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
405 |
1:16.34 |
+5.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Eva Krstin |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
401 |
1:16.57 |
+5.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
396 |
1:16.89 |
+6.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ana Gancov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
396 |
1:16.90 |
+6.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
395 |
1:16.97 |
+6.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
391 |
1:17.24 |
+6.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
378 |
1:18.10 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
375 |
1:18.30 |
+7.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
371 |
1:18.61 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
367 |
1:18.86 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
357 |
1:19.64 |
+9.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Vita Mataja |
2009 |
PK Kantrida |
|
355 |
1:19.78 |
+9.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
355 |
1:19.80 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
351 |
1:20.05 |
+9.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Milica Cvetkov |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
346 |
1:20.47 |
+9.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
326 |
1:22.10 |
+11.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
322 |
1:22.39 |
+11.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
321 |
1:22.45 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
321 |
1:22.51 |
+11.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
320 |
1:22.58 |
+11.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
319 |
1:22.63 |
+12.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
318 |
1:22.72 |
+12.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
314 |
1:23.14 |
+12.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
312 |
1:23.30 |
+12.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Lara Devčić |
2009 |
PK Kantrida |
|
309 |
1:23.50 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
307 |
1:23.68 |
+13.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
307 |
1:23.70 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
1:24.07 |
+13.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
303 |
1:24.10 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
301 |
1:24.30 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
297 |
1:24.69 |
+14.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
295 |
1:24.81 |
+14.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
292 |
1:25.12 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
1:26.32 |
+15.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
280 |
1:26.35 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
279 |
1:26.43 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
277 |
1:26.61 |
+15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
276 |
1:26.79 |
+16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
275 |
1:26.86 |
+16.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
270 |
1:27.40 |
+16.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
269 |
1:27.45 |
+16.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
264 |
1:28.02 |
+17.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
263 |
1:28.20 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
256 |
1:28.92 |
+18.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Zala Pregrad |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
256 |
1:28.99 |
+18.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
245 |
1:30.22 |
+19.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
235 |
1:31.47 |
+20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
235 |
1:31.53 |
+20.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
227 |
1:32.62 |
+21.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
223 |
1:33.16 |
+22.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
219 |
1:33.71 |
+23.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
219 |
1:33.75 |
+23.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Ema Petrović |
2010 |
PK Kantrida |
|
216 |
1:34.07 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
214 |
1:34.37 |
+23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
214 |
1:34.44 |
+23.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
213 |
1:34.60 |
+23.97 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
211 |
1:34.87 |
+24.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
210 |
1:34.96 |
+24.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
207 |
1:35.41 |
+24.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
204 |
1:35.94 |
+25.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
194 |
1:37.50 |
+26.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
189 |
1:38.45 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
173 |
1:41.37 |
+30.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
172 |
1:41.47 |
+30.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Antea Matošić |
2010 |
PK Kantrida |
|
161 |
1:43.73 |
+33.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
147 |
1:47.00 |
+36.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
145 |
1:47.40 |
+36.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Karla Žuža |
2009 |
PK Kantrida |
|
133 |
1:50.68 |
+40.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 9.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 12:16:10 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 12:16:16 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11. Disciplina, 50m Butterfly Men – Final |
|
|
ml. dečki |
28.05 |
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/18/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mateja Jankovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
335 |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
294 |
32.70 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
271 |
33.60 |
+2.29 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
259 |
34.08 |
+2.77 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
255 |
34.28 |
+2.97 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Erik Hadžić |
2010 |
PK Kantrida |
|
255 |
34.29 |
+2.98 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
254 |
34.32 |
+3.01 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Martin Testen |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
218 |
36.12 |
+4.81 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
217 |
36.15 |
+4.84 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Jovan Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
206 |
36.80 |
+5.49 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
201 |
37.11 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Luka Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
196 |
37.38 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
192 |
37.64 |
+6.33 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
192 |
37.68 |
+6.37 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
184 |
38.24 |
+6.93 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
182 |
38.35 |
+7.04 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
180 |
38.50 |
+7.19 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
177 |
38.73 |
+7.42 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
173 |
38.97 |
+7.66 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
172 |
39.10 |
+7.79 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Duje Magenhajm Flego |
2011 |
PK Kantrida |
|
171 |
39.11 |
+7.80 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
171 |
39.18 |
+7.87 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
165 |
39.65 |
+8.34 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
164 |
39.72 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
163 |
39.75 |
+8.44 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
159 |
40.09 |
+8.78 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
155 |
40.48 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
154 |
40.56 |
+9.25 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
151 |
40.80 |
+9.49 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mihael Dadić |
2010 |
PK Kantrida |
|
150 |
40.90 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
149 |
40.96 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
41.00 |
+9.69 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
147 |
41.18 |
+9.87 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
146 |
41.26 |
+9.95 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
145 |
41.33 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
138 |
42.04 |
+10.73 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
137 |
42.11 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
42.48 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
133 |
42.52 |
+11.21 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
132 |
42.64 |
+11.33 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
128 |
43.13 |
+11.82 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
125 |
43.49 |
+12.18 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
122 |
43.78 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
121 |
43.91 |
+12.60 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
118 |
44.31 |
+13.00 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
117 |
44.38 |
+13.07 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
117 |
44.43 |
+13.12 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
114 |
44.78 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
113 |
44.89 |
+13.58 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
113 |
44.90 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
113 |
44.97 |
+13.66 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Jan Delpin |
2010 |
PK Kantrida |
|
113 |
44.98 |
+13.67 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
112 |
45.05 |
+13.74 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
108 |
45.55 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
108 |
45.65 |
+14.34 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
46.22 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
102 |
46.50 |
+15.19 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
102 |
46.55 |
+15.24 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
100 |
46.80 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
99 |
46.89 |
+15.58 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
98 |
47.09 |
+15.78 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
98 |
47.13 |
+15.82 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
97 |
47.25 |
+15.94 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
93 |
47.89 |
+16.58 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
90 |
48.52 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
87 |
49.02 |
+17.71 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
86 |
49.21 |
+17.90 |
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
84 |
49.48 |
+18.17 |
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
84 |
49.52 |
+18.21 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
83 |
49.85 |
+18.54 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
80 |
50.27 |
+18.96 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
80 |
50.40 |
+19.09 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
76 |
51.16 |
+19.85 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
74 |
51.71 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
72 |
52.06 |
+20.75 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
72 |
52.09 |
+20.78 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
72 |
52.11 |
+20.80 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
65 |
54.00 |
+22.69 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Borna Bankovic |
2010 |
PK Kantrida |
|
62 |
54.74 |
+23.43 |
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
62 |
54.75 |
+23.44 |
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
60 |
55.28 |
+23.97 |
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
60 |
55.49 |
+24.18 |
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
58 |
56.02 |
+24.71 |
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
54 |
57.47 |
+26.16 |
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
53 |
57.63 |
+26.32 |
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Žiga Zupin |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
53 |
57.87 |
+26.56 |
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
46 |
1:00.52 |
+29.21 |
