2022-10-04   11:57:55
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland Slovenia

Tulokset Tureberg knatte Cup 2022

Alla löytyy kaikki kilpailun tulokset jaettuna kilpailujaksoihin.

Session 1

Document
Resultat
Tureberg knatte cup 2022
Plats: Sollentuna sim och sporthall Arrangör: Turebergs simklubb
Bassäng: 25m Tävlingsdatum: den 2 apr 2022 till den 2 apr 2022
Gren 13, 100m Frisim Mixklass C - Final
Namn Född Förening R.T. FINA Tid
Michkat Abdi Bulhan 2012 Turebergs Simklubb 1:28.65
50m: 41.00
100m: 1:28.65
(47.65)
Ella Ahlgren 2011 Upsala Simsällskap 1:21.22
50m: 38.59
100m: 1:21.22
(42.63)
Louise Ahlstedt 2010 Upsala Simsällskap 1:31.58
50m: 43.37
100m: 1:31.58
(48.21)
Katarina Alkas Alias 2010 Spårvägen Simförening +0.55 1:22.34
50m: 39.05
100m: 1:22.34
(43.29)
Rebecka Almroth 2010 Väsby Simsällskap +0.52 1:28.86
50m: 41.69
100m: 1:28.86
(47.17)
Karl Ansara 2011 Solna Sundbyberg SS 04 1:24.08
50m: 39.85
100m: 1:24.08
(44.23)
Matheo Bakos 2010 Upsala Simsällskap +0.67 1:06.97
50m: 31.68
100m: 1:06.97
(35.29)
Vera Brickner 2012 Turebergs Simklubb 1:32.52
50m: 43.70
100m: 1:32.52
(48.82)
Tage Carlén 2010 Täby Sim 1:16.64
50m: 35.66
100m: 1:16.64
(40.98)
Evangelina Christidou 2010 Södertälje Simsällskap 1:37.59
50m: 43.90
100m: 1:37.59
(53.69)
Clara Coello Petters 2011 Järfälla Simsällskap 1:38.16
50m: 44.93
100m: 1:38.16
(53.23)
Caspian Darius Namazi 2011 Järfälla Simsällskap +0.53 1:29.80
50m: 42.24
100m: 1:29.80
(47.56)
Leah Demirian 2011 Järfälla Simsällskap +0.55 1:22.60
50m: 38.70
100m: 1:22.60
(43.90)
Ruben Demker 2011 Upsala Simsällskap 1:21.65
50m: 39.39
100m: 1:21.65
(42.26)
Agnes Elmquist 2011 Järfälla Simsällskap +0.64 1:08.37
50m: 32.56
100m: 1:08.37
(35.81)
Felix Eriksson 2010 Upsala Simsällskap +0.83 1:18.66
50m: 37.52
100m: 1:18.66
(41.14)
Linnea Falkare 2010 Täby Sim +0.64 1:20.90
50m: 38.33
100m: 1:20.90
(42.57)
Hedvig Flossing 2010 Täby Sim 1:20.56
50m: 39.03
100m: 1:20.56
(41.53)
Oskar Franzén 2010 Täby Sim 1:28.90
50m: 42.18
100m: 1:28.90
(46.72)
Mindra Haglund Åhlqvist 2011 Järfälla Simsällskap +0.59 1:33.96
50m: 43.58
100m: 1:33.96
(50.38)
Maximilliam Hamilton 2010 Täby Sim 1:17.41
50m: 37.18
100m: 1:17.41
(40.23)
Svea Helin 2010 Upsala Simsällskap 1:26.49
50m: 41.17
100m: 1:26.49
(45.32)
Tim Hermelin 2010 Turebergs Simklubb +0.48 1:24.76
50m: 40.11
100m: 1:24.76
(44.65)
Ada Hjort Mowitz 2010 Spårvägen Simförening 1:27.30
50m: 40.79
100m: 1:27.30
(46.51)
Viktor Ignjatovic 2010 Stockholmspolisens IF Simföreni +0.65 1:32.55
50m: 45.32
100m: 1:32.55
(47.23)
Liam Javier 2010 Järfälla Simsällskap 1:27.42
50m: 40.01
100m: 1:27.42
(47.41)
Eddie Johansson 2011 Solna Sundbyberg SS 04 1:26.67
50m: 41.33
100m: 1:26.67
(45.34)
Erik Karlsson 2011 Järfälla Simsällskap 1:24.54
50m: 40.45
100m: 1:24.54
(44.09)
Valter Kinander 2010 Solna Sundbyberg SS 04 DNS
Lowe Kopparberg 2011 Stockholmspolisens IF Simföreni 1:27.38
50m: 43.29
100m: 1:27.38
(44.09)
Linus Kramar 2010 Södertälje Simsällskap 1:34.05
50m: 43.58
100m: 1:34.05
(50.47)
Joel Köhn 2010 Solna Sundbyberg SS 04 +0.56 1:20.10
50m: 38.11
100m: 1:20.10
(41.99)
Cian Lilliesköld 2010 Täby Sim DNS
Ella Lind 2010 Järfälla Simsällskap +0.64 1:08.81
50m: 33.10
100m: 1:08.81
(35.71)
Didrik Lindgren 2010 Skuru Idrottsklubb 1:28.07
50m: 41.26
100m: 1:28.07
(46.81)
Kasper Loklint 2011 Upsala Simsällskap 1:36.61
50m: 44.70
100m: 1:36.61
(51.91)
Elsie Lund 2010 Upsala Simsällskap +0.76 1:29.07
50m: 43.54
100m: 1:29.07
(45.53)
Moa Löf 2010 Järfälla Simsällskap 1:17.67
50m: 36.81
100m: 1:17.67
(40.86)
Saga Nordlander 2011 Turebergs Simklubb 1:44.57
50m: 47.64
100m: 1:44.57
(56.93)
David Nyman 2010 Järfälla Simsällskap 1:32.19
50m: 44.29
100m: 1:32.19
(47.90)
Anna Olsson 2010 Täby Sim 1:23.61
50m: 41.11
100m: 1:23.61
(42.50)
Novak Ramovic 2011 Södertälje Simsällskap 1:27.27
50m: 44.60
100m: 1:27.27
(42.67)
Nisa Rüya Güven 2010 Södertälje Simsällskap +0.67 1:06.49
50m: 31.55
100m: 1:06.49
(34.94)
Hampus Siljekvist 2011 Järfälla Simsällskap +0.50 1:30.21
50m: 41.95
100m: 1:30.21
(48.26)
Nora Stalpe 2011 Järfälla Simsällskap 1:25.78
50m: 40.83
100m: 1:25.78
(44.95)
Julia Steene 2010 Turebergs Simklubb +0.65 1:28.89
50m: 40.99
100m: 1:28.89
(47.90)
Rasmus Törnquist 2011 Upsala Simsällskap 1:17.39
50m: 38.37
100m: 1:17.39
(39.02)
Tuva Wallner 2010 Solna Sundbyberg SS 04 1:21.86
50m: 37.61
100m: 1:21.86
(44.25)
Erik Wei 2011 Turebergs Simklubb 1:41.09
50m: 47.30
100m: 1:41.09
(53.79)
Alexander Wettle 2010 Täby Sim DNS
Selma Widmark 2011 Upsala Simsällskap 1:29.26
50m: 41.73
100m: 1:29.26
(47.53)
2022-04-02 13:22:21 Resultathantering: WinGrodan 2.9 Licensierad till: IC Control Media & Sport AB

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner