Results for Region Syd Turneringen, stævne 3
Spodaj so vsi rezultati tekmovanja po deli tekmovanja.
Søndag
Document
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Resultater |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Placering: |
SDU Odense, Svømmehal |
Arrangør |
FREM, Odense |
|
|
|
|
|
|
Svømmeh |
50m |
Stævne dato: |
24. apr 2022 to 24. apr 2022 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb 17, 4x100m Medley Mix - Final |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Plac |
|
Navn |
Alder |
Klub |
|
|
FINA |
|
|
Tid |
Diff |
|
|
1 |
|
Fredericia Mix 1 |
17 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
Christian Damborg Thomsen |
2005 |
0503AG |
|
29.20 |
1:00.38 |
|
|
|
1:00.38 |
|
|
|
|
|
|
|
Kresten Skau Hansen |
2005 |
0595AF |
|
34.50 |
1:14.92 |
|
|
|
2:15.30 |
|
|
|
|
|
|
|
Sophie Møller Madsen |
2005 |
0536BA |
|
32.63 |
1:12.41 |
|
|
|
3:27.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Søe |
2008 |
0864AL |
|
29.54 |
1:02.15 |
|
|
|
4:29.86 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
Nyborg |
19 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
4:33.78 |
+3.92 |
|
|
|
|
Frederik Nielsen |
2006 |
0659AD |
|
30.91 |
1:03.31 |
|
|
|
1:03.31 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Barbara Ammentorp |
2003 |
0354AW |
|
38.95 |
1:25.95 |
|
|
|
2:29.26 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Teodor Thuelund |
2005 |
0577AH |
|
28.78 |
1:03.99 |
|
|
|
3:33.25 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maja Johanne Pedersen |
2005 |
0578AE |
|
28.38 |
1:00.53 |
|
|
|
4:33.78 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
STO 1 |
15 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
4:54.71 |
+24.85 |
|
|
|
|
Hjalmer Lunden |
2008 |
0821AK |
|
36.06 |
1:14.94 |
|
|
|
1:14.94 |
|
|
|
|
|
|
|
Atalie R. L. Pedersen |
2007 |
0752AS |
|
41.62 |
1:29.35 |
|
|
|
2:44.29 |
|
|
|
|
|
|
|
Gustav Bøttiger |
2008 |
0849AI |
|
29.54 |
1:04.90 |
|
|
|
3:49.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Andrea Wagner |
2008 |
0852AA |
|
31.51 |
1:05.52 |
|
|
|
4:54.71 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
4 |
|
Sønderborg Mix |
17 |
Svømmeklubben Sønderborg |
|
|
|
|
|
5:00.02 |
+30.16 |
|
|
|
|
Karoline Hellesøe |
2006 |
0678AQ |
|
37.37 |
1:19.11 |
|
|
|
1:19.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Silas Åkerlind |
2005 |
0551AC |
|
37.53 |
1:20.50 |
|
|
|
2:39.61 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Boris Gamishev |
2007 |
0717AA |
|
32.29 |
1:14.95 |
|
|
|
3:54.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anna Mai Andersen |
2006 |
0622AR |
|
31.14 |
1:05.46 |
|
|
|
5:00.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 |
|
PowerPuff Pigerne |
15 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
5:08.07 |
+38.21 |
|
|
|
|
Conrad Johansen |
2008 |
0897AQ |
|
36.11 |
1:15.45 |
|
|
|
1:15.45 |
|
|
|
|
|
|
|
Marie Hartmann Johansen |
2007 |
0776AJ |
|
41.51 |
1:31.30 |
|
|
|
2:46.75 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julian Vitus Pedersen |
2007 |
0775AA |
|
30.20 |
1:07.24 |
|
|
|
3:53.99 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Trine Larsen |
2009 |
0954AF |
|
34.46 |
1:14.08 |
|
|
|
5:08.07 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
Nyborg 1 |
18 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:09.51 |
+39.65 |
|
|
|
|
Cathrine Høst |
2004 |
0406AM |
|
37.57 |
2:00.62 |
|
|
|
2:00.62 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sarah Qvist |
2007 |
0794AO |
|
53.99 |
1:18.78 |
|
|
|
3:19.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Oskar Mühring |
2006 |
0679AD |
|
1:13.79 |
1:50.11 |
|
|
|
5:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lukas Skov Christiansen |
2005 |
0539AM |
|
5:09.51 |
5:09.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
Esbjerg Alphas |
15 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:23.74 |