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
42 |
1:02.27 |
+30.96 |
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Ivan Ažić |
2011 |
PK Kantrida |
|
37 |
1:05.24 |
+33.93 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Aleksa Kalas Kosanovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Eneo Škerl |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.2 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 2:22:27 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 14:30:06 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12. Disciplina, 50m Butterfly Women – Final |
|
|
ml. deklic |
30.86 |
|
|
Ula Rožič |
2007 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
356 |
34.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
346 |
34.72 |
+0.35 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
299 |
36.44 |
+2.07 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
290 |
36.82 |
+2.45 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
247 |
38.81 |
+4.44 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
247 |
38.83 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
244 |
38.97 |
+4.60 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
244 |
39.00 |
+4.63 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
242 |
39.11 |
+4.74 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
234 |
39.52 |
+5.15 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Manja Potnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
226 |
40.02 |
+5.65 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
222 |
40.25 |
+5.88 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
207 |
41.15 |
+6.78 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
197 |
41.84 |
+7.47 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
194 |
42.09 |
+7.72 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
185 |
42.78 |
+8.41 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
180 |
43.10 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
178 |
43.26 |
+8.89 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
174 |
43.67 |
+9.30 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
172 |
43.81 |
+9.44 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Lara Jurčić |
2011 |
PK Kantrida |
|
171 |
43.90 |
+9.53 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
166 |
44.34 |
+9.97 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
156 |
45.21 |
+10.84 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
155 |
45.37 |
+11.00 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
47.59 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
134 |
47.61 |
+13.24 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
132 |
47.84 |
+13.47 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
128 |
48.27 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
127 |
48.49 |
+14.12 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
125 |
48.68 |
+14.31 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Anja Obradović |
2011 |
PK Kantrida |
|
122 |
49.03 |
+14.66 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
112 |
50.51 |
+16.14 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
111 |
50.59 |
+16.22 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
110 |
50.87 |
+16.50 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
103 |
51.85 |
+17.48 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
95 |
53.26 |
+18.89 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
93 |
53.71 |
+19.34 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
74 |
57.90 |
+23.53 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
73 |
58.21 |
+23.84 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
71 |
58.64 |
+24.27 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
66 |
1:00.19 |
+25.82 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
63 |
1:01.27 |
+26.90 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
60 |
1:02.12 |
+27.75 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
58 |
1:02.74 |
+28.37 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 8.4 |
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 2:33:48 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 14:33:50 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13. Disciplina, 100m Backstroke Men – Final |
|
|
dečki |
58.27 |
|
|
|
Nace Vovk |
2002 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
11/5/2016 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
515 |
1:00.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
428 |
1:04.11 |
+3.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
364 |
1:07.64 |
+7.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
362 |
1:07.77 |
+7.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
360 |
1:07.93 |
+7.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
353 |
1:08.38 |
+8.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
337 |
1:09.41 |
+9.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Milan Čubra |
2008 |
PK Kantrida |
|
330 |
1:09.92 |
+9.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
317 |
1:10.82 |
+10.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
|
308 |
1:11.51 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
307 |
1:11.59 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
307 |
1:11.63 |
+11.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
303 |
1:11.88 |
+11.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
294 |
1:12.67 |
+12.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
293 |
1:12.70 |
+12.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Andrej Kljun |
2008 |
PK Kantrida |
|
292 |
1:12.82 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
288 |
1:13.12 |
+12.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
287 |
1:13.19 |
+12.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
285 |
1:13.36 |
+13.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Jakov Jurin |
2008 |
PK Kantrida |
|
285 |
1:13.37 |
+13.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
285 |
1:13.41 |
+13.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
283 |
1:13.59 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
276 |
1:14.16 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
272 |
1:14.52 |
+14.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
272 |
1:14.57 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Žan Luka Vušnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
270 |
1:14.69 |
+14.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
265 |
1:15.19 |
+14.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
264 |
1:15.26 |
+14.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
262 |
1:15.48 |
+15.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
259 |
1:15.77 |
+15.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
258 |
1:15.84 |
+15.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
253 |
1:16.39 |
+16.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
252 |
1:16.44 |
+16.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
251 |
1:16.57 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
248 |
1:16.87 |
+16.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
248 |
1:16.91 |
+16.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
247 |
1:16.98 |
+16.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
238 |
1:17.90 |
+17.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
238 |
1:17.96 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
232 |
1:18.55 |
+18.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
230 |
1:18.88 |
+18.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
228 |
1:19.03 |
+18.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
224 |
1:19.54 |
+19.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
223 |
1:19.67 |
+19.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
222 |
1:19.72 |
+19.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
222 |
1:19.80 |
+19.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
215 |
1:20.66 |
+20.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
214 |
1:20.70 |
+20.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
212 |
1:21.01 |
+20.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
205 |
1:21.93 |
+21.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
203 |
1:22.11 |
+21.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
201 |
1:22.45 |
+22.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Andrej Lukić |
2009 |
PK Kantrida |
|
199 |
1:22.65 |
+22.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
1:22.83 |
+22.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
198 |
1:22.90 |
+22.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
197 |
1:23.04 |
+22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Matt Koračin |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
188 |
1:24.23 |
+23.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
188 |
1:24.24 |
+23.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
186 |
1:24.55 |
+24.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
182 |
1:25.21 |
+24.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
181 |
1:25.40 |
+25.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
179 |
1:25.61 |
+25.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
177 |
1:25.99 |
+25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
173 |
1:26.58 |
+26.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
170 |
1:27.12 |
+26.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
1:27.27 |
+26.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
169 |
1:27.32 |
+27.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
166 |
1:27.88 |
+27.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
162 |
1:28.52 |
+28.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Val Lovrečić Klobučar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
153 |
1:30.31 |
+30.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
151 |
1:30.70 |
+30.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
133 |
1:34.46 |
+34.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Nejc Žun |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
109 |
1:41.00 |
+40.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
79 |
1:52.32 |
+52.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Luka Zjačić |
2009 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Ostrež |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 3:01:33 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 15:01:54 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14. Disciplina, 100m Backstroke Women – Final |
|
|
deklice |
1:02.76 |
|
|
|
Janja Jamšek |
2001 |
(SLO) |
Zrenjanin (SRB) |
10/31/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
470 |
1:10.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
436 |
1:12.37 |
+1.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nora Forjan |
2009 |
PK Kantrida |
|
418 |
1:13.40 |
+2.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
416 |
1:13.51 |
+2.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Nevena Petras |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
408 |
1:13.96 |
+3.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
391 |
1:15.02 |
+4.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milica Cvetkov |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
391 |
1:15.03 |
+4.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
384 |
1:15.47 |
+4.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
384 |
1:15.50 |
+4.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
381 |
1:15.69 |
+5.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
375 |
1:16.10 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
365 |
1:16.75 |
+6.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
360 |
1:17.12 |
+6.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
357 |
1:17.37 |
+6.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
355 |
1:17.46 |
+6.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
352 |
1:17.67 |
+7.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
351 |
1:17.80 |
+7.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
347 |
1:18.11 |
+7.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
342 |
1:18.49 |
+7.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
337 |
1:18.87 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
335 |
1:19.03 |
+8.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
331 |
1:19.29 |
+8.73 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
331 |
1:19.30 |
+8.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Vita Mataja |
2009 |
PK Kantrida |
|
331 |
1:19.35 |
+8.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
330 |
1:19.38 |
+8.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
329 |
1:19.46 |
+8.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
321 |
1:20.13 |
+9.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
318 |
1:20.34 |
+9.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
314 |
1:20.71 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
314 |
1:20.73 |
+10.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
311 |
1:21.01 |
+10.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
310 |
1:21.04 |
+10.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
305 |
1:21.50 |
+10.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
304 |
1:21.55 |
+10.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Gaia Primožić |
2009 |
PK Kantrida |
|
302 |
1:21.79 |
+11.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
297 |
1:22.26 |
+11.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
295 |
1:22.37 |
+11.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Teja Zore |
2009 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
288 |
1:23.10 |
+12.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
281 |
1:23.78 |
+13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
270 |
1:24.91 |
+14.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
269 |
1:24.94 |
+14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
267 |
1:25.15 |
+14.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
263 |
1:25.62 |
+15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
262 |
1:25.74 |
+15.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
259 |
1:26.06 |
+15.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
257 |
1:26.27 |
+15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
257 |
1:26.28 |
+15.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
256 |
1:26.44 |
+15.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Zala Pregrad |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
255 |
1:26.48 |
+15.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
254 |
1:26.56 |
+16.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
252 |
1:26.84 |
+16.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
244 |
1:27.77 |
+17.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
243 |
1:27.87 |
+17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Lara Devčić |
2009 |
PK Kantrida |
|
243 |
1:27.89 |
+17.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
242 |
1:28.06 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
242 |
1:28.07 |
+17.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
241 |
1:28.13 |
+17.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
240 |
1:28.25 |
+17.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
233 |
1:29.20 |
+18.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
223 |
1:30.44 |
+19.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
223 |
1:30.45 |
+19.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
222 |
1:30.56 |
+20.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
221 |
1:30.78 |
+20.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
219 |
1:31.01 |
+20.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
218 |
1:31.12 |
+20.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
210 |
1:32.26 |
+21.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
208 |
1:32.59 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Ema Petrović |
2010 |
PK Kantrida |
|
202 |
1:33.51 |
+22.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
198 |
1:34.10 |
+23.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
196 |
1:34.46 |
+23.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
195 |
1:34.65 |
+24.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
194 |
1:34.78 |
+24.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
188 |
1:35.79 |
+25.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
178 |
1:37.56 |
+27.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
176 |
1:37.82 |
+27.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
175 |
1:38.07 |
+27.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
173 |
1:38.38 |
+27.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
164 |
1:40.18 |
+29.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Stella Medić |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
157 |
1:41.61 |
+31.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Antea Matošić |
2010 |
PK Kantrida |
|
156 |
1:41.95 |
+31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
151 |
1:43.07 |
+32.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
150 |
1:43.18 |
+32.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Laura Horvat |
2010 |
PK Kantrida |
|
150 |
1:43.26 |
+32.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
138 |
1:46.03 |
+35.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
131 |
1:47.95 |
+37.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
112 |
1:53.87 |
+43.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
84 |
2:04.87 |
+54.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ana Gancov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Eva Krstin |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 3:32:14 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 15:32:17 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15. Disciplina, 50m Backstroke Men – Final |
|
|
ml. dečki |
29.48 |
|
|
Tai Novak |
2006 |
(SLO) |
Ljubljana (SLO) |
12/8/2018 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mateja Jankovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
357 |
31.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Erik Hadžić |
2010 |
PK Kantrida |
|
292 |
33.49 |
+2.18 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ostoj Andželevski |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
274 |
34.18 |
+2.87 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Vid Šumi Branilovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
274 |
34.19 |
+2.88 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Tosja Bržan |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
264 |
34.60 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
George Erker De Lucat |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
258 |
34.87 |
+3.56 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Marko Bursač |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
252 |
35.16 |
+3.85 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Lovro Jarkovič |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
238 |
35.83 |
+4.52 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Jak Novak |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
206 |
37.59 |
+6.28 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Kristjan Krivec |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
200 |
37.99 |
+6.68 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Oskar Melon |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
198 |
38.07 |
+6.76 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Aleksa Kalas Kosanovic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
195 |
38.27 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Luka Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
181 |
39.26 |
+7.95 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Jakob Krapež |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
180 |
39.29 |
+7.98 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Domen Hudovornik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
180 |
39.30 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Matic Jelenc |
2011 |
Plavalni klub Radovljica |
|
179 |
39.40 |
+8.09 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Alessandro Ambrožič |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
179 |
39.42 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Luka Legiša |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
176 |
39.62 |
+8.31 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Max Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
175 |
39.71 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Aleks Stevanić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
173 |
39.81 |
+8.50 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Ian Žnidaršič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
172 |
39.88 |
+8.57 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Jaka Čufer |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
170 |
40.08 |
+8.77 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
166 |
40.35 |
+9.04 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Žiga Poljšak |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
164 |
40.59 |
+9.28 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Lev Korinšek |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
163 |
40.66 |
+9.35 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Oskar Lavrih |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
160 |
40.90 |
+9.59 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Luka Remškar |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
160 |
40.91 |
+9.60 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Jakob Kocjan |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
159 |
40.96 |
+9.65 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Antonio Antić |
2010 |
PK Kantrida |
|
159 |
40.98 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Dino Ðešević |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
158 |
41.04 |
+9.73 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Mark Trampuž |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
158 |
41.06 |
+9.75 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Nej Jagodic |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
155 |
41.30 |
+9.99 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
155 |
41.31 |
+10.00 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Valter Grm |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
154 |
41.39 |
+10.08 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Bor Šefman |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
153 |
41.46 |
+10.15 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Timej Družina |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
151 |
41.70 |
+10.39 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Jon Tepej Pečnik |
2011 |
Plavalni klub Ilirija |
|
149 |
41.88 |
+10.57 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lenart Čuček |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
148 |
41.95 |
+10.64 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Brin Poljak |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
147 |
42.01 |
+10.70 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Ožbej Bešter |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
146 |
42.11 |
+10.80 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Žiga Benčina |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
146 |
42.13 |
+10.82 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Enis Bašić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
145 |
42.23 |
+10.92 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Jernej Hus |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
143 |
42.40 |
+11.09 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Peter Lackovič |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
143 |
42.48 |
+11.17 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Duje Magenhajm Flego |
2011 |
PK Kantrida |
|
142 |
42.59 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Jaka Fajon |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
140 |
42.72 |
+11.41 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Matic Marinšek |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
140 |
42.74 |
+11.43 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Rok Kodermac |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
138 |
42.90 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Bojan Jovanovič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
138 |
42.92 |
+11.61 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Edin Ajšić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
137 |
43.03 |
+11.72 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Filip Ilić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
134 |
43.36 |
+12.05 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Martin Tomažič |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
133 |