+53.88 |
|
|
|
|
Jeppe Bech Bøgedal |
2008 |
0819AF |
|
36.74 |
1:16.20 |
|
|
|
1:16.20 |
|
|
|
|
|
|
|
Rosa Ella Kjems |
2008 |
0882AH |
|
42.51 |
1:32.64 |
|
|
|
2:48.84 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Lea Timmermand |
2008 |
0826AE |
|
39.59 |
1:28.21 |
|
|
|
4:17.05 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Cheuk Lam Tse |
2007 |
0717AH |
|
31.16 |
1:06.69 |
|
|
|
5:23.74 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
Ed, Edd og Eddy |
15 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
5:25.11 |
+55.25 |
|
|
|
|
Amalie Jørgensen |
2010 |
1018AB |
|
43.69 |
1:31.81 |
|
|
|
1:31.81 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Helena Bett Andersen |
2007 |
0768AG |
|
46.30 |
1:39.40 |
|
|
|
3:11.21 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Conrad Elsborg Gorecki |
2008 |
0835AD |
|
31.50 |
1:11.38 |
|
|
|
4:22.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Harald Heyde Engvad |
2007 |
0751AH |
|
29.96 |
1:02.52 |
|
|
|
5:25.11 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 |
|
Kolding Red lightning |
16 |
Kolding SK |
|
|
|
|
|
5:29.48 |
+59.62 |
|
|
|
|
Tobias Hesse |
2007 |
0797AO |
|
38.17 |
1:17.31 |
|
|
|
1:17.31 |
|
|
|
|
|
|
|
Emilie Boulund |
2006 |
0606AU |
|
46.73 |
1:37.10 |
|
|
|
2:54.41 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ebbe Als Olsen |
2007 |
0701AI |
|
37.11 |
1:20.17 |
|
|
|
4:14.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Magelund Møller |
2006 |
0618AS |
|
35.94 |
1:14.90 |
|
|
|
5:29.48 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
10 |
|
Esbjerg Vikings |
15 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:36.20 |
+1:06.3 |
|
|
|
|
Sebastian Drachmann |
2008 |
0841AL |
|
40.21 |
1:22.76 |
|
|
|
1:22.76 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Sofie Karmar |
2008 |
0876AN |
|
44.85 |
1:38.67 |
|
|
|
3:01.43 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Falkenby Skytte |
2008 |
0858AP |
|
36.61 |
1:20.96 |
|
|
|
4:22.39 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nicolai Varny Sørebø |
2007 |
0741AR |
|
33.96 |
1:13.81 |
|
|
|
5:36.20 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
11 |
|
Esbjerg Ultra Mix |
14 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
5:42.79 |
+1:12.9 |
|
|
|
|
Oscar Hågensen |
2008 |
0837AG |
|
39.95 |
1:23.58 |
|
|
|
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
39.95 |
1:23.58 |
|
|
|
1:23.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Thea Aggerholm |
2009 |
0974AI |
|
46.39 |
1:40.45 |
|
|
|
3:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46.39 |
1:40.45 |
|
|
|
3:04.03 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nikolai Elgaard |
2009 |
0973AC |
|
36.28 |
1:25.57 |
|
|
|
4:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
36.28 |
1:25.57 |
|
|
|
4:29.60 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Sølbech Larsen |
2009 |
0954AG |
|
34.12 |
1:13.19 |
|
|
|
5:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
34.12 |
1:13.19 |
|
|
|
5:42.79 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
12 |
|
STO 2 |
15 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
5:53.44 |
+1:23.5 |
|
|
|
|
Noah Quistgaard |
2008 |
0827AS |
|
45.30 |
1:30.58 |
|
|
|
1:30.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Matilde Aagaard Christensen |
2009 |
0942BE |
|
50.58 |
1:47.30 |
|
|
|
3:17.88 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anders Beier |
2007 |
0703AO |
|
36.94 |
1:17.94 |
|
|
|
4:35.82 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Julie Aagaard Christensen |
2009 |
0940BE |
|
37.60 |
1:17.62 |
|
|
|
5:53.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
13 |
|
Nyborg 2 |
16 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:03.24 |
+1:33.3 |
|
|
|
|
Jakob Kristensen |
2009 |
0961BA |
|
1:32.03 |
2:12.22 |
|
|
|
2:12.22 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Philip Park-Nielsen |
2007 |
0709AM |
|
50.62 |
1:33.97 |
|
|
|
3:46.19 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ida Friis Mikkelsen |
2010 |
1040AF |
|
1:37.72 |
2:17.05 |
|
|
|
6:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Mathilde Vestergaard |
2006 |
0606AI |
|
6:03.24 |
6:03.24 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
14 |
|
Charlie og chokoladefabrikken |
15 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
6:04.02 |
+1:34.1 |
|
|
|
|
Viktor Hjortkær Wintervad |
2008 |
0881AH |
|
41.33 |
1:23.14 |
|
|
|
1:23.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sille Nisted Petersen |
2009 |
0944AF |
|
51.40 |
1:49.42 |
|
|
|
3:12.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Maya K. Alstrup-Lopez |
2007 |
0702AQ |
|
45.49 |
1:42.27 |
|
|
|
4:54.83 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sylvester Neto |
2007 |
0707AH |
|
32.44 |
1:09.19 |
|
|
|
6:04.02 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
15 |
|
Johnny Bravo |
15 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
6:04.90 |
+1:35.0 |
|
|
|
|
Oliver Jørgensen |
2008 |
0849AF |
|
38.04 |
1:19.91 |
|
|
|
1:19.91 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mille Strømkjær |
2009 |
0980BA |
|
48.05 |
1:43.26 |
|
|
|
3:03.17 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Emil A. Larsen |
2007 |
0785AH |
|
37.50 |
1:21.32 |
|
|
|
4:24.49 |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Elsborg Gorecki |
2010 |
1034AG |
|
47.79 |
1:40.41 |
|
|
|
6:04.90 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
16 |
|
Esbjerg Mini Mix 1 |
12 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:10.98 |
+1:41.1 |
|
|
|
|
Mikkel Guldager Stougaard |
2010 |
1079AF |
|
1:39.93 |
2:24.14 |
|
|
|
2:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1:39.93 |
2:24.14 |
|
|
|
2:24.14 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dicte Underbjerg |
2010 |
1098AE |
|
55.78 |
1:34.45 |
|
|
|
3:58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
55.78 |
1:34.45 |
|
|
|
3:58.59 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Jonas Staghøj Andersen |
2010 |
1011AD |
|
46.93 |
1:26.37 |
|
|
|
5:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46.93 |
1:26.37 |
|
|
|
5:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Liv Rong Hansen |
2010 |
1038AJ |
|
46.02 |
5:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
46.02 |
5:24.96 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
17 |
|
Fredericia Mix 3 |
13 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:32.27 |
+2:02.4 |
|
|
|
|
Berthram Byskov |
2009 |
0975AE |
|
47.88 |
1:39.16 |
|
|
|
1:39.16 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Caroline Trolle Pedersen |
2009 |
0936BA |
|
50.56 |
1:46.19 |
|
|
|
3:25.35 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Malthe Petersen |
2009 |
0955BE |
|
46.63 |
1:44.23 |
|
|
|
5:09.58 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Gry Skou Mortensen |
2009 |
0934BD |
|
38.35 |
1:22.69 |
|
|
|
6:32.27 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
18 |
|
Nyborg 5 |
14 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
6:41.51 |
+2:11.6 |
|
|
|
|
Tilde Johannsen |
2011 |
1192AC |
|
54.39 |
1:52.36 |
|
|
|
1:52.36 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ella Krogshede |
2009 |
0920AJ |
|
47.35 |
1:40.87 |
|
|
|
3:33.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hjalte Møller Carlsen |
2008 |
0889AD |
|
44.01 |
1:39.99 |
|
|
|
5:13.22 |
|
|
|
|
|
|
|
Noah Andersen |
2009 |
0953AB |
|
41.58 |
1:28.29 |
|
|
|
6:41.51 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
19 |
|
Red Tornados |
14 |
Kolding SK |
|
|
|
|
|
6:49.37 |
+2:19.5 |
|
|
|
|
Alexander Fræhr Piihl |
2008 |
0815AM |
|
44.28 |
1:31.56 |
|
|
|
1:31.56 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Fie Nørregaard |
2009 |
0912BF |
|
49.03 |
1:43.50 |
|
|
|