43.44 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Robert Palyvoda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
131 |
43.75 |
+12.44 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Tim Prelesnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
129 |
43.87 |
+12.56 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Domen Maček |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
129 |
43.88 |
+12.57 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Žiga Keržič Rakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
128 |
43.99 |
+12.68 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
David Trampuž |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
128 |
44.02 |
+12.71 |
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Tilen Marinšek |
2012 |
Plavalni klub Ilirija |
|
127 |
44.18 |
+12.87 |
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Nal Kobovc |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
126 |
44.23 |
+12.92 |
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Ambrož Bešter |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
126 |
44.28 |
+12.97 |
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
126 |
44.30 |
+12.99 |
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Tadej Sečnik |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
124 |
44.46 |
+13.15 |
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Eneo Škerl |
2010 |
PK Kantrida |
|
123 |
44.62 |
+13.31 |
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Erik Memić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
122 |
44.71 |
+13.40 |
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Leon Etien Matko Marcius |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
121 |
44.82 |
+13.51 |
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Rok Predojevič Benda |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
121 |
44.87 |
+13.56 |
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Jaka Štalcer |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
120 |
44.95 |
+13.64 |
|
|
|
|
|
|
=68 |
|
Josip Rauch |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
118 |
45.19 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
=68 |
|
Filip Sever |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
118 |
45.19 |
+13.88 |
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Lenart Razinger |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
118 |
45.21 |
+13.90 |
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Teo Hrdlička Bergelj |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
117 |
45.34 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
117 |
45.35 |
+14.04 |
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Pascal Krevs |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
117 |
45.36 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Matevž Potočnik |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
116 |
45.48 |
+14.17 |
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Aleksej Skvarča |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
115 |
45.60 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Jadran Lojen Modrijan |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
114 |
45.73 |
+14.42 |
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Mihael Dadić |
2010 |
PK Kantrida |
|
114 |
45.81 |
+14.50 |
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Neven Uzelac |
2010 |
PK Kantrida |
|
113 |
45.86 |
+14.55 |
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Kalvin Val Penko |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
112 |
46.02 |
+14.71 |
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Val Aleksej Žnidaršič |
2013 |
Plavalni klub Olimpija |
|
112 |
46.05 |
+14.74 |
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Jan Malavašič |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
108 |
46.54 |
+15.23 |
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Tibor Starc |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
107 |
46.71 |
+15.40 |
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Luka Kljun |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
107 |
46.73 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Luka Zupan |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
107 |
46.76 |
+15.45 |
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Borna Levičnik |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
106 |
46.88 |
+15.57 |
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Tian Žvar |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
106 |
46.92 |
+15.61 |
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Črt Stražišar |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
106 |
46.94 |
+15.63 |
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Žiga Zupin |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
104 |
47.21 |
+15.90 |
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Ambrož Košir |
2013 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
101 |
47.62 |
+16.31 |
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Rok Sever |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
101 |
47.67 |
+16.36 |
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Ivan Ažić |
2011 |
PK Kantrida |
|
100 |
47.84 |
+16.53 |
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Filip Mamlić |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
100 |
47.85 |
+16.54 |
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Matija Šprah |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
100 |
47.86 |
+16.55 |
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Daniel Burduja |
2012 |
Plavalni klub Koper |
|
99 |
47.93 |
+16.62 |
|
|
|
|
|
|
95 |
|
David Šafar |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
97 |
48.34 |
+17.03 |
|
|
|
|
|
|
=96 |
|
Jan Delpin |
2010 |
PK Kantrida |
|
96 |
48.38 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
=96 |
|
Jure Pribac |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
96 |
48.38 |
+17.07 |
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Tilen Kramer |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
94 |
48.73 |
+17.42 |
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Matevž Brolih |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
94 |
48.81 |
+17.50 |
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Erazem Pleše Meserko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
91 |
49.34 |
+18.03 |
|
|
|
|
|
|
101 |
|
Vid Debeljak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
90 |
49.42 |
+18.11 |
|
|
|
|
|
|
102 |
|
Leon Taj Luštek |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
90 |
49.44 |
+18.13 |
|
|
|
|
|
|
103 |
|
Rok Pugelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
88 |
49.94 |
+18.63 |
|
|
|
|
|
|
104 |
|
Tijan Debeljak |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
86 |
50.18 |
+18.87 |
|
|
|
|
|
|
105 |
|
Filip Žagar |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
84 |
50.72 |
+19.41 |
|
|
|
|
|
|
106 |
|
Urh Malavašič |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
83 |
50.77 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
107 |
|
Maj Merhar |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
83 |
50.87 |
+19.56 |
|
|
|
|
|
|
108 |
|
Lev Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
82 |
50.94 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
109 |
|
Nej Kobovc |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
81 |
51.15 |
+19.84 |
|
|
|
|
|
|
110 |
|
Luka Šprajc |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
51.44 |
+20.13 |
|
|
|
|
|
|
111 |
|
Tian Majdič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
80 |
51.52 |
+20.21 |
|
|
|
|
|
|
112 |
|
Anže Kos |
2014 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
80 |
51.54 |
+20.23 |
|
|
|
|
|
|
113 |
|
Tristan Bizjak Kralj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
80 |
51.56 |
+20.25 |
|
|
|
|
|
|
114 |
|
Jakob Račič |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
79 |
51.71 |
+20.40 |
|
|
|
|
|
|
115 |
|
Rok Prešeren |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
78 |
51.96 |
+20.65 |
|
|
|
|
|
|
116 |
|
Žan Matjaž Orešnik |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
77 |
52.01 |
+20.70 |
|
|
|
|
|
|
117 |
|
Taj Novak |
2011 |
Plavalni klub Ribnica |
|
77 |
52.14 |
+20.83 |
|
|
|
|
|
|
118 |
|
Sven Sokač |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
75 |
52.67 |
+21.36 |
|
|
|
|
|
|
119 |
|
Benjamin Smrkolj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
74 |
52.81 |
+21.50 |
|
|
|
|
|
|
120 |
|
Krištof Račič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
69 |
54.13 |
+22.82 |
|
|
|
|
|
|
121 |
|
Črt Furlanič |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
68 |
54.30 |
+22.99 |
|
|
|
|
|
|
122 |
|
Erazem Bešter |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
68 |
54.39 |
+23.08 |
|
|
|
|
|
|
123 |
|
Domen Šefman |
2013 |
Športno društvo Aqua |
|
67 |
54.50 |
+23.19 |
|
|
|
|
|
|
124 |
|
Marko Čede |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
64 |
55.45 |
+24.14 |
|
|
|
|
|
|
125 |
|
Aljaž Hribernik |
2015 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
64 |
55.52 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
|
126 |
|
Anže Zrimšek |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
60 |
56.61 |
+25.30 |
|
|
|
|
|
|
127 |
|
Urban Mešiček |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
57 |
57.42 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
128 |
|
Nejc Vizjak |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
57 |
57.46 |
+26.15 |
|
|
|
|
|
|
129 |
|
Žiga Medik |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
57 |
57.56 |
+26.25 |
|
|
|
|
|
|
130 |
|
Svit Bergoč |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
54 |
58.49 |
+27.18 |
|
|
|
|
|
|
131 |
|
Tristan Bunetič |
2011 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
54 |
58.69 |
+27.38 |
|
|
|
|
|
|
132 |
|
Aleš Pugelj |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
52 |
59.29 |
+27.98 |
|
|
|
|
|
|
133 |
|
Nal Bajc |
2013 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
49 |
1:00.44 |
+29.13 |
|
|
|
|
|
|
134 |
|
Vir Kovač |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
47 |
1:01.48 |
+30.17 |
|
|
|
|
|
|
135 |
|
Tilen Gavez |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
43 |
1:03.29 |
+31.98 |
|
|
|
|
|
|
136 |
|
Arsentij Gorbunov |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
39 |
1:05.19 |
+33.88 |
|
|
|
|
|
|
137 |
|
Peter Špiler |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
39 |
1:05.27 |
+33.96 |
|
|
|
|
|
|
138 |
|
Jon Krdžalić |
2014 |
Športno društvo Riba |
|
39 |
1:05.51 |
+34.20 |
|
|
|
|
|
|
139 |
|
Pavlin Zule |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
35 |
1:07.42 |
+36.11 |
|
|
|
|
|
|
140 |
|
Mark Senčar |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
28 |
1:12.60 |
+41.29 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Martin Arko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Borna Bankovic |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ožbej Douala Nzotam |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Matic Kožar |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Žiga Kugler |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mihael Marolt |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Rene Mesarič |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vasilij Mihelič |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Filip Milenkovič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Maj Primožič |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Lovro Rezman Sindičić |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Irenej Siter |
2010 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Ros Viler |
2011 |
Plavalni klub Koper |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Jakob Bavdek |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Severin Božikov |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Brajer |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jurij Jeromen |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gael Ruben Kariž |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Jovan Kecic |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lovro Lukan |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Marinič |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tine Ošlaj |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Tilen Robek |
2012 |
Plavalni klub Celulozar Krško |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Marko Tijanić |
2013 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Karlo Vidas |
2010 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 4:04:47 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 16:04:52 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16. Disciplina, 50m Backstroke Women – Final |
|
|
ml. deklic |
31.78 |
|
|
Zara Ćirović |
2008 |
(SLO) |
Zadar (CRO) |
11/17/2019 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Taja Klemen |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
370 |
35.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pia Zore |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
340 |
36.66 |
+1.03 |
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Ivona Domič |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
328 |
37.10 |
+1.47 |
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Lara Brolih |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
314 |
37.65 |
+2.02 |
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lucija Elizabeta Tomaževič |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
312 |
37.71 |
+2.08 |
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Carolina Elsner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
295 |
38.43 |
+2.80 |
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Liu Voga |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
277 |
39.24 |
+3.61 |
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Manca Pogačar |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
271 |
39.55 |
+3.92 |
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Zala Košir |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
269 |
39.64 |
+4.01 |
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Anja Mešić |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
266 |
39.78 |
+4.15 |
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Tricija Gartner |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
264 |
39.88 |
+4.25 |
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Maša Kunštić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
240 |
41.18 |
+5.55 |
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Amalija Zakirova |
2011 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
232 |
41.61 |
+5.98 |
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Neža Hren |
2012 |
Plavalni klub Kamnik |
|
230 |
41.78 |
+6.15 |
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
225 |
42.03 |
+6.40 |
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoja Košir |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
225 |
42.09 |
+6.46 |
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Manca Kadivnik |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
218 |
42.48 |
+6.85 |
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Lana Lamešić |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
217 |
42.59 |
+6.96 |
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Laura Zupan |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
213 |
42.85 |
+7.22 |
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Lara Jurčić |
2011 |
PK Kantrida |
|
207 |
43.23 |
+7.60 |
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
202 |
43.62 |
+7.99 |
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Ajda Podobnik |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
198 |
43.87 |
+8.24 |
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Špela Oberžan |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
197 |
43.98 |
+8.35 |
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Noemi Borišek |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
193 |
44.23 |
+8.60 |
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Ava Grilc |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
190 |
44.47 |
+8.84 |
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Ria Rebec |
2012 |
Plavalni klub Velenje |
|
187 |
44.69 |
+9.06 |
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Sofija Klopčič |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
186 |
44.80 |
+9.17 |
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Maša Možina |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
185 |
44.86 |
+9.23 |
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Jona Zupet |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
185 |
44.92 |
+9.29 |
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Vita Mlakar |
2011 |
Plavalni klub Kamnik |
|
183 |
45.08 |
+9.45 |
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Živa Gerbec |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
182 |
45.17 |
+9.54 |
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Gaja Kotnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
181 |
45.25 |
+9.62 |
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Maša Koren |
2011 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
180 |
45.30 |
+9.67 |
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Inja Zupančič |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
162 |
46.91 |
+11.28 |
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Iva Knez |
2011 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
157 |
47.40 |
+11.77 |
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Anja Obradović |
2011 |
PK Kantrida |
|
156 |
47.51 |
+11.88 |
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Neža Golob |
2011 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
154 |
47.76 |
+12.13 |
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Mia Bukovac |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
153 |
47.78 |
+12.15 |
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Anna Losieva |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
153 |
47.80 |
+12.17 |
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Jerca Eržen |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
149 |
48.27 |
+12.64 |
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Tina Klemen |
2013 |
Plavalni klub Kamnik |
|
148 |
48.33 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
147 |
48.44 |
+12.81 |
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Zara Čepon |
2012 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
145 |
48.66 |
+13.03 |
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Sara Trček |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
136 |
49.66 |
+14.03 |
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Mila Bedrać |
2011 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
129 |
50.59 |
+14.96 |
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Mia Sara Kozin Gulič |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
122 |
51.50 |
+15.87 |
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Nina Špernjak |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
117 |
52.31 |
+16.68 |
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Frida Dimovski |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
116 |
52.43 |
+16.80 |
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Klara Pirnat |
2011 |
Športno društvo Aqua |
|
116 |
52.48 |
+16.85 |
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Maša Laharnar |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
113 |
52.82 |
+17.19 |
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Živa Gunde |
2011 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
98 |
55.48 |
+19.85 |
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Zala Šmitek |
2012 |
Plavalni klub Olimpija |
|
90 |
57.10 |
+21.47 |
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Zoja Prelesnik |
2012 |
Plavalni klub Ribnica |
|
88 |
57.40 |
+21.77 |
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Ema Cvetko |
2013 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
87 |
57.77 |
+22.14 |
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
72 |
1:01.48 |
+25.85 |
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Mara Zebec |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
60 |
1:05.14 |
+29.51 |
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Zoja Spevan |
2011 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
45 |
1:11.62 |
+35.99 |
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Blatnik |
2011 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 4.4 |
|
|
|
|
- |
|
Nika Businello |
2011 |
PK Kantrida |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Mia Čekić |
2011 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 6.4 |
|
|
|
|
- |
|
Vita Avčin |
2012 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Gana Ferrari Grabrijan |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Klara Gradišek |
2012 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Naja Habjanič |
2015 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mia Jankovski |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Maša Kukovec |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Anja Perbil |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Laura Polajnar |
2014 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Sara Seifert |
2011 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pika Šumi |
2012 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Lucija Tanko |
2013 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Isa Vovčko |
2011 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 4:21:30 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 16:34:01 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17. Disciplina, 100m Freestyle Men – Final |
|
|
dečki |
52.02 |
|
|
|
Bor Vran-Benkovič |
2007 |
(SLO) |
Maribor (SLO) |
12/22/2021 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Filip Podobnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
559 |
54.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Pavle Stojanov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
534 |
55.38 |
+0.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Lovro Ćirović |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
530 |
55.53 |
+0.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Mark Frolov |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
469 |
57.83 |
+3.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Maj Krdžalić |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
451 |
58.57 |
+4.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Miha Princl |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
451 |
58.59 |
+4.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Milan Čubra |
2008 |
PK Kantrida |
|
433 |
59.40 |
+4.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Andrej Kljun |
2008 |
PK Kantrida |
|
421 |
59.94 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Nik Vučko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
413 |
1:00.31 |
+5.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Matic Potnik |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
406 |
1:00.66 |
+6.12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Danijel Gor |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
404 |
1:00.76 |
+6.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Žiga Pfajfar |
2008 |
Plavalni klub Ratitovec Železniki |
|
385 |
1:01.77 |
+7.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Tim Kolenko |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
382 |
1:01.92 |
+7.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Nik Markač |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
381 |
1:01.95 |
+7.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Črt Grohar |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
377 |
1:02.16 |
+7.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Rok Vejnovič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
364 |
1:02.94 |
+8.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Janez Kunčič |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
359 |
1:03.19 |
+8.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Tanej Čadež |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
358 |
1:03.26 |
+8.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
David Peček Danieli |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
347 |
1:03.90 |
+9.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=20 |
|
Vlado Andrić |
2009 |
PK Kantrida |
|
345 |
1:04.05 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=20 |
|
Ian Pezerovič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
345 |
1:04.05 |
+9.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Nik Kocjan |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
337 |
1:04.56 |