3:15.06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alma Schmidt |
2009 |
0982BH |
|
51.88 |
1:49.34 |
|
|
|
5:04.40 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mikkel Stig Langløkke |
2010 |
1039AM |
|
51.28 |
1:44.97 |
|
|
|
6:49.37 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
20 |
|
Disney-prinsesserne |
13 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
7:12.32 |
+2:42.4 |
|
|
|
|
Clara Galsgaard Tveskov |
2009 |
0984BH |
|
56.56 |
1:57.23 |
|
|
|
1:57.23 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Neset Demiral |
2009 |
0905AC |
|
50.13 |
1:51.35 |
|
|
|
3:48.58 |
|
|
|
|
|
|
|
Kevin Cao |
2010 |
1093AN |
|
48.20 |
1:45.66 |
|
|
|
5:34.24 |
|
|
|
|
|
|
|
Vera Luna Alstrup-Lopez |
2011 |
1184AB |
|
44.80 |
1:38.08 |
|
|
|
7:12.32 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Esbjerg Mini Mix 2 |
12 |
Esbjerg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
tyvstar |
|
|
|
Rasmus Neuber |
2010 |
1039AF |
|
43.35 |
1:31.63 |
|
|
|
1:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
43.35 |
1:31.63 |
|
|
|
1:31.63 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Louie Lindblad |
2010 |
1087AF |
|
40.44 |
1:28.50 |
|
|
|
3:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
40.44 |
1:28.50 |
|
|
|
3:00.13 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Mie Bech Bøgedal |
2010 |
1072AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Signe Sejr Bentsen |
2010 |
1074AF |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Fredericia Mix 2 |
15 |
Fredericia Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
tyvstar |
|
|
|
Frederik Billesø Beck |
2008 |
0815AA |
|
35.88 |
1:15.71 |
|
|
|
1:15.71 |
|
|
|
|
|
|
|
Maja Germansen |
2007 |
0776BA |
|
46.14 |
1:41.13 |
|
|
|
2:56.84 |
|
|
|
|
|
|
|
Mathias Møller Madsen |
2008 |
0899AH |
|
31.53 |
1:14.60 |
|
|
|
4:11.44 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Johanne Riber |
2008 |
0846AP |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Giffelgnaskerne |
16 |
Swim Team Odense |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
ingen |
|
|
|
Louis Stæhr Bentsen |
2010 |
1031AB |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Phillip Gram |
2006 |
0671AR |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Martin Kjeldsen |
2007 |
0705AO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Besian Selaci |
2007 |
0735AO |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nyborg 4 |
14 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DSQ |
|
|
|
fl flyb s |
|
|
|
Filip Stadnicki |
2009 |
0947AC |
|
49.37 |
1:40.97 |
|
|
|
1:40.97 |
|
|
|
|
|
|
|
Oliver Nielsen |
2010 |
1025AE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Dicte S. Falkenstrøm |
2008 |
0814AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Nanna Steen Mühring |
2009 |
0928AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
FREM Mix |
52 |
Frem Odense |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Trine Guldberg |
1999 |
9946AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anne-Sofie Pii |
1970 |
7014AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Sylvester Neto |
2007 |
0707AH |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Anders Bo Pedersen |
1981 |
8191AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
- |
|
Nyborg 3 |
14 |
Nyborg Svømmeklub |
|
|
|
|
|
|
DNS |
|
|
|
|
|
|
|
Ida Marie Bo Nielsen |
2008 |
0852AT |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Rolf Hjalmar Nielsen |
2008 |
0849AM |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Alexander Kirk |
2008 |
0863AD |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Frida Steen Mühring |
2009 |
0938AA |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Løb officielt kl.: 24-04-2022 15:40:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
24-04-2022 16:00.19 |
Datahandling: WinGrodan 2.9 |
Licens til: Frem Odense |
|
|
|
|