+10.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Aleksander Lipolt |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
336 |
1:04.59 |
+10.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Luka Zjačić |
2009 |
PK Kantrida |
|
334 |
1:04.72 |
+10.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Blaž Peršin |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
333 |
1:04.78 |
+10.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Grega Navodnik |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
333 |
1:04.80 |
+10.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Jakov Jurin |
2008 |
PK Kantrida |
|
328 |
1:05.12 |
+10.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Omar Mustafić |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
328 |
1:05.13 |
+10.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Maro Maček |
2008 |
PK Kantrida |
|
328 |
1:05.15 |
+10.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
326 |
1:05.26 |
+10.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Maksim Luskar |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
325 |
1:05.30 |
+10.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Jakob Kovačič Lovšin |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
323 |
1:05.47 |
+10.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Bor Rotovnik |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
322 |
1:05.56 |
+11.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Miha Polutnik |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
320 |
1:05.69 |
+11.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Oskar Priteržnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
314 |
1:06.11 |
+11.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Aidan Ermenc |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
313 |
1:06.13 |
+11.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Lev Vilfan Kožuh |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
313 |
1:06.18 |
+11.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Ian Rodman Ponikvar |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
309 |
1:06.41 |
+11.87 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Brin Lorger |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
307 |
1:06.61 |
+12.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Nik Vrabl |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
305 |
1:06.73 |
+12.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Ožbej Smrečnik |
2008 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
305 |
1:06.74 |
+12.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Lan Koritnik |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
304 |
1:06.79 |
+12.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
303 |
1:06.88 |
+12.34 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Domen Lamot |
2008 |
Plavalni klub Velenje |
|
301 |
1:07.00 |
+12.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Andraž Terseglav |
2008 |
Plavalni klub Radovljica |
|
301 |
1:07.01 |
+12.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Tilen Kosmač |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
298 |
1:07.24 |
+12.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Tobija Čampa |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
296 |
1:07.36 |
+12.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Jan Miklič |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
291 |
1:07.74 |
+13.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ivo Rupnik |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
288 |
1:08.00 |
+13.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
288 |
1:08.03 |
+13.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Teo Starc |
2008 |
Plavalni klub Ribnica |
|
284 |
1:08.29 |
+13.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Nejc Maher |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
282 |
1:08.50 |
+13.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Nejc Gregorčič |
2008 |
Plavalni klub Ilirija |
|
282 |
1:08.52 |
+13.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Vitan Dolar Čelesnik |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
275 |
1:09.03 |
+14.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Matija Krašan |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
265 |
1:09.96 |
+15.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Aleksej Fink |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
264 |
1:09.97 |
+15.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Liam Negodič |
2008 |
Plavalni klub Kamnik |
|
263 |
1:10.06 |
+15.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Žan Gradišek |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
260 |
1:10.34 |
+15.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Artem Batyrshin |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
255 |
1:10.79 |
+16.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Gašper Pregl |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
255 |
1:10.83 |
+16.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Alexander Paternoster |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
254 |
1:10.87 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Črt Kragelj |
2008 |
Plavalni klub Ajdovščina |
|
247 |
1:11.54 |
+17.00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Matevž Vocovnik |
2008 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
245 |
1:11.81 |
+17.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
240 |
1:12.22 |
+17.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Jure Dovžan |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
240 |
1:12.26 |
+17.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Mark Oberstar |
2008 |
Plavalni klub Koper |
|
237 |
1:12.60 |
+18.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Timon Mlakar |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
233 |
1:12.97 |
+18.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Gašper Jerovšek |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
232 |
1:13.06 |
+18.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Kristian Burduja |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
229 |
1:13.40 |
+18.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
226 |
1:13.73 |
+19.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Ognjen Umićević |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
225 |
1:13.83 |
+19.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Gregor Osterman Lazar |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
223 |
1:14.00 |
+19.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Rok Dolar |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
222 |
1:14.11 |
+19.57 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Gašper Rozman |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
221 |
1:14.26 |
+19.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Maj Ramšak |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
221 |
1:14.31 |
+19.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Matic Turk |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
219 |
1:14.48 |
+19.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Nino Gorišek |
2008 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
218 |
1:14.59 |
+20.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Rene Povšič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
216 |
1:14.82 |
+20.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Žiga Volk |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
213 |
1:15.20 |
+20.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Vid Stražišar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
211 |
1:15.38 |
+20.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Jurij Pelengić |
2008 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
209 |
1:15.63 |
+21.09 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Tim Markič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
202 |
1:16.57 |
+22.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
83 |
|
Luka Bartenjev |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
190 |
1:18.05 |
+23.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
84 |
|
Teodor Matijević |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
187 |
1:18.47 |
+23.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Val Lovrečić Klobučar |
2008 |
Plavalni klub Olimpija |
|
183 |
1:19.10 |
+24.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Nejc Zupin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
181 |
1:19.34 |
+24.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Izak Kozar |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
169 |
1:21.16 |
+26.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Grega Šlibar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
164 |
1:22.01 |
+27.47 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Luka Štandeker |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
162 |
1:22.43 |
+27.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Nikolaj Pavlović |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
132 |
1:28.07 |
+33.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Nejc Žun |
2008 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
115 |
1:32.26 |
+37.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Lucijan Tay Hudin |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
106 |
1:34.83 |
+40.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Benjamin Grujčić |
2009 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
63 |
1:52.84 |
+58.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Mark Aleksander Butkovič Gos |
2008 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Noa Fricelj |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Jevševar |
2009 |
Plavalno društvo Maribor |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Matic Lončarevič |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Andrej Lukić |
2009 |
PK Kantrida |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Žiga Ostrež |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Oskar Šmid |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Kristjan Smrkolj |
2008 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 4:45:03 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 16:45:32 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18. Disciplina, 100m Freestyle Women – Final |
|
|
deklice |
56.62 |
|
|
|
Janja Šegel |
2001 |
(SLO) |
Kranj (SLO) |
11/23/2014 |
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Rojen |
Klub |
R.T. |
FINA |
Čas |
Razlika |
|
|
|
|
|
|
|
1 |
|
Mia Abutović |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
521 |
1:02.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Ava Luna Rihtman |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
507 |
1:03.00 |
+0.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
496 |
1:03.46 |
+1.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Siena Lehmann |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
488 |
1:03.81 |
+1.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
Lara Naglič |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
472 |
1:04.53 |
+2.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Sara Sever |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
461 |
1:05.03 |
+2.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Maša Camlek |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
455 |
1:05.33 |
+2.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ela Žagar |
2009 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
439 |
1:06.11 |
+3.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Ana Gancov |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
438 |
1:06.13 |
+3.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Laura Podgoršek |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
434 |
1:06.37 |
+3.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Ajda Peceli Janežič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
425 |
1:06.79 |
+4.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
Tara Ðorđevič |
2009 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
419 |
1:07.11 |
+4.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Ina Sekne |
2009 |
Plavalni klub Radovljica |
|
419 |
1:07.12 |
+4.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Ariana Agrež |
2010 |
Plavalni klub Rudar Trbovlje |
|
415 |
1:07.35 |
+4.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Nora Forjan |
2009 |
PK Kantrida |
|
414 |
1:07.40 |
+4.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Zoja Mele |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
411 |
1:07.56 |
+5.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Lara Pavlič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
406 |
1:07.82 |
+5.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Milica Cvetkov |
2010 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
404 |
1:07.96 |
+5.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Eva Krstin |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
403 |
1:07.98 |
+5.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Nevena Petras |
2009 |
Plivacki klub ,,Proleter"Zrenjani |
|
399 |
1:08.22 |
+5.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
21 |
|
Eliana Hlastan |
2009 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
394 |
1:08.49 |
+6.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
22 |
|
Veronika Savernik |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
394 |
1:08.50 |
+6.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23 |
|
Klara Perič |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
381 |
1:09.30 |
+6.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24 |
|
Pika Babič |
2009 |
Plavalni klub Olimpija |
|
381 |
1:09.31 |
+6.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
25 |
|
Vita Mataja |
2009 |
PK Kantrida |
|
376 |
1:09.56 |
+7.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
26 |
|
Minea Ðešević |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
374 |
1:09.70 |
+7.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
27 |
|
Metka Seifert |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
367 |
1:10.16 |
+7.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
28 |
|
Iza Erjavec |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
366 |
1:10.20 |
+7.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
29 |
|
Marija Grm |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
362 |
1:10.46 |
+8.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
30 |
|
Ela Klara Pulko |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
361 |
1:10.53 |
+8.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
31 |
|
Naja Zorec |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
359 |
1:10.65 |
+8.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
32 |
|
Neja Breznik |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
354 |
1:11.03 |
+8.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
33 |
|
Tanja Čusak |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
352 |
1:11.13 |
+8.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34 |
|
Eva Hvalec |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
336 |
1:12.23 |
+9.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
35 |
|
Katja Marolt |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
335 |
1:12.34 |
+9.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36 |
|
Ana Margeta |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
334 |
1:12.36 |
+9.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
37 |
|
Pia Božič |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
333 |
1:12.48 |
+10.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
38 |
|
Lucija Vrhovac |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
332 |
1:12.53 |
+10.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39 |
|
Manca Dolenc |
2009 |
Plavalni klub Ilirija |
|
331 |
1:12.63 |
+10.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40 |
|
Manja Ilc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
328 |
1:12.80 |
+10.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
41 |
|
Lara Devčić |
2009 |
PK Kantrida |
|
328 |
1:12.85 |
+10.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
42 |
|
Ana Avbelj |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
325 |
1:13.04 |
+10.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43 |
|
Ajda Škaper |
2010 |
Plavalni klub Ribnica |
|
318 |
1:13.55 |
+11.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
44 |
|
Tia Velkavrh Rebolj |
2009 |
Športno društvo Riba |
|
316 |
1:13.73 |
+11.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
45 |
|
Ajša Mlakar |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
311 |
1:14.16 |
+11.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46 |
|
Gaia Primožić |
2009 |
PK Kantrida |
|
309 |
1:14.28 |
+11.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
47 |
|
Zara Knez |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
308 |
1:14.36 |
+11.94 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
48 |
|
Tjaša Horvat |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
305 |
1:14.58 |
+12.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
49 |
|
Ula Konec |
2009 |
Plavalni klub Koper |
|
304 |
1:14.66 |
+12.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
50 |
|
Alisa Potemina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
300 |
1:15.00 |
+12.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
51 |
|
Hana Ðukić |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
298 |
1:15.16 |
+12.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
52 |
|
Špela Liponik |
2009 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
|
1:15.87 |
+13.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
53 |
|
Lina Vidovič |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
288 |
1:16.01 |
+13.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
54 |
|
Anastasia Girina |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
283 |
1:16.47 |
+14.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55 |
|
Meta Komelj |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
281 |
1:16.71 |
+14.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
56 |
|
Julija Puškarič |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
280 |
1:16.80 |
+14.38 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
57 |
|
Aleksandra Šlebnik Gnamuš |
2010 |
Plavalni klub Fužinar Ravne na K |
|
278 |
1:16.96 |
+14.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
58 |
|
Pika Planko |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
275 |
1:17.24 |
+14.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
59 |
|
Špela Juvančič |
2010 |
Plavalni klub Ilirija |
|
270 |
1:17.70 |
+15.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
60 |
|
Ana Sušec Jambrović |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
267 |
1:18.02 |
+15.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
61 |
|
Eva Šušteršič |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
265 |
1:18.23 |
+15.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
62 |
|
Tajda Spruk |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
264 |
1:18.28 |
+15.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
63 |
|
Tia Mrkonjič |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
263 |
1:18.43 |
+16.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
64 |
|
Mia Jovanović |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
261 |
1:18.61 |
+16.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
65 |
|
Taja Starc |
2009 |
Plavalni klub Ribnica |
|
259 |
1:18.75 |
+16.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
66 |
|
Zoja Brina Žlindra |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
258 |
1:18.84 |
+16.42 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
67 |
|
Sofija Peteršič |
2009 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
255 |
1:19.16 |
+16.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
68 |
|
Tijana Šutić |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
250 |
1:19.70 |
+17.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
69 |
|
Zala Pregrad |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
248 |
1:19.94 |
+17.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
70 |
|
Augustina Selan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
245 |
1:20.25 |
+17.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
71 |
|
Sofia Lazell |
2009 |
Plavalni klub Kamnik |
|
244 |
1:20.33 |
+17.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
72 |
|
Lana Čepon |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
236 |
1:21.30 |
+18.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
73 |
|
Rubi Štimec |
2010 |
Plavalni klub Koper |
|
233 |
1:21.66 |
+19.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
74 |
|
Merala Hadžiahmetović |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
229 |
1:22.05 |
+19.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
75 |
|
Ema Petrović |
2010 |
PK Kantrida |
|
229 |
1:22.10 |
+19.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
76 |
|
Tijana Janković |
2009 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
223 |
1:22.83 |
+20.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
77 |
|
Živa Ambrož |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
214 |
1:23.97 |
+21.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
78 |
|
Ella Gajić |
2010 |
Športno društvo Aqua |
|
213 |
1:24.09 |
+21.67 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
79 |
|
Lea Pljava |
2009 |
Plavalni klub Velenje |
|
211 |
1:24.34 |
+21.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
80 |
|
Maša Vocovnik |
2010 |
Plavalni klub Torpedo Ljubljana |
|
210 |
1:24.53 |
+22.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
81 |
|
Mia Kocijančič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
208 |
1:24.68 |
+22.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
82 |
|
Stella Medić |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
206 |
1:25.02 |
+22.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=83 |
|
Ana Berčan |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
205 |
1:25.22 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
=83 |
|
Zala Črepinko |
2010 |
Plavalni klub Terme Ptuj |
|
205 |
1:25.22 |
+22.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
85 |
|
Kaja Hočevar |
2010 |
Plavalni klub Kamnik |
|
199 |
1:26.05 |
+23.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
86 |
|
Varvara Kets |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
198 |
1:26.08 |
+23.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
87 |
|
Manca Smolčič |
2009 |
Športno društvo Aqua |
|
198 |
1:26.19 |
+23.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
88 |
|
Lara Kos |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
195 |
1:26.63 |
+24.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
89 |
|
Lira Jančič |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
182 |
1:28.53 |
+26.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
90 |
|
Anika Setnikar |
2010 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
181 |
1:28.81 |
+26.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
91 |
|
Nikolina Milijaš |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
180 |
1:28.95 |
+26.53 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
92 |
|
Laura Horvat |
2010 |
PK Kantrida |
|
152 |
1:33.97 |
+31.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
93 |
|
Tara Sabljaković |
2010 |
Plavalni klub Olimpija |
|
149 |
1:34.58 |
+32.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
94 |
|
Lana Gabor |
2010 |
Plavalni klub Branik Maribor |
|
142 |
1:36.17 |
+33.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
95 |
|
Lana Žgalin |
2009 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
137 |
1:37.43 |
+35.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
96 |
|
Karla Žuža |
2009 |
PK Kantrida |
|
128 |
1:39.46 |
+37.04 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
97 |
|
Pia Rebernik Kroflič |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
126 |
1:40.11 |
+37.69 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
98 |
|
Antea Matošić |
2010 |
PK Kantrida |
|
122 |
1:41.22 |
+38.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
99 |
|
Ylljeta Hasani |
2010 |
Društvo vodnih športov POSEJD |
|
117 |
1:42.59 |
+40.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
100 |
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
113 |
1:43.85 |
+41.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
101 |
|
Lucija Jelušič |
2010 |
Plavalni klub Radovljica |
|
94 |
1:50.24 |
+47.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
102 |
|
Špela Novak |
2010 |
Plavalni klub Ljubljana |
|
70 |
2:01.40 |
+58.98 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Pija Pisar |
2010 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Asja Trumić |
2010 |
Plavalni klub Velenje |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Ema Žerjal |
2010 |
Športno društvo Riba |
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 5:13:48 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 17:13:51 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rezultati |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
23. Mednarodno plavalno tekmovanje Boštjanov Dr. Fig
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Kraj: |
POB Kranj |
Organizator: |
PK Triglav |
|
|
|
|
|
|
Bazen: |
25m |
Datum tekmovanja |
mar. 12, 2022 to mar. 12, 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20. Disciplina, 8x50m Freestyle Mixed – Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mes |
|
Ime |
Staro |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Čas |
Razlika |
|
|
1 |
|
RL I. |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
3:57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
Ivona Domič |
2011 |
SLO.13390 |
|
32.27 |
|
|
|
|
32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Tricija Gartner |
2011 |
SLO.13740 |
-.-- |
32.19 |
|
|
|
|
1:04.46 |
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Krapež |
2011 |
SLO.13745 |
-.-- |
31.75 |
|
|
|
|
1:36.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Testen |
2010 |
SLO.13399 |
-.-- |
30.69 |
|
|
|
|
2:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sara Sever |
2009 |
SLO.12382 |
-.-- |
29.66 |
|
|
|
|
2:36.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Siena Lehmann |
2009 |
SLO.12390 |
-.-- |
29.25 |
|
|
|
|
3:05.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Frolov |
2008 |
SLO.13764 |
-.-- |
25.99 |
|
|
|
|
3:31.80 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maj Krdžalić |
2009 |
SLO.13283 |
-.-- |
25.97 |
|
|
|
|
3:57.77 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
RL II. |
14 |
Športno društvo Riba |
|
|
|
|
|
4:15.66 |
+17.89 |
|
|
|
|
Matic Potnik |
2008 |
SLO.11657 |
|
27.69 |
|
|
|
|
27.69 |
|
|
|
|
|
|
|
Črt Grohar |
2008 |
SLO.12409 |
+0.38 |
28.44 |
|
|
|
|
56.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lev Korinšek |
2010 |
SLO.13054 |
+0.73 |
32.70 |
|
|
|
|
1:28.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Katja Marolt |
2009 |
SLO.12386 |
+0.71 |
32.61 |
|
|
|
|
2:01.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Metka Seifert |
2009 |
SLO.13058 |
+0.79 |
33.15 |
|
|
|
|
2:34.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Carolina Elsner |
2011 |
SLO.13051 |
+0.47 |
33.70 |
|
|
|
|
3:08.29 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Manca Kadivnik |
2011 |
SLO.13398 |
+0.56 |
34.04 |
|
|
|
|
3:42.33 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Poljšak |
2010 |
SLO.12391 |
+0.43 |
33.33 |
|
|
|
|
4:15.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
KA I. |
14 |
Plavalni klub Kamnik |
|
|
|
|
|
4:16.21 |
+18.44 |
|
|
|
|
Rok Vejnovič |
2008 |
SLO.11306 |
|
28.06 |
|
|
|
|
28.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Liam Negodič |
2008 |
SLO.12528 |
-.-- |
32.34 |
|
|
|
|
1:00.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Peter Lackovič |
2010 |
SLO.13100 |
-.-- |
35.24 |
|
|
|
|
1:35.64 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tymur Beshlyk |
2011 |
SLO.13525 |
-.-- |
37.08 |
|
|
|
|
2:12.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nina Vrhovnik |
2009 |
SLO.13000 |
-.-- |
28.83 |
|
|
|
|
2:41.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Laura Podgoršek |
2009 |
SLO.12512 |
-.-- |
29.84 |
|
|
|
|
3:11.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Taja Klemen |
2011 |
SLO.12997 |
-.-- |
31.93 |
|
|
|
|
3:43.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neža Hren |
2012 |
SLO.14181 |
-.-- |
32.89 |
|
|
|
|
4:16.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
TK I. |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
4:16.78 |
+19.01 |
|
|
|
|
Arne Mazi Jamnik |
2009 |
SLO.12868 |
|
30.24 |
|
|
|
|
30.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Ažbe Jekovec |
2008 |
SLO.12320 |
-.-- |
28.71 |
|
|
|
|
58.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Naglič |
2009 |
SLO.10998 |
-.-- |
30.06 |
|
|
|
|
1:29.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maša Camlek |
2009 |
SLO.11711 |
-.-- |
30.17 |
|
|
|
|
1:59.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nej Jagodic |
2010 |
SLO.12294 |
-.-- |
34.10 |
|
|
|
|
2:33.28 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Domen Maček |
2010 |
SLO.14090 |
-.-- |
36.43 |
|
|
|
|
3:09.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Brolih |
2011 |
SLO.13224 |
-.-- |
33.95 |
|
|
|
|
3:43.66 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Karin Jakša Jovanovski |
2011 |
SLO.13213 |
-.-- |
33.12 |
|
|
|
|
4:16.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
PK Kantrida |
14 |
PK Kantrida |
|
|
|
|
|
4:16.79 |
+19.02 |
|
|
|
|
Andrej Kljun |
2008 |
|
|
27.30 |
|
|
|
|
27.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Milan Čubra |
2008 |
|
+0.55 |
27.63 |
|
|
|
|
54.93 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Vita Mataja |
2009 |
|
+0.43 |
31.85 |
|
|
|
|
1:26.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nora Forjan |
2009 |
|
+0.46 |
30.21 |
|
|
|
|
1:56.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Duje Magenhajm Flego |
2011 |
|
+0.51 |
32.62 |
|
|
|
|
2:29.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Erik Hadžić |
2010 |
|
+0.62 |
31.45 |
|
|
|
|
3:01.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Obradović |
2011 |
|
+0.55 |
39.00 |
|
|
|
|
3:40.06 |
|
|
|
|
|
|
|
Lara Jurčić |
2011 |
|
+0.54 |
36.73 |
|
|
|
|
4:16.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
TK II. |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
4:25.01 |
+27.24 |
|
|
|
|
Leon Zafošnik Potočnik |
2008 |
SLO.13675 |
|
29.85 |
|
|
|
|
29.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tilen Kosmač |
2008 |
SLO.11721 |
-.-- |
29.76 |
|
|
|
|
59.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ana Margeta |
2010 |
SLO.11683 |
-.-- |
31.99 |
|
|
|
|
1:31.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Veronika Savernik |
2009 |
SLO.12877 |
-.-- |
31.50 |
|
|
|
|
2:03.10 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tadej Sečnik |
2012 |
SLO.13845 |
-.-- |
35.96 |
|
|
|
|
2:39.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ambrož Bešter |
2011 |
SLO.14088 |
-.-- |
37.86 |
|
|
|
|
3:16.92 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liu Voga |
2011 |
SLO.13796 |
-.-- |
33.35 |
|
|
|
|
3:50.27 |
|
|
|
|
|
|
|
Manca Pogačar |
2012 |
SLO.12885 |
-.-- |
34.74 |
|
|
|
|
4:25.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
TK III. |
14 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
4:39.20 |
+41.43 |
|
|
|
|
Žan Gradišek |
2008 |
SLO.13225 |
|
30.85 |
|
|
|
|
30.85 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Timon Mlakar |
2008 |
SLO.13236 |
+0.53 |
30.67 |
|
|
|
|
1:01.52 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Šušteršič |
2010 |
SLO.13438 |
-.-- |
33.18 |
|
|
|
|
1:34.70 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tijana Šutić |
2009 |
SLO.12315 |
+0.41 |
33.38 |
|
|
|
|
2:08.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matevž Potočnik |
2011 |
SLO.14098 |
-.-- |
40.00 |
|
|
|
|
2:48.08 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ožbej Bešter |
2012 |
SLO.13237 |
-.-- |
37.63 |
|
|
|
|
3:25.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tosha Poredoš Kusterle |
2012 |
SLO.13826 |
-.-- |
36.29 |
|
|
|
|
4:02.00 |
|
|
|
|
|
|
|
Laura Zupan |
2013 |
SLO.13830 |
-.-- |
37.20 |
|
|
|
|
4:39.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
OL II. |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
4:44.68 |
+46.91 |
|
|
|
|
Artem Batyrshin |
2009 |
SLO.13266 |
|
31.39 |
|
|
|
|
31.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jakob Lun Brajnik |
2008 |
SLO.13920 |
+0.44 |
32.74 |
|
|
|
|
1:04.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Stella Medić |
2010 |
SLO.13262 |
-.-- |
37.82 |
|
|
|
|
1:41.95 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Varvara Kets |
2010 |
SLO.14527 |
-.-- |
38.81 |
|
|
|
|
2:20.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Bor Mahnič Dobrovoljc |
2011 |
SLO.14112 |
-.-- |
34.78 |
|
|
|
|
2:55.54 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Tristan Strojanšek |
2010 |
SLO.12493 |
-.-- |
33.23 |
|
|
|
|
3:28.77 |
|
|
|
|
|
|
|
Živa Gerbec |
2011 |
SLO.13907 |
-.-- |
37.93 |
|
|
|
|
4:06.70 |
|
|
|
|
|
|
|
Ajda Podobnik |
2012 |
SLO.12988 |
-.-- |
37.98 |
|
|
|
|
4:44.68 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
TK IV. |
13 |
Plavalni klub Triglav Kranj |
|
|
|
|
|
4:53.50 |
+55.73 |
|
|
|
|
Elijas Šukunda Hadaš |
2009 |
SLO.12867 |
|
32.60 |
|
|
|
|
32.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Grega Šlibar |
2009 |
SLO.12297 |
-.-- |
34.30 |
|
|
|
|
1:06.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Meta Komelj |
2010 |
SLO.13226 |
-.-- |
35.84 |
|
|
|
|
1:42.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ajša Mlakar |
2009 |
SLO.13217 |
|
34.74 |
|
|
|
|
2:17.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rok Pugelj |
2010 |
SLO.12858 |
|
40.57 |
|
|
|
|
2:58.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Luka Zupan |
2011 |
SLO.13233 |
|
38.24 |
|
|
|
|
3:36.29 |
|
|
|
|
|
|
|
Maša Možina |
2011 |
SLO.13281 |
|
39.69 |
|
|
|
|
4:15.98 |
|
|
|
|
|
|
|
Ava Grilc |
2012 |
SLO.13693 |
|
37.52 |
|
|
|
|
4:53.50 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
PAK I. |
13 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
5:05.99 |
+1:08.2 |
|
|
|
|
Pascal Krevs |
2011 |
SLO.13407 |
|
37.01 |
|
|
|
|
37.01 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mia Jovanović |
2009 |
SLO.12577 |
+0.59 |
34.48 |
|
|
|
|
1:11.49 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Timotej Plošinjak |
2010 |
SLO.14570 |
-.-- |
40.83 |
|
|
|
|
1:52.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Dimovski |
2011 |
SLO.13616 |
-.-- |
42.50 |
|
|
|
|
2:34.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matija Šprah |
2010 |
SLO.13882 |
-.-- |
40.83 |
|
|
|
|
3:15.65 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Brina Mojsilović Meznarič |
2012 |
SLO.13408 |
-.-- |
39.85 |
|
|
|
|
3:55.50 |
|
|
|
|
|
|
|
Jaka Štalcer |
2010 |
SLO.13097 |
-.-- |
38.65 |
|
|
|
|
4:34.15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Eva Hvalec |
2009 |
SLO.13104 |
+0.40 |
31.84 |
|
|
|
|
5:05.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
PAK II. |
13 |
Športno društvo Plavalna akade |
|
|
|
|
|
6:16.30 |
+2:18.5 |
|
|
|
|
Sofija Peteršič |
2009 |
SLO.12576 |
|
34.72 |
|
|
|
|
34.72 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rene Mesarič |
2011 |
SLO.13621 |
-.-- |
43.17 |
|
|
|
|
1:17.89 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ota Brina Podlesnik |
2012 |
SLO.14641 |
-.-- |
50.66 |
|
|
|
|
2:08.55 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mark Senčar |
2011 |
SLO.13628 |
-.-- |
57.63 |
|
|
|
|
3:06.18 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ula Tinka Podlesnik |
2010 |
SLO.14572 |
-.-- |
44.04 |
|
|
|
|
3:50.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Nejc Vizjak |
2011 |
SLO.13595 |
-.-- |
46.91 |
|
|
|
|
4:37.13 |
|
|
|
|
|
|
|
Mara Zebec |
2011 |
SLO.14660 |
-.-- |
59.32 |
|
|
|
|
5:36.45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Žiga Medik |
2011 |
SLO.14573 |
-.-- |
39.85 |
|
|
|
|
6:16.30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
OL I. |
14 |
Plavalni klub Olimpija |
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
|
|
|
|
SW 10.11 |
|
|
|
Filip Podobnik |
2008 |
SLO.10514 |
|
25.59 |
|
|
|
|
25.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
David Peček Danieli |
2008 |
SLO.12552 |
+0.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Pika Babič |
2009 |
SLO.11704 |
+0.46 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lara Pavlič |
2009 |
SLO.13150 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
George Erker De Lucat |
2010 |
SLO.12387 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Melon |
2010 |
SLO.12810 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anja Mešić |
2011 |
SLO.13508 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jona Zupet |
2011 |
SLO.14467 |
-.-- |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Uradni čas: 3/12/2022 8:23:22 PM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2022-03-12 20:29:38 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licenca: Slovenian Swimming Association |
|
|
|
|